Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, миг сказал:

 

maxresdefault.jpg

мені більш за все сподобалося , як абдристович вже після враження Нептунами Москви казав , що Нептун - то невдала ракета 🤣

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

мені більш за все сподобалося , як абдристович вже після враження Нептунами Москви казав , що Нептун - то невдала ракета 🤣

варіація на тему чпокнути самого себе в дупу - насрати самому собі на голову...

  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Корнил сказав:

писал ещё заявление с просьбой отправить туда и таких придурков как я было не мало..понятно, шо та война нах никому было не нужна, но я бы эти войны не сравнивал

А в чому відмінність? Помародерити, позахоплювати чужі території, повбивати мирних мешканців іншої країни. Ідеологічне накачування - багато бажаючих постріляти. Ну й ніштяків привезти, особливо якщо сусід вже прилку відправив, а твоя дружина досі пере вручну, а полоскалки в річці губернатор не відремонтував й вони хитаються. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Бездомный сказал:

та що б там не було - що там можна з того зрозуміти ?

мне процесс нравится. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, миг сказав:

но если бы тогда кто то отказался бы,то обплевали и обоср@ли б с ног до головы и мал и велик и был бы ты изгоем до сих пор.

А зараз не так? У військвий квиток ставлять штамп про те що зрадник і брехун, відмовився брати участь у спецоперації. Прямо червоний такий штамп. Це ж хрест на кар’єрі й росіяни плюватимуться. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, миг сказав:

Тогда был очпуительный патриотизм и ленин всегда впереди.

Власне як і зараз. Тільки попереду xyйло. Але не суть. Ті хто відмовляються є. Звісно їх по голівці за це не гладять. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Музей сказав:

Ставитимемо меморіали авторам Бучі?

До речі їх вже нагороджено - назву підвищено до гвардійського полку. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Це ж хрест на кар’єрі й росіяни плюватимуться. 

В данный момент им абсолютно похер, лишь бы сахар был. Не тот этап времени.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, irina1969 сказав:

Які за вказівкою комуняк там опинились?

Була можливість відмовитися. Але не було бажання. Бо ж мані-мані та інші ніштяки. Та й шаровий тир з живими мішенями. Так, потім в когось їхав дах, хтось залишався нікому не потрібним інвалідом - але ж з ним розрахувалися, помародерити не заважали, на що вони ще очікували? І чому їм досі мають бути якісь пільги? Тим афганцям, що є учасниками АТО - там зрозуміло, за пільги питань немає. А ті що навпаки? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

А зараз не так? У військвий квиток ставлять штамп про те що зрадник і брехун, відмовився брати участь у спецоперації. Прямо червоний такий штамп. Це ж хрест на кар’єрі й росіяни плюватимуться. 

Разница большая

В советское время ты не мог отказаться призываться в армию и оказавшись там не мог отказаться ехать туда куда пошлют. Сейчас в РФ контрактная армия. То есть туда идет тот кто хочет, контракт дело добровольное. И даже сейчас, подписав контракт можно его разорвать, потому как Путин войну не объявлял и действуют нормы мирного времени.

По итогу в Афган мог попасть любой, а сюда попадает только тот кто хочет

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Бездомный сказав:

чому так довго чекали ? 

Перезавантажувалися

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 мин.  · 

У Маріуполі надважкими авіабомбами завдають ударів по «Азовсталі», де в укриттях знаходяться мирні жителі міста. Російські окупанти продовжують нещадно винищувати цивільне населення.

  • Сумно 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

одній моїй знайомій тато асвабадітель Європи - гвалтівник дітей , привіз з війни "трофейний золотий дитячій годинник"

Тут є нюанс. В даному випадку все ж напад було здійснено на СРСР, а дійшли до Берліна в порядку захисту. Так, хотіли напасти першими, але не вийшло - проте історія вже склалася як є і СРСР захищався. З Афганом тут порівняння недоречне. В Афгані ніхто не захищався - там напад був у чистому вигляді. Так само як зараз на Україну. Тому я не розумію, чому державний бюджет України має сплачувати щось мародерам Афганістану. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Propeller сказав:

Перестал разговаривать по телефону Х-лом и начал принимать решения. 

Другий тур...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Propeller сказав:

то есть с той стороны никого нет

Саме так. Ну хіба що мирні громадяни, яким немає чим відповісти. 

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВОЇНАМ

Я засію поле волошками,

Будуть очі твої розквітать,

Я так вірю до фінішу трошки нам,

Неодмінно ПЕРЕМАГАТЬ!

Я засію поле пшеницею,

Хліб родині і славній сім’ї,

Зустрічатиму паляницею,

Прожену усі думки сумні.

Я БЛАГАЮ, ВОЇНИ, БИЙТЕСЯ!

На усіх імовірних фронтах,

Із козацькою силою злийтеся,

Щоби ворога зжер власний жах!

Щоби нашою перемогою,

Почали особистий ПРОРИВ,

Української ЛЮТІ дорогою,

ВОЇН ВОЛІ СВОБОДУ СТВОРИВ!

Хай хоробрість, кмітливість і посмішка,

Не залишать моїх земляків,

Я так вірю до фінішу трошки нам,

Україна - земля козаків!

