Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво всупереч, чи я дуже вірю у ЗСУ. Нові Петрівці

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

Чому вирішили дах перекривати плитами, а не залити монолітне перекриття...??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Вован-атаман сказал:

Чому вирішили дах перекривати плитами, а не залити монолітне перекриття...??

На це декілька причин

1. Це значно швидше

2. Надійніше з точки зору заводського виготовлення плит

3. Значно дешевше

4. Можливість накрити приміщення 7 на 9 метрів без використання додаткових колон. 

 

Я від самого початку проект підгоняв під можливість використання плит. 

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.07.2023 в 13:53, BAV_Lug сказал:

Почали будувати підпірну стінку по периметру ділянки з блоків незнімної опалубки шириною 20см. З армуванням кожного ряду двома арматурами 10 мм. І вертикальні стовпи із заглибленням 60 см

 

photo_2023-07-31_13-50-28.jpg

photo_2023-07-31_13-50-33.jpg

photo_2023-07-31_13-50-42.jpg

photo_2023-07-31_13-50-45.jpg

photo_2023-07-31_13-50-50.jpg

А как эти блоки по геометрии и качеству изготовления вцелом..?? Не помните где покупали и кто производитель? Какие точные размеры были?, потому что часто блок 500*190*190 выдают как за блок 500*200*200...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Вован-атаман сказал:

А как эти блоки по геометрии и качеству изготовления вцелом..?? Не помните где покупали и кто производитель? Какие точные размеры были?, потому что часто блок 500*190*190 выдают как за блок 500*200*200...

gidrolica.ua/uk/izdeliya-iz-betona/556-blok-opalubochnyj-500x200kh200.html

Брав тут. Прямо у виробника. Знаходяться у Коцюбинському. Можна під'їхати помацати.

Загалом враження від блоків залишилось добре.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приїжджали віконники на заміри конструкцій для зимового саду. Заодно й подивилися вже встановлені вікна/двері.
Сказали, що вони, звичайно, намагаються ніколи не обсирати роботу колег, але такого трешу вони давно не бачили. Починаючи від неправильного кріплення, закінчуючи порушеннями технології.

Насправді я і сам це раніше побачив і повідомив з фото та відео про це Яло (два місяці тому). Але крім дзвінка від установника про те, що звичайно виправимо (а частину ви могли б і самі виправити) тільки не відомо коли, бо мов через мене у них роботи немає. І ось якщо буде робота, і дорогою, вони спробують заїхати.

Такі справи.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наприклад, отакі отвори мені було запропоновано самостійно запінити. А вони присутні майже у кожній конструкції. І я дійсно, на протязі всієї зими підпінював то там, то в інакшому місці. Але я ж заплатив доволі великі гроші за цю чудо стрічку і монтаж.

 

IMG_20240405_120205218_HDR.jpg

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10.05.2024 в 10:17, BAV_Lug сказав:

Але я ж заплатив доволі великі гроші за цю чудо стрічку і монтаж.

А що це за чудо стрічка ?  

Якщо то ПСУЛ , то що він там робить , з якого дива його туди втулили.

Його місце ось тут:

1101.png.a81d14b17403cf1b075a4f519b88c500.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, andrey_ka сказал:

А що це за чудо стрічка ?  

Якщо то ПСУЛ , то що він там робить , з якого дива його туди втулили.

 

Це дуже рекомендований Яло, так званий псул 3Д. Мовляв він значно кращий за піну.
Але, як я тепер розумію, його точно не можна було ставити на дверні конструкції і не глухі вікна. Тому що піна ще й тримає конструкцію в отворі, а ця "ганчірка" ніхріна не тримає.

В результаті віконні конструкції у отворах просто гуляють. І кріплення, яке застосували, просто не підходить для газоблоку, і воно теж нічого не тримає.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Це дуже рекомендований Яло, так званий псул 3Д. Мовляв він значно кращий за піну.
Але, як я тепер розумію, його точно не можна було ставити на дверні конструкції і не глухі вікна. Тому що піна ще й тримає конструкцію в отворі, а ця "ганчірка" ніхріна не тримає.

В результаті віконні конструкції у отворах просто гуляють. І кріплення, яке застосували, просто не підходить для газоблоку, і воно теж нічого не тримає.

Ну піну взагалі заборонено використовувати як кріплення. 

Цитата

6.7.4 Для кріплення віконних і дверних блоків заборонено використовувати пінополіуретани монтажні (монтажні піни) або інші клеючі матеріали.

