Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, SermenK сказал:

 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №463/2020 Про призначення О.Кулініча начальником Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим
21 жовтня 2020 року

 

 

642d2adecafa0.jpeg

Херовое СБУ или внешняя разведка от Пети осталась, ни хрена не шевелились. Зеля всё сам ,всё сам...не покладая рук😇

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, миг сказал:

Так вот гиде кобель порылся, а вы зеля,зеля.😉

Кто сдал юг Украины в первые дни массированного вторжения?
prm.ua/ru/kto-sdal-iuh-ukrayn-v-perv-e-dny-massyrovannoho-vtorzhenyia/
 Им оказался глава управления СБУ Крыма Кулинич, непосредственно участвовавший в подготовке сдачи Юга
13 февраля именно он и отдал приказ расформировать бригаду: артиллерию и противотанковый дивизион – отправить на Киевщину, а инженерную бригаду (так именно тех, кто должен взрывать мосты) – на Волынь. Остальные отправились из Широкого Лана на полигоне в Олешках, почти в 80 км от линии обороны. Солдаты вспоминают: в сети все кричали о начале войны, а они ждали учебы в брезентовых палатках и получали сообщения от команды, как будто бы все спокойно.

а як генерал сбу може щось наказувати військовим ? вони що , йому підпорядковані ?  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, миг сказал:

Херовое СБУ или внешняя разведка от Пети осталась, ни хрена не шевелились. Зеля всё сам ,всё сам...не покладая рук😇

та понятноє дєло, это фсьо Пєтя  😄
 

 
 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, миг сказал:

 

410326210_894365815458751_5199882412108642958_n.jpg

з Малхасяна такий Новинський , як з Грігян - Тимошенко

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жидополяки очікують економічного занепаду парашки www.rp.pl/gospodarka/art39780931-kraj-w-recesji-a-wojna-skonczy-sie-w-tym-roku-oto-co-think-tank-wrozy-rosji

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Бездомный сказал:

а як генерал сбу може щось наказувати військовим ? вони що , йому підпорядковані ?  

А куй его знает, тогда зеле насрать хотели все, пока полномасштабка  не началась, вот какой то член и посоветовал ему поставить Кулинича. Короче пидрогеев от 28 лет независимости осталось дохрена много.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, US7IGN сказав:

Нічого не змінилося за останні 30 років. Хочеш якісної медицини - дістаєш гроші і шукаєш гарного лікаря.

Ну принаймі зявились приватні лікарні, де ці гроші ідуть в касу, а відповідно і на обслуговування пацієнта. Тому не погоджуюсь що нічого не змінилось. А ще сімейний лікар в нас теж в приватній по декларації, ряд послуг безкоштовний і покривається державою. Реформи Супрун працюють. 

Ну лікарів треба шукати, тут питань нема, але вцілому є багато зрушень. В 2022 робив операцію на хребті в приватній - олінклузів, гарно процеси працюють, гарно годують, все чітко,ніхто не носить торби, не бігає зі списками і тп. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понівечено 30 будинків, дивом вціліли люди: поліція про обстріли Нікополя і району
nikopol.nikopolnews.net/nikopol/pro-obstrily-nikopolia/?fbclid=IwAR2XwRfR4rXKo8b1FWU4cI2_LuRHRm6d8fvemSOOC3kNobKtL_Oe2hKcN9U

  • Сумно 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, миг сказал:

А куй его знает, тогда зеле насрать хотели все, пока полномасштабка  не началась, вот какой то член и посоветовал ему поставить Кулинича. Короче пидрогеев от 28 лет независимости осталось дохрена много.

Оце гарно так ви опустили Єрмака з Бакановим, реально )

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Danylo Ivanov сказал:

Оце гарно так ви опустили Єрмака з Бакановим, реально )

Тут за 6000 страниц, кто кого только не опустил🤣. Мы тут просто бабы базарные и наш словесный понос на  ноль целых и х"й десятых ни чего в стране не изменил и не изменит. Один прогресс , Бездомный бросил Петручу.

