Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите запустить производство ручного комплекса по типу гранатометов по сбитию дронов

Флаг

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте. Разработал вышибную установку для картечи, что стреляет фактически без отдачи, по системе схожей с гранатометами. Подойдет для перекрытия десятков квадратных метров сплошной тучи картечи на высоте до 300м, что наверняка позволит сбить летательный аппарат прибором, что по себестоимости прост и дешев в производстве. Отдачу в несколько кг картечи в трубе будет принимать на себя вес что будет вышибатся с противоположной стороны, за счет чего это позволит устройству быть переносным маневренным комплексом для стрельбы с плеча, а не неповоротливой громоздкой пушкой. Набросал чертежи данного девайса, который готов довести до ума. Нужно гос предриятие, которое согласится со мной сотрудничать для достижения этой цели. Украине надо экономить дороггие ЗРК, не размениваясь их ракетами стреляя по дешевым иранским дронам. Моя система может этому поспособствовать. Кто заинтересован в сотрудничестве звоните 0993639196 либо пишите на вайбер

Змінено користувачем Флаг
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

photo_2023-06-27_09-10-40.thumb.jpg.793d147812a2f7ed71a7d21b0608f5dd.jpg

Защита от "шахедов": три украинских производителя получат по $1млн на разработки против БПЛА  
 
Более 200 разработчиков представили свои проекты для выявления и уничтожения вражеских дронов на Drone Hackathon "Anti-Shahеd". По итогам, трое победителей получат по $1млн на их реализацию.  
 
"Наша задача - максимально поддержать разработчиков, создать условия для массового производства альтернативных систем противодействия иранским шахедам", — заявил вице-премьер-министр по восстановлению Украины – министр развития общин, территорий и инфраструктуры Александр Кубраков.

 

P.S. А ти, "бізнесмен" хєров, якому все не так і все не то, іди грузчиком, якщо мізків нема. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
В 27.06.2023 в 09:13, anabioz сказал:

Более 200 разработчиков представили свои проекты для выявления и уничтожения вражеских дронов на Drone Hackathon "Anti-Shahеd". По итогам, трое победителей получат по $1млн на их реализацию.

Ага , всім відомому Бориславу Розенблату виплатила держава авансом 650 мільйонів доларів за 55 дронів. В результаті він зробив 4 , з яких полетів 1. Це я про ціну отих "разработчіков" саме в нашій державі.

P.S. Людина щось запропонувала , на то він і форум. А якщо тобі щось не подобається , то валі туди де тобі подобається. І какашки свої розкидати у чужих темах не красиво.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Borets сказав:

P.S. Людина щось запропонувала , на то він і форум. А якщо тобі щось не подобається , то валі туди де тобі подобається. І какашки свої розкидати у чужих темах не красиво.

Ви це про кого?

якщо про автора теми то почитайте його теми тут для початку , думаю зрозумієте .

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Borets сказав:

P.S. Людина щось запропонувала , на то він і форум. А якщо тобі щось не подобається , то валі туди де тобі подобається. І какашки свої розкидати у чужих темах не красиво.

Ми на "ти іди на..." не переходили. А какашки - це теми топістартера, якого в дурку відправляли.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цього року Кабінет міністрів профінансував 40 млрд гривень на "Армію дронів".

Про це заявив на зустрічі із журналістами прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він додав, що окрім дронів Україна відновлює виробництво бронетехніки, зокрема бронемашин. Є українська ракетна програма.

Шмигаль зазначив, що виробництво зброї та озброєння цього року в сотні разів більше, ніж було минулого року. Кожен місяць відбувається зростання українського виробництва у сфері оборонного комплексу. Також заходять компанії з Німеччини та Великої Британії. Вони відкривають в Україні свої виробництва та ремонтні бази.

Нагадаємо, за словами колишнього міністра оборони Олексія Резнікова, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну було допущено до експлуатації 32 зразки безпілотних авіаційних комплексів вітчизняного виробництва різних типів. Йдеться про розвідувальні, ударні БПЛА, дрони-камікадзе та баражувальні боєприпаси.

