Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво всупереч, чи я дуже вірю у ЗСУ. Нові Петрівці

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

В 08.01.2024 в 12:14, mib сказал:

У меня от sonoff старые датчики температуры бывает отваливаются, за новыми такого пока не замечал

В мене раз на 2-3 роки взагалі весь евелінк зачиняється й просить логін/пароль ввести. І до того протягом якогось часу може щось не увімкнутись по таймеру інколи. Я паролі не пам'ятаю від усього. Мені легше знести все й прописати ті нещасні 4 пристрої, яки є наразі. Благо це швидко. Але якби пристроїв було б багато, то це б дратувало. А єдиний температурний датчик до речі працює добре. Я від нього дізнаюся вуличну температуру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Vikctor сказал:

В мене раз на 2-3 роки взагалі весь евелінк зачиняється й просить логін/пароль ввести. І до того протягом якогось часу може щось не увімкнутись по таймеру інколи. Я паролі не пам'ятаю від усього. Мені легше знести все й прописати ті нещасні 4 пристрої, яки є наразі. Благо це швидко. Але якби пристроїв було б багато, то це б дратувало. А єдиний температурний датчик до речі працює добре. Я від нього дізнаюся вуличну температуру.

На айфоне у меня просило пароль примерно раз в год после какого то из обновлений приложения но на работоспособность устройств это никак не влияло, на андроиде пока такого не замечал, какой из датчиков температуры? Я пробовал zegbee повесить на улице пока было тепло все работало как только похолодало села батарейка

А так у меня шиук 40 разных устройств в евелинке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, mib сказал:

На айфоне у меня просило пароль примерно раз в год после какого то из обновлений приложения но на работоспособность устройств это никак не влияло, на андроиде пока такого не замечал, какой из датчиков температуры? Я пробовал zegbee повесить на улице пока было тепло все работало как только похолодало села батарейка

А так у меня шиук 40 разных устройств в евелинке

Sonoff TH 16 с датчиком температури. Це якби два в одному. Само реле застосовую для вмикання/вимикання розетки під навісом для автівок, а температурний датчик на дроті десь метровой довжини вивів з електрощита назовні й заховав у місці де завжди тінь. Благо навіс на північ від будинку. Чудово працює, але зрозуміло за відсутньості світла/інету температура невідома). Єдиний вагоми недолік реле - великий розмір. Поки щит не переповнений, то норм, але колись доведеться всі громіздкі реле від Sonoff  замінити наприклад на ті TOMZN на одне місце на дінрейці, що ви якось порадили. Купив поки одне таке на пробу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Sonoff TH 16 с датчиком температури. Це якби два в одному. Само реле застосовую для вмикання/вимикання розетки під навісом для автівок, а температурний датчик на дроті десь метровой довжини вивів з електрощита назовні й заховав у місці де завжди тінь. Благо навіс на північ від будинку. Чудово працює, але зрозуміло за відсутньості світла/інету температура невідома). Єдиний вагоми недолік реле - великий розмір. Поки щит не переповнений, то норм, але колись доведеться всі громіздкі реле від Sonoff  замінити наприклад на ті TOMZN на одне місце на дінрейці, що ви якось порадили. Купив поки одне таке на пробу.

Ааа ну тн 16 нормально работает, у меня он за подогрев акб в сарае отвечает :-) Я то про zegbee датчики писал они в двух модмфикациях есть вот старые без экрана бывает отваливаются и лечится только удалением и добавлением по новой

Про розетки для машин не понял, или это задел под электричку или зачем розетки для машин?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, mib сказал:

Ааа ну тн 16 нормально работает, у меня он за подогрев акб в сарае отвечает :-) Я то про zegbee датчики писал они в двух модмфикациях есть вот старые без экрана бывает отваливаются и лечится только удалением и добавлением по новой

Про розетки для машин не понял, или это задел под электричку или зачем розетки для машин?

