Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, TaurosRMK сказал:

Йой, а це ви як таке придумали?

Послідовність Ваших постів

Спочатку сумуєте (судячи зі смайлику), що Україні надають зброю. А коли Вас запитали - невже краще капітулювати? - то Ви відповіли, що Вам шкода простих людей. 

Тобто - прості люди страждають від того, що Україні надають зброю. Не така логіка?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, karbo сказал:

Де кацап дістане по морді, там і зупиниться.

 

Я давно вже кажу своєму оточенню :

- Пизд-ть володарів російського паспорту де тільки можна.

Не завжди доречно відразу у морду давати, але існує чимало інших засобів це зробити інакше...

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, omozhyn сказал:

Послідовність Ваших постів

Спочатку сумуєте (судячи зі смайлику), що Україні надають зброю. А коли Вас запитали - невже краще капітулювати? - то Ви відповіли, що Вам шкода простих людей. 

Тобто - прості люди страждають від того, що Україні надають зброю. Не така логіка?

да то все росиянская свежая пропаганда, не звертайте уваги
что интересно — часть насчет чтоб не давать Украине оружие —
такая важная, что даже росиянский навальный, что демократа разыгрывал,
и тот решил спалиться, озвучил это тоже... видать неслабо подгорает запоребриком...

вангую, что невдовзі куйло звернется до НАТО просить защиты от Украины.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 5
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пожалуй, такого удачного ракурса давненько не было! pikabu.ru/story/pozhaluy_takogo_udachnogo_rakursa_davnenko_ne_byilo_9036445?utm_source=linkshare&utm_medium=sharing&utm_campaign=mobile_native_share

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, karbo сказал:

Я ж в ігнорі у тебе))

 

Ок. Першим ділом, це процедура демократії, необхідність все узгоджувати. 

Друга і не менш вагома причина, це тактика кип'ятіння жаби повільно. Якщо зразу РФ різко реагувала на постачання наступальної зброї, то зараз взагалі майже не чути. Тобто, вони дозріли і вже не роблять різких рухів. 

Палата представителей до 22 апреля на каникулах. Закон о ленд лизе не принят. Т.е. До 22 никаких телодвижений быть не может

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Бездомный сказал:

Кац пропонує капітулювати ? 

прямо зараз :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, iiigolkin сказал:

да то все росиянская свежая пропаганда

до речі, вчора вирішив послухати що вони несуть. цікаво. у мене склалось враження що у нас найбільша та найкраща армія світу, яка ображає бідних мирних москалів, які вимушені захищатися, але чомусь на нашій території. запишу випуск для історії, бо буду онукам розказувати за кацапів - ілюстрація не завадить... головна теза випуску була - захід утилізує стару неїдучу та нестріляючу зброю нам. лайно в голові середнього кацапа мабуть спокійно приймає парадокс чому тоді вони її мають боятися )

так от. корисно послухати офіційну пропаганду, щоб потім порівнювати її з тим що деякі кажуть )

  • Лайк 10
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, MaksymS сказав:

Вони роблять значно більше за Будапештський меморандум.

За меморандумом США та ВБ є гарантами безпеки і териториальної цілісності України.

Вони не виконали свій обов'язок гарантів у 2014 р., коли Україну було атаковано, а частину її території анексовано і окуповано.

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, karbo сказал:

 

Максимум, що було доступно солдату, це самоволка  та набухатись.

І то, далеко не всім. Ходили слухи про солдат сусідньої частини, які ходили в самоволку, в Бучу. А у нас пам'ятаю шмони перед ДМБ, шукали алкоголь. Та щось і не пригадую, щоб я когось бачив п'яним за всі 2 роки служби. У нас була частина засекреченого зв'язку.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, MaksymS сказав:

Але росія повісила це на Український бюджет! 

Ну то й скільки часу Україна ще збирається тягти на своєму бюджеті зообов'язання країни-окупанта?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

Вони не виконали свій обов'язок гарантів у 2014 р., коли Україну було атаковано, а частину її території анексовано і окуповано.

