Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розхід газу/опалення

roviv

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Підкажіть будь ласка може хтось порадить.Новий будинок,площа опалення 220 кв м, котел парапетний italtherm.Котел не тактує взагалі, наприклад виставив температуру 40 градусів так і тримає на табло 40 постійно горить не тактуючи.Розхід якийсь великий як на мене,десь 40 кубів за добу,хоча будинок в 1.5 цегли+штукатурка+10см ппс,дуже якісно утеплений,стеля 20см вати,вікна века якісні.Не розумію чому такий шалений розхід..Може хтось щось підкаже,може змонтовано щось не так..В батьківській хаті 120 кв м імергаз тактує стабільно)

IMG_20231208_182020.jpg

IMG_20231208_182030.jpg

IMG_20231208_182038.jpg

IMG_20231208_182047.jpg

IMG_20231208_182058.jpg

IMG_20231208_182106.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як тільки включаю додаткові насоси перестає взагалі тактувати,горить постійно й тримає температуру яку задано на табло,батареї всі теплі,тільки виключаю насоси- тоді тактує,але тоді толком не гріються батареї..

IMG_20231209_213239.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у цього котла витрати газу 1.06-2.72 м3 в годину, оскільки він не вимикається, то куби і набігають, а не вимикається бо на вулиці холодно, в будинку хоть тепло?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, normal сказал:

Так у цього котла витрати газу 1.06-2.72 м3 в годину, оскільки він не вимикається, то куби і набігають, а не вимикається бо на вулиці холодно, в будинку хоть тепло?

та в хаті звісно,що тепло) гріє норм,просто запитання було,що при роботі насосів вони наче впливають на автоматику котла й він перестає тактувати) чи це нормальна його робота?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А когда отопление запустили? Может стены/пол/мебель на себя забирают?

Ну и если новострой то стены не высохли теплосопротивление пока нулевое 

Какая влажность в доме?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, roviv сказал:

та в хаті звісно,що тепло) гріє норм,просто запитання було,що при роботі насосів вони наче впливають на автоматику котла й він перестає тактувати) чи це нормальна його робота?

Це нормальна робота, лишіть то все в спокої на пару днів

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, murava сказал:

Це нормальна робота, лишіть то все в спокої на пару днів

маєте на увазі,що через кілька днів будинок краще прогріється й котел почне тактувати? В мене у батьків котел працює без цих додаткових насосів й тактує стандартно хоч холодна хата чи прогріта без різниці,а тут насоси як би заважають автоматиці того й запитав чи це ж ок? ну і розхід наче трохи великий,начитавшись в неті про розходи газу 20 кубів в добу)) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, roviv сказав:

та в хаті звісно,що тепло)

Котел повинен вимикатись коли в будинку стає тепло, а "тепло" це може бути як 22° так і 32°, у вас немає кімнатного термостата, який чітко тримає цю температуру, отже котел повітря нагрів, але цього незнає і продовжує гріти стіни\фундамент\землю, а гріти їх до 40° можна вічно, причому похибка у 1° для маси 300тонн це 73кВт*год або 10м3 газу, напевно для таких випадків і пихали фольгу за радіаторами

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, normal сказал:

Котел повинен вимикатись коли в будинку стає тепло, а "тепло" це може бути як 22° так і 32°, у вас немає кімнатного термостата, який чітко тримає цю температуру, отже котел повітря нагрів, але цього незнає і продовжує гріти стіни\фундамент\землю, а гріти їх до 40° можна вічно, причому похибка у 1° для маси 300тонн це 73кВт*год або 10м3 газу, напевно для таких випадків і пихали фольгу за радіаторами

так котел ж орієнтується на даний час не по повітрю) а по теплоносію,при чому тут нема зовнішнього датчика) сантехніки казали,що великого толку від нього мало,окрім хіба якщо є бажання виставляти/програмувати температуру..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так у вас навіть літом котел буде гріти, бо теплоносій завжди буде вистигати, вам важливіше щоб вода була 40°, чи щоб в будинку 25°? Бо різниця дуже велика

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, normal сказав:

Ну так у вас навіть літом котел буде гріти, бо теплоносій завжди буде вистигати, вам важливіше щоб вода була 40°, чи щоб в будинку 25°? Бо різниця дуже велика

в чому така велика різниця))?? кого з сантехніків не питав всі кажуть,що з того датчика користі як з цапа молока приблизно..й на розхід це точно не впливає,схильний вірити сантехнікам бо я не фахівець в цьому..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви кажете про зовнішній датчик (погодозалежний)? Бо я про внутрішній (кімнатний термостат), в мене наприклад подача стояла 40°, але термостат вимикав котел значно раніше (при 35°), а це вже менше на 4-6 годин роботи котла

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, normal сказав:

Ви кажете про зовнішній датчик (погодозалежний)? Бо я про внутрішній (кімнатний термостат), в мене наприклад подача стояла 40°, але термостат вимикав котел значно раніше (при 35°), а це вже менше на 4-6 годин роботи котла

до чого тут зовнішній датчик)) це вже мухи з котлетами)) звісно ж я кажу про внутрішній термостат! в мене при 40° температура наприклад 17° й не тактує,так якщо й буде термостат то відповідно ситуація ж не покращиться) в даному прикладі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, normal сказал:

внутрішній (кімнатний термостат)

Как он выглядит, и где стоит?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, DimaF сказав:

Как он выглядит, и где стоит?

