Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно підключити Ecoflow Delta 2 до електромережі будинку

ПроФФесорюга

Рекомендовані повідомлення

Вітаю всіх. Підскажіть хто встановлював собі при ремонті перемикач резерву потужності для Екофлоу ? Я собі за мету ставив встановити Екофлоу в мережу так щоб дитина 12 років на щитку перемикала лише ОДИН перемикач у разі якщо світло пропало або навпаки включилось. При цьому Екофлоу має бути постійно включене в розетку як на зарядку самого себе так і на живлення всієї квартири через кабель вилка-вилка (тобто два кабелі одночасно)... Але електрик прийшов і поставив чомусь два перемикача замість одного. Один мовляв треба вмикати коли заряджаеш сам екофлоу (фото 1, Хагер звичайний яких у щитку багато), а другий щоб перемикати живлення квартири з міської мережі на Екофлоу і назад коли світло дадуть (Енехт, фото 2). Бо інакше каже Екофлоу буде заряджати саме себе ...

photo_5215268106681831824_y.jpg

photo_5215268106681831823_y.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно - не підключати Екофлоу до мережі будинку.

Включіть Екофлоу в любу розетку а при потребі в розетку екофлоу подовжувач а у нього критичні споживачі на час відключення.

А якщо хочете до мережі будинку - придбайте гібридний інвертор.

  • Лайк 3
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло що ситуація нестандартна і запит специфічний, але я спеціально написав що треба стаціонарно щоб пристрій не пошкодити і безпечно. Надаю сам відповідь на свій запит який надали на іншому форумі ...

 

Вітаю. Я робив так, як ви описали з самого початку. Перемика Місто-Екофло має бути «перекидним», а автомат на заряд Екофлоу - стояти до перекидного. В цьому разі мережі: Місто/Екофлоу не зможуть ніяким чином зустрітись. Екофлоу теж не зможе «заряджати себе» бо живлення на зарядку буде йти від Міста.

Навіть коли працює квартира від Екофлоу і виикається Місто - просто починає заряджатись станція, а куартира дивиться від Екофлоу. Для хорошого електрика реалізувати таку схему не проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробіть як я, зарядка у не резервовану розетку, а перекидний на резервовані. чи просто виведіть окрему розетку для єкофлоу до перемикача резерву

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, porterlv сказал:

Правильно - не підключати Екофлоу до мережі будинку.

А можна обгрунтувати, бо тепер виходить, що мені потрібно або викинути, або комусь впарити станцію???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Firetuf сказал:

А можна обгрунтувати, бо тепер виходить, що мені потрібно або викинути, або комусь впарити станцію???

А чом би і ні. В мене інвертор на 700-800 Вт, розділив навантаження на резервоване та ні і заживив будинок. Бо живити холодильник від АКБ недоречно, краще у морозилку аккумулятори холоду покласти (баклажкі з 12% NaCl)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Enot123h сказал:

А чом би і ні. В мене інвертор на 700-800 Вт, розділив навантаження на резервоване та ні і заживив будинок. Бо живити холодильник від АКБ недоречно, краще у морозилку аккумулятори холоду покласти (баклажкі з 12% NaCl) 

А для чого тоді щит автоматики робиться? Вирубаються просто непотрібні споживачі, залишаються тільки важливі лінії, або по простому життєзабезпечення...

Питання було в іншому. Не підключати станцію в мережу будинка на щиті, а підключати в розетку, як намальовано в інструкції для бабусів та дідусів(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Firetuf сказал:

Питання було в іншому. Не підключати станцію в мережу будинка на щиті, а підключати в розетку, як намальовано в інструкції для бабусів та дідусів(((

Я взимку заїбався подовжувачі тягати та спотикатися об них. Краще у щит, вилку тільки треба помітити, щоб завжди правильною стороною втикати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Firetuf сказав:

Вирубаються просто непотрібні споживачі, залишаються тільки важливі лінії, або по простому життєзабезпечення...

Бляха, а я в блекаут вдень заряджав ноут щоб працювати, а ввечері кіно по ТВ дивився, але виявляється треба було пельмені в холодильнику берегти, бо за добу можуть на 2 градуси перегрітися :) З того екофлоу можна взяти всього 800Вт*год, це за 2-3 години виїсть освітлення + холодильник, а як потім телефон зарядити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Бляха, а я в блекаут вдень заряджав ноут щоб працювати, а ввечері кіно по ТВ дивився, але виявляється треба було пельмені в холодильнику берегти, бо за добу можуть на 2 градуси перегрітися :) З того екофлоу можна взяти всього 800Вт*год, це за 2-3 години виїсть освітлення + холодильник, а як потім телефон зарядити?

Може комусь і правильно, купувати цілу станцію для підзарядки телефону :pozor:))) прим:

Порада - якщо ваш холодильник жере 400Вт/год - викинь його нахер.

 

1 час назад, Enot123h сказал:

Я взимку заїбався подовжувачі тягати та спотикатися об них. Краще у щит, вилку тільки треба помітити, щоб завжди правильною стороною втикати

Отож. Але хіба шпеціалістам нашого форуму, щось доведеш???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Firetuf сказав:

якщо ваш холодильник жере 400Вт/год - викинь його

Освітлення на стелі кухні 112Вт + робочій зоні 54Вт + кабінет 63Вт + дитяча нехай 51Вт це вже 280Вт, газовий котел коли гріє 75Вт, холодильник коли охолоджує нехай 45Вт, ось 400Вт і набігло життєвонеобхідного... Хватило прожити 2 години і що далі? Чи бігати постійно зайві лампочки викрутювати? Це не та ємність, що врятує в блекаути, зрозуміло ще коли СЕС чи генератор підключають до щитка, а скільки там того екофлоу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, normal сказал:

Освітлення на стелі кухні 112Вт + робочій зоні 54Вт + кабінет 63Вт + дитяча нехай 51Вт це вже 280Вт, газовий котел коли гріє 75Вт, холодильник коли охолоджує нехай 45Вт, ось 400Вт і набігло життєвонеобхідного... Хватило прожити 2 години і що далі? Чи бігати постійно зайві лампочки викрутювати? Це не та ємність, що врятує в блекаути, зрозуміло ще коли СЕС чи генератор підключають до щитка, а скільки там того екофлоу...