Ні, їдеться про звичайну розетку, яка встановлена на дерев'яному стовпчику навіса та використовується не постійно. Для електрички зроблю силову розетку, а для керування нею та обліку споживання електрики на зарядку якраз і придбав реле TOMZN.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
10 минут назад, ЯД сказал:

А навишо там стяжки?

Усі дроти для з'єднання автоматів усередині щита будуть прокладені за рейками. Стяжки, щоб потім їх всі надійно закріпити.

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Усі дроти для з'єднання автоматів усередині щита будуть прокладені за рейками. Стяжки, щоб потім їх всі надійно закріпити.

Мне кажется там не так уж и много места, чтобы они "гуляли". Ну, вы уже сделали, так уже и будет.

Я кстати когда свой щиток делал тоже сначала в щитках примерял, а когда уже устанавливал, то все равно все снимать и ставить по одному. По крайней мере мне так показалось удобнее (а если точнее то по другому просто не получалось)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, ЯД сказал:

 все снимать и ставить по одному

Навіщо? Все буде змонтовано на стапелі (фото вище).  Як прийде час, корпуси щитів будуть вмонтовані в стіну, і потім вже встановлені дін рейки з розведеними на стапелі автоматами. 

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Навіщо? Все буде змонтовано на стапелі (фото вище).  Як прийде час, корпуси щитів будуть вмонтовані в стіну, і потім вже встановлені дін рейки з розведеними на стапелі автоматами. 

Ну на пример, нейтрали с узо на свои шины не шибко удобно будет, разве что шину нейтрали тоже там на стапеле прицепить.

У меня именно с этим были траблы - закинуть пе и н на свои шины мимо автоматов, с узошек. Но щиток был вольта, там не вынимается 'корзина' с рейками, как в гольфе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Почав збирати перший щит.

Верхній ряд - водний автомат, реле напруги, та автомат на інвертор.

Другий ряд - споживачі, що будуть включені до інвертора (хозблок, передній двір, опалення) та перемикач навантаження з/на інвертор.

Третій ряд - вулична група (освітлення, розетки, підігрів водостоків), насос, бойлер, хоз приміщення (постирочна).

Четвертий ряд - два санузла (теплий пол, бойлер, розетки) та група кухні (розетки, духовка/мікроволновка, варочна панель)      

photo_2024-02-29_13-44-25.jpg

photo_2024-02-29_13-44-31.jpg

  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Давно не писав.
Почав виготовляти та збирати дах над зимовим садом.
Як у проекті зробити повністю його скляним виходить дуже дорого (майже у вартість всієї коробки будинку). Вирішив зробити плоский дах із отвором у ньому. Над отвором поставлю скління куренем.

 

photo_2024-04-16_20-38-33 (2).jpg

photo_2024-04-16_20-38-33.jpg

photo_2024-04-16_20-38-33 (3).jpg

photo_2024-04-10_14-13-48.jpg

photo_2024-04-10_14-13-48 (2).jpg

photo_2024-04-16_20-38-33 (4).jpg

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паралельно найняв людей (на жаль із досить кривими руками) для фундаменту під госп блок та майданчик поряд з ним

 

photo_2024-04-16_20-38-33 (6).jpg

photo_2024-04-16_20-38-33 (7).jpg

photo_2024-04-16_20-38-34.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BAV_Lug сказал:

Вирішив зробити плоский дах

У Вас балки покриття кріпляться до стіни з піноблоку лише шпильками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, andry07 сказал:

У Вас балки покриття кріпляться до стіни з піноблоку лише шпильками?

Наскрізь, там перший армопояс за газоблоком. 200мм газоблоку, а за ним 200мм бетону.

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, BAV_Lug сказал:

Наскрізь, там перший армопояс за газоблоком.

а, там армопояс. це ж інша справа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додам що деревʼяні балки збираю з сухої (після камери) дошки 200х40

Нахил плоскої кровлі буде за рахунок того, що стовпчик на 5см нижче за дошки на стінах (бляха я цей стовпчик з 4-го разу тільки зібрав, не тримався). 

Поверх буде ОСБ та мембрана. Ну і парапети зроблю невеличкі з ОСБ.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...