Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Только что, AlexNaymk сказал:

Есть КСП,там висит охуевший экран и на нем с дрона картинка онлайн 24/7 с позиций

Тобто можна зрозуміти як відчуває себе хворий і що взагалі відбувається дивлячись на екран?

Показово що кацапських генералів та полковників вже до біса настріляли, а українські порох нюхають хіба що коли по власній дурі нагородження вирішать влаштувати біля фронту?

Натівські методички з юнітами на мапі вже під час контрнаступу побачили. Тільки про літаки з їх же методичок чомусь забули.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Потрошитель сказал:

договориться с двумя сторонами и забрать из серой зоны тело ее сына.

Это надо пережить.

Мой лучший товарищ там лежит и жене я рассказывал как было.Слезы,рыдание,на заднем фоне ребенок кричит,сын три годика.Это пздц.

Потом машину сестре отдал,вещи...

Кто хочет и хотел повоевать тот уже А кому хочется крови тем ничего не докажешь.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, AlexNaymk сказал:

По сзч был только1,хронический алкаш.Он когда сьебался ротный выдохнул.

Друг с Днепра звонил, поставили гл.сержантом

Уже хочет отказаться бо нерви не держат, ему за 50, больное сердце, в самом начале войньі едва откачали,

а он должен пинками гонять синеносьіх ушлепков, ни на что не способньіх кроме как шо-то спи...ть и прос...ть.

Реально воевать они не хотят. Но вернутся с фронта и будут права качать.

Я вот за другое, как-то незаметно прошло по самолету в Белгороде.

Два гуся синхронно с кацапами сделали на форуме вброс за якобьі подвоз военнопленньіх и ничего, все схавали?

так держать, товарищи! Ж-)

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, AlexNaymk сказал:

А кому хочется крови тем ничего не докажешь.

кацапи бажають про щось домовитися ? 

про що саме ? 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, US7IGN сказал:

Тобто можна зрозуміти як відчуває себе хворий і що взагалі відбувається дивлячись на екран?

 

У каждого отделения радейка,конечно можно.Можно вызвать медэвак и если опады слабые приедут и заберут.Ночью.

Змінено користувачем AlexNaymk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

про що домовлятися ? 

кацапи прагнуть домовитися ? 

Завжди можна про щось домовитися.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Потрошитель сказал:

Я очень вкурсе подобных кошмаров. Тот, кто видел/прошел подобное часто становится ярым пацифистом. И жажда мести у него не перевешивает.

помста - страва , яку подають холодною

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AlexNaymk сказал:

 

мабуть ми про різні речі. я часто бачив коли керівник теоретик і під час постановки завдання не враховує ні час, ні ресурси, ні можливості виконавців. він сам виконавцем ніколи не був і не розуміє як те робиться. на виході або завдання повністю не виконується, або частково, через дупу і виключно за рахунок "героїзму" небайдужих виконавців. розумні виконавці вже під час отримання такого завдання все розуміють і наперед вигадують відмазки, навіть не намагаючись його виконати, а лише створюючи вигляд. я розумію що такі керівники не просто так стають керівниками, але це не про ефективність та результативність для справи.

а на великому екрані можна показувати та дивитися хоч штурм москви...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Завжди можна про щось домовитися.

Думаю, пуйла влаштує тільки капітуляція.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

помста - страва , яку подають холодною

сам хоч раз робив? план на випадок окупації Дніпра вже маєш?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Бездомный сказал:

кацапи бажають про щось домовитися ? 

про що саме ? 

В душе не ебу.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Завжди можна про щось домовитися.

ну про що саме ? 

запропонуйте - як ви те бачите ? 

чи вважаєте , що кацапія взагалі здатна зупинитися ? 

те , як бачу я - кацапія остаточно сказилася , і як і будь яка скажена тварина , не зупиниться , поки не впаде мертва

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, AlexNaymk сказал:

В душе не ебу.

 

кацапів влаштує лише виключно знищення України 

тобто фізичне  знищення не кацапоцентричних  українців 

 

кацапи згодні лишити лише умовниїх Потрошителів

 

та й то - на рахунок Потрошителів я б теж не був би такий  впевнений  - кацапи у чорній піхоті поклали стііільки лояльно налаштованої до них даунбасні , крисні та лугандонців, що я й на рахунок кацапоцентричних манкуртів не впевнений 

 

кацапам українці потрібни  виключно  на гарматне м'ясо , в кращому випадку - у якості підсвинка , який нагулює вагу , щоб на свято піта на холодець

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

мабуть ми про різні речі. я часто бачив коли керівник теоретик і під час постановки завдання не враховує ні час, ні ресурси, ні можливості виконавців. він сам виконавцем ніколи не був і не розуміє як те робиться. на виході або завдання повністю не виконується, або частково, через дупу і виключно за рахунок "героїзму" небайдужих виконавців. розумні виконавці вже під час отримання такого завдання все розуміють і наперед вигадують відмазки, навіть не намагаючись його виконати, а лише створюючи вигляд. я розумію що такі керівники не просто так стають керівниками, але це не про ефективність та результативність для справи.

