Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, 7351 сказал:

Владою України.

Ви українець?

Вам не подобається словосполучення "зелений уряд"? Тоді виправте на "Зе!Команду" - це офіційна назва.

По Херсону є що сказати?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, 7351 сказав:

актор може грати хоч гітлера і оставатись при тому людиною.

В разі, якщо грає роль за сценарієм, який написав і затвердив хтось інший. У цьому різниця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

Тому моя відповідь йому просто показує безглуздість його звинувачень. 

І якщо думати головою, а не дупою (як він), то стане розуміло, що в нас дуже сильний і підступний ворог, з набагато більшою армією і фінансуванням, що війна - це ни лише перемоги, а й поразки

Спробуйте тепер доказати безглуздість звинувачень проти діючого Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України -- щоб допомогти Україні а не окупантам України.

Чи це "не ваше"?

Просто огидно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

І якщо думати головою

я от не розумію, якщо постійно просити все у заходу і нічого не робити самостійно, - це точно до перемоги доведе? чиєї?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У ЗСУ спростували окупацію селища Ласточкине.

На Авдіївському напрямку підрозділи Сил оборони України відійшли на західну околицю Ласточкиного, де тривають бої за населений пункт.

Про це повідомив речник ОСУВ Таврія Дмитро Лиховій.

ua.news/ua/war-vs-rf/u-zsu-sprostuvali-okupatsiyu-selishha-lastochkine

 

зображення_2024-02-25_155757979.png

  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, vovova сказал:

Вам не подобається словосполучення "зелений уряд"? Тоді виправте на "Зе!Команду" - це офіційна назва.

По Херсону є що сказати?

 

424972238_1476552589592026_357461361404034210_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

Я просто граю в його гру разом. Якщо виставляти  попередню владу, яка практично не мала дієздатної армії, винною в здачі територій в 2014 році, в мінських домовленостях, то діюча винна в тому, що трапилось в Бучі, Херсоні і інших містах.  Тому що треба або труси надягти, або хрестик зняти.

Тому моя відповідь йому просто показує безглуздість його звинувачень. 

Я на жаль чи на щастя не слідкую за вашою з ним грою, але останнім часом спостерігаю саме ці наративи про "здачу" чи "не оголошену евакуацію" і тому подібні перекручі. І не тільки на цьому форумі. 

З приводу "не оголошеної" евакуації в мене виникають лише два питання до носіїв цього наративу:

- коли саме треба було її розпочати?

- чи уявляєте собі скільки міст та селищ, а врешті решт людей, довелося б евакуювати? З огляду на той факт що ворог з першого дня вторгнення просунувся вздовж нашого кордону досить глибоко на величезній площі нашої території? (перші тижні війни на напрямку північ зона бойових дій це більше 10 тис км2, на Слобожанщині ще більше )

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Спробуйте тепер доказати безглуздість звинувачень проти діючого Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України -- щоб допомогти Україні а не окупантам України

Тобто звинувачуючи Верховного Головнокомандувача ЗСУ 2014-2018 рокі, який  не дозволив окупувати весь південь і схід України, побудував армію, якої в нас ніколи не було, і яка зараз стримує ворога,  ви вважаєте, що цим допомагаєте Україні, а не окупантам? 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, 7351 сказав:

Спробуйте тепер доказати безглуздість звинувачень проти діючого Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України -- щоб допомогти Україні а не окупантам України.

Чи це "не ваше"?

Просто огидно...

Як можна доказати безглуздість звинувачень, якщо він особисто винен.

Ніхто за Конституцією не може ввести військовий стан, крім нього.

А до того війська повинні знаходитись у місцях дислокації. До того не можна видавати зброю тро. Не можна будувати укріплення на свійські землі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, tort сказал:

Я на жаль чи на щастя не слідкую за вашою з ним грою, але останнім часом спостерігаю саме ці наративи про "здачу" чи "не оголошену евакуацію" і тому подібні перекручі. І не тільки на цьому форумі. 

З приводу "не оголошеної" евакуації в мене виникають лише два питання до носіїв цього наративу:

- коли саме треба було її розпочати?

- чи уявляєте собі скільки міст та селищ, а врешті решт людей, довелося б евакуювати? З огляду на той факт що ворог з першого дня вторгнення просунувся вздовж нашого кордону досить глибоко на величезній площі нашої території? (перші тижні війни на напрямку північ зона бойових дій це більше 10 тис км2, на Слобожанщині ще більше )

Яка в дупу евакуація? Є така стратегія - населення береться в заручники і можна вимагати гроші. Заручники теж можуть відкупитися. 😂

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

Тобто звинувачуючи Верховного Головнокомандувача ЗСУ 2014-2018 рокі, який  не дозволив окупувати весь південь і схід України, побудував армію, якої в нас ніколи не було, і яка зараз стримує ворога,  ви вважаєте, що цим допомагаєте Україні, а не окупантам? 

