Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розхід газу/опалення

roviv

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, tayatlas сказав:

Также в настройках котла попробуйте установить мощность приблизительно в 10-12 кВт

котел новий,налаштування заводські,як змінити налаштування я й не знаю) це можна зробити самостійно? термоголовки я не поставив..прості крутілки)зараз трохи про це шкодую,але то поправимо,можна в деяких кімнатах й поміняти..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, gendruk сказав:

Того і не тактує, він ща дві доби мабуть просто не може прогріти в 220 м.кв.

та я теж так думав,але сантехнік казав,що наче дивно..мав би десь вже за пів доби тактувати) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, roviv сказав:

та я теж так думав,але сантехнік казав,що наче дивно..мав би десь вже за пів доби тактувати) 

Так ніби сантехнік знає, скільки тепла потрібно щоб прогріти вашу хату.

Ну і якщо би обмежили температуру на 40 градусів, то атвоматично понизилась і потужність котла, бо він скидає оберти, щоб не перевищити температуру, але оскільки у вас тепла підлога, то вона відбирає все, що дає котел. 20 кубів за добу — це грубо 200 кВт•год тепла, що дає 8 кВт постійної потужності, тобто котел працює на мінімалках, якщо він не конденсаційний. Підніміть температуру теплоносія до 70 градусів і котел почне тактувати.

Ну і 20 кубів у вас не добу виходить, а на 3.5 доби, що є дуже добре.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, roviv сказав:

та я теж так думав,але сантехнік казав,що наче дивно..мав би десь вже за пів доби тактувати) 

Поставте нижчу температуру і перевірит 

А взагалі логічніше його не вимикати, а просто поставити мінімальну температуру і за тиждень думаю розхід газу буде як за два дні 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, volomoto сказав:

але оскільки у вас тепла підлога, то вона відбирає все, що дає котел. 20 кубів за добу — це грубо 200 кВт•год тепла, що дає 8 кВт постійної потужності, тобто котел працює на мінімалках, якщо він не конденсаційний.

тепла підлога тільки в коридорі,кухні й 2х санвузлах,решта стальні радіатори,котел двоконтурний турбований Italtherm CITY CLASS 30 F

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб зараз в такому будинку підтримувати 22 потрібно десь 15м3 на добу (105м3 на тиждень) і 50м3 щоб нагріти з 17 до 22, тобто спалити 155м3 і може тоді котел на кілька годин вспокоїться, а може і ні якщо наприклад цоколь і відмостка не утеплені, або надумає гріти не до 22, а до 28, хто його знає... А за тиждень спалили всього 40м3, то мало

Змінено користувачем normal
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, normal сказав:

Щоб зараз в такому будинку підтримувати 22 потрібно десь 15м3 на добу

де ви такі дані берете))? я писав,що десь 40 кубів в добу взяло,яких там 15 кубів)) в батьків будинок десь 110 квадратів,утеплений якісно,йде 19-20 кубів в добу! от такі пироги)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та чим ви тоді незадоволені? Раз у батьків на 110м2 бере 20м3, то логічно, що на ваші 220м2 буде брати 40м3, виходить все співпадає? Чекайте тепер коли котел вимкнеться, мій без термостату і літом намагався гріти підлогу, зараз на 100м2 бере 5м3, теж цегляний будинок з 10см ППС (але конденсаційний котел без радіаторів)

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, normal сказав:

Та чим ви тоді незадоволені?

та я ніби ок) довольний як слон)) дякую за комунікацію) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, roviv сказал:

 в батьків будинок десь 110 квадратів,утеплений якісно,йде 19-20 кубів в добу! от такі пироги)

Щось тут не сходиться,можливо Ваші батькі  на півночі росії живуть,та тримають в будинку завжди +25,бо 19-20 кубів на добу це дуже дохера.В мене будинок 200 м2,опалюється 120,бо в цоколі не палю,10 кубів в день було тількі пару раз при сильних морозах,300 кубів в місяць не було жодного разу.Я усі платежі дублюю на бумазі,на фото платежи за зиму того року.Будинок утеплений 15 см пенопласту,на чердаку насипано метр обрізків сінтіпону з швейної фабрики.В будинку тримаю +20.

17022826816935057997323039212704.jpg

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, normal сказал:

зараз на 100м2 бере 5м3, теж цегляний будинок з 10см ППС (але конденсаційний котел без радіаторів)

А отут вже в мене щось не так,бо за останній тиждень узяв по 8 кубів в день.Правда в мене 20 річний димохідний котел та радіатори,можливо пора міняти на більш сучасний,бо вже почав різні коники мені викидати?

