Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Автоматичний перемикач на резервне живлення TOMZN

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Цікавить автоматичний перемикач на резервне живлення за прийнятною ціною. Чи є у когось досвід використання обладнання фірми TOMZN? Це брендовий Китай. У нас в Єпіцентрі теж лише китайські перемикач Geya, але він по швидкості гірший.

Також у TOMZN бачив аналог ЗУБР, більш цікавий функціонально, і значно дешевий. Напишіть якщо хтось собі такі замовляв.

 

 

Перемикач.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Domikv сказал:

Чи є у когось досвід використання обладнання фірми TOMZN

Автомати АВР такі, як на малюнку, використовуємо багато, особливо з минулого року. Нарікань немає. Проста та надійна конструкція, там навіть ламатись особливо й нічому. Керування механічне (контакти реле), дроти та площадки пристойні. Тільки беріть найбільші номінали, різниця незначна. Я купляв лише найбільші, з ними все в порядку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, denis-k сказал:

Знакомый ставил такие, говорит лучшее за ту цену)

Ставил переключатель или по типу Зубров?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Vladdi сказал:

Автомати АВР такі, як на малюнку, використовуємо багато, особливо з минулого року. Нарікань немає. Проста та надійна конструкція, там навіть ламатись особливо й нічому. Керування механічне (контакти реле), дроти та площадки пристойні. Тільки беріть найбільші номінали, різниця незначна. Я купляв лише найбільші, з ними все в порядку.

А реле напряжения TOMZN не пробовали? Тоже заинтересовало взамен ЗУБР, 1  заказали на вскрытие, пайка и плата качественная, но интересует реальный опыт использования. У них в отличии от ЗУБра регулируемый ток перенапряжения и еще несколько интересных отличий.

зубр.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На ютуб є відео тестування реле напруги, в тому числі і Tomzn. Наче щось з часом спрацювання було

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Domikv сказал:

А реле напряжения TOMZN

У цього виробника я купляю інші вироби, малогабаритні лічильники з інтерфейсом MODBUS для внутрішнього обліку. РКН не купляли тому, що не було потреби. Я в сусідніх гілках писав, що роки два тому попадало в руки подібне реле, але без назви виробника, ОЕМ, воно одразу не сподобалось відчутними затримками в аварійних режимах, тому того ж дня віддав його назад. Більше я нічого не тестував. Щодо самого виробника TOMZN, то нарікань на якість того, що купляв у них (напряму, не через Аліекспрес) немає, все зроблене пристойно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vladdi сказал:

У цього виробника я купляю інші вироби, малогабаритні лічильники з інтерфейсом MODBUS для внутрішнього обліку. РКН не купляли тому, що не було потреби. Я в сусідніх гілках писав, що роки два тому попадало в руки подібне реле, але без назви виробника, ОЕМ, воно одразу не сподобалось відчутними затримками в аварійних режимах, тому того ж дня віддав його назад. Більше я нічого не тестував. Щодо самого виробника TOMZN, то нарікань на якість того, що купляв у них (напряму, не через Аліекспрес) немає, все зроблене пристойно. 

Не підкажете де напряму брали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.12.2023 в 23:54, Domikv сказал:

Цікавить автоматичний перемикач на резервне живлення за прийнятною ціною. Чи є у когось досвід використання обладнання фірми TOMZN?

Ставив такий із Алі, Працює добре, перемикає і глушить генератор норм, але нажаль не довговічний при навантаженні підгорають контакти по черзі. І відповідно відвалюються фази :(

Брав на 100А А по факту у мене не більше 60А на фазу навантаження.

Тому для невеликих навантажень піде, а для 30Кват як у мене, то не потягне.

 

IMG_20230723_075639.jpg

IMG_20230723_075524.jpg

IMG_20230723_075537.jpg

Змінено користувачем kvintich
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо на фото дроти, які використані для 30 кіловат, то тут не китайці винні в перегріві...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Vikingua сказал:

Якщо на фото дроти, які використані для 30 кіловат, то тут не китайці винні в перегріві...

На фото видно де був перегрів, а саме на силових контактах (фото №2). І видно також на фото 1

Аж контактні площатки поплавились, як зваркою поварені :)

 

Змінено користувачем kvintich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якась дивна позиція контактів - вони повинні бути всі в одному положенні... А щодо контактів, то китайські 100А то є реальні 50А. Це звичайна китайська мода - писати короткочасну потужність, і лише у спілкуванні вам розкажуть, що довгостроковий режим то 50%. У інверторів, до речі, те ж саме. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Vladdi сказал:

Якась дивна позиція контактів - вони повинні бути всі в одному положенні... А щодо контактів, то китайські 100А то є реальні 50А. Це звичайна китайська мода - писати короткочасну потужність, і лише у спілкуванні вам розкажуть, що довгостроковий режим то 50%. У інверторів, до речі, те ж саме. 

