Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

32 минуты назад, MaksymS сказал:

Цього я теж не розумію. Якщо це не собачий притулок, де їх сотня й більше й об’єктивно з собою не забереш. Але якщо це кілька особин - ну не знаю як можна не забрати із собою. 

Моя знакомая из Одессы вывезла весь питомник голден ретриверов в Молдову. Больше 40 псюх. Было бы желание и ответственность

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, МаТраС сказал:

супер. варіантыв мінімум 5.
ну ще підкинули люди, по срокам поки невідомо. може до пасхи успіють...:
 

Готують "часткове відкриття" мосту Патона - КМДА

На цьому наголосив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі "5 каналу", пише "BIG KYIV".

“Сьогодні працюють три мости: Північний, Південний й Дарницький у звичному режимі. Зараз ведеться робота, щоб частково відкрити міст Патона”, – зауважив він.

За його словами, зараз транспортна проблема ключова для Києва. Попри заклики цивільної і військової адміністрацій до столиці прибуває все більше і більше людей.

:

подтверждаю. сегодня по нем гулял. разделилтели уже ровненько стоят. правда с левой стороны - фортификация. песчаные гипер Биг Беги. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

Ми щось не знаємо, чи орки щось придумують?

коли в Бердянську взірвався інший ВДК від недопалку😈, то постраждали сусідні, можливо тоді зачепило й цілого капітана

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

 "Цезарь Куников"

ну, это точно в "счастливый брак"... :)

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Моя знакомая из Одессы вывезла весь питомник голден ретриверов в Молдову. Больше 40 псюх. Было бы желание и ответственность

Одессу уже бомбили на тот момент?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергей Гайдай (главный Вовкин чувак на Луганщине)

1 ч  · 

Для світових виробників озброення Україна сьгодні - ідеальний полігон випробування своєі продукції.

Причому не в полігонному варіанті, а в справжніх умовах реальних бойових дій. Це можливість перевірити розроблену і виготовлену зброю в протистоянні реальному агрессору - «другій армії світу». Це можливість щоб її випробувачами стали найбоєздатніші військові сьогодення - украінскі воїни, що захищають свою Батьківщіну від російскоі навали.

І в разі успіху - ідеальна реклама для її продажу. Отримати лейб «зброя перемоги» - приваблива можливість для будь якої компанії .

Тому закликаю світових виробників зброї передавати ВСУ максимальну кількість зразків своєієї новітньої високотехнологічної зброї для подальшого використання на украінскіх фронтах. І бажано постачати в Україну значні партіі такої зброї щоб результат був максимальним.

Друзі, допоможіть правильно перевести на різні світові мови і розповсюдити. Давайте розповсюдимо цю ідею серед ваших іноземних друзів і знайомих в соцмережах по всьому світу, особливо секрет тих, хто пов’язан з компаниями виробниками зброї

На фото: чешська САУ «Дана»

  

image.png

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaxS сказал:

Бачив у ветклініці кілька собак в стадії повного виснаження, визволених волонтерами з зачинених хат/квартир. чесно кажучи, я б з їхніми хазяями взагалі б більше не спілкувався. Сумніваюся, що вони до людей краще ставляться, ніж до тих, кого приручили.

А собак, яких випустили на вулицю не бачили? Ті всі живі/здорові? Вбитих, збитих машиною, з відірваними лапами? Покалічених живодерами? 

Цитата

Як би не поспішали, всираючись від страху, невже так важко сусідам, що залишилися, було дати ключі і попросити пригледіти?

Не завжди є сусіди, що залишаються. В нас у Києві був період, коли на поверху жив тільки мій чоловік і більше ніхто. На деяких поверхах зовсім не було нікого. Так це Київ. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, badgy сказал:

Ну я не последние 100 лет ввиду имею, когда некоторые и в 30 лет о себе позаботиться не могут. А несколько сотен тысяч лет, когда ребенок мог несколько дней один выжить в лесу.

Да и сейчас выживают регулярно... Человек вообще очень живучее создание...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dr.Yura сказал:

180 тисяч тон гуманірки: куди дівається і хто наживається на допомозі українцям

Молодые перспективные квартальцы - мародёры 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Александр Чирва погиб во время спецоперации на Украине,

і тут манкурт 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaksymS сказал:

Цього я теж не можу зрозуміти. Може б викликала незручності в подальшому, тому тупо кидали в квартирі. А потім шукали волонетрів, щоб вони вибили двері й забрали собачку. 

Да. И те волонтеры без проблем находили собак и привозили хозяевам за доп.плату. А вот искать собаку по всем окресностям, имея только фото и усное описание, было бы на много сложнее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

Это не было стало, а больше похоже на отчет перед Леонидом Ильичем Бейденом за использование свитчблейдов по прямому назначению. Иначе такую точность не объяснить.

Це відео з околиць житомирської траси ще до відходу русні , до 1 квітня (протягом березня). Відео і сам канал мого колеги з розвідроти. Вони весь березень шукали і коригували арту в тому квадраті.  Там є й відео з роботою артилерії і з результатами.

Саме це відео з території за Бістро Пекаря в Березівці.. Чуваки там  в лісах і лісопосадках неслабо накрошили, кожен вечір був звіт в ФБ.)))

