Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

А в Украине, которая импортирует топливо в т.ч. и из Европы, розничная цена всегда была сильно ниже

У нас пальне було не виключно з Європи. Отже можу припустити, що його "бадяжили" розбавляючи білоруським чи ще яким для профіта. Чому так припускаю, різниця в якості пального була, і всі відчували це коли заправлялись в Європі, хоча воно і дорожче було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vstar сказал:

Отже можу припустити, що його "бадяжили" розбавляючи білоруським чи ще яким для профіта.

Если  единственным аргументом являются  допущения, вопросов больше нет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

А можна в фактах і цифрах? Буду дуже вдячний.Надо ж их, наглой импералистической мордой макнуть.

Начебто ж достатньо матеріалів у відкритому доступі про імперіалізм і колоніалізм. Щодо самої 2-ї світової війни, мабуть, скоріше варто говорити про отримані доходи не в ході (хоча тут виробники зброї і установи, які все це фінансували, навряд чи залишилися в накладі), а після встановлення контролю над певними територіями. І, знову ж, більше про доходи не стільки держав (це вже побічний ефект), а певних представників крупного капіталу. Ну а щодо більшої конкретики і цифр - це досить затратно за часом, мені здається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Сколько уже недель Николаев без воды?

там річка є...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

Если назначат победителем - победим.

Евреи назначат?

Змінено користувачем XL.pro
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

 

Сколько уже недель Николаев без воды? :) 

Ну так хтось тут писав ще до 24го ( ну до війни , для більшості українців ) що : з рускими поведешся - біди не оберешся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, XL.pro сказал:

За 40 курс точно будет, если улетит за 45+, то таки многие вынужденно выехавшие граждане будут пытаться остаться за границей.

В 2014 році теж аналітики розповідали, що курс 20 нереальний, бо все зупиниться...І що? І нічого , жили і при 23 і 24...і навіть росли, для сировинної  економіки якраз це й непогано було.

Зараз теж не віриться, що може бути 40-50. Але віра нічого не значить.

PS Громадяни,  що виїхали,   незалежно від курсу будуть намагатись залишитись там..Не всі, але велика частка.

Змінено користувачем Сергей_84
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Дядя_Вова сказав:

Начебто ж достатньо матеріалів у відкритому доступі про імперіалізм і колоніалізм. Щодо самої 2-ї світової війни, мабуть, скоріше варто говорити про отримані доходи не в ході (хоча тут виробники зброї і установи, які все це фінансували, навряд чи залишилися в накладі), а після встановлення контролю над певними територіями. І, знову ж, більше про доходи не стільки держав (це вже побічний ефект), а певних представників крупного капіталу. Ну а щодо більшої конкретики і цифр - це досить затратно за часом, мені здається.

Як завжди казочки.Ну і я тоді Вам казочку: розумні пропагандисти завжди розказують що на війні наживаються цілі країни.Дурні економісти - що війна це завжди економічні втрати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

У него наверное ж и линейка мерять черепа есть :) 

Не знаю , але проти факту "не попрешь"☝️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав сьогоднішні допоси гіркина-стрєлкова і в мене з'явилося питання: він шахід чи грає в якусь свою психологічну гру? Бо щось дуже сміливо в бік ліліпутіна та його братії висловлюється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, bigsphinx2010 сказал:

Почитав сьогоднішні допоси гіркина-стрєлкова і в мене з'явилося питання: він шахід чи грає в якусь свою психологічну гру? Бо щось дуже сміливо в бік ліліпутіна та його братії висловлюється.

є такі ідейні за всіх часів... але перевірити його контакти було б цікаво )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Дядя_Вова сказав:

чи ще десь залишилися невизначені зони?

Так в Німеччині ж. Вони не визначаться вони хороші чи погані. Чи просто грошей хочуть й дивляться хто більше дасть. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схоже, в Пакістані щось пішло не так. От же ж! Кляті піндоси. І тут ніж в спину.

 

1901511E-399D-4841-A1B9-2A64402C276D.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Немного о финансах

 

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Як завжди казочки.

Що саме казочки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, bigsphinx2010 сказав:

Почитав сьогоднішні допоси гіркина-стрєлкова і в мене з'явилося питання: він шахід чи грає в якусь свою психологічну гру? Бо щось дуже сміливо в бік ліліпутіна та його братії висловлюється.

Фанатик, а вони завжди зі зменшеним інстинктом самозбереження.Та й від його базікання нічого не залежить  - він зараз ніхто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Сергей_84 сказав:

PS Громадяни  що виїхали   незалежно від курсу будуть намагатись залишитись там..Не всі, але велика частка.

Серед моїх знайомих, що виїхали, поки що жоден не має таких планів. Ключова причина - відсутність можливості робити за фахом.

Тому, на мою думку, залишаться тільки ті, кому немає куди вертатися, або у кого достатня фінансова подушка, щоб жити і не працювати / відкрити свій бізнес. Наскільки ця частка велика - хз.  

Мені цікава позиція людей з прикладним фахом (наприклад ви) - готові виїхати і приєднатися до сім'ї маючи можливість працювати?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaksymS сказал:

Чи просто грошей хочуть й дивляться хто більше дасть. 

Я думаю, цей варіант :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, userxxx сказав:

Я понимаю, что доставка не бесплатная, и трейдеру тоже нужно что-то заработать.

А ще не забувайте що в європах роздріб теж не святим духом харчується і зарплати там зовсім не такі як у нас, тому витрати в них суттєво вищі. Треба дивитися не на роздрібну ціну пального, а на оптому БЕЗ ПОДАТКІВ! Тоді можна щось реально рахувати. А дивитися ціну на стеллі в умоній Італії з їхніми зарплатами, податками - який в тому сенс? Ніхто притомний не купує оптові партії палива на роздрібних заправках. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, MaxS сказал:

Друга армія світу їх надихне. Стільки сюжетів про під...сів в жодному наркотичному угарі сценаристам Нетфліксу не наснилося б.

 

Так .

Навіть фільми жахів .

Кацапи  так примудрилися  зашкваритися з усіх боків , що  тепер

В Голлівуді об кацапів років сто ноги витирати будуть .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Дядя_Вова сказав:

 

 

Що саме казочки?

Про збагачення цілих країн за рахунок 2 світової.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, -Xeon- сказав:

яка ну дуже схожа на острів Зміїний

Так так і є. Це ж евакуаційний рейс для постріляних московитів на тому острові. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

Там сумма меньше суммы внешнего долга.

Не страшно. Будуть відпрацьовувати. Он Німеччина досі відпрацьовує - італійці там он репарації замовляють. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...