Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

47 хвилин тому, Фрай сказав:

Невже незрозуміло написано? :unknown:

Та написано зрозуміло, мені, наприклад, незрозуміло, чому таке несприйняття ТП? Якщо комфортною є холодна підлога, то вона не буде дуже теплою в разі, якщо під ламінатом чи паркетною дошкою буде ТП, а сприйняття тепла від ТП та радіаторів на користь ТП.

Агітувати за ТП не збираюсь, але цікаво зрозуміти, чому в ТС такі вимоги.

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.02.2024 в 10:57, SAN67 сказал:

Рассмотрите вариант пробкового покрытия.

Дякую, але шукаємо більш практичний варіант 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Невже незрозуміло написано?

Ніфіга не зрозуміло.

Можна лише здогадатись , що автор стоїть перед вибором. Жодного питання не було озвучено.

Пс... І те , що в назві присутній значок питання ясності не вносить . Так як наявна бетонна плита у будь-якому разі покривається , або деревом  або умовним деревом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, allanek сказал:

Лише те, що я про вас сказала. Не бачу, чому я маю витрачати свій час на самозакоханого невігласа, яким ви виглядаєте для мене, судячи з ваших дописів і ваших друзів. До вас було питання, відповідь я отримала і, навіть, в більшому об'ємі, чим було моє питання. Більше ви мені не цікаві, "Коля"(с)

Дивлюсь, що до мого профілю, наче до вівтаря на уклін, ви з друзяками навідались один за одним. Смішні😂

Дивна Ви людина. Я про Вас ніколи не чув і не бачив жодного Вашого допису. 

Перший побачив, він глупий.

Я відповідав ТС згідно його основного питання.

Якщо ви чогось не розумієте, або не знаєте - нічого страшного, навчитеся (хоча наврядчи).

Самозакоханий? Ні. Але є купа питань, де я впевнений, бо мій досвід дає мені на це право.

Подивився профіль? Так.

Я взагалі дивлюсь кожен профіль. Хоча б один раз у житті.

Так коли ви клеєте ламінат, ви теж підкладку підкладаєте? Чи у Вас ще не було такого досвіду?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, ngstil сказав:

він глупий.

І тому стільки вашої метушні та простирадла відповідей мені 🤣?

Останній раз кажу- я відповідь отримала, висновки з вашого "досвіду" зробила. Все, далі не цікаво. Але ж ні, такий "розумник" з "досвідом" не хоче чути, що він не цікавий і продовжуєте "ляпання язиком, точніше пальцями по клавіатурі"(ваше).  Досить засмічувати тему.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Александр Макаренко сказав:

Дякую за коментар.

В мене аналогічна реакція на теплу підлогу.

 

Цікаво те, що Ваш коментар має найбільшу кількість лайків, хоча навколо - тільки позитивні відгуки про теплу підлогу. 

Так мені дуже подобається тепла підлога , вона просто не тепла в уявленні теплоти поверхні, але як прилад опалення - працює чудово та виконує свої функції. З батареями без ТП було б меньше комфортно.

 

Просто ваше уявлення про ТП складається із вражень 20-30 річної давнини, коли будинки утеплювали зовсім по іншому, тому підлога була реально тепла (навіть ввели обмеження на 28 градусів). Але зараз не треба так кочегарити, тож і підлога дуже далека від 28 градусів 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

І тому стільки вашої метушні та простирадла відповідей мені 🤣?

Останній раз кажу- я відповідь отримала, висновки з вашого "досвіду" зробила. Все, далі не цікаво. Але ж ні, такий "розумник" з "досвідом" не хоче чути, що він не цікавий і продовжуєте "ляпання язиком, точніше пальцями по клавіатурі"(ваше).  Досить засмічувати тему.

Ви почали своїми рекомендаціями засмічувати тему і шукаєте винних?

Я задав вам як "спеціалісту з досвідом" (аж самому смішно) питання. Я відповідь почую? 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, shneider_vova сказав:

Просто ваше уявлення про ТП складається із вражень 20-30 річної давнини, коли будинки утеплювали зовсім по іншому,

І чомусь плитка на підлозі сприймається

22.02.2024 в 18:54, Александр Макаренко сказав:

як в мавзолеї.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теплый пол ощущаю теплым, только если зимой в кроксах ходил провожать гостей и ноги подмерзали. При возвращении в дом - чувствовал босиком, что пол теплее моих ног. 

И по другому. Топим только ночью. Соответственно к вечеру поверхность пола уже охлаждается до температуры воздуха (пирометром проверял) 20-21 градус. Тактильно пол на ного холоднее, чем утром, когда он 25-26 может быть. 