ви просто не уявляєте яка там бюрократія...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, xPavelx сказав:

Наоборот, есть много мнений, что запад и сша не хотят распада раши.

Они его не хотели, пока был жив Вариант А.

При варианте С им совсем не улыбается, что мордор целиком стал частью Китая.

Фактически границы Китая распространились до Польши, стран Балтии и Финляндиии.

11 годин тому, xPavelx сказав:

Ибо боятся получить множество непредсказуемых республик с ядерным оружием.

Будапештский меморандум им на подпись.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, badgy сказал:

 

Украина получила от партнеров военные самолеты для усиления военно-воздушных сил. Об этом сообщил пресс-секретарь Пентагона Джон Кирби на брифинге.

"Они получили дополнительные самолеты и детали, чтобы помочь им поднять больше самолетов в воздух", — сказал он.

Кирби добавил, что Вашингтон не предоставлял самолеты Украине.

zn.ua/UKRAINE/ukraina-poluchila-boevuju-aviatsiju-i-zapchasti-dlja-remonta-samoletov.html

Не знаю звідки мій сусід взяв інформацію, але він, 3 дні назад, сказав, що "привид" Києва, вже літає на Ф-16-ому. Як на мене, це фантазії. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, dvr002 сказал:

вчора ввечері промайнула інфа наче нам дали літаки з США

не было такой информации. Представитель Пентагона сказал, что количество самолетов у нас увеличилось. Источник увеличения он не называл

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Canton сказал:

Палата представителей до 22 апреля на каникулах. Закон о ленд лизе не принят. Т.е. До 22 никаких телодвижений быть не может

При чому тут лендліз? Давали і будуть давати і без у цього.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Музей сказал:

Згадалося, як тут кляли Бездомного за «русского учителя». Ось, дослівне підтвердження його правоти.

Не треба бути Бездомним, щоб розуміти, що наша навчальна система опирається на те, що нам залишили 70 років радянської влади. І навіть молоде покоління вчителів, що приходило на зміну ( за часів навчання мого сину) несло в собі радянську систему, якщо не виховання, то відносин " вчитель- учень". Всі, ну, майже, всі, кому було не байдуже, що вкладатиме в голову своєї дитини, це розуміли и пояснювали  своїм дітям.

Але... Ні мені, ні чоловіку не приходило в голову, що пояснювати сину ці речі можливо за допомогою таких слів, як " пихва, вареник, насосала чи насосав", я не хочу цитувати Бездомного, бо мені огидно таке читати, мовчу вже про цитувати, все те, що він озвучує.

В мене нова стійка звичка прокидатись біля 4-ї ранку, ще з того часу, як в нашому кутку починали бухати, то був такий розклад- с 11-ї вечора до 4-ї ранку тиша, потім починалось. Так ось, прокинулась, переглянула стрічку новин і цю тему.

Враження, начебто це філія "щасливого браку", а не тема про війну и страждання людей. Може, все ж таки, треба не змішувати "піхви-вареники та отсосалкі" с тим, що зараз коіться навколо нас. Так, тема виховання і мови дуже важлива, наслідки ми відчуваємо всією країною, але перетворювати тему війни на статтеві відносини, які в голову Бездомному вклала книжка Новоселова, чи як того орка звуть, на мене, то якось...ммм...скажемо....дивно це.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 12
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, shneider_vova сказал:

не было такой информации. Представитель Пентагона сказал, что количество самолетов у нас увеличилось. Источник увеличения он не называл

Так і сказав: в українців стало літаків трохи більше ніж було два тижні назад🙂.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Так і сказав: в українців стало літаків трохи більше ніж було два тижні назад🙂.

где то мелькало, что болгары получат ф16 и ф35. это жжж неспроста :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

ви просто не уявляєте яка там бюрократія...

це , типу , можна сприйняти за відмазку ?

 

а чи можна за цивільними позовами притягти до відповідальності західні комерційні фірми , які приймали участь у будуванні Кримського мосту , чи у модернізації воєнної техніки та зброї кацапів , чи у порушенні санкцій на здобич нафти та газу , на поставку в Крим турбін е.т.с. ? 

