Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

пф! то для слабаків! я багато чому навчився. і це в тому числі компенсувало те що я не зовсім здорова людина. або зовсім нездорова :lol:

То що ви на дивані сидите, вперед в ЗСУ, знайдіть застосування надбаним скілам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

То що ви на дивані сидите, вперед в ЗСУ, знайдіть застосування надбаним скілам.

одні хлопці кажуть що від мене більше користі з того чим я на дивані займаюся, а інші кажуть що все ще не настільки погано щоб їм ще мати такий клопіт як мене :lol:

насправді я не витримаю конкуренції і взагалі навіть не кацап. то ж залишу генштаб на Кантона та Бездомного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, МаТраС сказав:

от надіюсь,що мені й пощастить)) вже дзвонив хлопакам. якщо уроди не кинуть куди завгодно,то до своїх піду

Надіятись можна на що завгодно, але без відношення (реклист етц) в план переміщень хер хто вставить, вірніше вставить як захоче

Бачу тут нефігові спеціалісти по зсу. Якщо хто сциться бо треба посада зв'язківця, чи техніка, чи кухаря то можу організувати. Но в дшв

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По деталях

Порошенко - звіт про відрядження в Брюссель за гроші українців не надав.

 Зганяв в Лондон до Мишка, мабуть буханули.

Сюмар - грудьми закриває і захищає Пашинського. Каже, що це він відстояв Київ, не українці а Пашинський і тепер йому за це не дають красти. Цікаво груди витримають?

Пашинський - сподівається на друзів - спільників. На Авакова, Турчинова, Порошенка. На Кононенка і Свинарчука вже надії немає. Подивимося.

Бутусов - кинувся також на захист Пашинського. Все зрозуміло робить все, аби хоча б якось  допомогти тим хто щедро платить за заказні статті, хто надає "джинсу".

Всі інші подільники з колишньої влади по різному:

Хтось притаївся, хтось тікає, хтось верещить, хтось пищить, хтось плаче. Байдужих немає.

Попкорн.(с)

422092138_2061490250892093_6370129625027138656_n.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, МаТраС сказав:

от надіюсь,що мені й пощастить)) вже дзвонив хлопакам. якщо уроди не кинуть куди завгодно,то до своїх піду

Та не переживайте, он же чувак з штабу написав, все сугубо добровільно і заставляти ніхто нічого не буде, 300%:lol:

05.12.2023 в 21:20, Дощ сказав:

 

 

05.12.2023 в 21:20, Дощ сказав:

У нас немає примусово мобілізованих, воюють лише добровольці, хто не хоче - не воює 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нас всіх вб'ють? США відвернулись повністю, нуль, zero. Поляки бикують, Дуда перемінився. Хтось згадає, коли так перемінилось міжнародне ставлення до України? Що наша влада зробила, що так опускають?

Маск. Чому Маск вважає, що деокупація до кордонів 91 року  - це програш для рф? вони знищили і вбили стільки, що це не може бути програшем для них. їхні цілі, офіційно озвучені 24 лютого, не включають захоплення територій. І ніхто ж не дає відповідь - що буде, якщо Україна програє. Будуть відриватися по повній, напевно. І , по логіці Маска, вихордить, що рф може нав'язувати своє будь якій країні, бо може. А так ми всі за мир. да. 

 

імхо, єдине пояснення всьому цьому - було домовлено і заплачено за набагато більше, ніж рф захопила зараз. тому і припинили допомогу, фінансування, щоб дати можливість рф забрати те, про що було домовлено. 

Змінено користувачем akineo
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це я побачив на "Цензорі", в колонці збоку.

Думаю, недопрацьовують деякі форумчани - 

www.unian.ua/politics/poroshenko-ocholiv-reyting-naybilsh-shkidlivih-dlya-ukrajini-politikiv-12506478.html

Порошенко очолив рейтинг найбільш шкідливих для України політиків

70% українців назвали діяльність Петра Порошенка шкідливою та виключно шкідливою для України.

Петро Порошенко, Олексій Арестович та Юлія Тимошенко очолили антирейтинг політиків за підсумками 2023 року. Про це йдеться в результатах соціологічного дослідження "Active Group", повідомляє "Інтерфакс Україна".