Просто вам погано виконали механічне кріплення , тому воно і гуляє. І піна там нічого не врятує. 

ПС.. Будете робити оздоблення , між рамою та оздобленням забезпечте якийсь еластичний демпфер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.05.2024 в 21:29, BAV_Lug сказал:

Це дуже рекомендований Яло, так званий псул 3Д. Мовляв він значно кращий за піну.
Але, як я тепер розумію, його точно не можна було ставити на дверні конструкції і не глухі вікна. Тому що піна ще й тримає конструкцію в отворі, а ця "ганчірка" ніхріна не тримає.

В результаті віконні конструкції у отворах просто гуляють. І кріплення, яке застосували, просто не підходить для газоблоку, і воно теж нічого не тримає.

Я когда заказывал окна тоже решал, ПСУЛ или мастика. Решил все же мастику, Стиз-А и Б. Похоже не прогадал. Возни с ней больше, конечно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.05.2024 в 21:29, BAV_Lug сказал:

Це дуже рекомендований Яло, так званий псул 3Д. 

ПСУЛ дуже рідко можно використовувати при монтажах вікон, потрібно ідеально підготувати проєми. Але, головне продати 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, FTR сказал:

ПСУЛ дуже рідко можно використовувати при монтажах вікон, потрібно ідеально підготувати проєми. Але, головне продати 

Перед замовленням, я піднімав це питання. Але мені було сказано, що нічого робити не треба, бо псул розшириться та заповнить усі нерівності.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теоретично його можна використати і так, але Вам вірно сказали що потрібен ідеальний пройом. Зазвичай він використовується як намальовано на схемі вище. Але в будь якому разі шов має бути з 3 прошарків. 

1 пароізоляційна стрічка

2 піна

3 гідроізоляційна стрічка

Я так зрозумів у вас тільки ПСУЛ.

Змінено користувачем dot
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це псул 3Д. Він на всю ширину вікна + з однієї сторони працює як пароізоляція, с іншої як гідроізоляція. Ну так мені казала Яло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я про теж і написав. Псул 3д використовується на ідеально підготовлених прорізах і на раму він трохи не так приклеюється. На раму клеїться не одним конткуром в в стик трохи з запасом щоб не було зазорів в кутах прорізу як у Вас. Я декілька разів використовував його мені не сподобалолось. Хочь я там використовував пояме кріплення рами до стіни. А не на пластини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз пищу питання до монтажників, звісно Ви їх задаєте Яло в вона вже спілкується з виконавцями

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, BAV_Lug сказал:

Це псул 3Д. Він на всю ширину вікна + з однієї сторони працює як пароізоляція, с іншої як гідроізоляція. Ну так мені казала Яло.

ПСУЛЫ - это поролон (полиуретановая пена с открытыми порами). Поэтому по умолчанию он не может быть пароизолятором (Sd > 1000 м) или даже паробарьером (Sd > 10м). Его Sd при 20% компрессии около 0,5 м. А это очень неплохая характеристика паропроницаемости. Видимо поставщик "спутал" паропроницаемость с воздухопроницаемостью (то есть стойкостью к сквознякам). Гидроизоляцию (даже немного гидрофобизацию) от косого дождя этим штукам обеспечивает пропитка акрилатной эмульсией (не путать с акриловой). 

ПСУЛ - это мономатериал. У него нет слоенности. Поэтому его хар-ки что "туда", что "оттуда" одинаковые. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BAV_Lug сказал:

Це псул 3Д. Він на всю ширину вікна + з однієї сторони працює як пароізоляція, с іншої як гідроізоляція. Ну так мені казала Яло.

Ох уж эти сказки, ох уж эти сказочники))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що саме смішне що виробник псула 3д у себе на сайті саме такими тезами і позіціонує свій товар. Менеджер по продажах тупо повторює те що його навчили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це все звісно добре, але що мені з цим робити? Шукати хто мені перевстановить всі вікна, або якось можливо виправити?

Перше що приходить на думку - засунуть пістолет з піною між псулом і проємом, та пропінити по периметру. Поверх заклеїти відповідними стрічками. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если у вас проблемы только в углах, то купите рулон ПСУЛ или пусть вам привезет установщик. Отрежите кусочек больше по размеру, чем дырочка, сожмите (сделайте Предварительное Сжатие) его и просто введите в дырочку. Фрагмент там расширится и заполнит объем.   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там проблеми з кріпленням конструкцій до стіни. Їх потрібно додати (анкера, турбогвинти і т.п) 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...