До речі,з рік побавився з термостатом і зрозумів що то тількі забавка,потрібна хіба що дома постійно не живеш,тому зараз просто регулюю котлом а термостат стоїть як простий термометр.Тому якщо комусь потрібен,то продам за пів ціни,Computherm з зв'язком по радіосигналу. 

Змінено користувачем мастерок
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, мастерок сказав:

До речі,з рік побавився з термостатом і зрозумів що то тількі забавка,потрібна хіба що дома постійно не живеш,тому зараз просто регулюю котлом а термостат стоїть як простий термометр.

аналогічно мені сказали хлопці які робили опалення) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, мастерок сказав:

Щось тут не сходиться,можливо Ваші батькі  на півночі росії живуть,та тримають в будинку завжди +25,бо 19-20 кубів на добу це дуже дохера.В мене будинок 200 м2,опалюється 120,бо в цоколі не палю,10 кубів в день було тількі пару раз при сильних морозах,300 кубів в місяць не було жодного разу.Я усі платежі дублюю на бумазі,на фото платежи за зиму того року.Будинок утеплений 15 см пенопласту,на чердаку насипано метр обрізків сінтіпону з швейної фабрики.В будинку тримаю +20.

рабзії для мене не існує,є племена кацапстану! ця тема переходить в розділ "моя машина бере 10л/на 100,ахах,а моя така сама 7/100км)) як у вас може брати 10 кубів за ДОБУ якщо будинок 200 й опалюється 120, я уяви не маю)) може у вас є ще щось допоміжне..камін..електрика..

Змінено користувачем roviv
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, roviv сказал:

 як у вас може брати 10 кубів за ДОБУ якщо будинок 200 й опалюється 120, я уяви не маю)) може у вас є ще щось допоміжне..камін..електрика..

   Вы видимо невнимательно следите за форумом. В противном случае вы бы не удивлялись расходу в 6-6,5 кубов газа на 100 м2 при уличной температура от 0 до минус 5...... И это вполне нормальная величина для грамотно сделанного и утепленного дома.

 

23 часа назад, roviv сказал:

котел новий,налаштування заводські,як змінити налаштування я й не знаю) це можна зробити самостійно? термоголовки я не поставив..прості крутілки)зараз трохи про це шкодую,але то поправимо,можна в деяких кімнатах й поміняти..


    В инструкции к котлу написано как (для самостоятельной корректировки). А вообще заводские настройки - это обычно максимальные значения с максимальным же расходом газа. И, разумеется, их надо корректировать под свою площадь и потребности.

   

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, tayatlas сказав:

 Вы видимо невнимательно следите за форумом. В противном случае вы бы не удивлялись расходу в 6-6,5 кубов газа на 100 м2 при уличной температура от 0 до минус 5...... И это вполне нормальная величина для грамотно сделанного и утепленного дома.

я Вас прошу)) давайте тільки не про тему утеплення)) я на цьому всі зуби з"ів й частинку здоров"я лишив на об"єктах((коло 15 років займався утепленням,так що в цьому я точно петраю) я такого розходу,6 кубів на добу,ніде й нівкого не зустрічав,в мене навіть в літній кухні маленькій більший розхід! В мене в комерційному приміщенн 80 кв м ,старий фонд,стіна 60см+утеплення йде більше в день..у нас,що різний газ)?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та хіба 10 ППС і 20 вати це утеплення? В мене було так само, але після першого сезону опалення вугли доутеплював, відмостку, вати докинув до 25 і все одно ще неутеплену терасу на вулиці грію (бо видно що сніг тане і плитка швидко висихає), а зараз в моді від 15 ППС і 30 вати та конденсаційний котел з теплою підлогою (якщо цегла і газ)

А дивіться звідки береться 6 кубів: конденсаційний котел видає на мінімалці 4.1кВт і бере 0.36м3 на годину (11.38кВт у м3), більше 8.64м3 за добу він фізично не з'їсть і зазвичай термостат його вимикає на день (бо на вулиці найтепліше, плюс вмикаються плита, чайники, компи, стіралка і тп), отже 16 годин * 0.36м3 = 5.76м3

Ваш котел на мінімалці видає 10.2кВт і споживає 1.27м3 (8.03кВт у м3) та за добу може витратити 30.48м3 (що він зараз і робить), але міняти котел і батареї на підлогу вже запізно, тому єдина надія на хоть якусь економію, це термостат...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, roviv сказав:

6 кубів на добу,ніде й нівкого не зустрічав

В мене як завжди є графіки :)

Правда детальний поденний збір даних про витрати на тепло в мене з'явився тільки недавно, але якраз в цей час була температура -5—0 градусів:

image.thumb.png.c2c95042cd6f3249d988c6685d8b2e0e.png

Якщо просумувати споживання котла та кодиціонерів (з врхуванням СОР=2), то виходить десь 60 кВт•год на добу, що і є десь 6 кубів в газовому еквіваленті. Будинок 170 м2.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

Та хіба 10 ППС і 20 вати це утеплення?

