Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

34 хвилини тому, allanek сказав:

Кажуть, что на війні нема тих, хто не вірить в бога. У кожного він свій. Я можу тільки за себе сказати. Я не дуже набожна, але, коли почало літати и бахати, то й молитви  десь взялись, що бабуся ще навчила, і иконки в руках опинились.

отож і більшість таких. звертаються до Бога тільки коли хреново. як все гладенько, то наче й немає його)

вірю в вищі сили, але модель поведінки і в самого така ж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, DimaF сказав:

РПЦ МП КГБ СССР точно не нужна в Украине.

И было бы неплохо их выпнуть одномоментно нахер отсюда.

Не пойму почему тянут с этим вопросом.

Наразі, прикриваємо ними Лавру.

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, MaksymS сказал:

Не треба плутати військових капеланів з офіцерами фсб у військовому навчальному закладі. 

ну РПЦ - УПЦ МП  взагалі  мусить  бути поза законом 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МаТраС сказал:

отож і більшість таких. звертаються до Бога тільки коли хреново. як все гладенько, то наче й немає його)

вірю в вищі сили, але модель поведінки і в самого така ж.

"Когда приходит война - зовут Бога и солдата...когда война заканчивается - про Бога забывают, а солдата судят" Агусто Пиночет

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

Я не розумію навіщо убивати собак. Якось же бродячі виживають? У нас дві двіртер'єрки. Якщо прийдеться евакуюватися(не дай, Бог), просто випустимо, а третього чіхуа***чика заберемо з собою. Ось він дійсно пропаде без нас. 

Кожна бродяча тварина має шанс скоштувати человєчінку. Необхідно повністю зачистити країну від бродячих тварин.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaksymS сказал:

Або переставайте фантазувати і дослухайтеся до лбдей, які в темі.

Т.е. это вас? Который сам не знает сколько Нептунов произведено, но почему-то утверждает, что их произвели недостаточно?!? Не смешите меня :)...

3 минуты назад, MaksymS сказал:

Або ви наводите дані про фінансування, або перестажте нести ахінєю.

Максим вы уже надоели (т.к. я вам уже несколько раз написал, что военный бюджет засекречен и не будет никаких подтверждений, но вы не способны не понять не принять написанное). Звучит как же как, докажите, что государство финансировало разработку Нептуна. Максим где доказательства, что Нептун финансировали (может не было никакого Нептуна, а были английские Гарпуны которые и затопили Москву, а нам рассказывают про Нептун? Как вариант)? Я требую от вас данные или перестанте нести ахинею (в вашем стиле)... Вам повод надо найти забанить человека который указывает, что вы сами нарушаете правила форума? :) тю... стоит так пыжиться :).

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Юрій Бутусов (FB)

2 ч.  · 

Фотографія ракетного крейсера Москва перед затопленням. Перша об’єктивна інформація щодо обставин знищення одного з найбільших бойових кораблів Росії.

По-перше, очевидно, що крейсер затонув на ранок 14 квітня, шторму на той момент на морі не було взагалі.

Добре видно характер ушкоджень. Судячи за все, дві ракети або одна ракета уразили центральну частину крейсера. Знищено зенітні-ракетний комплекс С-300Ф, боєкомплект якого - 68 ракет, майже усю надбудову, командний пункт, частину систем озброєння. Не видно у якому стані торпедні апарати - можливо теж вибух.

Очевидна підводна пробоїна та затоплення та крен на лівий борт. Екіпаж вів боротьбу за живучість, але врятувати крейсер не зміг. Очевидно, саме це затоплення призвело до знищення крейсера. Чому за такого спокійного моря крейсер все ж таки затонув?

Можемо зробити такі висновки. Внутрішня пожежа, вибух частини ракетного озброєння, і через пожежу порушена герметичність внутрішніх приміщень, та виведено з ладу електрообладнання, яке б дозволяло продовжувати боротьбу за живучість. Енергетична установка крейсера виведена з ладу повністю.

Фотографія підтверджує високу ефективність ракет Нептун. Зрозуміло, що екіпаж боровся за живучість, але не зміг подолати наслідки вибухів. Море дозволяло врятувати крейсер, але Нептуни знищили Москву зсередини та не залишили шансів на спасіння.

Внаслідок вибухів боєкомплекту втрати екіпажу мають бути дуже високими, хоча зрозуміло, що частина російських моряків змогла врятуватись на борт турецького судна. Очевидно, що загинули сотні росіян, оскільки саме в центральній частині, знищеній вибухами, була найбільша концентрація бойових постів екіпажу з 510 моряків.

14 квітня - день знищення Москви та день ВМС України.

 

image.thumb.png.146bfbdebd69d821b65f41ab291a0590.png

  • Лайк 11
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, МаТраС сказал:

отож і більшість таких. звертаються до Бога тільки коли хреново. як все гладенько, то наче й немає його)

Коли я казала, що не дуже набожна, то не мала на увазі ото, про що ви кажете. Кожен сам відповідає за те, що в нього в голові. Про мораль вже казала, бути набожним не тодожно бути людиною.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олег Сенцов. Режиссёр. Приличный мужчина.

Олег Сенцов (FB)

2 ч.  · 

Не втримався...

image.thumb.png.015c9804b26dee10c69c17b8a1264b80.png

 

  • Лайк 1
  • Хаха 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, laritus сказав:

Т.е. это

Ні. В мене немає доступу до секретних документів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

Ні. В мене немає доступу до секретних документів. 

