Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, миг сказав:
6 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

 

Я ему про

достоверность источников информации, а он мне про фракции.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

достоверность источников информации, а он мне про фракции.

gordonua.com/news/politics/-poyarkov-nikakih-somneniy-chto-okazhis-zhopa-putina-na-territorii-ukrainy-pervym-zalizyvayushchim-stal-by-imenno-deputat-goncharenko-173832.html
 

 

Змінено користувачем миг
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Режете.

До "Вы" - соплями не вышел.

 

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Из Харькова, который регулярно под обстрелами.

tsn.ua/ato/raketniy-udar-po-harkovu-ryatuvalniki-vidnovili-rozbir-zavaliv-zhertv-mozhe-buti-bilshe-terehov-2498929.html

www.objectiv.tv/uk/objectively/2024/01/24/raketa-rf-zrujnuvala-znakovu-budivlyu-v-tsentri-harkova-foto-z-mistsya/

А ты жопой грудью отбиваешь С-300? 

 

 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, AlexNaymk сказав:

Кто,бойцы?

За три месяца как правило пидроздил половинет.

По разному,смотря какая позиция.У нас ни разу без 300 не обходилось 

Печально це все. Але ж владі треба кордони 91-го року. Від усього цього ідіотизму вже дах починає їхати.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А, я думав сзч, не так зрозумів.

По сзч был только1,хронический алкаш.Он когда сьебался ротный выдохнул.

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, US7IGN сказал:

певна логіка в цьому є. досвід, наступного разу обережнішим буде.

Это работает не так.

Повезло

Не повезло.

Я ж писал уже.

Реакция работает-услышал выход,упал.

Проебал-прилетело.

Это если не под ноги тогда пздц в любом случае.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, AlexNaymk сказав:

Это работает не так.

Повезло

Не повезло.

Я ж писал уже.

Реакция работает-услышал выход,упал.

Проебал-прилетело.

Это если не под ноги тогда пздц в любом случае.

Так виходів всього різного і по різним напрямкам хер зна скільки. То що падають постійо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, AlexNaymk сказав:

Это работает не так.

Повезло

Не повезло.

Я ж писал уже.

Реакция работает-услышал выход,упал.

Проебал-прилетело.

Это если не под ноги тогда пздц в любом случае.

Цікаво, який відсоток вражень від стрілецької зброї. Щось мені здається, що він дуже невисокий, в основному арта і дрони.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Печально це все. Але ж владі треба кордони 91-го року. Від усього цього ідіотизму вже дах починає їхати.

Когда Потрошитель пишет варианты то у многих закипает.Но и он и я именно так и видим выход.

Когда кто то сидит в окопах и является участником того кошмара то видение ситуации совсем другое чем с дивана в домашних тапках .

Это я так,шоб не горячкували деякі дописувачі.

Не знаю какие позиции у Юры но на клещах временами был ебаный ад.А в ответ нихуя,от нас.

Змінено користувачем AlexNaymk
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

espreso.tv/poglyad-shcho-volodimir-zelenskiy-planue-robiti-z-gromadyanstvom

Что то мне подсказывает, что с твоего аккаунта пишет сам гомик Гончаренко. Совпадение?

42 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Аби тіко баклана і лисого не чіпати...

А Vinsol(a) чИпати можно? Ну хоть за яйца почипаты плоскогубцами.  

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, AlexNaymk сказал:

Это работает не так

Я поставив себе на місце штабних генералів. Ви їх часто бачили поруч в окопах для розуміння як воно насправді працює?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Печально це все. Але ж владі треба кордони 91-го року. Від усього цього ідіотизму вже дах починає їхати.

 

а що вони по вашому  мусять говорити ? 

 

що всьо пропало ?

 

такі меседжі точно умиротворять xyйло ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AlexNaymk сказал:

Когда Потрошитель пишет варианты то у многих закипает.Но и он и я именно так и видим выход.

Когда кто то сидит в окопах и является участником того кошмара то видение ситуации совсем другое чем с дивана в домашних тапках .

Это я так,шоб не горячкували деякі дописувачі.

Може ті, хто сидять в окопах і хотіли б, щоб війна скоріше закінчилася, але пуйло, ще й наступаючи, навряд, чи піде на переговори. Навіщо це йому? Це буде розцінено, як слабкість з його боку. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Цікаво, який відсоток вражень від стрілецької зброї. Щось мені здається, що він дуже невисокий, в основному арта і дрони.

Ты прав,дроны особенно от них хер сьебешься FPV ха особенно,100 км/ч и все.

