Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, Потрошитель сказав:

Щетаю 

Це якийсь сленг чи тролінг "руського язика"?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, миг сказав:

Ведучий «Прямого каналу» образив Буданова

Для особо тупых и зелёных поясняю

.культ хня, а не Буданов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, миг сказал:

Volodymyr Boiko

9 ч.  · 

Ця фотографія зроблена о 9:00 7 березня 2024 року в МакДональдсі на Осокорках у Києві. На фото – солдат 207 окремого батальйону ТрО 241 окремої бригади ТрО Віталій Шабунін. 241 бригада зараз виконує бойове завдання в Донецькій області, 207 батальйон – єдиний зі складу цієї бригади – не на фронті, а виконує завдання за 100 км від Києва.

Запитання до командира 241 окремої бригади ТрО: яким чином солдат Шабунін опинився в Макдональдсі на Осокорках у Києві? Друге запитання: чи не можна мене, військовослужбовця 206 окремого батальйону 241 окремої бригади ТрО, поміняти з солдатом Шабуніним, враховуючи, що я вже 2 роки не був у відпустці – мене відправити до Києва, а солдата Шабуніна – на фронт? І третє запитання: як командир 241 окремої бригади ТрО збирається боротись з масовим дезертирством особового складу, якщо в нього проходять фіктивну військову службу такі як Шабунін і вся бригада про це знає?

P.S. Щойно мені повідомили, що Шабунін вже колишній військовослужбовець 207 окремого батальйону. Враховуючи, що за фактом ухилення Шабуніна від військової служби з 15 грудня 2023 року в ДБР розслідується кримінальне провадження й за пригодами цього гандона слідкує вся бригада, прошу командування роз'яснити, які були вжиті заходи щодо Шабуніна і коли саме його виключили зі списків особового складу. Бо служити разом з такими покидьками соромно.

P.P.S. Докладніше про те, як військовослужбовець 207 окремого батальйону ТрО впродовж майже двох років ухилявся від військової служби:

https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/pfbid0HrRPE5FmB2e1L7833MCWpizU81hdggDWRSuZuoyyNHeTPR9YSKQvqJB9q9qfrRWAl

429787094_3570161536533952_2314544859446076847_n.jpg

Оце Татаровських приперло!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Danylo Ivanov сказав:

Оце Татаровських приперло!

Вопрос. А почему квартальным можно? Они служат тро или концерты дают. Или принимают со всех сторон, как шлюхи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, миг сказав:

В общем ,и вы это прекрасно поняли. За вас рад.

У вас нажаль мізки попливли. Завязуйте з сивочолими, зеленими і тп. Коли сидите на помийках, робите з голови помийку. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розстріляли за слова "Слава Україні".

Рік тому суспільство сколихнуло відео, на якому військовополоненого українського бійця Олександра Мацієвського вбили росіяни за слова "Слава Україні".

Він посмертно отримав звання Героя України та став одним із символів протистояння окупантам.

На честь Мацієвського було перейменовано вулиці у Ніжині, Чернігові, Краматорську, Ізюмі, селищі Гребінки.

Також йому встановили пам'ятники:

12 вересня 2023 року встановлено пам'ятник Мацієвському на території "Tsilosani" у Тбілісі, Грузія. На п'єдесталі є напис "Героям Слава!".

25 листопада 2023 року в місті Ніжині відкрили меморіал на честь загиблих захисників України. Центральною фігурою став бронзовий пам'ятник Герою України Олександру Мацієвському.

30 квітня 2023 року у Києві з'явився мурал із зображенням Мацієвського та написом "Слава Україні. Героям Слава!"

24 березня 2023 року у Рівному на території управління патрульної поліції з'явився мурал із зображенням Мацієвського.

25 червні 2023 року в Берліні з'явилося графіті з Мацієвським біля антитоталітарного Музею берлінського муру (Museum Haus am Checkpoint Charlie) на Фрідріхштрассе 43–45.

news.telegraf.com.ua/ukr/ukraina/2024-03-06/5838404-rasstrelyali-za-slova-slava-ukraine-god-nazad-strashnoe-video-gibeli-aleksandra-matsievskogo-vskolykhnulo-mir

 

 

зображення_2024-03-07_203817438.png

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Для особо тупых и зелёных поясняю

.культ хня, а не Буданов.

Ну да куда там до вас, вы бы произвольно выбранный предикативно абсорбирующий объект рациональной мистической индукции можно дискретно детерминировать с аппликацией ситуационной парадигмы коммуникативно- функционального типа при наличии детекторно-архаического дистрибутивного образа в Гилбертовом конвергенционном пространстве, однако при параллельном колаборационном анализе спектрографических множеств, изоморфно релятивных к мультиполосным гиперболическим параболоидам, интерпретирующим антропоцентрический многочлен Нео-Лагранжа, возникает позиционный сигнификатизм вентильной теории психоанализа, в результате чего надо принять во внимание следующее: поскольку не только эзотерический, но и экзистенциальный апперцепционированный энтрополог антецедентно пассивизированный высокоматериальной субстанцией, обладает призматической идиосинхрацией, но так как валентностный фактор отрицателен, то и, соответственно, антагонистический дискредитизм деградирует в эксгибиционном направлении, поскольку, находясь в препубертатном состоянии, практически каждый субъект, меланхолически осознавая эмбриональную клаустрофобию, может экстраполировать любой процесс интеграции и дифференциации в обоих направлениях, отсюда следует, что в результате синхронизации, ограниченной минимально допустимой интерполяцией образа, все методы конвергенционной концепции требуют практически традиционных трансформаций неоколониализма.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пєтя, не плач. Не вийшло- так не вийшло. Прилипнеш до когось іншого, сиропний ти наш. Залужний їде в Лондон, передавати щось дітям будеш? Цукерки і сало по різних пакетах,економний ти наш. Реакція на призначення від порохоботів і опитування.(с)

 

430781663_413920401292167_1594819498902924030_n.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, akineo сказав:

яка зручна відповідь на важкі питання. вішаєш ятикетку - кацап, і зеля вже хороший імператор

 

ну гаразд, давай за бахмутизацію москви - не чокаючись, глить!

image.png.64f04cdadb1047486808d44b7559d0dd.png

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це треш - 

Зеленський призначив Залужного послом у Великій Британії Джерело: https://censor.net/ua/n3477456

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Це треш - 

Зеленський призначив Залужного послом у Великій Британії Джерело: https://censor.net/ua/n3477456

Я вже рік не можу зрозуміти цього суцільного дрочу на Залужного. Хто мені може пояснити? Люди, ви у школі вчились? Ви хоч раз бачили жирного здорованя відмінником? 

Та вони завжди були тупими важкими предметами - скіки я їх бачив. Як Порох зі своїми сльозами і соплями був тупим предметом виповзшим на грошах батька зека-цеховика, Яник був таким же тупим важким предметом. Потім за Саакашвілі усі бігали - ще один навальний-мандела нєдодєланий. Добре хоч здихалися його.

Тепер цього тупого важкого предмета Залужного всюди пхають.

Це якийсь комплекс неповноцінності українці таким чином з себе виміщують? Типу хай я в начальники не вибився, але бодай президент в нас тупішим за мене нехай буде, чи що?

Іншої причини знайти не можу. Ви б хоч на ютубі на нього подивилися - воно ж ні бе ні ме зв'язати не може.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...