Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

13.07.2023 в 16:31, voglya сказав:

Загуглила, мені схожа на Лаватеру. Чому Ваша? Тому що я її не садила, а виросла вона рядом з трояндою. Як я її з бур'янами не видрала....

Доброго вечора ,ще раз!) насмішили Ви мене трішки,цим дописом)) не знаю,але дарувала лише трояндочку ))) -  (сміюсь) 

Але то ж добре,що виросла з незвідки ,ще така красуня квіточка!:good: Хай квітнуть Вам на радість!!! ) 💐

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також маю ялицю канадську і дуже її люблю. Росте в мене 3 літо. Коли саджала, була приблизно 70 см. Зараз 1,20 приблизно, з яких 30 см верхівки це приріст цього року. Попередні два роки росла лише вшир. Минулого літа видала цілу купу красивих шишок, але в серпні скинула всі голочки з верхівки, хоча не засушила. Отже в цьому сезоні я вирішила допомогти її кореневій, щоб сил вистачило і на верхівку. З весни дала раза 3 стимулюючі під корінь і по кроні, шишок не було, зате був знову шикарний приріст вшир і нарешті в липні місяці відросла і макушку на 30 см! Навіть одна бічна гілочка теж хотіла стати лідером, але я її вкоротила і зупинила, досить з мене одного))) 

 

З "канадок" маю ще багатостраждальну коніку. Росте мабуть років 10, а зростом така сама як і ялиця - 1,20. Одного літа, поки ми були у відпустці, її майже повністю з'їв кліщ. Але т.я. росла вона не на видному місці, я її залишила і до осені вона подала ознаки життя і на весну почала обрастати новими голочками, хоча і не рівномірно, знову ж таки мабуть через те, що росла в загущеній посадці. Потім в нас був переїзд в новий будинок, потім війна, отже вона 2 роки росла зовсім без догляду. В травні, після мого повернення, я вирішила її таки забрати на нову ділянку, тому що ще одне літо вона б без догляду точно вже не витримала. Викопала її і ще одну ялинку Карел... майже без кому, тому що грунт був пересушений і забитий корінням інших рослин. Посадила на нові місця, замульчувала, зробила накриття від сонця обом, кожні 2 тижні проливала корневіном. Зараз вже лише слідкую за вологістю грунту і залишу шалаші від сонця до осені. Тримаються добре, не жовтіють і голки не скидають, Карел навіть дала новий маленький приріст.

 

І в цьому році ще посадила ялину глауку пендулу (здається також канадка?). Але вона ще маленька, до 50 см, і якісь спостереження по ній зможу сказати лиш в наступному сезоні.

Змінено користувачем Wolfchen
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Wolfchen сказав:

І в цьому році ще посадила ялину глауку пендулу (здається також канадка?). Але вона ще маленька, до 50 см, і якісь спостереження по ній зможу сказати лиш в наступному сезоні.

Вона в мене є. Купувала весною 2019року, висотою десь 1,20м-1,40м. Росте повільно, зараз вона заввишки2,40-2,50м . Має вузьку крону, гілки ростуть ярусами-спідничками (донизу). Перша з ялинок, хвоя якої стала жовтіти, не сохнути, а колір став змінюватись на жовтий. Чи то шютте було, чи ще щось- не знаю. Подивилась, що на той момент в мене  з міддю був Рідоміл Голд, накалапуцала подвійну дозу, побризкала з інтервалом в 10 днів. Все припинилось.  Наступного року знов десь з'явилось. Зараз завжди тримаю Медян Екстру, на 1л-1,5л ( ручна пшикалка) наливаю мензурку-20мл і прискаю. Більше не з'являлось нічого такого. Є гілки, що обросли новими голками, але більшість зрізала. Ялинка акуратна, розчарувань від неї не маю. Подобається, що росте рівним стовбуром, поки наміру зробити з себе кракозябру не бачу від неї. Колір в неї не яскравий, сіро-блакитний.

Мені, взагалі, подобаються пендульні хвойні.