410335718_3041416409322923_9117295096169691699_n.jpg

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, миг сказав:

не покладая рук😇

Назначил лошару баклана, который развел крысятник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

а як генерал сбу може щось наказувати військовим ? вони що , йому підпорядковані ?  

А хто це ствнрджував?

керівник ГУР Кирило Буданов впевнений, що війна розвивалася б зовсім по-іншому, якби українські війська підірвали перехід на Чонгарі: "Якщо були б підірвані переходи і трохи інакше розвивалися перші години, то російська армія не змогла б з такою швидкістю рухатися. Це аксіома".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, миг сказав:

А куй его знает, тогда зеле насрать хотели все, пока полномасштабка  не началась, вот какой то член и посоветовал ему поставить Кулинича. Короче пидрогеев от 28 лет независимости осталось дохрена много.

То бояри все...

Такий же член порадив баканова, тарана, арахамію... Не, так не конає - за все відповідає голова - от з нього й спрос, а не з якихось підрогеїв

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Дощ сказал:

за все відповідає голова - от з нього й спрос

то бояре все. народ призначив - народ і відповідає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, народ це щось безлике, перелякане тцк, яке за нагоди накиває п'ятами і відморозиться від відповідальності. А в кожного пройобу, як і в здобутку, є конкретне прізвище - його й слід називати

Змінено користувачем Дощ
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Дощ сказав:

Не, народ це щось безлике, перелякане тцк, яке за нагоди накриває п'ятами і відморозитись від відповідальності. А в кожного пройобу, як і в здобутку, є конкретне прізвище - його й слід називати

Я на ТрО взагалі не розраховував, бо нам їх так і не надали. Це мали бути 2 бригади: Херсонська і Запорізька. Вони на початок війни навіть не були зібрані. Бригади то існували, вони були сформовані, але так і не поступило команди на їхній збір, передачу нам і застосування.

Запорізьку 110-ту бригаду ТрО я отримав у своє підпорядкування вже в кінці доби 24-го лютого.

– А Херсонська бригада?

– Херсонська так і не поступила в моє розпорядження. Наскільки я знаю, вона на той момент так і не була зібрана.

 

Хто відповідальний за створення бригад ТРО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Дощ сказал:

Не, народ це щось безлике, перелякане тцк, яке за нагоди накриває п'ятами і відморозитись від відповідальності. А в кожного пройобу, як і в здобутку, є конкретне прізвище - його й слід називати

треба було заставу брати хоча по $1000 з кожного голосовуна на майбутні військові витрати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

Я на ТрО взагалі не розраховував, бо нам їх так і не надали. Це мали бути 2 бригади: Херсонська і Запорізька. Вони на початок війни навіть не були зібрані. Бригади то існували, вони були сформовані, але так і не поступило команди на їхній збір, передачу нам і застосування.

Запорізьку 110-ту бригаду ТрО я отримав у своє підпорядкування вже в кінці доби 24-го лютого.

– А Херсонська бригада?

– Херсонська так і не поступила в моє розпорядження. Наскільки я знаю, вона на той момент так і не була зібрана.

 

Хто відповідальний за створення бригад ТРО?

Тобто, пишеш: "Запорізьку 110-ту бригаду ТрО я отримав у своє підпорядкування вже в кінці доби 24-го лютого",

а де вже був 25 лютого?

Не поруч з кордоном України, на виїзд?

Чи марення і бачиш себе "полководцем"?

З безконтрольним прийомом лікив треба "зав'язувать".

зображення_2024-02-04_223144519.png

Змінено користувачем 7351
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, миг сказал:

 Один прогресс , Бездомный бросил Петручу.

а що робити ? Факти - вперта річ:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, 7351 сказав:

Тобто, пишеш: "Запорізьку 110-ту бригаду ТрО я отримав у своє підпорядкування вже в кінці доби 24-го лютого",

а де вже був 25 лютого?

Не поруч з кордоном України, на виїзд?

Чи марення і бачиш себе "полководцем"?

З безконтрольним прийомом лікив треба "зав'язувать".

зображення_2024-02-04_223144519.png

Опять санитары перепились...

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...