Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подскажите синусоиду инвертора

igor3310

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, SPClientOM сказал:
В 03.12.2023 в 13:42, igor3310 сказал:

UKC китайцы норм?

кетайчик UKC у меня половину прошлого сезона блэкаутов отлично отработал на запитке холодильника и двухконтурного котла, фазозависимого.

С котлами можуть бути танці с бубном.

С ДБЖ ризик зводиться до мінімуму - є в в нього де нуль брати , і зарядка на борту.

І все це за якісь 3000 .

Шо тебе ещё надо хороняко 😁 (с)

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, dneprstab сказал:

С котлами можуть бути танці с бубном.

да, танцевать с бубном пришлось. Инвертор нужен если уже имеется хороший источник тока, например, Ниссан Лиф. Если нету, то конечно надо брать ИБП и не страдать фигнёй...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невелике дослідження по ОЛХ.

Це не означає що всі там шахраї , навпаки.Але будьте обережні.

До речі , 4500W , це 1500 вт як пишуть на Ali продавці . 4500 це пікова.Але скоріше це ніхто не дізнається , бо трикратний запас в китайці - я краще повірю в білого єдинорога😁

IMG_20231205_101731.jpg

IMG_20231205_101748.jpg

IMG_20231205_101823.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.12.2023 в 23:24, engeneer сказал:

Марка загадочная, но что-то смутно напоминает

Звичайна ситуація. Якось вже дуже багато років тому мій знайомий на виставці в Китаї домовлявся з виробником щодо вартості звичайних, але дуже симпатичних електрочайників. Дуже хотів скинути ще хоч пару баксів на партії. Але забув, що йому казали про одну просту річ, а саме, що "заводські" китайці зазвичай, якщо товар пристойної якості, не завищують ціну в рази, і невеликий люфт там лише на об'ємах. Кінець кінцем домовились, що купляє він цілий контейнер тих чайників, пару додаткових баксів йому таки скинули, але оплата одразу за всі ті тисячі приладів. Він сплатив, все нормально, прийшов контейнер з чайниками. Такі як були на виставці. От тільки дроти замість майже метра стали по 20см. Все інше було цілком пристойне. Всі довго сміялись, чайники були дійсно гарні, але продавав він їх довго, бо без подовжувача їх просто неможливо було нікуди ввімкнути. 

Інша історія. Моя контора купляє багато чого напряму, і якось потрібні були автомати. Багато, сотні штук. Знайшлось дуже пристойне виробництво, яке випускає вироби для 4-х відомих марок. А також ОЕМ вироби, трохи дешевші, але з начинкою від будь-якого з брендів. Маркування або стандартне, або за запитом покупця. Так от, коли відносини стали вже теплими, менеджер обмовився, що вони для росіян та ще кількох іноземних замовників роблять ну дуже дешеві зразки, я спитав - а як то може бути? А він і каже, що для великих партій вони можуть виготовити будь-яке фуфло під задану вартість, яке буде мати пристойний зовнішній вигляд, навіть якось спрацьовувати, але за параметри та якість ніяких гарантій або запитань. Так і в цьому випадку - під замовлення виробляється клон відомої марки, але з начинкою "під задану вартість". Звідки вони ті комплектуючі беруть - не знаю, але шлак повний. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Vladdi сказал:

Звідки вони ті комплектуючі беруть - не знаю, але шлак повний. 

отут для тих хто не розуміє royallib.com/book/midler_pol/ploho_sdelano_v_kitae.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

Так і в цьому випадку - під замовлення виробляється клон відомої марки, але з начинкою "під задану вартість". Звідки вони ті комплектуючі беруть - не знаю, але шлак повний. 

Враховуючи що нас імпортери десь колись хтось працював раніше у когось , то в принципі виробники одні й ті самі.
Luxeon народив Logicpower , Logicpower народив Югторг ... і так далі
Тож отой фейс ДБЖ знайомий багатьом.
А всередині .... та хто там дивиться всередину.
Тільки тоді коли воно бабахне.
А враховуючи що попит та застосування дбж та інверторів було у десятки разів більше ніж звичайно , то сервіси стикнулися
просто з лавіною проблем.За рік стільки всього побачили-взнали...

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, dneprstab сказал:

то сервіси стикнулися
просто з лавіною проблем.За рік стільки всього побачили-взнали...

Интересно то что приняли прошлой зимой по гарантии людям уже вернули? Какой средний срок одидания ремонта был?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, mib сказал:

Интересно то что приняли прошлой зимой по гарантии людям уже вернули? Какой средний срок одидания ремонта был?

Якщо за напрямок інверторів-дбж , то швидкість ремонту доходила до місяця.Деякі екземпляри досі не забраті - там або вкругову все повилітало ы цына ремонту з ціною тоді запчастин була висока.А зараз і деталі дешевше , так і ДБЖ-інвертори також здешевіли і ремонтувати знову нема сенсу і до цих пір не можуть забрати.А я не можу викинути.
А є такі клієнти що вже й телефони відключені.
 

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, dneprstab сказал:

Якщо за напрямок інверторів-дбж , то швидкість ремонту доходила до місяця.Деякі екземпляри досі не забраті - там або вкругову все повилітало ы цына ремонту з ціною тоді запчастин була висока.А зараз і деталі дешевше , так і ДБЖ-інвертори також здешевіли і ремонтувати зному нема сенсу

Гарантийные не забрали? Или просто выдали подменный фонд?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mib сказал:

Гарантийные не забрали? Или просто выдали подменный фонд?