 

IMG_7899.JPG

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановни панянки , хто має глицінію. Якій в вас досвід( скільки років, сорт, як квітне, климатічна зона, укривна вона в вас взимку.Як формуєте?
 Маю Блю Мун. Моя « голубая мечта» :) . С рослинкі а 7 см за два рокі я дорастіла до 2,5 метрів В цому році на малече було 5 квітконосів, але не дуже довгі, десь 17 см , а ще не дуже і блакітни. Дуже- дуже запашна . 
Теперь запитання - на цей рік теж потрібно накривать взимку? Це вже якось проблематично становіться . На наступний рік квітконоси будут довшими ?. Колір якісь трохи може від ґрунту змінювати колір, як гортензія , наприклад, бо не схожій він на блакитний 

C2090AEB-1850-4FE4-BE54-AF0029231BD3.jpeg

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Сарочка сказав:

Шановни панянки , хто має глицінію. Якій в вас досвід( скільки років, сорт, як квітне, климатічна зона, укривна вона в вас взимку.Як формуєте?
 Маю Блю Мун. Моя « голубая мечта» :) . С рослинкі а 7 см за два рокі я дорастіла до 2,5 метрів В цому році на малече було 5 квітконосів, але не дуже довгі, десь 17 см , а ще не дуже і блакітни. Дуже- дуже запашна . 
Теперь запитання - на цей рік теж потрібно накривать взимку? Це вже якось проблематично становіться . На наступний рік квітконоси будут довшими ?. Колір якісь трохи може від ґрунту змінювати колір, як гортензія , наприклад, бо не схожій він на блакитний 

C2090AEB-1850-4FE4-BE54-AF0029231BD3.jpeg

Сарочка, якщо у Вас Блю мун, то вона не вкривається взагалі, то кольору моя більш бузкова, але вона не блакитна від слова зовсім, може знайду фото  ...моя росте вже років 10 мін, я її відпустила на волю і вона перелізла до сусіда на велику яблуню ( сусід щасливий), чим вона старша тим квітоноси більш довгі, грунт звичайна садова земля, добрив не бачила ніколи

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Сарочка сказав:

бо не схожій він на блакитний 

Аня, в мене немає гліцинії. Але я ще ні разу не бачила в нас , щоб вона цвіла блакитним кольором, завжди щось бузкове. За багато років вперше, по дорозі до Києву, побачила квітучу гліцинію на одному з будинків. Квітла доволі рясно, як для нашого клімату, то дуже добре. Видно, що росте багато років, бо будинок, як мінімум, з 90-х років, бо спеціфічна архітектура а-ля барська садиба, з балясинами та великим круглим балконом на колонах. От по тому балкону і плелась та гліцинія. Начебто "Блю мун" не потребує укриття. Одночасно з Ірою:friends:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, irina1969 сказав:

.моя росте вже років 10 мін

Ти була весну в Польщі, на початку війни, повинна була бачити, що таке гліцинія в поляків, коли квітне весною. Це хмаринки та водоспади квітів, що вкривають стіни та паркани. В нас ніколи не бачила такого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, allanek сказав:

Ти була весну в Польщі, на початку війни, повинна була бачити, що таке гліцинія в поляків, коли квітне весною. Це хмаринки та водоспади квітів, що вкривають стіни та паркани. В нас ніколи не бачила такого.

так, в Польщі так да і в Україні вона росте , але не для кожного регіону вона буде безпроблемною...саме Блюмун   квітне у нас без проблем, не знайшла своїх фото, але знайшла фото подруги і це Київська область

image.thumb.png.b0799edde310e1a13711ded657ab534f.pngimage.thumb.png.144ab745b4fbc7ca054e3e8a272e0b2a.png

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Шановні панянки, у кого є рецепт гострого солодкого чілі ?