так,це утеплення! якщо все грамотно зроблено звичайно) а не по 5 ляпухів на лист й на цеглу)на кутах колони в мене,загалом 14см,цоколь утеплений теж,ми так скоро з вами дійдем,що ППС буде більша товщина ніж цегли)) з ким з сантехніків,з майстрів по ремонту котлів спілкувався то казали,що конденсаційний+тепла підлога=десь 30% економії,у вас якась інша цифра) теплі підлоги не хотів робити повсюду бо не люблю коли все з плитки,якийсь офіс то для мене асоціюється) в мене все паркет,тому й радіатори..короче,це вже якийсь холівар почався,якщо у вас такий розхід то супер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, roviv сказав:

не по 5 ляпухів на лист й на цеглу

Ляпухи на теплоізоляцію не впливають, а товщина — так. 10 см — це було утеплення 10 років тому, а зараз треба 20 на стіни і 40 на стелю. В мене так і є, а ще утеплений цоколь і відмостка, тому і такі низькі показники тепловтрат.

5 хвилин тому, roviv сказав:

з майстрів по ремонту котлів спілкувався то казали,що конденсаційний+тепла підлога=десь 30% економії,у вас якась інша цифра

Це неправда, бо реально конденсаційни котел дає десь 10% економії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, volomoto сказав:

Це неправда, бо реально конденсаційни котел дає десь 10% економії.

Це дає сам котел. А тепер ще враxyйте правильну СО, постійно оптимальний режим роботи котла, погодозалежне регулювання, кімнатний термостат, і вуаля!с 😉

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, volomoto сказав:

Ляпухи на теплоізоляцію не впливають, а товщина — так. 10 см — це було утеплення 10 років тому, а зараз треба 20 на стіни і 40 на стелю. В мене так і є, а ще утеплений цоколь і відмостка, тому і такі низькі показники тепловтрат.

у вас хата з чого мурована? яка товщина стіни? штукатурена? 10 см - це стандартне утеплення,зараз напевно сама ходова товщина,принаймні на Івано-Франківщині! 15-20 см у нас дуже рідко застосовують,хіба що як в поляків,коли хата в одну цеглу мурована.Треба було вам 40см робити тоді б газу взагал не треба було)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, roviv сказав:

у вас якась інша цифра

Так в мене і опалювальна площа не 220м2, у вас приблизно повинно йти 18м3 на добу (вже в жилому будинку при +22.5), а те що ви наміряли 40м3 по дві доби на тиждень незрозуміло з чим порівнювати. Я тільки перших пару місяців так погрався: вдів легший халат - стало холодно і побіг до котла, подивився на термометр у санвузлі - наче холодно, подивився у спальні - наче жарко, потім зібрав всі п'ять термометрів в одому місці - а вони бляха кожен свою температуру показують, від 17 до 21... Ну і камін зробив останню крапку в регулюванні "на око", що краще поставити той термостат і мати чіткий еталон (без недотопів\перетопів) та не бігати до котла

1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, normal сказав:

що краще поставити той термостат

ну ок,уговорили)) спробую поставити той девайс)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, porterlv сказав:

А тепер ще враxyйте правильну СО, постійно оптимальний режим роботи котла, погодозалежне регулювання, кімнатний термостат, і вуаля!с 😉

Так, але це можна досягнути і без конденсаційного котла. В реальних умовах за рахунок конденсації можна отримати +10%, про 30% мови не може бути, бо навіть на папері таке неможливо.

При згорянні 1 кг метана виділяється 2 кг води і якщ її всю сконденсувати і охолодити до 40º, то отримаємо 1.6 кВт•год тепла, а реально буде 80% від того, тобто тобто це 1.3 кВт•год додаткового прихованого тепла, до тих 10, які можна зняти явно. Теоретичний максимум це 13%, ну нехай 15%, якщо все ну дуже ідеально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, normal сказал:

, а те що ви наміряли 40м3 по дві доби на тиждень

С таким графиком отопления он и будет по 40 кубов жрать.

ТС поставьте на 30 градусов котел и не выключайте, и замерьте расход за 2 недели например.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...