Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Теплі відкоси ( теплые откосы)

Domikv

Рекомендовані повідомлення

20 минут назад, Vstar сказал:

Я зауважував яку величину теплоопору створює напилення на скло (порівняйте з ним і без) і той показник ну дуууже великий.

Зверніть увагу на протокол випробувань вище,  який там показник з напиленням і без. Те що він вам здається невиправдано великим не скасовує фактичного стану справ. Ще раз, це випробування в натурі на зразках перелічених там склопакетів.

23 минуты назад, Vstar сказал:

Я замовляв вікна без напилення, звичайна рамка, (зекономив близько 250 тис) мене запевняли, будуть холодні вікна (склопакети), промерзати ... але то все балачки.

Саме так, це все балачки.

Порівнювати можна лише різні варіанти, в ідеалі в однакових умовах, як це роблять при натурних випробуваннях. Ви ж перебуваючи у ілюзії "маркетингового ходу" вибрали меньш ефективний варіант, і той факт що він вас влаштовує, не відміняє факту що з напиленням ваші тепловтрати через склопакети були би суттєво меньші.

Я не "топлю" за напилення. Вибирати його чи ні - індивідуальна справа кожного. Хочеш зекономити зараз заплатиш пізніше і навпаки. Тут кожен вибирає компроміс між цими варіантами.

Але стверджувати що коєфіцієнт здається завеликим, бо немає розуміння як це працює, і тому це маркетинговий хід - не є Ок. Саме на такій логіці в 21 столітті будуть свою аргументацію прихильники теорії плоскої землі.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спершу озвучено було близько 550тис (повний фарш),  після оптимізації стало 270. Рік тому все було,  деталей не пригадаю. Точно ще плюс 30 монтаж

Також., оптимізував, і заквлене скло лише один поверх

Змінено користувачем Vstar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Dmode сказав:

Саме на такій логіці в 21 столітті будуть свою аргументацію прихильники теорії плоскої землі.

Хіба не пласка? ))))

Я завжди в захваті від того наскільки детально Ви вивчаєте питання,  дякую,  дуже корисно. 

Звісно кожен рахує та приймає певне рішення і сам же за нього відповідає. Для мене був вагомий фактор, він же #1 це пропускання УФ.  А для чого це мені, сугубо мої таракани

Змінено користувачем Vstar
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Vstar сказал:

Хіба не пласка? ))))

Я завжди в захваті від того наскільки детально Ви вивчаєте питання,  дякую,  дуже корисно. 

Звісно кожен рахує та приймає певне рішення і сам же за нього відповідає. Для мене був вагомий фактор, він же #1 це пропускання УФ.  А для чого це мені, сугубо мої таракани

смарт калк на жаль не дає можливості порівняти однаковий склопакет з двома аргонами 14мм і з напиленням чи без. зате є можливість глянути порівняння такого пакету із одним lowE та двома LowE з двох сторін. різниця там вагома, десь між 0.6 та 0.7 

а різниця в ціні не може бути вдвічі .

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.09.2023 в 12:24, Vstar сказал:

В будівництві вузли потрібно аналізувати інколи й адаптувати під свої реалії. Не варто робити так як хтось робив... . Варто в рахунок брати вид утеплення зовнішнє чи колодязьна кладка з утеплювачем, дивитись чи перекриваються містки холоду. Якщо лицьова цегла зовні, утеплювати відкоси зсередини не варто. Я в себе заморочився з специфічним вузлом та утеплив по периметру прорізів 100мм екструдером.

Так,у будивниствi потрiбно все "до того як" почнете закуповувати матерiал,щоб не наступити на тi "граблi" на якi тут попадають кожен другий.

I варто,(в рахунок брати) купувати той мат. який iде в повному комплексi "енергоеффективних" однослойних стiн, а також в комплектi з утепленими перемичками i вiкон-проймами з утеплювачами по периметру вiкна(посадка вiкна в утеплювач) що не потрiбно потiм, то "доп-утепленя з пiнопластом по вiдкосам" i др.робiт. як при ГБ стiнах,так i при цегляних.

В 09.09.2023 в 07:41, Vstar сказал:

При мною вказаному профілі, склопакет буде близько 48мм, відстань між рамками  близько 18мм (В залежності від товщину скла).  Візьміть калькулятор по тепловтратам (тільки нормальний,  не те, що розробили віконщики ) побачите, рамка 10-12 мм це ні до чого,  пакет буде холодним. На рахунок енергонапилення на скло, також зрозумієте, що маркетинговий хід. Коли наче їхнє напилення еквівалент кілька сантиметрів екструдера (я чесно кажучи присів).  

Рік тому замовляв вікна, заліз в розрахунки..., багато, що прояснилось. А віконщики знають піпл схаває. 

Також цікавий факт, візьміть звичайний ідентичний склопакет (по товщинам) і пора***те в брендованому калькуляторі віконщиків З Напилення і в звичайному калькуляторі Без Напилення,  результати здивують, адже вони тотожні.

То ви мабуть не поняли, або вам не правильно пояснили по склопакетам з напиленням i др. якостi тих склопакетiв.

Е склопакети "енержи +" i е "триплекс/шадов",(з напиленням,тонiрованi)то вони всi по рiзному дають еффект, або +температур, або вiдбивають сонячний промiнь,тоб-то тут вже не потрiбнi "жалюзи" для затiненя.(це тональнiсть,красивий вид i мiнi клiмат)  Подивiця тут - https://www.stroimdom.com.ua/topic/237901-budyake-lowi-sklo-napilennya-zmenshuye-prozorist-vikon-abo-ni/#comment-5326448

Мабуть е рiзниця мiж тими,"вашими вiкнами"i цi склопакети, бо це допрацьована "новинка"(чехи з нiмцями) на 2022рiк, то ще не знаю по цiнi,так як колега сказав потiм.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...