Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чому дорожчають земельні ділянки?

SPAM

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, standov сказал:

Це не окреме питання це масове, нп по Київській агломерації зростаються через такі кг, їх дуже багато, землі вдосталь. На олкс по ворзель десятки ділянок в продажу, в тч наприклад "асна поляна" яке ще недавно була сельгосп-полем, ще пару ділянок великої площі чекають на перепродажу, ропозиці вистачає і я думаю що сходна ситуація багато де, ну може за винятком умовного Ірпеня який з трьох сторін підпертий лісовими заказниками 1го класу 

Вспомните сколько эти участки стоили в 2008 году)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, DimaF сказал:

Вспомните сколько эти участки стоили в 2008 году)

Дешевше, значно, ціни 50 не було ніколи 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і згідно з вашою логікою в 2008 вони теж закінчувались але не закінчились, а фактично народ теж зливав пожарно гривні. Але ціна була нижче, причому значно, зараз якийсь абсолютно нонсенс 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

Дешевше, значно, ціни 50 не було ніколи 

Да ну)

Тогда 1к хрущевки на массивах по 100 штук стоили.

Цитата

Ну і згідно з вашою логікою в 2008 вони теж закінчувались але не закінчились, а фактично народ теж зливав пожарно гривні. Але ціна була нижче, причому значно, зараз якийсь абсолютно нонсенс 

Да моя логика не причем)

До 2008 года была спекулятивный фактор, который исчез после ипотечного кризиса в США.

Сейчас земля стоит столько, сколько готовы отдать за нее.

И что значит сливал гривны??

У нас все стараются хранить сбережения в СКВ, как и все покупки авто/недвига обычно за нее же. 

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

Да ну)

Тогда 1к хрущевки на массивах по 100 штук стоили.

Ну в сенсі "да-ну", я придивлявся до покупки десь з 2004, не було такої ціни в Ворзеле ніколи, 40, 45 було і то поодинокі варіанти, 50 массово з 2004 не було).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто натурально земля яка за місяць до війни коштувала 20 зараз коштує (тобто хочуть за неї) 50, хз за скільки реально продадуть, це звичайно тому що за півтора року війни земля закінчилася) і це все в селищі яке місяць було в окупації

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, standov сказал:

Тобто натурально земля яка за місяць до війни коштувала 20 зараз коштує (тобто хочуть за неї) 50, хз за скільки реально продадуть, це звичайно тому що за півтора року війни земля закінчилася) і це все в селищі яке місяць було в окупації

Ну хотелки продавцов сейчас не всегда объективны, и сводятся например к желанию купить квартиру за вырученные деньги.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, DimaF сказал:

Ну хотелки продавцов сейчас не всегда объективны, и сводятся например к желанию купить квартиру за вырученные деньги.

та наче колись було інакше )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, rival сказал:

Ви оці всі ціни по реальним продажам/угодам даєте чи просто на заборах читаєте? 

так а яка різниця, забори це індикатор ринку, ви коли виставляєте на продаж власну ділянку йдете читаєте на заборі що по сусудам і коригуєте у відвовідності із власними нюансами, так і виходить ринкова ціна.
А то що продавець йде вниз при наявності живого покупця то завжди було, то не залежить від ринку, чи ви думаєте там "взагалі 50 але продам за 15, а ціну поставив щоб боялися"?

Тут жеж мова більше не про адсолютні значення а про "було на заборі / стало на заборі"

Змінено користувачем standov
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару місяців тому спостерігав історію купівлі б/в авто в районі 30 тис, не биток. Якщо коротко, то ніхто нічого особливо не скидає, 500 дол максимум. Думаю, подібні пропорції і для ділянок. При декларованих 50, 15 не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, sashok24 сказал:

Почекайте весни. Там будуть реальні ціни. 

Не то щоб сперечаюся, а чого саме весни?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Drug2 сказал:

Пару місяців тому спостерігав історію купівлі б/в авто в районі 30 тис, не биток. Якщо коротко, то ніхто нічого особливо не скидає, 500 дол максимум. Думаю, подібні пропорції і для ділянок. При декларованих 50, 15 не буде.

