Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівництво всупереч, чи я дуже вірю у ЗСУ. Нові Петрівці

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

Спробував робити штроби фрезером - дуже запорошено і не виходить рівно його везти по стіні. А ось реноватор виявився ідеальним варіантом. Так, не дуже швидко, зате висока точність і мінімум сміття.

На сьогодні змонтовано близько 600м кабелю. На мої прикидки всього його буде кілометра півтора

На світло ВВГнг 2х1

На вимикачі ВВГнг 3х1

На розетки ВВГнг 3х2,5

Управління світлом буде побудовано на Zelio Logic

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BAV_Lug сказал:

На вимикачі ВВГнг 3х1

А потом от выключателя 2*1 к светильнику? Я тоже 3*1,5 на свет покидал, но заземление до светильника не дотянул, так что нет смысла. Во многих светильниках контур чисто номинально. Если металлический корпус то его подключают, а врезные,пластиковые - все на 2 провода.

Да и 2,5 сечение на розетки не всегда оправдано.  Для нагруженных можно английский вариант делать - кольцо. 1,5мм тянем от щитка по подрозетникам и возвращаем в щиток на те же клеймы.  Делали в Британии после второй мировой для экономии меди

Змінено користувачем KakTuz
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, KakTuz сказал:

А потом от выключателя 2*1 к светильнику? Я тоже 3*1,5 на свет покидал, но заземление до светильника не дотянул, так что нет смысла. Во многих светильниках контур чисто номинально. Если металлический корпус то его подключают, а врезные,пластиковые - все на 2 провода.

3 на 1 це для того, щоб зробити двоклавішний вимикач (там буде 24В). А світло підключається в щиту та буде керуватись за допомогою Zelio Logic (який, в тому числі, дасть можливість розширити функції вимикачів. Наприклад довге або двійне натискання). Тягнути заземлення на вимикачи, або світло не бачу ні якого сенсу.

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, Наблюдатель наставив на купу повідомлень дизлайків і мовчить. Його зацепило, що сам роблю електрику, а не заплатив йому, або колегам? ))

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, BAV_Lug сказав:

Цікаво, Наблюдатель наставив на купу повідомлень дизлайків і мовчить. Його зацепило, що сам роблю електрику, а не заплатив йому, або колегам? ))

не звертайте уваги, це воно так бавиться

image.png.3e932dab12eb7bf67db063052f9154bd.png

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Цікаво, Наблюдатель наставив на купу повідомлень дизлайків і мовчить. Його зацепило, що сам роблю електрику, а не заплатив йому, або колегам? ))

Он ставит дизлайк где есть упоминание про эл. но без него, как бы показать что он бох проводов и только он знает как надо

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не, он лепит их везде, мне кажется, шо за это здесь таки платят иначе в чем сакральный смысл?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Фрай сказав:

Не, он лепит их везде, мне кажется, шо за это здесь таки платят иначе в чем сакральный смысл?

Месть непризнанного божка 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Фрай сказал:

Не, он лепит их везде, мне кажется, шо за это здесь таки платят иначе в чем сакральный смысл?

Может так отмечает прочитанные сообщения :-)

  • Хаха 14
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BAV_Lug сказал:

3 на 1 це для того, щоб зробити двоклавішний вимикач (там буде 24В). А світло підключається в щиту та буде керуватись за допомогою Zelio Logic (який, в тому числі, дасть можливість розширити функції вимикачів. Наприклад довге або двійне натискання). Тягнути заземлення на вимикачи, або світло не бачу ні якого сенсу.

Я подобное строю на zigbee, с локальным сервером. Бо только в коридоре 8 выключателей, манал я тягать провода для проходных. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, KakTuz сказал:

Я подобное строю на zigbee, с локальным сервером. Бо только в коридоре 8 выключателей, манал я тягать провода для проходных. 

Я з безпроводом вже награвся. Зараз в квартирі в мене світло зроблено на sonoff з прошивками від 1m. В цілому працює, але є питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BAV_Lug сказал:

sonoff з прошивками від 1m

Можно докладніше? Де про це почитати. Бо в мене соноф не конектяться до сайту. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Gitan сказал:

Можно докладніше? Де про це почитати. Бо в мене соноф не конектяться до сайту. 

www.1msmart.com/

Розробник з України, кажись Дніпро.

 

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, mib сказав:

Может так отмечает прочитанные сообщения :-)

 

 

11 годин тому, Фрай сказав:

Не, он лепит их везде, мне кажется, шо за это здесь таки платят иначе в чем сакральный смысл?

в нього нік який?) в цьому і відповідь. наблюдаю і помічаю))

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, BAV_Lug сказав:

Я з безпроводом вже награвся. Зараз в квартирі в мене світло зроблено на sonoff з прошивками від 1m. В цілому працює, але є питання.

Вітаю. А які питання до "безпровода" і що це було?

1М і sonoff - то лише wi-fi? А якщо порівняти із zigbee?

І щось на цьому сайті якось все покрилося павутинням - роліки в юиубі 5річної давнини, магазин не відкривається. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, KakTuz сказав:

Я подобное строю на zigbee, с локальным сервером. Бо только в коридоре 8 выключателей, манал я тягать провода для проходных. 

Як враження? Наскільки стабільний зв'язок/спрацювання? Чи є "відвалювання"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, anabioz сказал:

Як враження? Наскільки стабільний зв'язок/спрацювання? Чи є "відвалювання"?

У меня от sonoff старые датчики температуры бывает отваливаются, за новыми такого пока не замечал

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может  стоит трассы на полу во что-то для верности засунуть, прикрыв от ног и всего прочего? 

По опыту все, что по полу набросали, механически убивается с огромной скоростью

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, anabioz сказал:

Вітаю. А які питання до "безпровода" і що це було?

1М і sonoff - то лише wi-fi? А якщо порівняти із zigbee?

І щось на цьому сайті якось все покрилося павутинням - роліки в юиубі 5річної давнини, магазин не відкривається. 

Більш жива гілка на 4pda 4pda.to/forum/index.php?showtopic=846062

Питання до дальністі та часу спрацювання (є відчутна затримка між натисканням на вимикач, та його спрацюванням)

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, murava сказал:

А может  стоит трассы на полу во что-то для верности засунуть, прикрыв от ног и всего прочего? 

По опыту все, что по полу набросали, механически убивается с огромной скоростью

Планую після закінчення усіх трас накрити їх еппс. Все одно утеплювати підлогу. А повністю утеплити вже після штукатурних робіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, anabioz сказал:

Як враження? Наскільки стабільний зв'язок/спрацювання? Чи є "відвалювання"?

Я еще в процессе

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.01.2024 в 12:10, anabioz сказал:

Як враження? Наскільки стабільний зв'язок/спрацювання? Чи є "відвалювання"?

У мене також zigbee + HA локально

Світло, температура та вологість, потужність вентиляції, антипотоп, відкриття/закриття вікон, трьохфазний моніторинг по світлу

За рік відпало один раз через мої криві руки, працює без затримок, я задоволений

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.08.2023 в 21:33, BAV_Lug сказал:

Напрямок дійсно їде.  Я з/до Віноградаря/Почайної в любий час дня та тижня доїзжаю за 20-25 хвилин. Від окружної час 10-12 хвилин.

Інфрастуктура на відстані 150-200 метрів - супермаркет (Фора), Нова Почта, Укрпочта, Розетка, декілька кавʼярен, Аврора, купа дрібних магазинів (ДніпроМ, мʼясо, Наша Ряба и т.п.), церква ))

Щє про інфраструктуру - з'явився пункт видачі Епіцентру ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...