Такий щоб можна було зберігати не в холодильнику, а як звичайну консервацію. Дякую заздалегідь:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, irina1969 сказав:

саме Блюмун   квітне у нас без проблем, не знайшла своїх фото, але знайшла фото подруги і це Київська область

На жаль, не зробила фото гліцинії, що квітла поряд з моїм ЖК в Польщі. Коли вона цвіте у Вроцлаві, це багато квітів та мало листя, коли вона цвіте у нас, це китиці серед маси листя. Але то таке. Якщо подобається, треба саджати)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, allanek сказав:

. Якщо подобається, треба саджати)

Це можна віднести до життя вцілому...якщо подобається то треба робити☘️

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дуже хотіла і зараз хочу кірказон. Але обставини так складались,  що він з під мого носа йшов до когось. Тож хтось подивиться і здивується, що він мені подобається, а в мене то мрія😍

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, allanek сказав:

Я дуже хотіла і зараз хочу кірказон. Але обставини так складались,  що він з під мого носа йшов до когось. Тож хтось подивиться і здивується, що він мені подобається, а в мене то мрія😍

До вас краще не заходити :). Наче вже все посаділа, що хотіла, ну восени ще планувала декілько десятків кущиков. Пішла поцікавиться що таке кірказон. Гарни квіти, наче вяленое м’ясо . І тут побачила сіцілійскій кірказон. Настільки цікави квіти, наче голова Дарта Вейдера. Чоловіку не покажу :), а то точно ця рослина в мене буде. 

 

 

9C255651-C5DC-487F-8EF9-D28969AFCD69.jpeg

73908CBE-BD2D-48B4-8B15-8801B1412EE9.jpeg

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аня, кірказон-аристолохія-хвилівник великолистий- Aristolochia macrophylla, ця ліана, як і гліцінія, буває різна. Та, що росте у нас і не вимерзає, цінується за велике листя і швидкість росту, але немає таких фантастичних квітів, які вас вразили. Я ж не по квітам, мене завжди цікавили листя ) І головне, ця ліана гарно росте в тіні.

Прихований текст

proxima.net.ua/ua/kirkazon-aristolohija-krupnolistaja.html


 

Illustration_Aristolochia_clematitis.jpg

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, irina1969 сказав:

 Шановні панянки, у кого є рецепт гострого солодкого чілі ?

Такий щоб можна було зберігати не в холодильнику, а як звичайну консервацію. Дякую заздалегідь:)

Взагали то не зустрічала гостро-солодкого. Звичайно він кісло- солодкій, а вже потім гострий. Такій рецепт в мене є. Але гостро солодкій - нема.

РS. Всі занадто переймаються з консервацією и рецептами . Уявіть собі- все дуже просто .  Дуже просто. Будь яку страву( або соус) ,на ваш смак ,якій вам подобуеться, можливо засунуть в банку. Банка це тількі метод збереження.  Якщоб ви зварили 10 литров будь чого( наприклад печінці в сливках, рассольнік, да це не важно що) и вирішували як це зберегти, то консерва -це тилькі метод. Тому консервуйте бути що в банку. Рецепт, то як в звичайний кухне вашій родини , без консерви, або зримі ценніки суттєво суть в обьемі , тількі ви  варите не 200 грама десь, а  литров…. Ну10 , наприклад. Кількість взагалі  то не важлива

. Важливо не рецепт, а щоб вам сподобалось на смак одразу то, що ви варите.. Якщо не подобается на смак одразу, то і потім воно не стане гарним.. 

Тому любой соус, якій в жітті подобается - заливайте в банку ( термін стерілізации) и все .. термін завісісіт от компонентів. Деякі потребуют  трошкі часунагреву , а деякі суттєвого нагріву . Але суті то не змінюваєт- люба страва может пождлежать закрутці в банку. Пайкі хлопців на фронті тому приклад. Банці змінени на плівку, але страви то звичайни в ніх. 

Змінено користувачем Сарочка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, allanek сказав:

Аня, кірказон-аристолохія-хвилівник великолистий- Aristolochia macrophylla, ця ліана, як і гліцінія, буває різна. Та, що росте у нас і не вимерзає, цінується за велике листя і швидкість росту, але немає таких фантастичних квітів, які вас вразили. Я ж не по квітам, мене завжди цікавили листя ) І головне, ця ліана гарно росте в тіні.

