Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чому дорожчають земельні ділянки?

SPAM

Рекомендовані повідомлення

До війни моніторив ціни на земельні ділянки в одному місці під Києвом (формально область, а по суті Київ). Так ось, з моменту початку війни і до сьогодні там ділянки подорожчали майже втричі, незважаючи на те, що комунікацій немає взагалі. Ділянки під садівництво, по суті город. До війни думав купити на перспективу, оскільки було дуже дешево $700 за сотку, зараз подивився, вже по $2000 за сотку. В іншому місці з комунікаціями, де до війни не проблема було купити $1800-2000 за сотку, зараз за $3000 не знайти. Таке враження, що на війні українці збагачуються чи зростає рівень жадібності?

Змінено користувачем SPAM
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, SPAM сказал:

чи зростає рівень жадібності?

Саме так)

Брежневки в Киеве намагаются продати по 1.5к за квадрат)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так нову ж землю "не виробляють" :) Ось і не вистачає, ось і дефіцит і ціни вгору. Аргумент?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Харьков и область - участки вообще ничего не стоят, новые дома невозможно продать за половину вложенных средств. А вот квартиры стоят как до войны и дорожают.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підемо від зворотнього... Я от не можу собі уявити, що може змусити людину продати в Києві (та будь-де) сотку землі за 700 дол. Хіба форс-мажор. Умовні 6 сот це 4200. Це що, гроші? Та нехай лежить собі, чекає.

Добре, поки чекає, допустимо знову форс-мажор - подешевіло удвічі. Мінус 2100.  І що? Жаліти що не продав за 4200?

За три роки знову виросте. Можливо до 7000 за сот.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Drug2 сказав:

Підемо від зворотнього... Я от не можу собі уявити, що може змусити людину продати в Києві (та будь-де) сотку землі за 700 дол. Хіба форс-мажор. Умовні 6 сот це 4200. Це що, гроші? Та нехай лежить собі, чекає.

Добре, поки чекає, допустимо знову форс-мажор - подешевіло удвічі. Мінус 2100.  І що? Жаліти що не продав за 4200?

За три роки знову виросте. Можливо до 7000 за сот.

 

А можливо вирішать зробити там завод якийсь і дадуть 100 уе від держави?) Там був якийсь законопроект

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, МаТраС сказал:

А можливо вирішать зробити там завод якийсь і дадуть 100 уе від держави?) Там був якийсь законопроект

 Це можливо. В такому випадку втрати будуть 4200-700=3500. 

Але перед очима приклад, як в "полі"  зробили митницю, і ділянки навколо раптом стали дуже затребувані під офіси, склади, кофейні, парковки ітд.

В будь-якому екстремальному випадку, сума 3500 нічого не вирішує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Drug2 сказав:

 Це можливо. В такому випадку втрати будуть 4200-700=3500. 

Але перед очима приклад, як в "полі"  зробили митницю, і ділянки навколо раптом стали дуже затребувані під офіси, склади, кофейні, парковки ітд.

В будь-якому екстремальному випадку, сума 3500 нічого не вирішує.

це вже невгадано) може й мільйонером людина стане)
тож мав ціль купити, то купуй. не купив, не стогни. я теж купив, а через 5 років ціна впала вдвічі. зате я набудував по другим цінам))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.08.2023 в 00:59, aleksey02 сказал:

Харьков и область - участки вообще ничего не стоят, новые дома невозможно продать за половину вложенных средств. А вот квартиры стоят как до войны и дорожают.

Одразу за окружною нові будинку будують, продають там землю. Дзвонив взнавати, то власник каже до війни 5к за сотку, зараз за 3 віддасть. Там за сотню участків. Але щось я по 3к теж не поспішаю купувати її. Тож нічого не вартують це не всюди так 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.08.2023 в 05:39, МаТраС сказав:

багато й не самих бідних переселенців приїхало.

Навіщо їм без комунікацій городи на заливних луках?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26.08.2023 в 21:21, Drug2 сказав:

Підемо від зворотнього... Я от не можу собі уявити, що може змусити людину продати в Києві (та будь-де) сотку землі за 700 дол. Хіба форс-мажор. Умовні 6 сот це 4200. Це що, гроші? Та нехай лежить собі, чекає.

Добре, поки чекає, допустимо знову форс-мажор - подешевіло удвічі. Мінус 2100.  І що? Жаліти що не продав за 4200?

Це стосується пенсіонера, який підприємницькою діяльністю ніколи не займався, живе на пенсію і за рахунок свого городу, який колись йому подарував поворт долі. Такий пенсіонер свій город не продасть по 700 за сотку, якщо дуже вже не припече, наприклад потрібні гроші на операцію. Швидше житиме мрією, що колись повернеться 2008 рік і тоді він точно розбагатіє. Тільки описані мною ділянки, які до війни продавали по 700 за сотку, колись були роздані на заливних луках шматками по 2 га під ОСГ. Тепер ці шматки деякі господарі поділили по 10-12 соток під садівництво на продаж. Вочевидь, що 10-12 соток легше продати, ніж 2 га. Можна купити там і 2 га під ОСГ, тоді, напевно, ціна за сотку буде нижчою, ніж якщо купувати ділянку 10-12 соток. І виникає тоді питання, що краще, продати 10 соток за 7000 у.о. та вкласти їх у бізнес або багатіти мрією, що повернеться 2008 рік, а поки він повертається платити податок за 2 га землі або 15-18 ділянок, яких нарізали з цих 2 га .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26.08.2023 в 21:21, Drug2 сказав:

За три роки знову виросте. Можливо до 7000 за сот.