А бывало, что топили только камином,  тогда пару дней котел не включали и соответственно пол совсем остыл. Воздух теплый, аж жарко, а пол холодный. Мог и 19 быть. Босиком, в носках -очень некомфортно 

Змінено користувачем Dendnepr
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я повний антипод  ТС в уподобаннях. Мені подобається плитка на підлозі, враховуючи спальні, та ТП. Якщо треба зробити вибір- ламінат, паркетна дошка чи плитка, виберу плитку. Тому цікаво, чи змінить ТС свої погляди на облаштування підлоги після цієї теми. І хоч він просив не розповідати про ТП, всі розмови точаться біля неї. Чи отримає він відповідь на свої запитання невідомо, а ось про теплу підлогу буде знати багато)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не розумію чому всі такі збуджені?

ТС просив не давати поради по тп? Просив. 

То навіщо зайвий флуд? Людина не розглядає і не хоче обговорювати, це його прохання.

allanek, особисто я до вас відношусь з повагою як до людини яка ділиться накопиченим досвідом власного життя і завжди каже за те, що мала чи має сама,

але й про ngstil можу сказати, що він один з тих небагатьох спеціалістів на форумі які можуть дати пораду без зайвого понту, сам пересвідчився.

о, і не за ваш випадок про профіль, але мене вже так задрало, що коли на планшеті пальчик випадково торкається зліва в районі ніка то одразу тебе перекидає у його профіль. image.gif.639fd482d1bdb19fe66895b110a3f202.gif

Він мені сто років нецікавий, але ж сам ти до списку «зацікавлених» попадаєш. image.gif.a0cfa64141d0992260147636370c1531.gif

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Фрай сказав:

allanek, особисто я до вас відношусь з повагою як до людини яка ділиться накопиченим досвідом власного життя і завжди каже за те, що мала чи має сама,

Дякую.

1 хвилину тому, Фрай сказав:

але й про ngstil можу сказати, що він один з тих небагатьох спеціалістів на форумі які можуть дати пораду без зайвого понту, сам пересвідчився.

То ви не все читали, що тут друзяка вашого "підзахисного" встиг на мою адресу напатякати. Те, що я "стара маразматичка", це традиційно від цього рівня чути. Але була здивована тим, що я ще і "фаріонша" 😂. Якщо знати, що вона мені не подобається, то списати таку "образу" можу лише на те, що дешевого шмурдяку моїм "поціновувачем" було випито забагато:pozor:.Тому і моя відповідь була такою, як написала. І це вже не змінити, бо , навіть, останній допис ngstil , де написано про те, що я тут роздаю поради, суцільна брехня. Тому і отримав дізлайк від мене. Крім одного допису про ламінат, від мене не було ніяких порад, зате було багато чого на мою адресу. І зупинитись людина ніяк не може, все продовжує приписувати мені те, чого я не казала і чогось вимагати від мене. Чи ви не помітили цього?

6 хвилин тому, Фрай сказав:

о, і не за ваш випадок про профіль, але мене вже так задрало, що коли на планшеті пальчик випадково торкається зліва в районі ніка то одразу тебе перекидає у його профіль. image.gif.639fd482d1bdb19fe66895b110a3f202.gif

Так, є таке явище, колись про це була розмова. Таке стало коїться після зміни форумного движка. Але не цього разу, не  в випадку зі мною. Я ж багато років на форумі і добре розумію, де зібралась зграя однодумців. І не може такого статись, щоб три людини одночасно, що підтримують тут одне одно, дружньо помилились пальцями, знаходячись в різних місцях. Хоча тут можу помилятись, може вони в одному місці розпивають дешевий шмурдяк, про який хвалився на форумі один з них, що купив його багато. Я відповіла вам з поваги до вас і спілкуюсь з вами завжди з урахуванням вашої думки, але не цього разу. Тож на цьому і зупинимося. Ставимо крапку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, allanek сказал:

Дякую.

То ви не все читали, що тут друзяка вашого "підзахисного" встиг на мою адресу напатякати. Те, що я "стара маразматичка", це традиційно від цього рівня чути. Але була здивована тим, що я ще і "фаріонша" 😂. Якщо знати, що вона мені не подобається, то списати таку "образу" можу лише на те, що дешевого шмурдяку моїм "поціновувачем" було випито забагато:pozor:.Тому і моя відповідь була такою, як написала. І це вже не змінити, бо , навіть, останній допис ngstil , де написано про те, що я тут роздаю поради, суцільна брехня. Тому і отримав дізлайк від мене. Крім одного допису про ламінат, від мене не було ніяких порад, зате було багато чого на мою адресу. І зупинитись людина ніяк не може, все продовжує приписувати мені те, чого я не казала і чогось вимагати від мене. Чи ви не помітили цього?

