Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

36 минут назад, MaksymS сказал:

В Сирію війська РФ були запрошені президентом Сирії.

Вы, наверное, подзабыли, я Вам напомню, что в Украину войска пригласил тоже президент янукович. 

    И надеюсь, что вы не будете утверждать, что если бы в Украине не было бы российскомовных, то путен не ввел бы войска.

    На этом заканчиваю мовный вопрос. 

 

 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Сарочка сказал:

не стоит преувеличивать значение знания русского языка. И не дооценивать английский( на сегодняшний день)

Колись розповідала вже. Місце праці сина таке, що спілкування англійською мовою. За, майже, 10 років, рузька  знадобилась раз, коли потрібно було кліенту с Газпрому розказати, що співпраці не буде. Покликали сина, щоб на "чистом русском языке" донЕсти це рішення. Крапка.

 

  • Лайк 6
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Огидно читати, як люди що кидаються з кулаками на тих, хто вживає рідну мову, ховають свою недолугість за спинами воїнів ЗСУ. Аргументи на кшталт «... там на фронте большинство русскаязичниє» - це лицемірство і брехня.

На фронті 80% етнічні українці. Росіян в Україні лише 17%. Це статистика. Отже, патякати на цю тему просто не варто.

Судячи з того, на каком язіке разгаварівают мужчіны-бэженцы на ЗУ, то значна частина тих 17% знаходиться тут.

А переглядаючи відео з передової, неможливо не помітити, що переважна більшість наших військових та спецпризначенців розмовляють рідною мовою.

Да кто кидается, и кто про ЗСУ такое говорит? 

вот мой пост, XEONу отвечал: 

18.03.2022 в 15:03,  -Xeon- сказал:

Вам кажется, что это звучит цинично - да это так и есть.

Но ЗСУ и все к то с ними стоят до последнего только из-за этого населения. И если бы не население Харькова, Чернигова, Сум, Мариуполя и т.д., то войска рф бы уже были на подступах к нашей западной границе и стреляли бы уже возле вас.

 И мой ответ: «Я надеюсь Вы как минимум с блок поста пишите, на перерывах между проверок документов ?

я не знаю как в суммах, но в Харькове 30-40% мужиков на западной С начала марта. 
Причём их возрастт 25-45 лет. Это пронаселение. 

Касаемо ВСУ, то очень много ребят с западной»

Нет никакой проблемы с языком. Харьков, Николаев, Одесса, Херсон по русски говорят, но в течении 10-15ти  лет, количество русскоговорящих сократится как минимум вдвое и это будет правильно. Я часто с родителями жены спорил по этому вопросу, 40 лет в Украине живут, и жалуются как им трудно бумажки какие-то заполнить, и в кино не сходить- все на украинском. 
 

Козлов хватает и тут, которые в первые дни укатили в Карпаты, и бухают не просыхая, рассказывая какие они патриоты, и в ИФ, которые цены на жилье задирают и обвиняют во всем беженцев.

Я сейчас нахожусь на территории Харьковской области, Группа 9 человек.  Обычно работает одна- две, максимум три группы. 
 Коллектив: 7 из ТРО, и 2 ВСУ. Шестеро по русски, трое по Украински. Обнимаемся/целуемся и все друг друга любят. И всем похер на язык. 

 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, MaksymS сказал:

Берлін. Знайти англомовного німця на вулиці не вдалося. Може мені просто не пощастило. 

Половина Берліну розмовляє російскою

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, andrey_ka сказал:

Тобто він платить за уроки на які його дитина не ходить

Ага i пiдпiльно друкую пiдручники...

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, andrey_ka сказал:

Так , але це потрібно винаймати вчительку , якій платити зарплатню . З бюджету офіційно це робтити ніхто не буде  , тому як офіційно в школах немає уроків російської мови. Тому мене і здивувало , коли Normal написав , що у його дитини є уроки російської мови , але він дозволив на них не ходити. Тобто він платить за уроки на які його дитина не ходить.

1. На факультативи теж виділяються гроши з бюджету. Але створення факультативу, якій ніхто не відвідує, КРУ не схвалює

2. Друга іноземна може бути будь-якою. В тому числі і російською. А може бути німецькою, французькою, болгарською. Це вирішує школа разом з батьками. Ми колись голосували навіть. Довго батьки топили за російську - обов"язково треба вчити!  Та директор поставив на голосування - німецька або російська. І всі проголосували, що краще німецьку :) Навіть ті, що дуже хотіли, щоб дитина вчила російську

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Movix сказав:

И всем похер на язык. 

Ото ж бо й воно! Про яку проблему йде мова - не розумію. Тільки політики та окупанти використовують цю тему в своїх цілях. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, normal сказав:

i пiдпiльно друкую пiдручники...

