Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Vikctor сказал:

Але я скоріше повірю у вісь Кітай-Північна Корєя чі Кітай-Вьєтнам ніж Кітай-Японія. І взагалі я ось так сходу не згадаю жодной развинутой країни на яку пролились амеріканські гроши і якаб відмовилась від цього. Тому Японія ї без якіхось кроків США в Індо-Тіхоокєанському рєгіоні залишилась би вірною їм. А всі новостворени АУКУС чі інший союз з Індією скєрован для послабшеня оборзєвшего Кітаю...

Ну вам видніше. Я розумію, що Бжезинський для вас не авторитет, просто навів для ілюстрації. А оце ваше емоційне про "послабшеня оборзєвшего Кітаю" навіть не знаю, як розцінювати. :) Цікаво, якби Китай намірився відбити у РФ решту Маньчжурії, ви би вважали його "оборзєвшим"? А то ні - на гегемона батон крошить :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Про европейську політику напередодні другой світовой. Ви може не памьятаєте з чого все тоді почалось? Коли чемберлєн (гідко цю потвору з великой літери писати) так був налякан бажанням гітлєра распочати війну ї підписав з цього приводу принизливу угоду віддавшую Судєти ї загалом Чєхословакію на расправу нацистам.

Поправочка: Мю́нхенська уго́да 1938 ро́ку  — угода, підписана в Мюнхені 30 вересня 1938 року прем'єр-міністром Великої Британії Невілом Чемберленом, прем'єр-міністром Французької республіки Едуаром Даладьє, райхсканцлером Третього Рейху Адольфом Гітлером та прем'єр-міністром Королівства Італія Беніто Муссоліні. (uk.wikipedia.org/wiki/Мюнхенська_угода) Докладніше, наприклад, тут (uain.press/articles/myunhenska-zmova-dolya-ukrayiny-957388): Отже, лідери західних демократій разом із нацистським і фашистським диктаторами грубо порушили суверенітет Чехословаччини та розподілили її території без згоди її ж уряду. Франція і Велика Британія дбали винятково про власні інтереси, вважаючи, що пожертвувавши Чехословаччиною можна відвернути початок великої війни. Чемберлен, щойно його літак приземлився в Лондоні, заявив: “Я привіз мир нашому поколінню”. Хоча дійсно дехто може вважати це проявом боягузтва.

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, ЧортПобьєрі сказав:

Та ну?

  Ну а хто винайшов порох?

4 години тому, ЧортПобьєрі сказав:

По Китаю: Ви ним десь недавно почали захоплюватись

З початку цього року, коли офігєл від того, як армія мордору може по команді розвернутися на 180 градусів. Потім співставив дати олімпіад та нападів мордору на сусідів - і знову офігєл. Втрете  офігел 24 лютого. І з того часу не перестаю фігєти від все нових і нових "совпадєній".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Местным светит организация максимум их подвоза и их питания, в смысле  заграничных специалистов. А скорее всего приедут на своих служебных машинах и сами будут организовывать питание, по линии посольства рекомендованные аффилированные фирмы и во всем так.

А як інакше захистити гроші від розкрадання й забезпечити належну якість виконання робіт? Якщо місцевими все розкрадається вмить? Іншого варіанту немає. Але все буде відновлено - це головне. Шарових потоків грошей не буде. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaksymS сказал:

А як інакше захистити гроші від розкрадання й забезпечити належну якість виконання робіт? Якщо місцевими все розкрадається вмить? Іншого варіанту немає. Але все буде відновлено - це головне. Шарових потоків грошей не буде. 

Ну вот и славно.
Будем, значит, вместе с Кириллом нищать и деградировать.
Он плохому не научит.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

Будем, значит, вместе с Кириллом нищать и деградировать.
Он плохому не научит.

що, і бмв вже є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Да, и все деньги должны быть белыми, с них нужно платить до копейки все налоги в бюджет.

Звісно. Я усіма руками ЗА те щоб до будівництва не було допущено жодного українського підрядника. Це лише здешевить вартість та значно підвищить якість і швидкість робіт. Чому - думаю не треба пояснювати? 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

що, і бмв вже є?

avmotors.com.ua/product/детский-велосипед-bmw-junior-cruise-bike-20/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, MaksymS сказал:

Звісно. Я усіма руками ЗА те щоб до будівництва не було допущено жодного українського підрядника. Це лише здешевить вартість та значно підвищить якість і швидкість робіт. Чому - думаю не треба пояснювати? 

То есть, дефицита персонала строительных специальностей после войны не будет?
Ну, это хорошо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, iiigolkin сказал:

avmotors.com.ua/product/детский-велосипед-bmw-junior-cruise-bike-20/

Что ж вы на детские ссылку даете? Там гибрид есть: avmotors.com.ua/product/велосипед-bmw-active-hybrid-e-bike/ - эко, все дела :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Kirill_Dnepr сказав:

Давно прогнозирую приход Европы сюда. Только она будет не всем нравиться, но никто их уже не будет спрашивать.

Цитата

– Они считают, что перемены будут происходить с миром, а они будут их наблюдать, попивая мохито. Но под нож пустят именно их, потому что система, которую они так не любят – это и есть они все вместе. Но про это в песне «Wind of Changes» ничего нет. А начинаться она должна так: «Все, кто слышит эти звуки – приготовьтесь к скорой смерти!»

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Дядя_Вова сказав:

Думаєте, їм буде важко вплести до сюжету якогось свого супергеройського спецагента, який і вирішить долю світу? :)

Вона вже вчора у Львові побувала - суперагент Лара Крофт.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Пишуть що під Києво гупає-наші сапери  знищують всяку хрєнь.

Шкода, що туди не можна якось закинути, шоб воно там у них і гупнуло

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Вот это вот точно не к добру. Не понимаю ликования по этому поводу.

К гадалке ж не ходи. Тетя связана с структурами, которые выше некоторых правительств.

Галоперидол приймає?

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:


Это означает: рыночные тарифы, рыночные цены на ресурсы и товары. 
Правила жизни, уважение чужого мнения, чужой собственности и границ.

не знаю что тут может не понравится. может еще штрафовать начнут за сжигание и замусоривание. так вообще мечта, а не страна

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Галоперидол приймаєте?

Думаю помилка була?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, newbee2020 сказал:

не знаю что тут может не понравится. может еще штрафовать начнут за сжигание и замусоривание. так вообще мечта, а не страна

Он имеет в виду, что зарабатывать будет негде, а цены резко взлетят на все.
Ну, как у них там всегда было — одни гей-парады кругом, а работать негде... все голодают...
Ну и мы будем стоять на краю пропасти, как ото щас стоит Европа и Америка.
В смысле, как нам говорили еще при СССР. "В Америке сплошная безработица" и вот это вот все.
 

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Вот это вот точно не к добру. Не понимаю ликования по этому поводу.

Просто констатация фактов: Шон Пенн, Лара Крофт.

8 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

К гадалке ж не ходи. Тетя связана с структурами, которые выше некоторых правительств.

Удивительно, как кацапы еще эту новость на тему сатанизма не разогнали

images?q=tbn:ANd9GcTt1KXOEoscixL_Lil_L0W

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, iiigolkin сказав:

мы будем стоять на краю пропасти, как ото щас стоит Европа и Америка.

загнивать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

загнивать

Ну, это само собой. Не стоило и упоминать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Горит не только в тайге

Популярный российский телеграм-канал говорит: "Мы облажались на харьковском направлении", вызывая 1400+ комментариев.

image.png.402ae0a3dc2af5da7d8b2df0f8f6778d.png

Змінено користувачем badgy
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...