а на великому екрані можна показувати та дивитися хоч штурм москви...

Шоб ответить на ваш вопрос мне стоило рассказать много из того за что наручники наденут.

Но скажу что целом все на уровне хотя бывают и проебы .

Змінено користувачем AlexNaymk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

кацапів влаштує лише виключно знищення України 

тобто фізичек знищення не кацапоцентричних  українців 

 

кацапи згодні лишити лише Потрошителів

 

Друже мне ржать хочется от твоих формулировок.Без обид но я по другому вижу эту историю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

чи вважаєте , що кацапія взагалі здатна зупинитися ? 

те , як бачу я - кацапія сказилася , і як і будь яка скажена тварина , не зщупиниться , поки не впаде

дзюдо вчить багато чому...

пам'ятаю як донька на змаганнях кинула хлопця вищого на голову і важчого на третину. пощастило що нічого не зламав, бо занадто вже незграбно впав.  здається його після того вже на той спорт не затягнули. тільки через декілька років починаєш розуміти чому про нього кажуть - спочатку ми навчимо вас падати, потім стояти, а лише потім і літати :flag1:

так що комік з досвідом гри на роялі проти фсбшніка з досвідом дзюдо це дійсно дуже смішно вийшло :lol:

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Печально це все. Але ж владі треба кордони 91-го року. Від усього цього ідіотизму вже дах починає їхати.

 

29 минут назад, AlexNaymk сказал:

Когда Потрошитель пишет варианты то у многих закипает.Но и он и я именно так и видим выход.

Когда кто то сидит в окопах и является участником того кошмара то видение ситуации совсем другое чем с дивана в домашних тапках .

 

Мені цікаво, а зе-фанати будуть писати, що ЗЕ заморозив війну, бо "йому це вигідно", бо він "наживається" і т.д.? Чи це тільки з шоколадним баригою працювати може? 

 

24 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Треба домовлятися, бо втратимо країну. 

на яких умовах домовлятись? пуйло вимагає Херсон і Запоріжжя, і що тоді? Здавати ці два міста? (Зеля не піде на це, чисто з міркувань фізичного самозбереження).
А що буде з Дніпром, яке знаходиться за 70км від Запоріжжя, якого хоче пуйло?
Мабуть найкраще було б залишитись +- на лінії фронту, але сумніваюсь, що пуйло захоче заморожувати на тій лінії, адже він бачить, що український тил розвалюється і він може вхапити більше, якщо ще трохи почекає. 

 

30 минут назад, Dmitriy_S сказал:

виборів в Штатах

тут навіть важко сказати, хто для нас буде кращим - Байден чи Трамп.
Якщо Байден буде продовжувати підтримку в такому низькому темпі, як і ці два роки, то не треба нам такого.
Якщо Трамп припинить допомогу і віддасть нас пуйлу - такого тим більше не треба.
Від президента США треба велика допомога, або нехай робить ультиматум пуйлу і заморожує війну. Поки що не бачу інших варіантів, не на те навчався   


 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, pump сказав:

До "Вы" - соплями не вышел.

Тогда иди нахер 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Так і я про це пишу. Треба домовлятися, бо втратимо країну. Але думаю, що раніше виборів в Штатах нічого не буде. І виїжджати не хочеться, бо як зараз виїду, то вже не повернуся.

1. Від діючої влади домовленості не залежать, тільки від штатів? Якими Ви бачите домовленості, між ким?

2. Не захочете повертатися тому що легально назад не впустять? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, AlexNaymk сказал:

Шоб ответить на ваш вопрос мне стоило рассказать много из того за что наручники наденут.

Но скажу что целом все на уровне хотя бывают и проебы .

та я розумію. саме через це я ніколи не мав справ з державою. ну трохи спробував колись. для досвіду. але знаєте як буває - всі не в ногу, а я в ногу. і керівництво скаженіє коли показуєш його тупість перед колективом :lol:

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, XL.pro сказал:

2. Не захочете повертатися тому що легально назад не впустять? 

тому що не буде сенсу. це як пересісти з жигуля в мерседес, а потім назад. який сенс? "померла так померла"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AlexNaymk сказал:

Друже мне ржать хочется от твоих формулировок.Без обид но я по другому вижу эту историю.

 

розскажи , як бачиш - цікаво .

як бачу я .

 

 українці у двадцятому сторіччі  трічи складали зброю, піддавшись на солодкі обісцяння кацапів  

- у 20-ті - скінчилося Голодомором та участтю у незкінченних війнах кацапії

у 30-ті - скінчилося Катинню та Мідним ( що б там не казали поляки -  саме мобілізованих у польське військо  українців та білорусів кацапи там розстрілювали 
, бо поляки  були їм потрібні для дивізії Костюшко ) та чорною піхотою на Фінській війні  

у 40-ві  - скінчилося чорною піхотою , з тіл якої кацапи гатили греблі на Дніпрі , та участтю у незкінченних війнах кацапії

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...