Стрелковый бывает когда ***ы хотят отжать позиции,Арта долбит с минами сначала потом штурмовики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

Я поставив себе на місце штабних генералів. Ви їх часто бачили поруч в окопах для розуміння як воно насправді працює?

Ну, останнім часом - так. Сирський виїзжає частенько на передову.. І Залужний виїзжав.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, AlexNaymk сказав:

Когда Потрошитель пишет варианты то у многих закипает.Но и он и я именно так и видим выход.

Когда кто то сидит в окопах и является участником того кошмара то видение ситуации совсем другое чем с дивана в домашних тапках .

Это я так,шоб не горячкували деякі дописувачі.

Не знаю какие позиции у Юры но на клещах временами был ебаный ад.А в ответ нихуя,от нас.

Так і я про це пишу. Треба домовлятися, бо втратимо країну. Але думаю, що раніше виборів в Штатах нічого не буде. І виїжджати не хочеться, бо як зараз виїду, то вже не повернуся.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Так і я про це пишу. Треба домовлятися, бо втратимо країну. Але думаю, що раніше виборів в Штатах нічого не буде. І виїжджати не хочеться, бо як зараз виїду, то вже не повернуся.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Я поставив себе на місце штабних генералів. Ви їх часто бачили поруч в окопах для розуміння як воно насправді працює?

А Вы, вообще, видели или слышали о генералах в окопах, где бы то-ни было? Генерал на передовой - это абсурд в любой армии мира. Не считая IIMW.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

Я поставив себе на місце штабних генералів. Ви їх часто бачили поруч в окопах для розуміння як воно насправді працює?

Вообще мало кто представляет шо оно такое.

Выход на позиции это от 3 до 9+ суток.

Товарищ пришел рассказывает - наши отбили,мы на закріплення.

Траншейка по колено и длинной 2 м .

Вот так пять суток на коленях и простоял,***ы подходили на 8 метров.На пятые сутки галюны начинаются,ты типа дома в спальне,встал пошел...

Пока сосед не вьебет лопаткой и не загонит обратно.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, pump сказал:

А Вы, вообще, видели или слышали о генералах в окопах, где бы то-ни было? Генерал на передовой - это абсурд в любой армии мира. Не считая IIMW.

Навіть партнери адвокати в найбільших юридичних фірмах з мільйонними статками регулярно особисто ведуть справи та ходять по судах щоб не втрачати кваліфікацію та зв'язок з реальністю. Керівники лікарень теж особисто оперують з тією ж метою.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Може ті, хто сидять в окопах і хотіли б, щоб війна скоріше закінчилася, але пуйло, ще й наступаючи, навряд, чи піде на переговори. Навіщо це йому? Це буде розцінено, як слабкість з його боку. 

Ось тому важливо, щоб нам надали потрібну зброю в потрібній кількості. Після вдалого контрнаступу (не такого, як в 2023) позиції на переговорах можуть бути зовсім інші.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, AlexNaymk сказал:

Когда Потрошитель пишет варианты то у многих закипает.Но и он и я именно так и видим выход.

Когда кто то сидит в окопах и является участником того кошмара то видение ситуации совсем другое чем с дивана в домашних тапках .

Это я так,шоб не горячкували деякі дописувачі.

Не знаю какие позиции у Юры но на клещах временами был ебаный ад.А в ответ нихуя,от нас.

Я очень вкурсе подобных кошмаров. Тот, кто видел/прошел подобное часто становится ярым пацифистом. И жажда мести у него не перевешивает.

Если диванным воинам вдруг не помог подобный опыт и им все равно свербит повоевать - желаю им увидеть чужую мать, которая ползает перед тобой на коленях, целует твои ноги и умоляет каким-то образом договориться с двумя сторонами и забрать из серой зоны тело ее сына.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Сумно 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, pump сказал:

А Вы, вообще, видели или слышали о генералах в окопах, где бы то-ни было? Генерал на передовой - это абсурд в любой армии мира. Не считая IIMW.

Все верно,по натовской методичке командирам не*** делать в окопах.Даже компроты запрещено там сидеть.

Есть КСП,там висит охуевший экран и на нем с дрона картинка онлайн 24/7 с позиций.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Так і я про це пишу. Треба домовлятися, бо втратимо країну. Але думаю, що раніше виборів в Штатах нічого не буде. І виїжджати не хочеться, бо як зараз виїду, то вже не повернуся.

про що домовлятися ? 

кацапи прагнуть домовитися ? 

про що кацапи прагнуть домовитися ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...