маркетинг в действии .

на китайском тестере  пишут до 20 ампер измерение тока.

А если присмотреться в инструкции - то 20 ампер пару секунд, а дальше- перегорит

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Vladdi сказал:

Це звичайна китайська мода - писати короткочасну потужність

Тоже мне открытие)

В 90-х годах везли сюда китайские патефоны "павасаники, соооонууу" и пр., там мощность писали по 2000-3000 Вт))

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

Тоже мне открытие)

В 90-х годах везли сюда китайские патефоны "павасаники, соооонууу" и пр., там мощность писали по 2000-3000 Вт))

И хрен докопаешься, ведь это PMPO! )))

Хотя и наши дурили, но не так уж "сильно". Пример с самой знаменитой S90, которая по существу была АС35..... 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, DimaF сказал:

Тоже мне открытие)

Это не открытие. Это предупреждение. Многие западают на цифры, хотя справедливости ради нужно сразу делить на 2. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, igorrius сказал:

на китайском тестере  пишут до 20 ампер измерение тока.

А если присмотреться в инструкции - то 20 ампер пару секунд, а дальше- перегорит

Есть у меня китайские тестеры, меряют и 20мА и 20А и 100А, и переменку, и постоянку. Нужно только покупать у правильных производителей правильные приборы. А тк они стоят далеко не 1 доллар, то особой популярности на просторах укрнета не сыскали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.12.2023 в 17:20, Vladdi сказал:

Якась дивна позиція контактів - вони повинні бути всі в одному положенні... А щодо контактів, то китайські 100А то є реальні 50А. Це звичайна китайська мода - писати короткочасну потужність, і лише у спілкуванні вам розкажуть, що довгостроковий режим то 50%. У інверторів, до речі, те ж саме. 

Контакти просто піднялись, при нагріві. Спочатку піднявся один, потім інший, і один залишився робочим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.12.2023 в 17:05, kvintich сказал:

Брав на 100А А по факту у мене не більше 60А на фазу навантаження.

49 минут назад, kvintich сказал:

Контакти просто піднялись, при нагріві.

Я їх для струмів більше 15-10А ніколи й не думав використовувати, бо цей пристрій розрахований на побутового споживача. Якщо робочі струми 50-80А то там потрібні вже промислові АВР. Це зовсім інші гроші і виконання. Ось такі у мене працюють на потужностях від 40 до 350 кВт

ATS200.jpg.0ffec230219fc21d8b427e887002e7ec.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.12.2023 в 23:54, Domikv сказав:

Цікавить автоматичний перемикач на резервне живлення за прийнятною ціною. Чи є у когось досвід використання обладнання фірми TOMZN? Це брендовий Китай. У нас в Єпіцентрі теж лише китайські перемикач Geya, але він по швидкості гірший.

Також у TOMZN бачив аналог ЗУБР, більш цікавий функціонально, і значно дешевий. Напишіть якщо хтось собі такі замовляв.

 

 

Перемикач.PNG

Користую 1-фазний Jotta близько 4 років. Виглядає так само. Брав на алішці за 20 баксів.

Перемикає між двома незалежними вводами.

Реальний час перемикання при пропаданні основного ввода: 33 мс

Реальний час перемикання назад при появі основного ввода: 11 мс

image.thumb.png.91392e5228962f89951c81a32e729707.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.12.2023 в 13:40, Vladdi сказал:

Я їх для струмів більше 15-10А ніколи й не думав використовувати, бо цей пристрій розрахований на побутового споживача. Якщо робочі струми 50-80А то там потрібні вже промислові АВР. Це зовсім інші гроші і виконання. Ось такі у мене працюють на потужностях від 40 до 350 кВт

 

На вході стоїть 3х полюсовий автомат на 63А, максимальний із можливих у маленькому корпусі. Тому сенсу брати щось промислове немає. І такі піки виникають, тільки коли одночасно включається котел 14Кват, і зарядка для авто 1 фазна 30А по нічному тарифу, і інші пралки, посудомийки, теплові насоси... Тоді навантаження на фази може бути нерівномірним, і досягати 60А+ 

Був випадок коли на вході в коробці лічильника, сіп сплавився в кучу.

Змінено користувачем kvintich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому б йому не іскрити? Це простіший та дешевший з можливих пристроїв, розрахований (у виконанні 100А) на струми десь до 32А. Якщо треба більше - є інші девайси, це ж зрозуміло. Спостерігаю десь за десятком таких пристроїв, всі працюють нормально, струми до 32А, пережили вже більше року, в тому числі постійні перемикання минулої осені-зими

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.12.2023 в 19:36, Телесистемы сказал:

 

А какая реальная нагрузка на него в данном случае?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...