Прихований текст

lb.ua/society/2023/09/15/574933_uryad_vidiliv_armiyu_droniv_40_mlrd.html

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заспокойся хлопче! Бо тебе вже понесло я бачу. Це що , вже Зебанда своіх пропагандистів навіть на будівельних форумах завербувала?! Я не знаю топікастера , не знаю що він писав в інших темах . Але в цій темі він нічого поганого не написав. Але його тут же намагаються мокнути в гівно. Причому головний аргумент звучить як : - якого хера ти своє свине рило суєш в калашний ряд!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Borets сказал:

що , вже Зебанда своіх пропагандистів навіть на будівельних форумах завербувала?!

:pozor:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Borets сказав:

Заспокойся хлопче! Бо тебе вже понесло я бачу. Це що , вже Зебанда своіх пропагандистів навіть на будівельних форумах завербувала?! Я не знаю топікастера , не знаю що він писав в інших темах . Але в цій темі він нічого поганого не написав. Але його тут же намагаються мокнути в гівно. Причому головний аргумент звучить як : - якого хера ти своє свине рило суєш в калашний ряд!

Синку, тобі до юсігна, кантона і інших добводятлів в команду треба, а обговорювати брєд цього хворого не хочу. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Borets сказав:

Заспокойся хлопче! Бо тебе вже понесло я бачу. Це що , вже Зебанда своіх пропагандистів навіть на будівельних форумах завербувала?! Я не знаю топікастера , не знаю що він писав в інших темах . Але в цій темі він нічого поганого не написав. Але його тут же намагаються мокнути в гівно. Причому головний аргумент звучить як : - якого хера ти своє свине рило суєш в калашний ряд!

ну то ознайомтесь з творчістю автора теми для початку.

 прочитайте правила форуму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, anabioz сказал:

Синку, тобі до юсігна, кантона і інших добводятлів в команду треба, а обговорювати брєд цього хворого не хочу.

Слухай ти , покидьок , ти взагалі що собі возомнив?!! Ти дітей своїх напрвляй до добводятлів! Тебе ніхто нічого не заставляє обговорювати, не подобається - валі нафіг туда де подобається. Ти не маєш тут жодного права ображати людей. Чи може в тебе проблеми з самооцінкою і ти виливаеш лайно на інших , ховаючись за інтернет-невидимістю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Dr.Yura сказал:

прочитайте правила форуму.

Я досить доросла людина , щоб розуміти що є добро , а що є зло. Якщо на цьому форумі стало прийнятно цькувати людей і це одобрюється , то мене такі правила не влаштовують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз я звертаюсь до модераторів форуму : - будь ласка , надайте свою оцінку діям осіб в цій темі , котрі цькують своїми дописами автора теми.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Borets сказав:

Слухай ти , покидьок , ти взагалі що собі возомнив?!! Ти дітей своїх напрвляй до добводятлів! Тебе ніхто нічого не заставляє обговорювати, не подобається - валі нафіг туда де подобається. Ти не маєш тут жодного права ображати людей. Чи може в тебе проблеми з самооцінкою і ти виливаеш лайно на інших , ховаючись за інтернет-невидимістю?

Я возомнив себе людиною, яка бачила топікстартера у дурці, проти якої відкрили кримінальну справу, яка їздила у товарних вагонах зі шльондрами, яка з труб пилососа робила буржуйку і хамила учасникам форуму. А ти хто такий? Ти ніхто і звати тебе ніяк. Що топікстартер, що ти, два довбня, які відірвані від реальності. Вам, дітки, місце в дурці, за моїм сором'язливим переконанням. Можеж хоч папі римському писати скарги, але цей форум дорослих людей, а не довбодятлів. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, Borets сказав:

Я досить доросла людина , щоб розуміти що є добро , а що є зло. Якщо на цьому форумі стало прийнятно цькувати людей і це одобрюється , то мене такі правила не влаштовують.

Вам пояснили, що то місцевий дурачок. До вас не догодить? Осінні загострення вас теж зачепили?

 Не влаштовують правила? Чи вас тут хто насильно тримає?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дурачок чи ні, але ображати не потрібно, я про це: 

27.06.2023 в 09:13, anabioz сказав:

P.S. А ти, "бізнесмен" хєров, якому все не так і все не то, іди грузчиком, якщо мізків нема

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Borets сказав:

Зараз я звертаюсь до модераторів форуму : - будь ласка , надайте свою оцінку діям осіб в цій темі , котрі цькують своїми дописами автора теми.