Про всяк випадок, бо скажуть, що на паркані теж може бути дещо написане - 

www.usp.biz.ua/?p=5042

Визначені найточніші соціологічні компанії України

Найбільш точними виявились соціологічні дослідження, які здійснювали Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, дослідницька компанія «Active Group» та Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс». Такі дані Український соціологічний портал отримав в результаті моніторингу результатів опублікованих соціологічних досліджень напередодні голосування у першому турі виборів Президента України 2019 року.

image.thumb.png.371c7d7b205076b8ef33ff13bf326601.png

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, US7IGN сказал:

пф! то для слабаків! я багато чому навчився. і це в тому числі компенсувало те що я не зовсім здорова людина. або зовсім нездорова :lol:

 

422620926_708643254748940_1895527525519837406_n.jpg

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Це я побачив на "Цензорі", в колонці збоку.

Думаю, недопрацьовують деякі форумчани - 

www.unian.ua/politics/poroshenko-ocholiv-reyting-naybilsh-shkidlivih-dlya-ukrajini-politikiv-12506478.html

Порошенко очолив рейтинг найбільш шкідливих для України політиків

70% українців назвали діяльність Петра Порошенка шкідливою та виключно шкідливою для України.

Петро Порошенко, Олексій Арестович та Юлія Тимошенко очолили антирейтинг політиків за підсумками 2023 року. Про це йдеться в результатах соціологічного дослідження "Active Group", повідомляє "Інтерфакс Україна".

Про всяк випадок, бо скажуть, що на паркані теж може бути дещо написане - 

www.usp.biz.ua/?p=5042

Визначені найточніші соціологічні компанії України

Найбільш точними виявились соціологічні дослідження, які здійснювали Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, дослідницька компанія «Active Group» та Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс». Такі дані Український соціологічний портал отримав в результаті моніторингу результатів опублікованих соціологічних досліджень напередодні голосування у першому турі виборів Президента України 2019 року.

image.thumb.png.371c7d7b205076b8ef33ff13bf326601.png

та дійсно. якби не порох, то стали би УРСР ще в 2014 році. скільки б життів зекономили та газ дешевий був...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Це я побачив на "Цензорі", в колонці збоку.

Думаю, недопрацьовують деякі форумчани - 

www.unian.ua/politics/poroshenko-ocholiv-reyting-naybilsh-shkidlivih-dlya-ukrajini-politikiv-12506478.html

Порошенко очолив рейтинг найбільш шкідливих для України політиків

70% українців назвали діяльність Петра Порошенка шкідливою та виключно шкідливою для України.

Петро Порошенко, Олексій Арестович та Юлія Тимошенко очолили антирейтинг політиків за підсумками 2023 року. Про це йдеться в результатах соціологічного дослідження "Active Group", повідомляє "Інтерфакс Україна".

Про всяк випадок, бо скажуть, що на паркані теж може бути дещо написане - 

www.usp.biz.ua/?p=5042

Визначені найточніші соціологічні компанії України

Найбільш точними виявились соціологічні дослідження, які здійснювали Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, дослідницька компанія «Active Group» та Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс». Такі дані Український соціологічний портал отримав в результаті моніторингу результатів опублікованих соціологічних досліджень напередодні голосування у першому турі виборів Президента України 2019 року.

image.thumb.png.371c7d7b205076b8ef33ff13bf326601.png

Ну 73% обрали поточну владу, на суцільній брехні, дагаваріться посередині і тп. Тому нічого нового тут нема. Народ він в середньому не дуже далекий. Що в принципі і доводять ці рейтинги. 

Сперечатись тут нема з чим, чіплятися за Петра сенсу нема, треба шукати нових перспективних. Але це колись, зараз це взагалі неактуально. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Ну 73% обрали поточну владу, на суцільній брехні, дагаваріться посередині і тп. Тому нічого нового тут нема. Народ він в середньому не дуже далекий. Що в принципі і доводять ці рейтинги. 

А в 2014-ому, в першому турі, голосував той же недалекий народ?

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

та дійсно. якби не порох, то стали би УРСР ще в 2014 році. скільки б життів зекономили та газ дешевий був...

Та да. Геніальна операція по запусканню Гіркіна в Донецьк - це точно його заслуга. 

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

А в 2014-ому, в першому турі, голосував той же недалекий народ?