  Показати вміст

proxima.net.ua/ua/kirkazon-aristolohija-krupnolistaja.html


 

Illustration_Aristolochia_clematitis.jpg

Я  це все помьятаю , що квітки то вам не дуже подобаються, якщо воні не суцвіття парасолькі :) 

. Але тут міркувала, а може вам як раз до вподоби такі квіткі, що ну і не зовсім то квіткі. Бо якщо бджолам не подобается , то це не квіткі.  Квітка не квітка, але по форуме цікава" А вот якщо квіткі нема, то тоді вона на хосту схожа в ползучєй формі. Чему тоді любоф- кохання.? Як ви цю рослину бачіте?  

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Сарочка сказав:

Взагали то не зустрічала гостро-солодкого. Звичайно він кісло- солодкій, а вже потім гострий. Такій рецепт в мене є. Але гостро солодкій - нема.

 

Поділіться своїм рецептом будь ласка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, irina1969 сказав:

Поділіться своїм рецептом будь ласка

В мене із гострого Тайскій соус , схожій на покупний

ця пропорція для сушеного готового перцю, звичайно я его пользую, бо гострий взагалі не саджаю.

Цукор - 180 мл Вода (+ 1 ст.л. холодної) - 60 мл Оцет (рисовий) - 120 мл Часник (подрібнений) – 1 ст. л. Томатна паста - 1 ст. л. Перець червоний пекучий (пластівці) - 1 ст. л. Крохмаль - 1 ст. л. Сіль - 0,5 ч. л.

 

Змішуємо цукор, воду, оцет погріть пару хвилин. Додати часник, пасту перец в пластівцях, 5 хв кіпятіть. Развести крохмаль в 1ст л холодної води , додати до інших інгрідіентов, ретельно и швидко перемішати . Розлить в стерільну банку и закатають . Уложить під ковдру. Але я розливаю в бутилку 0,3 и ставлю стерелизовать на 5 мінут

А ця пропорція с звичайного 

перец можно брати пекучій з грядки, насіння убрати и в блендере с часником пробіть.

150 мл води; 150 гр цукру; 3 зубчики часнику; 20 гр крохмалю; 150 гр перцю чилі; 100 мл 6% рисового оцту; 

Готовітся так же как и с сухім перцем.

PS Вспомніла. Був рецепт от Джеймса Олівера, в якому він к гострому перцю додавал мед, там не було кислоти взагалі. То мабуть це и є гостро- солодка приправа( він цей пастой пропонувал реберця гріль змазувати ) Якщо потрибно, то я пошукаю, десь в закладках має бути.

А ще в мене є рецепт корейський перцовой чілі-пасти Кочудян, вона гостро - солоно- солодкувата, в блюдах корейський кухні без цей пасти нікуда, но зараз не сезон - там в рецепті хурма.

Змінено користувачем Сарочка
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Сарочка сказав:

що квітки то вам не дуже подобаються, якщо воні не суцвіття парасолькі :) 

Не зовсім так. Квіти, наприклад, лілейники, мені дуже подобаються і вони ростуть по всьому саду чи то групами, чи то поодинці. Але "парасольки", то окрема річ. Як і трави (злаки) вони додають саду, особливо там, де багато хвойних, легкості та виглядають тендітно-ажурними. Навіть парасолька кропу, що стирчить над овочевою грядкою, мене приводить в гарний настрій:grin:

 

8 годин тому, Сарочка сказав:

Але тут міркувала, а може вам як раз до вподоби такі квіткі, що ну і не зовсім то квіткі.

Мені подобаються квіти, але вибираючи між квіткою та якимось цікавим лопухастим листям, виберу останній. І грамофончики кампсісу, що зараз розкидані по паркану червоними ліхтариками мені подобаються. І я, залюбки, посадила б кампсіс з жовтими квітами. І ще мені дуже подобається час, коли починають квітнути гортензії. Для мене це дуже гарно , навіть, є якась магія в чарівності тих квітучих кущів.

