Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Там є значно цікавіше - https://www.facebook.com/collaborator.net/videos/725284961823110

ха, от тобі і вата шоу))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, kovalenko сказав:

и он никогда ничего не рассказывал, ни по трезвой ни за столом

А як ви собі уявляєте розповідь - забіг до будинку, там дитина 5 років і мати. Я дитині вистрілив в голову, а матір в усі отвори. Забіг в інишй - а там дівчина 12 років і мати. Я матір застрелив, а дівчину в усі отвори. І гордо так, гордо. Вони ж розуміють що з ними після такого не будуть розмовляти навіть. Тому й мовчать. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, MaksymS сказал:

Вони роблять значно більше за Будапештський меморандум. Провели не лише консультації, як передбачено Меморандумом, але й почали постачати озброєння, чого в меморандумі не прописано. 

піхотні гранатомети ?🤣

таке собі озброєння проти сотень крилатих ракет , які куЧмо з Горбуліним віддали за папірець

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, karbo сказал:

Америка считает иначе по поводу обращения со своими героями. И я с ней солидарен. Вы же ведете себя как кацапы, - мы вас туда не посылали. Итак, хрен на вас, воевали, умирали и хрен с вами.

Вы правильно говорите - "с героями".

А теперь давайте разберемся наконец-то с афганом:

Рашка афган считает - это конфликт, при поддержке советов.

Украина афган считает - это военное насильственное вмешательство советов во внутренние дела чужого государства.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, laritus сказал:

Часто в инете можно видеть российских ботов которые утверждают, что курс рубля не сильно поменялся и что санкции не действуют. Так получилось, что я подписан на строительную тематику в ютубе со всего СНГ, вот, что выложил 25 минут назад один из авторов канала на который я подписан (для тех кто не понял даже по действующему курсу 79 рублей за 1 у.е., цена колодок с дисками 3410 у.е. 🤣), а ведь еще даже половина санкций не действует (и заводские запасы есть).

22.png

Я тоже однажды к официалам попытался поехать сцепу на Аккорде поменять. В 14 году было дело, когда бакс уже по 25.Приехал, грят диск 20 кг, корзина 20 кг, выжимной 8кг, 2 л масла МТ по 800 грн. Работа 2600.Короче уходя отправил ихний сервис в направлении русского военного корабля. Купил за 135 € комплект Exedy( японский оригинал) подходил от Прелюда, хотя родной 380 $ был под заказ. И пацан на гаражах за 600 грн перекинул. Уже 90тык полет нормальный. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще один олигарх (банкир) РФ переобулся и стал против войны (смешно-то, что он называет людей которые клеют Z на свои машины дебилами) :)

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Хто знає, хто на фото?

 

5ED8BD27-A81F-4C6D-A005-6E85109BF4BE.jpeg

голлівуд вже шукає типаж 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

починаємо какахами жбурлятися ?

 

На раз , два , три ? 

Ну, я цього Мамая знаю ще з кінця 80-х. Він частенько у нас в ресторані сидів. Бувший самогонщик, скупщик золота, коротше, кажучи - барига ще той. Не знав. що він в таких хороших відносинах з Кивою і з цим блогером. В Мамая була своя партія с цинічною, як для нього, назвою "Совість України", але при Януковичі, він був в партії регіонів. Там була ще якась мутна історія з 10-ма газовими свердловинами, які хотів забрати Котвіцький (Аваков), але дісталися вони Фуксу, в якого покровителі були серйозніші. І Мамая тоді зняли, Каплін допомагав. Але, пенсіонери, отримавши цукор (як гречка у Чорновецького), знову проголосували за цього баригу, в якого навіть вищої освіти не було. 

  Ось такі друзі-"патріоти" керували і керують в Полтаві. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не понимаю, на что мужики рассчитывали оставаясь там?! 

m.censor.net/ua/news/3335258/v_izyumi_rosiyiski_okupanty_prymusovo_mobilizuyut_mistsevyh_cholovikiv_denisova

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

правонаступником СРСР є мордор - саме там учасники затіяних СРСРом бойових дій і мусять отримувати свої "великі преференції"

Але росія повісила це на Український бюджет! 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, laritus сказал:

Еще один олигарх (банкир) РФ переобулся и стал против войны (смешно-то, что он называет людей которые клеют Z на свои машины дебилами) :)

 

 

вони не виліковні - тільки присипати

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Але росія повісила це на Український бюджет! 