Це важливо було б зробити .

Навіть , не заради грошей , а в назіданіє .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, MaksymS сказал:
8 часов назад, TaurosRMK сказал:

полігон

Мирна?

Так, мирна. Чи по вашому жителі України ходят в розстрілюють одне одного, чи може грабують все підряд, чи роблять теракти, чи може Україна напала на когось? Щось із цього є чи було в Україні?

6 часов назад, MaksymS сказал:

Йдіть до військкомату та допомагайте армії мінімізувати обстріли простих людей

А ви чого ще тут? Чи лише вмієте розказувати кому що робити? Чи то вже в привичку увійшло, якщо шо, то зразу посилати всіх у військкомат? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, allanek сказав:

Не треба бути Бездомним, щоб розуміти, що наша навчальна система опирається на те, що нам залишили 70 років радянської влади. І навіть молоде покоління вчителів, що приходило на зміну ( за часів навчання мого сину) несло в собі радянську систему, якщо не виховання, то відносин " вчитель- учень". Всі, ну, майже, всі, кому було не байдуже, що вкладатиме в голову своєї дитини, це розуміли и пояснювали  своїм дітям.

Але... Ні мені, ні чоловіку не приходило в голову, що пояснювати сину ці речі можливо за допомогою таких слів, як " пихва, вареник, насосала чи насосав", я не хочу цитувати Бездомного, бо мені огидно таке читати, мовчу вже про цитувати, все те, що він озвучує.

В мене нова стійка звичка прокидатись біля 4-ї ранку, ще з того часу, як в нашому кутку починали бухати, то був такий розклад- с 11-ї вечора до 4-ї ранку тиша, потім починалось. Так ось, прокинулась, переглянула стрічку новин і цю тему.

Враження, начебто це філія "щасливого браку", а не тема про війну и страждання людей. Може, все ж таки, треба не змішувати "піхви-вареники та отсосалкі" с тим, що зараз коіться навколо нас. Так, тема виховання і мови дуже важлива, наслідки ми відчуваємо всією країною, але перетворювати тему війни на статтеві відносини, які в голову Бездомному вклала книжка Новоселова, чи як того орка звуть, на мене, то якось...ммм...скажемо....дивно це.

 

То особливий стиль Бездомного в «счастливом браке». Явно, є на то якісь підстави. Не буду це обговорювати. 

Для мене Бездомний з‘явився в топіку про Майдан. Там нічого подібного не було і тут немає. А про «дочь офицера» він писав ще до Майдана. Тоді в нього кидали камінням.

 

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, allanek сказал:

 

Але... Ні мені, ні чоловіку не приходило в голову, що пояснювати сину ці речі можливо за допомогою таких слів, як " пихва, вареник, насосала чи насосав", я не хочу цитувати Бездомного, бо мені огидно таке читати, мовчу вже про цитувати, все те, що він озвучує.

 

 

правильно назвати = правильно зрозуміти 

Конфуцій 

 

Святий обов'язок батьків - навчити дітей правильно розуміти що таке "причини" , що таке  "наслідки" , та як  утворюються причинно - наслідкові зв'язки .

Навчити здоровому цинізму , тобто -  здоровому глузду .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, omozhyn сказал:

Послідовність Ваших постів

Спочатку сумуєте (судячи зі смайлику), що Україні надають зброю. А коли Вас запитали - невже краще капітулювати? - то Ви відповіли, що Вам шкода простих людей. 

Тобто - прості люди страждають від того, що Україні надають зброю. Не така логіка?

Це просто результат у вашій голові. Ви прочитали пару повідомлень, де зовсім не те написано і зробили для себе такий висновок. 

Чи може вам подобаєть ситуація в Україні і ви радієте що в Україну пхають і пхають зброю? А результат який буде - ще більше смертей і зруйнованих міст, і все затягнеться на довго. Що я і писав - Україна перетворилася на полігон. 

  • Дізлайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...