Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Неможливо підняти температуру подачі

Юрий2607

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Виникли проблеми з роботою ТП. Неможливо підняти температуру подачі. При температурі повітря на вулиці -10 градусів, температура подачі не піднімається вище 35 градусів. При цьому, температура на котлі доходила до 75 градусів. При закритті всіх контурів і залишенні 2-3 відкритих температура подачі піднімається. 
Кондесаційний котел на 2 контури: 1 контур - радіатори в підвалі (котрі не використовуються), 2 контур - ТП на першому і другому поверсі. Стоїть теплообмінник. В чому можуть бути проблеми і де шукати помилку некоректної роботи ТП?

IMG_2100.jpeg

IMG_2101.jpeg

IMG_2102.jpeg

IMG_2103.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба дивитись мабуть предметно по місцю, але схоже, що проблема може бути в великому споживанні тепла підлогами.

Або десь щось гідравлічно нахомутано

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, murava сказал:

Треба дивитись мабуть предметно по місцю, але схоже, що проблема може бути в великому споживанні тепла підлогами.

Або десь щось гідравлічно нахомутано

Може бути проблема в самому теплообміннику? До нього підходять гарячі труби десь 50-55 градусів, а на ТП подача іде 30. 
Забув вказати: площа будинку котра обігрівається ТП 260 м.кв

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Юрий2607 сказал:

Може бути проблема в самому теплообміннику?

Теплообменники находятся в источниках тепла и  в данном случае не могут быть причиной.

Могу предположить, что Вы приняли за теплообменник ГР. Раз в нём есть циркуляция (50-55 градусів) значит причина не в этом. 

Я извиняюсь, но причина в неграмотно изготовленной системе ТП. В грамотно изготовленной системе ТП закрытие или открытие контуров не влияет на температуру теплоносителя в УЗС ТП и контурах, т.е. температура теплоносителя должна быть постоянной.

Для поднятия температуры в УЗС ТП будет достаточно изменить настройку термоклапана(термодатчика) в узлу смешения ТП. Вот только температура теплоносителя в системе ТП от 50° С и более далеко не самое лучшее решение.

 

4 часа назад, Юрий2607 сказал:

на ТП подача іде 30.

Я вижу 42° С градуса подачу и 40° С обрат. Правда на фото показания термометров расплылись и я могу ошибиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Юрий2607 сказав:

-10 градусів, температура подачі не піднімається вище 35 градусів. При цьому, температура на котлі доходила до 75 градусів.

Система складна, тре розбиратись по місцю...

Мене інше бентежить - а навіщо вам в підлоги вища температура???

От було -17 - 20 пару днів, у мене без коливань температури в приміщеннях Т подачі в підлоги не перевищувала +32. При цьому конденсаційний котел напряму на підлоги валить.

Звідси питання а яка у вас фактична і бажана температури в приміщеннях і з чого/як утеплений будинок?

3 години тому, SAN67 сказав:

Я вижу 42° С градуса подачу и 40° С обрат.

Якщо так, то дельта підозріло мала. Або ускладнений теплозйом з підлоги або хз що...

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Юрий2607 сказал:

В чому можуть бути проблеми і де шукати помилку некоректної роботи ТП?

 

В байпасе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, porterlv сказал:

Система складна, тре розбиратись по місцю...

Мене інше бентежить - а навіщо вам в підлоги вища температура???

От було -17 - 20 пару днів, у мене без коливань температури в приміщеннях Т подачі в підлоги не перевищувала +32. При цьому конденсаційний котел напряму на підлоги валить.

Звідси питання а яка у вас фактична і бажана температури в приміщеннях і з чого/як утеплений будинок?

Якщо так, то дельта підозріло мала. Або ускладнений теплозйом з підлоги або хз що...

Тепловтрати будинку мають бути великі. Це я розумію. Перший поверх напевно цегла і поверх обшитий декоративним каменем. Але багато панорамних вікон. Тому я і думав щоб підняти температуру подачі. Там де показує 42-40 градуса (фото було зроблено коли температура на вулиці 0 градусів і подача виходила 29-30) це напевно маленький круг котрий іде від котла до теплообмінника (на фото він над котлом в сірій коробці) а від теплообмінника іде на теплу підлогу першого і другого поверху. Згідно кривих температурних графіків, що були виставлені на котлі, температура подачі мала скласти орієнтовно 42 градуса, але вона вище 34-35 не піднімалась щоби я не робив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.01.2024 в 12:22, Юрий2607 сказал:

це напевно маленький круг котрий іде від котла до теплообмінника (на фото він над котлом в сірій коробці) а від теплообмінника іде на теплу підлогу першого і другого поверху.