Автор: @abukleeva Ганна Буклєєва

276153209_125386410098160_5791952416345675344_n.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, MaksymS сказал:

Тут є нюанс. В даному випадку все ж напад було здійснено на СРСР, а дійшли до Берліна в порядку захисту. Так, хотіли напасти першими, але не вийшло - проте історія вже склалася як є і СРСР захищався.

СРСР захищався від дітей в золотих дитячих годинниках ?:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, igor_d70 сказав:

В советское время ты не мог отказаться призываться в армию

І зараз такого права немає. Теж обов’язково призивають й не відкупишся. Але є нюанс. В гарячі точки відпрвляють якщо підписуєш контракт - а це вже свідома дія. 

18 хвилин тому, igor_d70 сказав:

По итогу в Афган мог попасть любой, а сюда попадает только тот кто хочет

Можна було відмовитись. Он навіть не всіх брали, хоч й писали що хочуть туди потрапити. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Бездомный сказал:

сюди нехай їде , паскуда - у  Бучі над тілами замордованих  прес-конференції нехай  влаштовує

она бы может и сама рада куда-то из РФ свалить :), но ее уже скорее всего как заложника держат в РФ (именно поэтому и показывают по телевизору, чтобы Медведчук знал, что она еще жива. Ее же без макияжа тяжело узнать :), наверное с какой-то камеры вытаскивают переодически :)) и чтобы Медведчук не думал идти на сотрудничество с СБУ :). Как только Медведчука передадут в РФ, через несколько недель мы узнаем про страшную гибель (например в автокатастрофе) этих Медведчуков (этот отработанный материал РФ уже не нужен, они от них избавятся быстро и более жестого, чем поступили с невиновными жителями Бучи, т.к. для РФ Медведчук - это уже не просто соучасник, а предатель, который тупо разворовал деньги и не выполнил никаких задач... и даже больше, сейчас всю агентуру сдаст :) СБУ. Мы еще по результату много чего интересного узнаем :), про то кому платила РФ те 9 млрд. у.е. в Украину, чтобы подготовить приход "русского мира").

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, vadimv сказал:

Перезавантажувалися

швидше ОС перевстановлювали 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

СРСР захищався від дітей в золотих дитячих годнииках ?:unknown:

То вже виховання - щось вкрасти. Адже крали не лише золоті годинники, а всі хто де що міг. З роботи крали, на вулиці, в сусідів. Потрапивши до Німеччини ніхто поведінку не змінив - продовжували красти.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, laritus сказал:

ры вытаскивают

 

6 часов назад, laritus сказал:

она бы может и сама рада куда-то из РФ свалить :), но ее уже скорее всего как заложника держат в РФ (именно поэтому и показывают по телевизору, чтобы Медведчук знал, что она еще жива. Ее же без макияжа тяжело узнать :), наверное с какой-то камеры вытаскивают переодически :)) и чтобы Медведчук не думал идти на сотрудничество с СБУ :). Как только Медведчука передадут в РФ, через несколько недель мы узнаем про страшную гибель (например в автокатастрофе) этих Медведчуков (этот отработанный материал РФ уже не нужен, они от них избавятся быстро и более жестого, чем поступили с невиновными жителями Бучи, т.к. для РФ Медведчук - это уже не просто соучасник, а предатель, который тупо разворовал деньги и не выполнил никаких задач... и даже больше, сейчас всю агентуру сдаст :) СБУ. Мы еще по результату много чего интересного узнаем :), про то кому платила РФ те 9 млрд. у.е. в Украину, чтобы подготовить приход "русского мира").

мертвечук ще мусить свідчення проти путлера  в умовній Гаазі надати 

то ж - або у обмін на беззаперечну капітуляцію , або ніяк 

 

якщо після всього цього , його віддадуть , як Цемаха ( до речі - чи живий той Цемах ) , то буде така зрадонька  - ЗРАДА-ЗРАДА 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, MaksymS сказал:

Можна було відмовитись. Он навіть не всіх брали, хоч й писали що хочуть туди потрапити. 

а як же ж черга в МЖК , вступ до найпрестижніших вишив ? Для офіцерів - відзнака у кар'єрі . 

Для піхвомразів - шанс попасти під генерала . В мого товариша сестра - особістка - смоктала у Афгані у Варенникова молодшого.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Варенников,_Владимир_Валентинович

 

сина ось цього Вареннікова 

 

https://ru.wikipedia.org/wiki/Варенников,_Валентин_Иванович

Привезла з Афгану  додому  60 000 чеків і контейнер краму + чоловіка -  орденорносного майора ГРУшника ( потім  той кацап весь час  бухав і киздив її люто 🤣)  . Не насмоктала а наслужила 🤣

 

воїни афганці - то така блатна категорія в совдепії та постсовдепії .

 

до Афгану мріяли потрапити , як до Ельдорадо.

На моїх очах призовники рапорти відправити їх до Афгану писали .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MaksymS сказал:

І зараз такого права немає. Теж обов’язково призивають й не відкупишся. Але є нюанс. В гарячі точки відпрвляють якщо підписуєш контракт - а це вже свідома дія. 

Можна було відмовитись. Он навіть не всіх брали, хоч й писали що хочуть туди потрапити. 

Не меліть дурниць. Всі боялися, щоб їх не призвали в Афганістан. Мого кума туди забрали, а я уникнув такої служби лиш тому, що у моєї мами були знайомі в воєнкоматі. Я служив в Гостомелі, це було "по блату". 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...