8 годин тому, Сарочка сказав:

А вот якщо квіткі нема, то тоді вона на хосту схожа в ползучєй формі. Чему тоді любоф- кохання.? Як ви цю рослину бачіте?  

Ні, вона не схожа на хосту, вона ближче до винограду Вічі, в якого головне, це листя. Я давала посилання на сторінку Проксіми ( під спойлером) з кірказоном, там є фото, як вона виглядає на вертикальних поверхнях. Про Вічі. Я вже звикла, що коли хтось бачить в мене Вічі, то цікавість до всього іншого зникає. Оце все  "натворили" два штурпачки заввишки 5см з кількома листочками на тих штурпачках.

Повертаючись до арістолохії. В мене було два місця для неї, бо вона гарно почувається в тіні або напівтіні. Поки я бігала за нею, а вона від мене, то посадила древогубець, щоб він заплітав стіни сараю. Зі стінами садового будиночку справляється дівочий виноград. Тож, саджати кірказон я навряд чи стану, бо місця всі зайняті. Я маю досвід з черешковою гортензією, для якої виявилось забагато сонця там, де посадила її. В цьому році, нарешті, перевтикнула в тінь і вона, навіть колір листя змінила з блідо-салатового на темно-зелений.

Саджати арістолохію десь на паркан не хочу, бо там в мене росте звичний дівочий виноград і я маю досвід, як він залазить і на жимолость , і на бруслину, і на тсугу з ялинами. Тож для рослин, що мають бути акцентами в саду, таке сусідство не підходить. Але для мене плюс дівочого в тому, що він здатен швидко дати великий об'єм зеленого листя, не вередливий і все, що потрібно, це час від часу підходити до нього з секатором.

Повертаючись до квітів. Я це проходила з трояндами. Навіть зробила великий біло-червоний килим з грунтопокривних троянд, що квітли все літо. І зрозуміла, що мене виснажує постійно бачити яскравий різнокольоровий сад. Тому змінила троянди на килим з ялівцю і вважаю, що то на краще.

Островки яскравих квітів в мене теж є. Але вони розташовані в тих місцях, де вони доречні та не дратують мене.

 

IMG_7919.JPG

IMG_7918.JPG

IMG_7904.JPG

IMG_7915.JPG

IMG_7908.JPG

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Сарочка сказав:

В мене із гострого Тайскій соус , схожій на покупний

ця пропорція для сушеного готового перцю, звичайно я его пользую, бо гострий взагалі не саджаю.

Цукор - 180 мл Вода (+ 1 ст.л. холодної) - 60 мл Оцет (рисовий) - 120 мл Часник (подрібнений) – 1 ст. л. Томатна паста - 1 ст. л. Перець червоний пекучий (пластівці) - 1 ст. л. Крохмаль - 1 ст. л. Сіль - 0,5 ч. л.

 

Змішуємо цукор, воду, оцет погріть пару хвилин. Додати часник, пасту перец в пластівцях, 5 хв кіпятіть. Развести крохмаль в 1ст л холодної води , додати до інших інгрідіентов, ретельно и швидко перемішати . Розлить в стерільну банку и закатають . Уложить під ковдру. Але я розливаю в бутилку 0,3 и ставлю стерелизовать на 5 мінут

А ця пропорція с звичайного 

перец можно брати пекучій з грядки, насіння убрати и в блендере с часником пробіть.

150 мл води; 150 гр цукру; 3 зубчики часнику; 20 гр крохмалю; 150 гр перцю чилі; 100 мл 6% рисового оцту; 

Готовітся так же как и с сухім перцем.

PS Вспомніла. Був рецепт от Джеймса Олівера, в якому він к гострому перцю додавал мед, там не було кислоти взагалі. То мабуть це и є гостро- солодка приправа( він цей пастой пропонувал реберця гріль змазувати ) Якщо потрибно, то я пошукаю, десь в закладках має бути.

А ще в мене є рецепт корейський   перцовой чілі-пасти Кочудян , вона гостро - солоно- солодкувата, в блюдах корейський кухні без цей пасти нікуда, но зараз не сезон - там в рецепті хурма.