легко ))можна звісно це зробити через кнопку скарга, але можна і в ручному режимі

Прихований текст

image.png.970db24159b7665690787f766f9c14ea.png

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Borets сказав:

Зараз я звертаюсь до модераторів форуму : - будь ласка , надайте свою оцінку діям осіб в цій темі

 

11 годин тому, Borets сказав:

Слухай ти , покидьок , ти взагалі що собі возомнив?!! Ти дітей своїх напрвляй до добводятлів! Тебе ніхто нічого не заставляє обговорювати, не подобається - валі нафіг туда де подобається. Ти не маєш тут жодного права ображати людей. Чи може в тебе проблеми з самооцінкою і ти виливаеш лайно на інших , ховаючись за інтернет-невидимістю?

 Не хочете звернутись до модераторів з проханням дати оцінку тому, що написано в цьому дописі?

Це парадокс. Людина звертається до модераторів, бо їй не подобається те, як хтось висказує своє відношення до іншої людини. При цьому  дописи  його самого виглядають, як суцільне неподобство.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, anabioz сказал:

Я возомнив себе людиною, яка бачила топікстартера у дурці, проти якої відкрили кримінальну справу, яка їздила у товарних вагонах зі шльондрами, яка з труб пилососа робила буржуйку і хамила учасникам форуму. А ти хто такий? Ти ніхто і звати тебе ніяк. Що топікстартер, що ти, два довбня, які відірвані від реальності. Вам, дітки, місце в дурці, за моїм сором'язливим переконанням. Можеж хоч папі римському писати скарги, але цей форум дорослих людей, а не довбодятлів. 

  В цьому дописі ціна твоїх слів. Абсолютно не знаючи людину , ти назвав мене довбнем відірваним від реальності , сказав що моє місце в дурці. То може ти й про нього все вигадав?! В мене щось виникла думка , що в тебе самого щось із психікою негаразд. Я ,наприклад ,не знаю навіть де дурка знаходиться фізично , а ти знаєш і навіть бачив там топікастера... а що ти там робив? може ви там разом були? Кримінальна справа ... товарні вагони зі шльондрами...- ти за ним слідкуєш? Шось наводить на думку , що в тебе якесь зло на нього затаїлось , та й на інших людей також. Може це твій товариш бувший , чи родич з яким посварився, а?

  Я тобі спочатку написав ввічливо : що в цій темі топікастер нічого поганого не написав , від не хамив , у його темі нема нічого поганого. Інших його тем я не читав і читати не зобов'язаний , розмова про цю тему. Яке ти маєш право посилати автора теми "нахер" ? Ти що модератор?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:

 Не хочете звернутись до модераторів з проханням дати оцінку тому, що написано в цьому дописі?

Ви все прочитали що вище писала на мене дана особа , взагалі мене не знаючи?! Як можна назвати особу котра виливає на інших жовч? Я звернувся до модератора , чекаю на відповідь, далі зроблю висновки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, Borets сказав:

Ви все прочитали що вище писала на мене дана особа , взагалі мене не знаючи?! Як можна назвати особу котра виливає на інших жовч? Я звернувся до модератора , чекаю на відповідь, далі зроблю висновки.

Вам вже ж написали про автора теми, з першого разу не дійшло?

прочитайте п6 правил форуму.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Borets сказав:

Ви все прочитали що вище писала на мене дана особа , взагалі мене не знаючи?!

Я завжди читаю все, особливо , якщо маю щось відповісти.

41 хвилину тому, Borets сказав:

Як можна назвати особу

То назвіть ось це, бо з першого вашого допису почались образи з вашого боку

 

04.10.2023 в 11:37, Borets сказав:

А якщо тобі щось не подобається , то валі туди де тобі подобається. І какашки свої розкидати

 

04.10.2023 в 23:28, Borets сказав:

Бо тебе вже понесло я бачу. Це що , вже Зебанда своіх пропагандистів навіть на будівельних форумах завербувала?!

 

04.10.2023 в 23:28, Borets сказав:

головний аргумент звучить як : - якого хера ти своє свине рило суєш в калашний ряд!

Тож мене не дивує, що на вас так реагують.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.10.2023 в 11:37, Borets сказав:

Людина щось запропонувала

До речі, ви так затято захищаєте "розробку" людини, тож мали вже задонатити. Задонатили ? І чи можна чекати від вас розповіді про те, на якій ділянці фронту цей диво-винахід, допомагає нашім бійцям бити орків?

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...