кравчук з куЧмо повісили , а не кацапи 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, vadimv сказал:

 

І коли здобич знову буде поділено на 10-15 частин - Китаю залишиться лише шматок, а не все.

Наоборот, есть много мнений, что запад и сша не хотят распада раши. Ибо боятся получить множество непредсказуемых республик с ядерным оружием.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось це діло - nv.ua/ukr/world/geopolitics/dzhonson-zaklikav-ozbrojiti-ukrajinu-shchob-rf-ne-posmila-vtorgnutisya-znovu-50235238.html

Наша довгострокова мета». Джонсон закликав озброїти Україну настільки, щоб РФ не посміла вторгнутися знову

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, karbo сказав:

щодо поводження зі своїми героями

Зі СВОЇМИ героями. А не військовими злочинцями, які знищували цивільне населення для іншої держави в третій країні.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, laritus сказав:

Мне почему-то кажется, что после Бучи, Мариуполя и пр. в этой стране не нашлось бы судьи который бы принял какое-то оправдательное или даже нейтральное решение

Я не був би в цьому таким впевненим. Суддя Вовк ще повернеться й все прийме як годиться. 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Зі СВОЇМИ героями. А не військовими злочинцями, які знищували цивільне населення для іншої держави в третій країні.

скажи мені - хто твої герої , і  я скажу , хто ти

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, я цього Мамая знаю ще з кінця 80-х. Він частенько у нас в ресторані сидів. Бувший самогонщик, скупщик золота, коротше, кажучи - барига ще той. Не знав. що він в таких хороших відносинах з Кивою і з цим блогером. В Мамая була своя партія с цинічною, як для нього, назвою "Совість України", але при Януковичі, він був в партії регіонів. Там була ще якась мутна історія з 10-ма газовими свердловинами, які хотів забрати Котвіцький (Аваков), але дісталися вони Фуксу, в якого покровителі були серйозніші. І Мамая тоді зняли, Каплін допомагав. Але, пенсіонери, отримавши цукор (як гречка у Чорновецького), знову проголосували за цього баригу, в якого навіть вищої освіти не було. 

  Ось такі друзі-"патріоти" керували і керують в Полтаві. 

та багато кадрових пройобів - як у Петра , так і у ВАЗа .

Але ж , хоча б до кінця війни  зупинимося на  :

не помиляється лише той , хто нічого не робить .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збройні сили України здійснили контрнаступ і вибили російських окупантів з Мар’їнки на Донеччині.

vechirniy.kyiv.ua/news/65145/

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, xPavelx сказал:

Наоборот, есть много мнений, что запад и сша не хотят распада раши. Ибо боятся получить множество непредсказуемых республик с ядерным оружием.

Любой будущий президент оторванной республики с радостью согласится на демилитаризацию взамен на признание независимости этой республики. Может даже какие "гарантии" пообещают. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, на демілітаризацію при озброєному огризку московії. яке прикре самогубство

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Ось такі друзі-"патріоти" керували і керують в Полтаві. 

13 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Але, пенсіонери, отримавши цукор (як гречка у Чорновецького), знову проголосували за цього баригу, в якого навіть вищої освіти не було. 

То може все ж таки правильніше розуміти наслідки голосування за цукор, а не за свої інтереси? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Збройні сили України здійснили контрнаступ і вибили російських окупантів з Мар’їнки на Донеччині.

vechirniy.kyiv.ua/news/65145/

Альона вже більше місяця не відповідає.

Молимося за неї.

  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, karbo сказал:

Дуже високоінтелектуальна фраза))

 

Дещо неправильно висловився. Варто було сказати, що могли розстріляти, бо мародери негативно впливали на бойовий стан підрозділу. Тягати чужі речі і воювати в тих умовах було несумісним. 

надо  наверное  уточнить   у кого какие возможности  к нам в батальон  весной 89  , после  вывода   попало  4 солдата  ( трое кстати   с Украины )  дослуживать ,один  поваром  был  , трое  водители ....про  трофеи не рассказывали ,  только  говорили  что на границе  шмонали  ...возможно  у офицеров и прАпоров   ....с  трофеями  было    больше  возможностей....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, sergio сказав:

Я не понимаю, на что мужики рассчитывали оставаясь там?! 

На мир в очах братішек. На що вони ще могли сподіватися? Думали будуть допомагати, показувати жіночок української спрямованості. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...