Всі підручники 2013 року. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vovova сказав:

И надеюсь, что вы не будете утверждать, что если бы в Украине не было бы российскомовных, то путен не ввел бы войска.

Цього стверджувати звичайно не можна але: якби в нас не буле російсьомовних , то ми вже давно були б у НАТО , країни балтії не дадуть збрехати. А далі ви вже можете самі додумати , ввів би , чи ні.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Всі підручники 2013 року. 

Їх надрукували дофіга. А потреба з кожним роком скорочується. Тому наступний друк не раніше 2017, коли вони будуть потрібні замість   зношених. Зовсім відміняти вивчення російської для бажаючих, держава навряд чи буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, andrey_ka сказал:

якби в нас не буле російсьомовних , то ми вже давно були б у НАТО

Т.е. в НАТО не принимают страны потому, что там есть русскоговорящие? 

А я почему-то думал, что не принимают потому, что у нас коррупция и отсутствие реформ. Спасибо, что Вы мне глаза открыли. 👍

  • Лайк 7
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vovova сказал:

Т.е. в НАТО не принимают страны потому, что там есть русскоговорящие? 

А я почему-то думал, что не принимают потому, что у нас коррупция и отсутствие реформ. Спасибо, что Вы мне глаза открыли. 👍

В том числе и потому, что до войны поддержки вступления не востоке и юге не было. На самом деле, соц.опросы таки дают реальную картину настроений. И ни ЕС ни НАТО нафиг не нужна страна, население которой не хочет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, Gardenia сказав:

Кто знает, какие спальники (какая фирма, модель) лучше закупать? Чтобы цена не зашкаливала, а качество хорошее?

Terra Incognita Asleep 300

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, vovova сказав:

Т.е. в НАТО не принимают страны потому, что там есть русскоговорящие? 

В НАТО не приймають країну, бо російськомовні дивляться російське телебачення, де дуже агресивна пропаганда проти НАТО. А НАТО не прийде в країну, де її зустрчатиме вилами місцеве населення. Це не ТС. 

12 хвилин тому, vovova сказав:

А я почему-то думал, что не принимают потому, что у нас коррупция и отсутствие реформ.

А це теж наслідок російської мови :) . Бо керманичі дивляться на росію, як там добре владі живеться й хочуть так само. А електорат перебуває в російськомовному інформаційному просторі й обирає тих, кому дуже подобається як в росії. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, OlaR сказал:

краще німецьку

Зачем знать немецкий кроме английского? Я не собираюсь уезжать из страны и хочу, чтобы сын всегда оставался рядом, лазить по немецким форумам тоже не собираюсь, а порнуху можно смотреть и без звука :) Действительно немецкий лучше русского?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, OlaR сказав:

В том числе и потому, что до войны поддержки вступления не востоке и юге не было.

Як на півночі і в центрі. Може деяка підтримка була на заході лише... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vovova сказав:

Т.е. в НАТО не принимают страны потому, что там есть русскоговорящие?

Ну да , сцяться кипятком.

7 хвилин тому, vovova сказав:

А я почему-то думал, что не принимают потому, что у нас коррупция и отсутствие реформ. Спасибо, что Вы мне глаза открыли.

Ну звичайно корупція та відсутність реформ - це національна риса українців , а не вплив мордору.

Причому століттямим , суки , палки в колеса встромляли.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vadimv сказав:

Terra Incognita Asleep 300

Не впевнений що цей український бренд експортує свою продукцію до Німеччини, де планується закупівля.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, normal сказав:

Зачем знать немецкий кроме английского?

Для працевлаштування в Німеччині. Там не какая разніца й без знання німецької мови нормальну роботу офіційно не отримати. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, kim chen loran сказав:

через Сирию могли пройти многочисленные аравийские нефте- и газопроводы из стран Залива в Европу. И тогда российский нефтегаз никому в Европе не был и нафиг ненужен.

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, normal сказал:

Я не собираюсь уезжать из страны и хочу, чтобы сын всегда оставался рядом,

А чого хоче син? Його думка враховується?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, allanek сказал:

А чого хоче син? Його думка враховується?

Вiн хоче розмовляти на solidity, та вiддавати накази росiйскою, тiльки ще про це не знає :) а ви слухайте накази нiмецькою...

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, normal сказав:

та вiддавати накази росiйскою, тiльки ще про це не знає

Як же він буде віддавати накази , якщо вже зараз не хоче ходити на уроки кацапської мови?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

И нафиг он туда перешел? Всем таким родителям предлагала, чтоб это были факультативы по желанию. Мне удавалось перебить попытки даже до 2014 года - руководство школ делало факультативы, которые загибались за пару месяцев. Бо ходить туда никто реально не хотел. 

Кроме того, что то русская была, так ещё спецанлийская. Но английский он, несмотря на пять уроков в неделю и так не знает( хотя 9-ий класс) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...