Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибрати оптимальний єлектробойлер для дому

diversant

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір всім. Банальне питання, по загальному досвіду - який порадите вибрати бойлер, єлектро для гарячої води. Вводні дані прості. Проживати буде 2 людини, маємо 2 с/вузли, кухню, та влітку вивід на терасу теж для раковини. Я розумію що це має бути мінімум мабуть літрів 200, максимум 270. Питання ціни є як завжди дуже важливим в наш час, але не гімно ж ставити, що потече за пару років. Ніяких накопичувачів нема. Буде циркуляція по ГВП.

Ну що, порадите щось, бо питання по часу на вже)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З 200л води з бойлера ви отримаєте мінімум 400л гарачої води, схожої на гарячу воду в місті. Якщо гріти тільки вночі і витрачати всі 200л в день, це еквівалентно 12 кубам гарячої води в місяць. Якщо вважаєте, що це реальне споживання для вас, то можна брати 200л

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, BugS сказав:

З 200л води з бойлера ви отримаєте мінімум 400л гарачої води

не обов`язково (і не бажано) гріти бойлер до 60 градусів постійно, тому 1 до 2 не зовсім орієнтир.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які 200? :shock:

Вже багато років користуюсь електробойлерами і моя порада 80 літрів буде вам за очі.

Ми з такою кількістю жили навіть вчотирьох, але іноді одразу помитись всім малувато було.

беріть обовʼязково з сухим теном, менше мороки, років 10 при хорошій воді можна не заглядати.

Одеський Тепло перших партій йшов з італійськими ТЕНом і проробив 12 років

Горєніє нульових і Горєніє двадцятих працюють не менше, які вони зараз не знаю, бо кажуть китай.

Хтось нахвалює Дражіце, можете спробувати його

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Фрай сказал:

Вже багато років користуюсь електробойлерами і моя порада 80 літрів буде вам за очі.

Ми з такою кількістю жили навіть вчотирьох, але іноді одразу помитись всім малувато було.

Это при условии если греть 24/7 если максимально использовать ночной тариф, а чем дальше тем больше это уже будет не спортивный интерес, то бойлер чем больше тем лучше, у меня 2 по 100 если влезли бы два по 150 я бы не отказался

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зато у меня всегда свежая вода, шо после проблем с застоем и ее «лечением» для меня немаловажно, а еще я не заморачиваюсь с тарифами,

сколько там еще отведено не в курсе поэтому для себя не вижу смысла экономии в ущерб комфорта, особенно после ДБЖ.)))

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Які 200? :shock:

Вже багато років користуюсь електробойлерами і моя порада 80 літрів буде вам за очі.

Згоден, 80-100 на двох - з головою (якща ванна неактуальна). Як на мене, тип тена неважливий. Навпаки, якщо мокрий тен згорить, то це привід заглянути в бак і замінити анод. Теперішні бойлери дуже від нього залежать. І, звісно, емаль на товстих стінках, тобто потрібна вага максимальна.

Є і інший підхід. Брати дешевий бак і мати на увазі, що через кілька років він може потекти. Або ні. Дуже багато залежить від водопідготовки. Насамперед, тиск і жорсткість води. І не менш важлива температура ГВ. Якщо не більше 60 - дуже добре.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, ashim1990 сказал:

Згоден, 80-100 на двох - з головою (якща ванна неактуальна). Як на мене, тип тена неважливий. Навпаки, якщо мокрий тен згорить, то це привід заглянути в бак і замінити анод. Теперішні бойлери дуже від нього залежать. І, звісно, емаль на товстих стінках, тобто потрібна вага максимальна.

Є і інший підхід. Брати дешевий бак і мати на увазі, що через кілька років він може потекти. Або ні. Дуже багато залежить від водопідготовки. Насамперед, тиск і жорсткість води. І не менш важлива температура ГВ. Якщо не більше 60 - дуже добре.

Все ж таки ванна актуальна для жінки. Виходячи з цього - на скільки літрів краще брати? 120?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бойлера 80л нам не вистачало один раз набрати ванну. На половині ванни гаряча вода закінчувалась і я бігав доносив воду з плити каструльками.

Я б сказав що 120л це мінімум.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, diversant сказал:

Все ж таки ванна актуальна для жінки.

Ванны разные бывают...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

Ванны разные бывают...

візьмемо для прикладу максимальну, яку знайшов кутову ванну - 340 літрів

Змінено користувачем diversant
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, diversant сказал:

візьмемо для прикладу максимальну, яку знайшов кутову ванну - 340 літрів

Ну тогда 200 литров бойлер нужен.

У меня угловая на 170-180, хватает супруге 100 литрового бойлера.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вивід: нормальні кутові вани, бойлер Дражице на 150 літрів з сухим ТЕНом. На разі думаю що це оптимально. Дякую всім за наставлення)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоит 30 и 50 литров Теси болгарские с простыми тенами-30 на посуду в кухне и 50 купаться вдвоем...Тобто 80-100 литров за глаза на все.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Фрай сказал:

А якщо більше 60?

У мене стоїть на максимум

Це недобре. Загальноприйнято, що вище 60 різко збільшуються корозія стінок баку і утворення накипу на тенах. В це можна вірити або ні. Але я власноруч знімав залежність струму анода  бойлера (він в мене штучно відокремлений від корпусу) від температури. То дійсно, після 65 градусів струм непропорційно почав зростати. Я особисто вважаю (це може бути не так, але інших пояснень не знайшов), що то через пряму хімічну реакцію магнію з водою з виділенням водню. Але це теж погано, бо швидше зношується анод. А він головний і єдиний захисник стінок баку від корозії.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, DimaF сказал:

Ну тогда 200 литров бойлер нужен.

У меня угловая на 170-180, хватает супруге 100 литрового бойлера.

У меня Равак, но больше 200 л. Два бойлера - 100 и 80 литров. Нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ashim1990 сказал:

Це недобре. Загальноприйнято, що вище 60 різко збільшуються корозія стінок баку і утворення накипу на тенах. В це можна вірити або ні. Але я власноруч знімав залежність струму анода  бойлера (він в мене штучно відокремлений від корпусу) від температури. То дійсно, після 65 градусів струм непропорційно почав зростати. Я особисто вважаю (це може бути не так, але інших пояснень не знайшов), що то через пряму хімічну реакцію магнію з водою з виділенням водню. Але це теж погано, бо швидше зношується анод. А він головний і єдиний захисник стінок баку від корозії.

У меня каждую ночь бойлеры греются до 80 градусов, одному 7 лет второму 4 но правда работают только ночью, анод когда чистил менял но был подъеденный, пора бы уже опять почистить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, mib сказал:

У меня каждую ночь бойлеры греются до 80 градусов, одному 7 лет второму 4 но правда работают только ночью, анод когда чистил менял но был подъеденный, пора бы уже опять почистить

Думаю, не нержа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, ashim1990 сказал:

Думаю, не нержа?

Честно не знаю,выбирал по размеру и что бы был горизонтальный аристон

Полез на розетку там пишет стальной с покрытием с каким хз

Цена сильно удивила почти 18 тысяч я покупал что то там до 10

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, mib сказал:

Честно не знаю,выбирал по размеру и что бы был горизонтальный аристон

Полез на розетку там пишет стальной с покрытием с каким хз

Повезло. С теперешними Термексами из нержи, сваренными по-современному (т. е., неправильно), я уже столкнулся 8 лет назад.👎 Теперь только эмаль. Но за ней желательно следить. Точнее, не за ней, а за перепадами давления воды.

Змінено користувачем ashim1990
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...