Дякую. :) Крохмаль кукурудзяний ?

Дуже цікаво побачити рецепт  перцовой чілі-пасти Кочудян і ще питання, з цією пастою готується кімчі ?

 

21 годину тому, allanek сказав:

 

 

 

 

IMG_7904.JPG

 

 

надзвичайний колір будиночку !!!

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, irina1969 сказав:

надзвичайний колір будиночку !!!

Навіть не пам'ятаю, чому для сараю  та садового будиночку з дровником вибрала цей колір, а не сірий, в якому зроблені фасади будинку:pardon:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, allanek сказав:

Навіть не пам'ятаю, чому для сараю  та садового будиночку з дровником вибрала цей колір, а не сірий, в якому зроблені фасади будинку:pardon:

а мене є пасторальна картинка з таким кольором, я коли побачила твій зразу згадала

image.thumb.png.e0a3bd21a4b0942e76cdf734a2694fba.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут блакитний чи бірюзовий, а в мене більш утилітарний- темного синього кольору. Ні, не так, насичено-синій колір, на сонечку так, виглядає, як на фото. Але що цікаво, мені подобається і нема сумніву, що вибрала правильний колір. Почала розуміти естонців, наприклад, де зберігаються старі дерев'яні будинки і фарбують їх в який завгодно яскравий колір, як на твоїй світлині, бо в нас і досі далі коричневого дерева фантазії не їдуть. Та ще той коричневий такий гадючий, що викликає відразу, особливо через кілька років, коли фарбували хто знає чим і воно виглядає наче дрантя.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Тут блакитний чи бірюзовий, а в мене більш утилітарний- темного синього кольору. Ні, не так, насичено-синій колір, на сонечку так, виглядає, як на фото. Але що цікаво, мені подобається і нема сумніву, що вибрала правильний колір. Почала розуміти естонців, наприклад, де зберігаються старі дерев'яні будинки і фарбують їх в який завгодно яскравий колір, як на твоїй світлині, бо в нас і досі далі коричневого дерева фантазії не їдуть. Та ще той коричневий такий гадючий, що викликає відразу, особливо через кілька років, коли фарбували хто знає чим і воно виглядає наче дрантя.

як відомо щодо смаків не сперечаються, але тут ще справа в усталих образах...дерево має були в колір дерева, ворота мають бути чи коричневі, чи зелені, туї мають бути у рядочок ((

Не тільки в Естонії  і в країнах Балтії, Скандинавії будинки фарбуються доволі яскраво і це дуже гарно працює ( Таня 5 тому приклад)....да та ж сама Англія, подивитись на їх двері та вікна , брами - дуже часто вони яскраві і на фоні стриманного екстер"єру всього будинку це дуже красиво

 2 останні фото це мої з Копенгагена, район Христіанія ( хто в курсі той знає, що це за район і чому там все трішки захаращено, але суть зрозуміла)

image.png.2aff68dcfaa8260740e539fbca85e7e4.pngimage.thumb.png.e35d450dc85720bba611addb43c67e0f.pngimage.thumb.png.32790dfa890433feb443062a6d917d36.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, irina1969 сказав:

Дякую. :) Крохмаль кукурудзяний ?

Дуже цікаво побачити рецепт  перцовой чілі-пасти Кочудян і ще питання, з цією пастою готується кімчі ?

 

надзвичайний колір будиночку !!!

Крохмаль якій є.
Саме з нею ( пастой Кочудян) тількі і готовітся. Я обожнюю кімчі, але саме кімчі по традіціонному рецепту с рибним соусом при мариновані , а не гостру квашену капусту.
До речі, ця паста готується с корейськім перцем Чілі ( мабуть в ніх свій сорт, він яскравий колір дає, але він не дуже пекучій, з урахуаанням того, що его кладут богато, дуже богато, взагали  то шарами в листя вкладають ) То до початку сезона, вам потрібно знайти тот самий перец, а також рибний соус. Саме із риби, а не для риби. 

 

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...