В мене 4 години енергонезалежности, але щит переробив, бо бігати перетикати що треба у подовжувачі, а потім у розетку декілька раз на день бісить

Зараз світло кімната+кухня+коридор (бо вікна забив ОСБ), 2 ноути, 2 монітора, котел, слаботочка - 1.8А - 414 Вт

IMG_20230808_200800.thumb.jpg.8d796635469064cd701dca006340a96b.jpg

 

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, normal сказав:

Освітлення на стелі кухні 112Вт + робочій зоні 54Вт

Це ж яка площа кухні, щоб такою потужністю освітлювати? В мене кухня 16кв м, на стелі 40Вт та над робочою поверхнею 20Вт - достатньо!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sanyas15 сказал:

Це ж яка площа кухні, щоб такою потужністю освітлювати? В мене кухня 16кв м, на стелі 40Вт та над робочою поверхнею 20Вт - достатньо!

Це одне, а друге, нахрена дві години підряд, при аварії, вмикати все освітлення дому? Або немає практики, або флуд. У мене станція, аналог екофло, мінімум 8 годин все забезпечує, а якщо без пралки та фенів, то навіть не знаю...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, Enot123h сказав:

А можна обгрунтувати

Можна. Виробник не передбачає таких режимів роботи.  Як ті електрики не стараються - станції палять... Вони складні і дорогі в ремонті, деталей бракує.

Навіть як не спалите - можуть позалипати реле з часом. І будуть проблеми з рівнем заряду АКб при постійній роботі як УПС. Бо, знову ж таки - воно на то не розраховане.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, sanyas15 сказав:

Це ж яка площа кухні, щоб такою потужністю освітлювати?

30м2 на стелі 8x2 лампочки по 7Вт і це нормально, чи треба було зажати гроші на три лампочки під час будівництва?

2 години тому, Firetuf сказав:

нахрена дві години підряд, при аварії, вмикати все освітлення дому?

Так я про це і кажу, нафіга підключати щиток, коли неможна включати звичайне освітлення, є мережа вечеряєм під 112Вт, немає мережі вечеряєм під 3-6Вт

1.jpg

6 годин тому, Enot123h сказав:

4 години енергонезалежности, але щит переробив

А якщо цей рік вирублять газ, то знову лізти в щиток і переробляти на генератор з кондиціонером у кімнаті? Спочатку війни я думав здохну з голоду і холоду, а потім виявилось що на опалення і холодильник пофігу, краще попрацювати за ноутом чи кіно подивитися, хіба таке можна було передбачити в щитку?

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

А якщо цей рік вирублять газ, то знову лізти в щиток і переробляти на генератор з кондиціонером у кімнаті? Спочатку війни я думав здохну з голоду і холоду, а потім виявилось що на опалення і холодильник пофігу, краще попрацювати за ноутом чи кіно подивитися, хіба таке можна було передбачити в щитку?

Та в мене кондіционеру нема. Як що вирублять газ запалю буржуйку. Тим паче що в мене від генератора весь будинок працює, а від інвертора тільки нижній ряд автоматів. На фото можна глянути що там:

А ось і резервне опалення

IMG_20221010_115543.thumb.jpg.3e458e9439fad567e9725174afd3a6ab.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, normal сказал:

Освітлення на стелі кухні 112Вт + робочій зоні 54Вт + кабінет 63Вт + дитяча нехай 51Вт це вже 280Вт

Ну вы утрируете у меня все освещение если включить это 325 ватт но одновременно оно было включено только один раз когда проверял свой старый ибп, по факту крайне редко включено на 100 ватт, обычно не больше 50 ну и при отсутствии ээ можно как минимум освещение выключать в тех помещениях где никого нет

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Dmode сказав:

Що за світлодіоди такі?

Самоклеючий модуль 12В 1.5W, в нас є в любому електромагазині, ставлю на холодильник і добре відбивається від білої стелі, бо на столі сліпить очі, ще треба кнопку припаяти

Змінено користувачем normal
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, normal сказал:

Самоклеючий модуль 12В 1.5W, в нас є в любому електромагазині, ставлю на холодильник і добре відбивається від білої стелі, бо на столі сліпить очі, ще треба кнопку припаяти

Если накрыть модуль матовой пластиковой баночкой или ведерком, свет становится вполне комфортным. Еще можно включить через диммер для светодиодов. Такой светильник нас очень выручал во время светомаскировки.

Светильник из модуля.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.09.2023 в 08:52, normal сказал:

Бляха, а я в блекаут вдень заряджав ноут щоб працювати, а ввечері кіно по ТВ дивився, але виявляється треба було пельмені в холодильнику берегти, бо за добу можуть на 2 градуси перегрітися :) З того екофлоу можна взяти всього 800Вт*год, це за 2-3 години виїсть освітлення + холодильник, а як потім телефон зарядити?

У мене система на 4 кВт ... Не всі тільки ноути хочуть живити в зимку... І видає 2,8 кВт ...

Змінено користувачем ПроФФесорюга
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тоді треба все заживляти, я думав про Ecoflow Delta 2 (яка наче має 1кВт*год і потужність 1.8кВт)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...