Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Лопати для снігу

standov

Рекомендовані повідомлення

Моя лопата для прибирання снігу "э епіцентру" нарешті зламалася і нарешті можу з чистим сумлінням купити фіскарс, але не можу обрати ) Є варіанти чистого люмінію і варіанти з пластиковим ковшом. Лопата потрібна чистити сніг з бруківки та ганку. Маю "маленьку" автомобільну снігову фіскарса люмунієву вона прям якась невбиваєма але там трошки інша модель використання

image.png.cb234dc57162e7c8732c4a35b0e8a580.pngimage.png.9863d4acffe7467dac7cdbd332cb2c54.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у вас є що прибирати купіть щось таке щоб за один прохід без зайвих рухів.

image.png.323086ccaa091f7afada7d1b19efac63.png

Не обов'язково таке, але не пошкодуєте.

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Фрай сказал:

Якщо у вас є що прибирати купіть щось таке щоб за один прохід без зайвих рухів.

image.png.323086ccaa091f7afada7d1b19efac63.png

Не обов'язково таке, але не пошкодуєте.

 

не, в мене не поле прибирати, мені потрібне шось чим можна і повозити і помахати. В ідеалі мати два дивайса мабуть але то може колись, зараз формат ломати-скрепера на умовні 50см мене влаштовує, просто думаю яку з двох варіантів обрати і чи є сенс в люмунії проти металевої губи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, standov сказал:

В ідеалі мати два дивайса мабуть

саме так і навіть не два.

У мене різне є та лопати роблю сам з люмінію та композиту.

А отвал потрібен для того аби за раз пройшов по доріжці і все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Фрай сказал:

саме так і навіть не два.

У мене різне є та лопати роблю сам з люмінію та композиту.

А отвал потрібен для того аби за раз пройшов по доріжці і все.

Мені зараз потрібна лопата на заміну тої що зламалася, скрепер(чи як воно називається) в фіскарса теж кажуть гарний але трохи неначасі мені, тож зараз просто поміняти лопату зламану на не зламану і таз щоб не зломалася і щоб була вже гарною )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яб з тих двох фіскарікив люмінієву обрав-би, хочаб для того щоб спробувати люміній, бо не було в мене ще такої пластиково-композитної лопати якаб не зламалась по пластику: деякі більш живучі, деякі менш, але фінал у пластика однаковий.. 

Доречі, ту тєлєжку яку Фрай запостив - купив цією зимою, після того як доломав "двіжок" (хто не знає - то така ж приблизно шкрябалка, тіки без колес і на пластику). Шо сказати - тєлєжка пришвидчила прибирання мого аеродрому, десь з коєф. 1.5 до "двіжка" і коеф. 4-5 якщо робити це лопатою. Але двіжок я теж з теплотою згадую - в нього були свої переваги, - більша маневреність ніж у "тєлєжки" і легше було кидати сніг на відстань, - придбав би собі ще один в арсенал, от тіки зараз значти хороший важко, а якщоб він по типу тої люмінієвої фіскарскої лопати робився не з пластику - ціни б йому не було.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Malchish сказал:

не було в мене ще такої пластиково-композитної лопати якаб не зламалась по пластику: деякі більш живучі, деякі менш, але фінал у пластика однаковий

а фіскарс пластиковий пробували? В мене з пластиком теж поки фаталіті але наче як пишуть шо в фіскарса він якийсь з єдинорогів, за власним досвідом користування іншою садовою в них поки що схильний вірити в магію, але то не точно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, standov сказал:

а фіскарс пластиковий пробували?

Не пробував, - сам би тут хотів відгуки почути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любий фіскарс то вещь, але в мене тільки штикова, більше 10 років, у знайомого сніговій пластиковій теж не менше, але він брав не для снігу, а майже щоденно грузити (чи опілки чи пелети), снігову брав в епіку Gardena ClassicLine, за 3 роки повністю жива, але зараза короткувата і спина болить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, normal сказал:

Любий фіскарс то вещь, але в мене тільки штикова, більше 10 років, у знайомого сніговій пластиковій теж не менше, але він брав не для снігу, а майже щоденно грузити (чи опілки чи пелети), снігову брав в епіку Gardena ClassicLine, за 3 роки повністю жива, але зараза короткувата і спина болить

Штикова в них на стільки гарна що мою кудись в бурятію повезли

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, standov сказал:

а фіскарс пластиковий пробували?