Каково назначение теплообменника? Их обычно используют при разных теплоносителях или давлении в системах до и после него. Возможно он лишний и тогда лишний насос после него. Тогда теплоноситель от котла напрямую пойдет через левую насосную группу на теплые полы, которые должны иметь смесительную группу для понижения температуры, аналогично, как сейчас правая насосная группа передает котловой теплоноситель на радиаторы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Пролин сказав:

Каково назначение теплообменника?

А це ППТО чи гідрострілка? Думакється стрілка. І на ній сходяться декілька джерел (ТН/котел/камін тощо).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Пролин сказал:

Каково назначение теплообменника? Их обычно используют при разных теплоносителях или давлении в системах до и после него. Возможно он лишний и тогда лишний насос после него. Тогда теплоноситель от котла напрямую пойдет через левую насосную группу на теплые полы, которые должны иметь смесительную группу для понижения температуры, аналогично, как сейчас правая насосная группа передает котловой теплоноситель на радиаторы.

Вот зачем он там стоит я незнаю)) Если просто убрать теплообменник, мишер который стоит в смесительной группе для теплого пола будет справляться со своей функцией понижения температуры?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий2607 сказал:

мишер который стоит в смесительной группе для теплого пола будет справляться со своей функцией понижения температуры?

Насосная группа с трехходовым клапаном для этого предназначена. Другой вопрос - справится ли насос в группе с потребностями теплого пола? Возможно вместо него нужно будет поставить существующий насос после теплообменника - он скорее всего подобран под теплые полы 260 м2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переключатель скорости котлового насоса поставьте на максимум или через настройки котла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, deemage сказал:

Переключатель скорости котлового насоса поставьте на максимум или через настройки котла.

На смесительном узле насос выставлен на максимум и на подаче в теплый пол также на максимуму стоит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Юрий2607 сказал:

На смесительном узле насос выставлен на максимум и на подаче в теплый пол также на максимуму стоит

Я про котёл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, murava сказал:

Покличте  нарешті спеціалістів чи шо....

Вже кликав і не один раз. Відповідь: понаблюдайте (але заплатіть нам за виклик) тому думав що хоть зможе тут щось підказати))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, Юрий2607 сказав:

тому думав що хоть зможе тут щось підказати))

Безкоштовна медицина по фотографіях :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну це также як і майстри тут але безкоштовно. Я дійсно незнаю як підняти температуру і майстри тут також нічим не змогли порадити. Але на форумі хоч щось можуть запропонувати, де ще можна помилку знайти. Від майстрів я і цього не почув

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас не сильно типова ситуація і вона при фактичному огляді стану справ по місцю майже стовідсотково буде не така, як ви описуєте :)

Досвід каже, що якщо ти по фото не можеш стовідсотково визначити причину або хочаб приблизну її локацію, то треба їхати на місце - там тебе чекає багато цікавого 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, murava сказал:

У вас не сильно типова ситуація і вона при фактичному огляді стану справ по місцю майже стовідсотково буде не така, як ви описуєте :)

Досвід каже, що якщо ти по фото не можеш стовідсотково визначити причину або хочаб приблизну її локацію, то треба їхати на місце - там тебе чекає багато цікавого 

З цим я згідний. Но я не винний, що невзмозі найти гарних майстрів котрі б розбирали в тому, що інші зробили)). Мені вже і схему знайшли по якій в мене опалення виконане. Але чому неможливо підняти температуру подачі поки залишається ще відкритим))

IMG_2130.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А виконавець цієї системи не хоче/не може розібратись? Логічно би було звернутись в першу чергу до тих, хто то монтував - запускав.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, porterlv сказал:

А виконавець цієї системи не хоче/не може розібратись? Логічно би було звернутись в першу чергу до тих, хто то монтував - запускав.

Мені здається що поли монтувались десь зо 20 років тому. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, всьо цікавіше і цікавіше :)

давайте ще раз по теплообміннику:

Температура подачі/звороти на вході?

температура подачі/зворотки на виході з нього?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...