До речі на відео саме той будинок Ставніцера, історія якого досить широко розлетілась по інтернету (він побачив в камеру рашистську техніку і пожертвував будинком заради її знищення.....). Хз чи це саме так було,але розвідка  її там помітила ще до того, проте хайп вийшов знатний))

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, outdoor24 сказал:

То ви їм вирішили підказати???:fool:

То вже прилетіло, бо без мене раніше підказали :( Дивиться вище

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.02.2022 в 12:35, IesuiT сказал:

Когда он конкретно заявил о нападении в течение 48 часов я предвкушал, пройдет пару суток и над ним начнут издеваться все. Но вот, это случилось. Теперь он говорит о 72-96 часах, в течение которых Киев падет и я к нему уже прислушиваюсь.

Шеврон, надіюсь, вже на місці?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Украинские военные освободили ряд населенных пунктов в окрестностях Изюма Харьковской области, сообщил спикер Министерства обороны Украины Александр Мотузяник.

ru.interfax.com.ua/news/general/825109.html

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, karbo сказав:

Шеврон, надіюсь, вже на місці?

І семкі в кармані

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, OlaR сказал:

 

Не завжди є сусіди, що залишаються. В нас у Києві був період, коли на поверху жив тільки мій чоловік і більше ніхто. На деяких поверхах зовсім не було нікого. Так це Київ. 

По своїх сусідських чатах читав. Навіть якщо в будинку 10% залишилося, то вони вибивали вічка і через трубки сипали корм і лили воду. І в них вистачало на це волі і часі, на відміну від тих хто тікав без пам'яті. Так, це Київ. Сам катаюся на квартиру двічі на тиждень. Моя квартирантка з двома малими дітьми тікала. В загальному коридорі на поверсі залишила клітку з крисами. Я декілька разів на тиждень заїзжаю почистити клітку - там завжди вода налита і корм насипаний. Сусідам непофігу.

Змінено користувачем MaxS
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, OlaR сказал:

Поржать? С 2014 года там раз 5 менялся директор. И назначался Укроборонпромом. И каждый раз ставили зрадника? Кто виноват?

думаю   все  гораздо  прозаичнее   :  директора   назначались    с целью порулить  фин .потоками , последний   кто  хотел   заниматься  самолетами  был  Балабуев , но в силу   того    что  он  был  человеком  старой  системы   ,изменить  ситуацию  он  не мог , главная   ошибка   подобных  заводов   это ориентирование  на  расею, что  в итоги  не принесло    ничего  хорошего,20 лет  провозились   с ан 70  , ан 148    закончился     .... надо  было    антонов  ,южимаш  итп  в 90 -х  продать например  боингу     за символичный 1  долар...возможно   был  бы  толк  , интегрировались   бы  в  мировое  производство .....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, MaxS сказал:

По своїх сусідських чатах читав. Навіть якщо в будинку 10% залишилося, то вони вибивали вічка і через трубки сипали корм і лили воду. І в них вистачало на це волі і часі, на відміну від тих хто тікав без пам'яті. Так, це Київ. Сам катаюся на квартиру двічі на тиждень. Моя квартирантка з двома малими дітьми тікала. В загальному коридорі на поверсі залишила клітку з крисами. Я декілька разів на тиждень заїзжаю почистити клітку - там завжди вода налита і корм насипаний. Сусідам непофігу.

Це якщо сусіди залишились ... А якщо це не Київ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Павлухан сказал:

думаю   все  гораздо  прозаичнее   :  директора   назначались    с целью порулить  фин .потоками , последний   кто  хотел   заниматься  самолетами  был  Балабуев , но в силу   того    что  он  был  человеком  старой  системы   ,изменить  ситуацию  он  не мог , главная   ошибка   подобных  заводов   это ориентирование  на  расею, что  в итоги  не принесло    ничего  хорошего,20 лет  провозились   с ан 70  , ан 148    закончился     ....

Главная проблема тех заводов - неумение продавать то, что разработали. От слова вообще :(

Цитата

надо  было    антонов  ,южимаш  итп  в 90 -х  продать например  боингу     за символичный 1  долар...возможно   был  бы  толк  , интегрировались   бы  в  мировое  производство .....

Боингу они нафиг не взялись. Мы могли сами взять неинтересные Боингу ниши в Африке и Азии местные перелеты за счет цены и непривередливости к взлетке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, OlaR сказал:

Да. И те волонтеры без проблем находили собак и привозили хозяевам за доп.плату. А вот искать собаку по всем окресностям, имея только фото и усное описание, было бы на много сложнее.

Без проблем..  мда. Ви в курсі скільки часу зараз займає поїздка в Бучу і назад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, OlaR сказав:

Главная проблема тех заводов - неумение продавать то, что разработали. От слова вообще :(

Потому что главная задача - пилить бабло. В идеале - бюджетное. Но если случится и другое - тоже сойдет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

Главная проблема тех заводов - неумение продавать то, что разработали. От слова вообще :(

Боингу они нафиг не взялись. Мы могли сами взять неинтересные Боингу ниши в Африке и Азии местные перелеты за счет цены и непривередливости к взлетке.

Речь шла про разработку в основном. Возможно про выпуск какихто частей

Про Африку Азию нулевая вероятность, они сидят на евросекондхенде, как и мы. ЗАЗ и евробляхи прямая аналогия

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

Без проблем..  мда. Ви в курсі скільки часу зараз займає поїздка в Бучу і назад?

Относительно без проблем. Вы представляете поиск собаки по всей Буче с вероятностью, что она уже давно подорвалась на растяжке? Вы реально считаете, что найти выпущенную собаку не сильно сложнее, чем запертую в квартире?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...