У меня пластиковая фискарс, похожа на ваше фото но ручка черно серая композитная

На парковке обычная плитка, а вот заезд/пандус просто голый бетон

За 4 года сам кофш или как его назвать немного поцарапался, чищу как скребком тоесть от начала парковки волоком тащу до дороги потом уже откидываю себе под забор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, mib сказал:

но ручка черно серая композитная

Вру просто черная, сходил посмотрел видать в голове обычные земляные примелькались там эргономик серо черные

IMG_20240123_220917.thumb.jpg.62a1f581a1ebb6121b398404c8aa910d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обычные пластиковые с эпицентра ломал по 2 шт в сезон. Последнюю укрепил шайбами и клей-пеной для пенопласта - 1,5 сезона живая. Фискарь есть штыковой - супер. Доломаю последнюю, задавлю жабу и куплю фискарь для снега

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Enot123h сказал:

Доломаю последнюю, задавлю жабу и куплю фискарь для снега

Я примерно так и покупал, но если от штыковых, или софковых, та даже от вил был прям вау эффект, то снеговая такого эффекта не произвела ну чуть лучше ну чуть удобней но на то время она была дороже обычной из эпика/ашана в 10 раз

У простых у меня сначала эта железка слетала, потом пластиковая ручка ломалась :-)

Но года три и этот фискарс себя окупит :-)

Я вас просто предупреждаю что на фоне штыковой тут могут быть завышенные ожидания

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, standov сказав:

Взяв таки люмуниєву, тож якщо сніга в цьому році більше не буде то ви знаєте чому 

Металева лопата для снігу , гроші на вітер!

      Сніг липне безбожно , не прибирання  а одні матюки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, andrey_ka сказал:

Металева лопата для снігу , гроші на вітер!

      Сніг липне безбожно , не прибирання  а одні матюки.

Ви би то написали трошки раніше, доведеться матюкатися

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, standov сказав:

Ви би то написали трошки раніше, доведеться матюкатися

На жаль у моєї машини часу батарейки сіли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже багато років користуюсь лопатами з ломаними ручками - дуже зручно, на великому об'ємі снігу спина не болить. Безіменні, пластикові, першій більше 10 років (зараз на дачі), другій більше 5 точно. Живі, в кінці сезону роблю ревізію (підтягую саморізи, на старішій ще одну точку кріплення зробив). Також є так званий відвал (як на фото вище, але без коліс) - рекомендую для рівних поверхонь, легкий сніжок прибирається з великого двору за 5 хвилин. Для погано вкладеної плитки не підходить - батькам купив такий-же відвал, але плитка стара 40*40 см, там регулярно чіпляє кути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.01.2024 в 17:33, standov сказал:

Взяв таки люмуниєву,

З Вас відгук! бо так і ніхто не відписався за таку лопату..

 

В 27.01.2024 в 19:57, andrey_ka сказал:

Металева лопата для снігу , гроші на вітер!

от і побачимо.. є в мене сумніви що Фіскарі б робили таку лопату не перевіривши цей момент. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я писав вище, в мене коротка "автомобільна" їхня люмуніева, я нею не дуже багато магах бо вона досить нішева, але на проблеми з наліпанням не звертав уваги, може недостатньо використовував або їх справді нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

+2 і сонце шпарить, скоро буду лодку шукати) 

заради такого діла можна і в Карпати зганять 🙃

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.01.2024 в 19:57, andrey_ka сказал:

Металева лопата для снігу , гроші на вітер!

      Сніг липне безбожно , не прибирання  а одні матюки.

Це з якого металу таке? У мене не одна люмінєва і щось не бачу проблем, хіба що періодично доводиться рівняти болгаркою край бо плитка хоч і рівно укладена, а все ж чіпляється і розбивається лезо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...