Так. А є сумніви? Обидва результати не викликають сумнівів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Та да. Геніальна операція по запусканню Гіркіна в Донецьк - це точно його заслуга. 

ідею запустити кацапів до Херсону та Бучі мабуть теж у нього вкрали

  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, loader сказал:

, дагаваріться посередині і тп.

Ну та да, как петя Иловайск с Дебальцево сдал, так всё и устаканилось.

На одному фото агент КДБ (ФСБ) Кремля, на іншому патріот України. Не переплутайте!

426897987_2768214843335023_909767868380613251_n.jpg

Z7GtV0Epr58kUbRhp66iLkVFJU5NnO7N.png

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

ідею запустити кацапів до Херсону та Бучі мабуть теж у нього вкрали

Не знаю как по Бучи,но всё от Мариупаля до Николаева,сдавали бывшие партнёры Петрухи
Вернее от Изюма.

Змінено користувачем миг
  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, миг сказав:

Ну та да, как петя Иловайск с Дебальцево сдал, так всё и устаканилось.

На одному фото агент КДБ (ФСБ) Кремля, на іншому патріот України. Не переплутайте!

426897987_2768214843335023_909767868380613251_n.jpg

Z7GtV0Epr58kUbRhp66iLkVFJU5NnO7N.png

Питання ж не в тому що Петро не робив помилок, а втому що людям впарили про можливість домовитись на фоні того, що Петро тільки це і робив... А картинки ці засунь собі в дупу, за кого голосувала вата в 2019му в другому турі - відомо. 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мінус 44 гармати і 55 вантажівок — звіт ударних підрозділів БпЛА

За минулий тиждень безпілотники уразили 19 танків, 27 бойових броньованих машин, 355 опорних пунктів та 315 окупантів.

417538495_1430365604247621_3658465987290598503_n.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, loader сказал:

Народ він в середньому не дуже далекий.

Каждый пишет в меру своей распущености .

 

2 минуты назад, loader сказал:

картинки ці засунь собі в дупу,

А это ещё одна из граней вышеописаного.Оставь свои привычки при себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, loader сказав:

Ну 73% обрали поточну владу, на суцільній брехні, дагаваріться посередині і тп.

Зможете назвати попередників, які не брехали перед виборами?

А якщо не можете то навіщо оця .....? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, loader сказал:

за кого голосувала вата в 2019му в другому турі - відомо.

Именно вата за него🤣

загружено (1).jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, миг сказав:

Каждый пишет в меру своей распущености .

 

А это ещё одна из граней вышеописаного.Оставь свои привычки при себе.

Є така штука як критичне мислення. Але в тебе його нема. Ну вже і не буде. Тому шукай картинки під всі ситуації. Геніальний підхід. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Є така штука як критичне мислення. Але в тебе його нема. Ну вже і не буде. Тому шукай картинки під всі ситуації. Геніальний підхід. 

Зеленський: путін - фашист, який вирішив нас усіх убити

КИЇВ. 18 липня. УНН. Президент України Володимир Зеленський заявив, що російський диктатор володимир путін - це "фашист", який вирішив вбити українців через те, що вони не згодні з його фашистською ідеологією. Про це він сказав у інтерв'ю африканським журналістам, передає УНН.

Цитата

"Він (путін, – ред.) вирішив всіх нас вбити. Розумієте? Він вирішив убити всіх, хто не згоден з абсолютно фашистською ідеологією президента путіна. З його ідеологією... Це просто рабське існування в феодальному хворому бажанні однієї людини з рф. І він може пропонувати нам життя у цьому рабстві або не життя. Це неможливо", - заявив Зеленський.

unn.ua/news/zelenskiy-putin-fashist-yakiy-virishiv-nas-usikh-ubiti

 

Зможете надати посилання, де попередник Зеленського сказав щось подібне, а, краще, більш різке, про президента країни-окупанта України?

Здивуєте?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, 7351 сказав:

Зможете назвати попередників, які не брехали перед виборами?

А якщо не можете то навіщо оця .....? 

Питання не в брехні, а в тому як її сприймати. Петро казав про завершення АТО за 2 тижні, я в це не вірив і доречі він публічно вибачався за це. Але чомусь стадо повірило в договоритись посередині, перестати стріляти і тп, хоча це Де-факто що робилось цими ***овими попередниками.  

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...