Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Инвертор Must Pro 5 кВт постоянный заряд-разряд

Евгений Саморуков

Рекомендовані повідомлення

Добрый день! Подскажите, плз, нормально ли, что инвертор постоянно заряжает аккум до 56,4 В., потом разряжается током 0.9 А до 54,2 В и снова заряжается ? Инвертор Must pv18-5248  и батарейка Must LiFePo4 48 В. Все настройки по дефолту, только виставил приоритет зарядки - сеть, режим батареи - юзер. Я себе думал, что при наличии сети инвертор зарядит батарею, уйдет в байпас и будет поддерживать заряд батареи. Я пока не понял как такой сценарий воплотить, и все что я смог придумать - єто установил ток заряда 2 А и теперь батарея работает в лагидном режиме. Подскажите как правильно настроить сей девайс? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Евгений Саморуков сказал:

Подскажите как правильно настроить сей девайс? 

прочитать мануал.

сменить режим работы. В мануале написано, где и как. По памяти пункт меню уже не помню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо, все перепробовал - результат не изменился, поєтому и поставил маленький ток заряда, чтобы каждый раз не заряжал 30 А

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Евгений Саморуков сказал:

все перепробовал

не все.

я просто по памяти не помню номер и название пункта, но когда у моего инвертора была проблемка (неважно какая)  - я в меню включал тот режим, что вы описываете, когда батарея циклично заряжается-разряжается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
04.06.2023 в 11:04, Евгений Саморуков сказав:

спасибо, все перепробовал - результат не изменился, поєтому и поставил маленький ток заряда, чтобы каждый раз не заряжал 30 А

Подскажите, Вам удалось решить проблему? столкнулся с таким же вопросом. Интересует, какие настройки нужно изменить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

03.06.2023 в 23:33, Евгений Саморуков сказав:

 Инвертор Must pv18-5248  и батарейка Must LiFePo4 48 В. Все настройки по дефолту, только виставил приоритет зарядки - сеть, режим батареи - юзер

режим літій має бути з розпізнаванням БМС

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.10.2023 в 09:40, yur43 сказал:

режим літій має бути з розпізнаванням БМС

 

В 04.06.2023 в 11:16, sly сказал:

не все.

я просто по памяти не помню номер и название пункта, но когда у моего инвертора была проблемка (неважно какая)  - я в меню включал тот режим, что вы описываете, когда батарея циклично заряжается-разряжается.

14 пункт в меню ручні налаштування
далі 17 18 та 19 виставляєте в залежності від того який літій

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.10.2023 в 09:40, yur43 сказал:

режим літій має бути з розпізнаванням БМС

А як цього добитися, як зрозуміти що інвертор порозумівся з батареєю (MUST -MUST)

Маю таку ж проблему.

Інструкцію читав і анлійською і російською. форуми таж читав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Dantist сказал:

А як цього добитися, як зрозуміти що інвертор порозумівся з батареєю (MUST -MUST)

Маю таку ж проблему.

Інструкцію читав і анлійською і російською. форуми таж читав

а хіба при переході на літій в налаштуваннях інвертор згодом не дає помилку що нема з'єднання з батареєю по шині даних?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, yur43 сказал:

нормальні інвертора не підключають батарею, поки не побачать БМС

це зараз був знов наїзд на Дею ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Dalet сказав:

це зараз був знов наїзд на Дею ?

якщо там не організовано цей процес, то і на Дею. Завжди має бути захист від непідготовленого споживача. Спочатку скажи інвертору - шо підключили, а тоді він подумає чи підклчати оте шото.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, yur43 сказал:

якщо там не організовано цей процес, то і на Дею. Завжди має бути захист від непідготовленого споживача. Спочатку скажи інвертору - шо підключили, а тоді він подумає чи підклчати оте шото.

організовано, але є вибір, правда для того розуміння треба ще щоб природа розумом наділила, а з цим навіть у крутих монтажників проблема, якось А"анте поналаштовувало собі так)))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.06.2023 в 23:33, Евгений Саморуков сказал:

Добрый день! Подскажите, плз, нормально ли, что инвертор постоянно заряжает аккум до 56,4 В., потом разряжается током 0.9 А до 54,2 В и снова заряжается ? Инвертор Must pv18-5248  и батарейка Must LiFePo4 48 В. Все настройки по дефолту, только виставил приоритет зарядки - сеть, режим батареи - юзер. Я себе думал, что при наличии сети инвертор зарядит батарею, уйдет в байпас и будет поддерживать заряд батареи. Я пока не понял как такой сценарий воплотить, и все что я смог придумать - єто установил ток заряда 2 А и теперь батарея работает в лагидном режиме. Подскажите как правильно настроить сей девайс? 

0.9 Ампера,то власне споживання інвертора. Лічиться тільки вимиканням.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11.10.2023 в 11:05, yur43 сказав:

якщо там не організовано цей процес, то і на Дею. Завжди має бути захист від непідготовленого споживача. Спочатку скажи інвертору - шо підключили, а тоді він подумає чи підклчати оте шото.

Деє дає повно свободу вибору. Якщо хтось хоче вистрелити собі в ногу, то це його право, але якщо не хоче, то можна поставити "запобіжник":

image.thumb.png.ef8216b27cc82d669acb86f88228b4fb.png

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 11.10.2023 в 11:25, Dalet сказал:

організовано, але є вибір, правда для того розуміння треба ще щоб природа розумом наділила, а з цим навіть у крутих монтажників проблема, якось А"анте поналаштовувало собі так)))) 

нема Зіновича, нема порядку :)

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...