так я ж писав навпаки) я його не ставив! а ставиться він зазвичай в місці де холодніше в будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, roviv сказав:

нема зовнішнього датчика

24 хвилини тому, roviv сказав:

звісно ж я кажу про внутрішній термостат

Ви казали, що немає зовнішнього, а про внутрішній ні слова

24 хвилини тому, roviv сказав:

якщо й буде термостат то відповідно ситуація ж не покращиться

З ваших слів у будинку звісно, що тепло! Значить термостат би вже вимкнув котел, а час простою вашого котла, це вже економія 1.66м3 газу

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, roviv сказал:

так я ж писав навпаки) я його не ставив! а ставиться він зазвичай в місці де холодніше в будинку.

Я у normal спрашивал)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, normal сказав:

З ваших слів у будинку звісно, що тепло! Значить термостат би вже вимкнув котел, а час простою вашого котла, це вже економія 1.66м3 газу

ну блін))) якийсь спорчений телефон)) я ніколи не казав/писав про зовнішній, в хаті є градусник в якого на табло 17°. Питання зовсім в іншому,можливо це нормальна робота котла,що він не тактує,при тактовці ж теж витрачає більше,щоб нагріти після простою,а тут як авто їде постійно на 6 передачі по автобану) Питання було до спеців,якщо такі є на форумі,а не до таких чайників як я) питання в тактовці котла і в насосах які наче перешкоджають роботі автоматики котла!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DimaF сказав:

Я у normal спрашивал)

А до чого мій термостат? Тут вирішується проблема ТС

6 хвилин тому, roviv сказав:

можливо це нормальна робота котла,що він не тактує

Звісно нормальна, тактування це вимикання котла, а без термостату він вимкнеться тільки по одній причині - коли нагріє воду до 40°, без насосів це зробить швидко, але будинок ніколи не нагріє, з насосами колись нагріє (але то неточно)

28 хвилин тому, roviv сказав:

тут як авто їде постійно на 6 передачі по автобану

Ну так ваше авто їде не до пункту призначення 17°, а поки не закінчиться паливо (40°), може ви колись захочете в будинку мати 5°, а все одно будете їхати до 40°

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, normal сказав:

Звісно нормальна, тактування це вимикання котла, а без термостату він вимкнеться тільки по одній причині - коли нагріє воду до 40°, без насосів це зробить швидко, але будинок ніколи не нагріє, з насосами колись нагріє (але то неточно)

ok) ну і в чому тоді проблема по вашому)?! щось погано змонтовано по опаленню? щось не так з новим котлом? справа в тому,що я ще не живу в цьому будинку й вмикаю котел,щоб прогрівати десь 2 доби на тиждень,раз в 2\3 дні.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, normal сказал:

А до чого мій термостат?

Можно не ваш, а в обще как он выглядит и где стоит/стоять должен.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Електрокотел, модульований від 1 до 6 кВт, працює у 2-кім. квартирі (60 кв. м) на 4 батареї,  при потужності 1 кВт і виставленій Т на котлі 45 градусів просто не тактує, бо не може на цій потужності прогріти воду у системі більше 45гр.,  виставивши потужність 2 кВт починає тактувати, бо на цій потужності вже нагріває воду у системі більше 45 гр., але якщо виставити Т 60 гр., то і на 2кВт котел перестане тактувати, бо вже не може нагріти воду у системі більше 60 гр.; це без моніторіння температури всередені\ззовні квартири, що не є добре

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, roviv сказав:

щось погано змонтовано по опаленню?

Просто поставте термостат і потрібну температуру, щоб вода не замерзла достатньо 5°, тоді у вас котел вимкнеться десь аж до кінця січня, за тиждень до заселення змінете на 22° і нехай котел догріває, більше в нього не доведеться заглядувати

37 хвилин тому, DimaF сказав:

как он выглядит и где стоит/стоять должен

Я чіпляв у вітальні на стіні, в центрі будинку, на першому поверсі, перед сходами, при запаленні каміну котел вимикається, на залпове провітрення не реагує (є захист від короткочасних стрибків)

Змінено користувачем normal
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.12.2023 в 21:23, roviv сказал:

Всім привіт! Підкажіть будь ласка може хтось порадить.Новий будинок,площа опалення 220 кв м, котел парапетний italtherm.Котел не тактує взагалі, наприклад виставив температуру 40 градусів так і тримає на табло 40 постійно горить не тактуючи.Розхід якийсь великий як на мене,десь 40 кубів за добу,хоча будинок в 1.5 цегли+штукатурка+10см ппс,дуже якісно утеплений,стеля 20см вати,вікна века якісні.Не розумію чому такий шалений розхід..Може хтось щось підкаже,може змонтовано щось не так..В батьківській хаті 120 кв м імергаз тактує стабільно)


    Температура теплоносителя слишком мала. Поставьте при нынешней погоде градусов 50-55.

    Также в настройках котла попробуйте установить мощность приблизительно в 10-12 кВт

    Ну и неплохо бы на радиаторах иметь термоголовки.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, roviv сказав:

котел,щоб прогрівати десь 2 доби на тиждень

Того і не тактує, він ща дві доби мабуть просто не може прогріти в 220 м.кв. 

В мене електро протерм рай, то 40-50° тактує, мінімальна  потужність 2кВт, але на батереях термоголовки, тепла підлога через термоголовку підміс обратки, і як все прогріте то теплу немає куди діватися, гріє +5 градусів здається і вимикається тен

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...