Та звичайно не буде, історія "помашу їм перед носом зеленою котлетою і мені одразу продадуть за половину вартості" то така собі вічна казочка, яка дозволяє тим в кого нема зараз потрібної суми, жити трошки спокійніше, аутотренінг, який до реальності не має жодного відношення. Безумовно є корекція але то досить довгі інтервали на який меняється саме напис на заборі а не міфічна "ціна купить"(с).

Але є надбавка рієлтора, я коли приїхав купляти свою ділянку у власника - її зі мною дивилися ще люди, але дивилися за іншу ціну (ту саму ділянку) бо то була "продажам рієлтора", ситуація максимально дибільно виглядала в моменті, але вона і тч тримає парітет ціни забору з продажною, бо рієлтори отримує комісію від фінальної ціни а не заборної.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, sashok24 сказал:

Почекайте весни. Там будуть реальні ціни. 

Для "реальних" цін  дієвіше русскій мір чекати.

Які реальні ціни в Луганську? Ото ж. Повезло напевно їм, не те, що Монаковчатам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До весни буде великий призов після чого всі в кого є нормальні гроші втечуть а інші будуть в армії.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по своїй місцевості можу сказати, бо іноді моніторю. якщо початок 2020 це ціна Х доларів за сотку, то 2021 -це Х2, і така сама ціна зберігається і зараз. пропозиція по кількості гірше, ніж була.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

згадав про тему бо побачив об'яву на олх :) Ще здається за часів АТО бачив в продажу ділянку по ціні 5000 за 6 соток, садовий кооператив. Вже думав продалася давно, але ніт, знову бачу, але вже за 4000. Прикол в тому, що по тій самій вулиці такаж ділянка (а може і краща, бо не на в'їзді в кооператив) по 2600. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.09.2023 в 18:57, sashok24 сказав:

До весни буде великий призов після чого всі в кого є нормальні гроші втечуть а інші будуть в армії.  

А кому за 60 і грошей немає, то продаватимуть свої ділянки, прочитавши на паркані, скільки за ділянку хоче сусід. Своя ділянка, ясна справа, що краща ніж у сусіда, а значить дорожча. 🤣

Я ось, теж думаю, кому потрібна земля, коли на всю йде мобілізація, що начебто натякає, що не все так добре, як розповідають ЗМІ. Мені цього літа дві повістки надіслали. Торік не надсилали взагалі. Так як я за сімейними обставинами не підлягаю мобілізації, сходив до ТЦК. Сказали, що надіслали для уточнення інформації. За місяць знову прислали. Знову сходив, знову для уточнення інформації. Кажу, тепер щомісяця будете уточнюватимете інформацію? Вибачилися, пообіцяли більше не турбувати.

З іншого боку, на подвір'ї одні й ті самі пики, як до війни хиталися від неробства, так і зараз хитаються. Чому їх нікого не мобілізують? Невже всі вони не підлягають мобілізації? 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, delic сказал:

3000 за 10 соток, 10 км до Києва. Налітай

якась замануха для телеграм каналу імхо, в самому кінці опису написано "будинок продано", коментарі вимкнені, цього будинку в каналі немає, 10 соток в забучче на олкс починаються від 15-20к, і то 15 це садове в якомусь дивному полі.

АПД ага, у нього на каналі є і тарасовка за 6 і теж "продано", при тому що 6 днів назад, чувак просто трафік в телегу гоне

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, standov сказав:

чувак просто трафік в телегу гоне

Ти диви який хитрий. Ще й іншим ціну збиває...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, delic сказал:

Ти диви який хитрий. Ще й іншим ціну збиває...

Та не збиває бо ці "будинки" не на ринку, це так, лендінг 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30.09.2023 в 20:40, delic сказав:

3000 за 10 соток, 10 км до Києва. ***

На каналі 19,9 тисячі підписників, а переглядів по цьому видосу 158,632 тисячі. Зрозуміло, чому коменти відключені, тому що зміст їх очевидний.

А на останньому видосі, який був день тому, написано "Я не ріелтор, нічого не продаю, тільки роблю огляди цікавих на мій погляд будинків. Більше оголошень в телеграм каналі: ***"
І нах треба його фейкові огляди? Або будинок продано, або він не ріелтор.

Змінено користувачем SPAM
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...