Гарантийных было мало и все в срок 14 дней делаются

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А меня Люксы пугают и не зря.

Вот у друзей стабы Люксеон и уже пожалели

IMG_0103.thumb.jpeg.132c9578aba236fc52781916816b0a8a.jpeg

все так красиво и на тебе, один «заглох», на гарантии, в доме еще толком не жили.

с другой стороны, а шо сейчас не ломается? Особенно если вникать в параметры нашей сети.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Фрай сказал:

А меня Люксы пугают и не зря.

Вот у друзей стабы Люксеон и уже пожалели

 

где тут стабы Люксеон?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Фрай сказал:

Ой, пля, пгастите старперу, думаю одно, а пишу другое. :grin:

конечно же Элекс :oops:

а ви їх вмикати не пробували?))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Фрай сказав:

все так красиво

Красиво в даному випадку є синоміном "дорого і групо" :)

Я не про стаби, а про імпровізований щиток, який хотів бути панеллю керування на серйозному заводі, але прийшлось задовольнятись квартирою десь на троєщині.

Змінено користувачем volomoto
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dalet сказал:

а ви їх вмикати не пробували?))))

Це Елекс , і так красиво

І у мене питання , декілька.

Нахіба дві розетки у щитку ?

І де гібрідні інвертори з літієм .

А стаби треба поміняти на Quant 😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дві розетки? Хз, там же он проєкт лежить на стабі і мабуть щось запланували.
Інвертор PowMr сьогодні встановили, але ще не підключали, все робиться поступово і продумано. Хоча на мій погляд далеко не все.

Але у кожного свої консультанти, свої забаганки, власне бачення і свій бюджет.

я багато чого б зробив інакше, але руку на серце, такий би проект будинку навіть не ризикнув би будувати бо мені б він вийшов космічним, 

а люди взялися і потихеньку роблять. Курятник і той з підігрівом. )

1 час назад, volomoto сказал:

Красиво в даному випадку є синоміном "дорого і групо" :)

Я не про стаби, а про імпровізований щиток, який хотів би панеллю керування на серйозному заводі, але прийшлось задовольнятись квартирою десь на троєщині.

Наче й розумний дядько, а іноді таку херню несете та щоки надуваєте! Накуа?
Кому що хочете довести?

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Фрай сказал:

продумано

Так. Повермер це найпродуманіше рішення. Далі варто зупинитися і не продовжувати

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені в коментарях чувак з ніком "ангелочок" плакався, що йому нахамили менеджери Аватома. І тут потекло... пристрій майже на 2 кг легший ніж в інструкції (значить меншої потужності), фактична потужність не відповідає заявленій бо амперметр бреше майже на Ампер і відключатиметься раніше, ще щось про реле напруги перед стабом. І ви не повірите! На вентотворах немає фільтрів від пилюки - воно ж заб'ється пилюкою, як без фільтрів.

Мо хто з представників нормальних брендів собі клієнта хоче перехопити? :)

А ремонтів стало менше, платити не хочуть і то при тому, що "целок" нема а несуть уже триччі перекопане. :(

Фрай, "Вот у друзей" - там десь збоку мало би бути місце чергового електрика. Покажіть як воно організоване :)

Змінено користувачем porterlv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я часто з Daletом незгоден, а вище навіть не маю що сказати бо на жаль цим всім займається їх син, у нього свої консультанти.

У людини своє підприємство, не мені його вважати тупим чи глупим.

На рахунок

3 часа назад, Dalet сказал:
10 часов назад, Фрай сказал:

продумано

Так. Повермер це найпродуманіше рішення. Далі варто зупинитися і не продовжувати

Мав на увазі, що ним продумано, заплановано і запроектовано завчасно, я попав вже коли він їм закінчує будівництво, давати поради коли все оплачено нерозумно.

От покритикував по дечому, погодились і тепер проблема як же його по живому переробити? То нащо лізти?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, porterlv сказал:

! На вентотворах немає фільтрів від пилюки - воно ж заб'ється пилюкою, як без фільтрів.

Ще не бачив жодного стаба з пилозахистом.В того ж аватома є коробочка пило-волого захищена.Але вона коштує більше стаба сама.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, треба сьогодні розібрати стаб і пропилососити, дякую за нагадування.

всеодно не на гарантії.

от тільки чи не звиздоне струмом? 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, porterlv сказал:

Мені в коментарях чувак з ніком "ангелочок" плакався, що йому нахамили менеджери Аватома.

Здається недарма , мені в коментах по ремонту  прийшов теж "ангелочек" і розповідає що все брєд 😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.12.2023 в 00:37, Фрай сказав:

Наче й розумний дядько, а іноді таку херню несете та щоки надуваєте! Накуа?

Я і цього разу написав розумне, але ви замість того щоб вдуматись, сприйняли це персонально і пішло-поїхало. Також там були елементи сатири, яка неможлива без гіперболи, але це всеодно гумор, який не варто сприймати персонально.

23 години тому, Фрай сказав:

ним продумано

Продумано в стандарному щитку, де підписи до автоматів клеяться на передню панель. А жовтий малярний скотч прямо на контактах — це аж ніяк не продумано.

Відсутність захисних панелей, щоб туди не можна була запхати пальці, — це також продумано?

Не плутайте "я — художник і я так бачу" із "все продумано". 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...