З чого це раптом? Є аргументи? Байден заявляє, що Україні треба готуватись до затяжної війни. Як війна піднімає ціну на землю, можете мені пояснити? Народ виїжджає до Європи, що у деяких державах, як Німеччина, Ірландія вже беруться за голову від напливу біженців з України. Знайома виїхала до Ірландії минулого року, каже, що минулого року такої кількості біженців чоловічої статі не було, як цього. Адже це все люди, які працювали в Україні та сплачували податки. Звідки зростання економіки, щоб купівельна спроможність громадян зростала?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, МаТраС сказав:

А можливо вирішать зробити там завод якийсь і дадуть 100 уе від держави?) Там був якийсь законопроект

Хто вам дасть будувати завод на сільськогосподарських землях? Спочатку подумай, потім пиши. (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, МаТраС сказав:

тож мав ціль купити, то купуй. не купив, не стогни

Ніхто не стогне. Та й мети такої не було, тільки думки. Було б по 300 за сотку, то купив би. А по 700 навіть не шкодую. Просто суджу не лише за цим місцем, а й за іншими місцями, про що написав вище. Просто не можу зрозуміти, чи це зростання економіки під час війни чи запалення жадібності викликане війною. Хтось втратив своє майно, а хто не втратив, більше став цінувати своє майно? А як ще пояснити такий феномен? Звідки зростання купівельної спроможності в країні, з якої за 1,5 року виїхало 7 мільйонів населення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, SPAM сказал:

Ніхто не стогне. Та й мети такої не було, тільки думки. Було б по 300 за сотку, то купив би. А по 700 навіть не шкодую. Просто суджу не лише за цим місцем, а й за іншими місцями, про що написав вище. Просто не можу зрозуміти, чи це зростання економіки під час війни чи запалення жадібності викликане війною. Хтось втратив своє майно, а хто не втратив, більше став цінувати своє майно? А як ще пояснити такий феномен? Звідки зростання купівельної спроможності в країні, з якої за 1,5 року виїхало 7 мільйонів населення?

Ті, хто залишився, не витрачають гроші, як витрачали їх до війни. За ці півтора року у людей на руках накопичилось багато грошей (це не стосується тих мільйонів людей, які залишились без роботи і грошей зовсім), от і весь секрет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 23.08.2023 в 14:13, SPAM сказал:

До війни моніторив ціни на земельні ділянки в одному місці під Києвом (формально область, а по суті Київ). Так ось, з моменту початку війни і до сьогодні там ділянки подорожчали майже втричі, незважаючи на те, що комунікацій немає взагалі. Ділянки під садівництво, по суті город. До війни думав купити на перспективу, оскільки було дуже дешево $700 за сотку, зараз подивився, вже по $2000 за сотку. В іншому місці з комунікаціями, де до війни не проблема було купити $1800-2000 за сотку, зараз за $3000 не знайти. Таке враження, що на війні українці збагачуються чи зростає рівень жадібності?

Така сама історія навколо мене (Ворзель). Я ділянок 10 соток за 50 штук не бачив навіть в ситі роки, Имхо це виглядає так:

1) багато переселенців, навколо мене за весни 3 нових сім'ї купили готові будинки/тауни, всі не місцеві
2) відкладений ковідний попит, нарід зрозумів що жити не в місті то нормально і досить зручно
3) кажу про київську область, думаю так не всюди - значно зменьшилася кількість машин та дітей, мала в мене пішла в перший клас і в школі де завжди було 2 сміни та 6 перших класів, цього року набрали тільки 2, пробок стало значно меньше (бо машини разом з дітьми за бугром і в час пік меньше возять в садочок/школу). Тобто два фактори (пробки до міста та доступність школ), які тупо завжди були дуже гострі і багато кого зупиняли - нівелювалися.
4) саме цікаве - оскільки питання валюти в країні зараз дуже важке то багато хто налдишок гривні спускає куди може, в тч в землю, це знову таки нагяняє штучний попит

Тобто виглядає як "ідеальний шторм" і якщо не буде нових потрясінь то має бути скоро корекція, чекайте 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, standov сказал:

Така сама історія навколо мене (Ворзель). Я ділянок 10 соток за 50 штук не бачив навіть в ситі роки, Имхо це виглядає так:

1) багато переселенців, навколо мене за весни 3 нових сім'ї купили готові будинки/тауни, всі не місцеві
2) відкладений ковідний попит, нарід зрозумів що жити не в місті то нормально і досить зручно
3) кажу про київську область, думаю так не всюди - значно зменьшилася кількість машин та дітей, мала в мене пішла в перший клас і в школі де завжди було 2 сміни та 6 перших класів, цього року набрали тільки 2, пробок стало значно меньше (бо машини разом з дітьми за бугром і в час пік меньше возять в садочок/школу). Тобто два фактори (пробки до міста та доступність школ), які тупо завжди були дуже гострі і багато кого зупиняли - нівелювалися.
4) саме цікаве - оскільки питання валюти в країні зараз дуже важке то багато хто налдишок гривні спускає куди може, в тч в землю, це знову таки нагяняє штучний попит

Тобто виглядає як "ідеальний шторм" і якщо не буде нових потрясінь то має бути скоро корекція, чекайте 

Якось суперечливо. Людей машин стало менше, але людей стало більше. Хто з грошима буде купляти землю нерухомість в Україні якщо ці люди вже поїхали за кордон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Якось суперечливо. Людей машин стало менше, але людей стало більше. Хто з грошима буде купляти землю нерухомість в Україні якщо ці люди вже поїхали за кордон?

Поїхали переважно жінки та діти, в мене сусід виправив дружину з малим в Польщу на їх машині, і таких кейсів багато. А купляють люди з інших регіонів, Харьків, днепр і тп, мабуть з тих кому вартість землі на Львівщині задорога, ну або "мовне питання"(с).

Якщо в Харкові земля рухнуля до нуля то досить логічно що десь має подорожчати, зрозуміло з поправкою на загальний попит. Київська область виглядає перспективно, все є, в блекаути тягнуть будуть першими. В мене родич зараз планував квартиру купити в Софіївський борщагівці, він цін які озвучив волосок дибки стають 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, standov сказал:

Київська область виглядає перспективно

після 2014 можна було так думати. а після 2022? ну ок. кожен сам вирішує як і куди витрачати гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, standov сказал:

Така сама історія навколо мене (Ворзель). Я ділянок 10 соток за 50 штук не бачив навіть в ситі роки, Имхо це виглядає так:

1) багато переселенців, навколо мене за весни 3 нових сім'ї купили готові будинки/тауни, всі не місцеві
2) відкладений ковідний попит, нарід зрозумів що жити не в місті то нормально і досить зручно
3) кажу про київську область, думаю так не всюди - значно зменьшилася кількість машин та дітей, мала в мене пішла в перший клас і в школі де завжди було 2 сміни та 6 перших класів, цього року набрали тільки 2, пробок стало значно меньше (бо машини разом з дітьми за бугром і в час пік меньше возять в садочок/школу). Тобто два фактори (пробки до міста та доступність школ), які тупо завжди були дуже гострі і багато кого зупиняли - нівелювалися.
4) саме цікаве - оскільки питання валюти в країні зараз дуже важке то багато хто налдишок гривні спускає куди може, в тч в землю, це знову таки нагяняє штучний попит

Тобто виглядає як "ідеальний шторм" і якщо не буде нових потрясінь то має бути скоро корекція, чекайте 

Вилами по воде)

Земля не падает в цене а то и местами дорожает, по причине что ее больше не выпускают))

В городах/поселках-спутниках больших мегаполисов, в 5-10 минутах езды на машине, практически все застроено.

Вот в нашей стороне, в Горе всплыл участок, 80 кусков за 8 соток со старой хатой (под снос по правильному) да еще и с ограничением (кабель какой то близко идет)

Отъедьте дальше на 10 км, уже никому та земля особо не нужна.... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, DimaF сказал:

Вилами по воде)

Земля не падает в цене а то и местами дорожает, по причине что ее больше не выпускают))

В городах/поселках-спутниках больших мегаполисов, в 5-10 минутах езды на машине, практически все застроено.

Вот в нашей стороне, в Горе всплыл участок, 80 кусков за 8 соток со старой хатой (под снос по правильному) да еще и с ограничением (кабель какой то близко идет)

Отъедьте дальше на 10 км, уже никому та земля особо не нужна.... 

Це не пояснює здорожчання в 2 рази за півроку, крім того все випускають бо населені пункти вполне випускають (подивіться генплан Бучі і порівняйте з фактичним станом призначення і забудови) бо ситуація коли велика ділянка переводить ся призначення та нарізається на кг абсолютно поширена в окрузі. Так само мій Ворзель де є нові молоді кг на окраїнвх де землі ще вистачає, але ціна на неї раптово зросла кратно. Так само як Київ приростає новими територіями під забудову але ціна бабахнула на первічку. Є аномальний попит 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

бо ситуація коли велика ділянка переводить ся призначення та нарізається на кг абсолютно поширена в окрузі.

Это отдельный вопрос, но все равно это касается близлежащих НП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, DimaF сказал:

Это отдельный вопрос, но все равно это касается близлежащих НП.

Це не окреме питання це масове, нп по Київській агломерації зростаються через такі кг, їх дуже багато, землі вдосталь. На олкс по ворзель десятки ділянок в продажу, в тч наприклад "асна поляна" яке ще недавно була сельгосп-полем, ще пару ділянок великої площі чекають на перепродажу, ропозиці вистачає і я думаю що сходна ситуація багато де, ну може за винятком умовного Ірпеня який з трьох сторін підпертий лісовими заказниками 1го класу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...