а чего вы тогда от меня это требуете?!? 🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, laritus сказав:

Максим вы уже надоели

Навзаєм. Але вам набрид не лише я, а всі, хто не вірять вашим переконанням. 

  • Лайк 2
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, laritus сказав:

военный бюджет засекречен и не будет никаких подтверждений

Тоді на підставі чого ви стверджуєте що фінансування було? Назвіть прізвище та ім'я цього джерела, а я в Укроборонпромі перевірю. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, МаТраС сказал:

товариші, підскажіть по лівому березі. знайомій треба попасти з видубичів до метро чернігівська.
електричка ходить до жд дарниця та станціїї лівий берег. Є якась маршрутка чи автобус,який ходить від цих станцій?

Зеленая ветка метро рабочая полностью.

Трамвай 28Д c Поздняков официально по "Киев Цифровой" рабочий.

И не знаю какой трамвай с метро Бориспольская сегодня видел воочию. Не знаю какой номер, но он до Черниговской раньше ходил.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, allanek сказав:

Коли я казала, що не дуже набожна, то не мала на увазі ото, про що ви кажете. Кожен сам відповідає за те, що в нього в голові. Про мораль вже казала, бути набожним не тодожно бути людиною.

Вибачте Алла, але тоді виходить якесь протиріччя) давайте відділим мух від котлет . тоді, може так буде краще Вас зрозуміти?) - не змішуєм віру з походами в церкву взагалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочитал на севастопольском форуме. Рыдал от смеха... :)))


image.thumb.png.f9cf01f71d2e655c2470ce100cf96978.png

 

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 31
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Зеленая ветка метро рабочая полностью.

Трамвай 28Д c Поздняков официально по "Киев Цифровой" рабочий.

И не знаю какой трамвай с метро Бориспольская сегодня видел воочию. Не знаю какой номер, но он до Черниговской раньше ходил.

дякую. що ж мене так дезонули  друзі)) сказали метро не ходить взагалі на лівий берег.
 то есть на видубичах можна сісти,потім пересісти на зелену?

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

Прочитал на севастопольском форуме. Рыдал от смеха... :)))
 

image.thumb.png.b439a6e2321bc8aebad7f4c7cc7faa30.png

тут можна сміятись кожний день 

www.yaplakal.com/forum3/

є гарні новини,судячи з відповідей на гарячих темах.  не знаю, скільки там наших на форумі,але думаю небагато.

відсотків 40 руських по темам про крейсер і тп, вже багато чого зрозуміли. для порівняння , місяц назад таких там одиниці було...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

дякую. що ж мене так дезонули  друзі)) сказали метро не ходить взагалі на лівий берег.
 то есть на видубичах можна сісти,потім пересісти на зелену?

На Выдубичах станция метро Выдубичи зеленой линии. Трамвай с метро Бориспольской только до Ленинградки. Дальше вроде нет. 529 автобус тоже не видел. Так что наверно только с Поздняков.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, МаТраС сказал:

не змішуєм віру з походами в церкву взагалі.

Нема протиріччя. Що мені заважає вірити, але не ходити до церкви кожної неділі, а ходити тоді, коли я маю в тому потребу? И не тільки тоді, коли мені погано.

В кожного з нас свої відносини с Богом, хто б якому не молився. Я не збираюся розмовляти про те, хто і як ставиться до віри. Все, про що я казала, так про те, що мене обурило, що майбутні воїни ВСУ чомусь слухали молитви до Бога ротом мордоровского фсбшника. Все.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Музей сказал:

Необхідно повністю зачистити країну від бродячих тварин.

Только через государственные, евросоюзовские и волонтерские программы, предусматривающие отлов, стерилизацию, лечение и помещение в приюты. И поиск новых (а может и старых) хозяев. Даже война не может быть поводом для расчеловечивания. Каждый, кто был вынужден бросить кота или собаку, должен искупить этот грех - взять из приюта или подобрать нового члена семьи.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, allanek сказав:

Нема протиріччя. Що мені заважає вірити, але не ходити до церкви кожной неділі, а ходити тоді, коли я маю в тому потребу? И не тільки тоді, коли мені погано.

В кожного з нас свої відносини с Богом, хто б якому не молився. Я не збираюся розмовляти про те, хто і як ставиться до віри. Все, про що я казала, так про те, що мене обурило, що майбутні воїни ВСУ чомусь слухали молитви до Бога ротом мордоровского фсбшника. Все.

ми ж домовились не змішувати походи в церку взагалі до віри) нащо ви знову про це пишете?
 

Цитата

Я не дуже набожна, але, коли почало літати и бахати, то й молитви  десь взялись, що бабуся ще навчила, і иконки в руках опинились.

протиріччя, що ви спочатку пишете це.  до війни не знаходились молитви і тп я так зрозумів.

ну і я відповів, що таких більшість людей..

проїзжаємо. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, МаТраС сказал:

тут можна сміятись кожний день 

я такую цель не ставил. Севастопольский форум иногда поглядываю, т.к.  они ближайшие к событиям на море. Да и времени много не надо. Там не пишут так много, как здесь :) Сначала было отрицание, потом ссылка на Пентагон, потом  факт, шок, и длительная пауза... а сейчас вот такой шедевр выкатили, что не мог не поделиться

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...