 

Він був державним діячем України до 2014 року -- знищення армії відбувалось на його очах (а може і за участю) -- що, конкретно, він зробив, щоб знищення української армії до 2014 року не відбувалось?

Чекаю на посилання (насправді не чекаю)

 

chyselnist-zsu_ru_normal.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Canton сказав:

 

424972238_1476552589592026_357461361404034210_n.jpg

А під час бомбардувань, коли гинуть діти люди не тікають?

Не відбувається хаос на дорогах?

Те пустують магазини, аптеки, заправки?

Мільйони біженців не забивають дороги та не перешкоджають просуванню та розгортанню військ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, vovova сказал:

Вам не подобається словосполучення "зелений уряд"?

Дык есть же уже трейдмарк - "Зеленая дрисня" (тм)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

А під час бомбардувань, коли гинуть діти люди не тікають?

Не відбувається хаос на дорогах?

Те пустують магазини, аптеки, заправки?

Мільйони біженців не забивають дороги та не перешкоджають просуванню та розгортанню військ?

 

Так то Зеленський бомбив українські міста та села?

То він винен?

Продовжуй...

22 січня 2022

зображення_2024-02-25_162603927.png

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, tort сказал:

Я на жаль чи на щастя не слідкую за вашою з ним грою, але останнім часом спостерігаю саме ці наративи про "здачу" чи "не оголошену евакуацію"

Ну послідкуйте.

Я взагалі намагаюсь не критикувати  діючу владу (і особливо військових) стосовно воєнних дій (хоча у мене є багато питань, наприклад,  по Чонгару,  Херсону). 

Але я так само розумію, в якому складному становищі були попередники, і я вдячний, що вони не допустили знищення Державності або  окупації половини територій країни.

І коли, м'яко кажучи, не дуже розумні люди, починають поливати їх брудом, вилизуючи при цьому дупу діючим, я просто нагадую, що ставлення до будь-якої влади має бути однаковим. 

І взагалі, ми живемо зараз. Час, коли можна було всі свої пройоби валити на попередників, давно минув. Це катить лише півроку, ну максимум рік. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

я просто нагадую, що ставлення до будь-якої влади має бути однаковим. 

Показуючи зворотній приклад...

Який лідер, такі і ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

Він був державним діячем України до 2014 року -- знищення армії відбувалось на його очах (а може і за участю) -- що, конкретно, він зробив, щоб знищення української армії до 2014 року не відбувалось?

:pozor:

Вибачте, без відповіді, у  вас в голові насрано.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

флешбеки дворічної давнини 
 

Спойлер

SSe20E9bAPk.jpg

8AJab0Gb-SU.jpg

NDsLqwBWkZU.jpg

xYFZIDiNtik.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, vovova сказав:

Вам не подобається словосполучення "зелений уряд"? Тоді виправте на "Зе!Команду" - це офіційна назва.

По Херсону є що сказати?

Крім того, що сказав Залужний у дуже докладно тут розібраній статті, звісно, нічого.

Шукайте, читайте, краще в орігіналі, англійською...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, tort сказав:

просунувся

Якби хтось стримував, то не просунувся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зранку відвіз кілограм з десять гвіздків, які в мене є ще з початку будівництва, волонтерці, яка відправляє у війська те, що заказують. Потім почав доробляти жінці підставку під розсаду з шипами (по столярному) на ручній циркулярці, фрезері, які прилаштував "в стіл" цієї зими. В щоці, настільки точно можна все зробити.  Заболіли ноги, сів, взяв гітару, пограв. Зайшов в тему і уху їв - "боротьба продовжується". Стало якось зовсім нецікаво. Піду я краще далі працювати.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Німеччина збільшує гуманітарну допомогу Україні на 100 мільйонів євро - до 1 мільярда.

Про це повідомила міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок під час відвідання Миколаєва, передає Укрінформ із посиланням на допис в акаунті МЗС Німеччини у соцмережі Х.

«Наша допомога для України полягає насамперед у підтримці місцевих жителів. Серцем нашої міжнародної допомоги є цивільна відбудова. Ми збільшуємо нашу гуманітарну допомогу на 100 мільйонів євро - до 1 мільярда євро», - цитує німецьке зовнішньополітичне відомство свого керівника.

www.ukrinform.ua/rubric-society/3832051-nimeccina-zbilsue-gumanitarnu-dopomogu-ukraini-do-1-milarda.html

 

зображення_2024-02-25_170139062.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Якби хтось стримував, то не просунувся.

Та отож, кожен диванний стратег ладен щоб "хтось стримував" аби не він.

1065206398_Screenshot2024-02-25171711.thumb.jpg.06174e257e66ef50102c9585dfd26a64.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...