Так, є таке явище, колись про це була розмова. Таке стало коїться після зміни форумного движка. Але не цього разу, не  в випадку зі мною. Я ж багато років на форумі і добре розумію, де зібралась зграя однодумців. І не може такого статись, щоб три людини одночасно, що підтримують тут одне одно, дружньо помилились пальцями, знаходячись в різних місцях. Хоча тут можу помилятись, може вони в одному місці розпивають дешевий шмурдяк, про який хвалився на форумі один з них, що купив його багато. Я відповіла вам з поваги до вас і спілкуюсь з вами завжди з урахуванням вашої думки, але не цього разу. Тож на цьому і зупинимося. Ставимо крапку.

Де я лив бруд на Вас? 

Ви написали конкретно, що я ввожу людей в оману. Що ламінат вкладається ТІЛЬКИ на підкладку. І НІКОЛИ не на фанеру"

Я Вам зауважив, що не оспорюю Ваш досвід, а покладаючись на свій кажу, що вкладав ламінат і на фанеру і на ОСБ і на клей. Також на стіни та на стелю.

Чи більше Ваш досвід чим мій??? Цього не знаю ні я ні Ви. 

І я теж вже не перший день на форумі. І в будівництві теж. І з ламінатом працюю вже більше 20 років. З того часу як його стали завозити турки.

Але Вам важливо було відповісти не на моє питання, а на коментар іншого форумчанина.

Так, я багатьох знаю з форуму, навіть особисто. Бо і на об'єктах пересувалися і я просив порад, і до мене зверталися. Але ж питання моє так і залишилося без відповіді.

Чи в першій відповіді Вам, я Вас чимось образив? Чи ми обговорювали раніше якісь питання та я Вас образив???

Тому, прошу не приклеювати мені якісь ярлики. Ми тут обговорюємо питання по підлозі без ТП. Ну не хоче з якихось причин людина собі ТП. Є таке слово "Не хочу".

Тому і питання треба розглядати від його особистого бажання. На що я і давав відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня кстати в квартире ламинат на ОСБ, сделали так чтобы не парится с мелкими ямками в старой стяжке.

Но не смотря что ниже этажом отапливаемое помещение - пол холодный круглый год. Не такой холодный как плитка, конечно, и посидеть какое-то время можно, но все равно я б не сказал что комфортная температура. Всегда в тапках и носках - когда за столом 8 часов сидеть - ноги таки мерзнут.

Ах, да, отопление как обычно в квартирах - батареи 

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, ЯД сказал:

У меня кстати в квартире ламинат на ОСБ, сделали так чтобы не парится с мелкими ямками в старой стяжке.

Но не смотря что ниже этажом отапливаемое помещение - пол холодный круглый год. Не такой холодный как плитка, конечно, и посидеть какое-то время можно, но все равно я б не сказал что комфортная температура. Всегда в тапках и носках - когда за столом 8 часов сидеть - ноги таки мерзнут.

А на ОСБ ще і підкладка вкладена. Я не думаю, що приклеювати.

Але сто відсотків, що підлога тепліше за плитку, але не комфортна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ngstil сказав:

А на ОСБ ще і підкладка вкладена. Я не думаю, що приклеювати.

Але сто відсотків, що підлога тепліше за плитку, але не комфортна.

Да, ОСБ, подкладка, ламинат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ngstil сказав:

Але Вам важливо було відповісти не на моє питання, а на коментар іншого форумчанина.

Бачу, що в спокої мене не можете залишити. І темі , майже, гаплик. Бо справа вже не в ламінаті, важливіше мені відповісти, навіть, якщо я відповідала Фраю, з поваги до нього.

Залиште при собі ваші вигадки про те, що мені було важливіше. Я дуже гидлива, щоби відповідати вашому друзяці. Але пам'ятаю приказку "Скажи, хто твій друг", тому відповіла конкретно вам.

2 години тому, ngstil сказав:

Тому, прошу не приклеювати мені якісь ярлики.

Що ви брехун? То не ярлик, то констатація факту.

3 години тому, ngstil сказав:

Тому і питання треба розглядати від його особистого бажання. На що я і давав відповідь.

ТС ви відповіли двома дописами, досить короткими. Мені присвятили 5 дописів-простирадл. Хоча я постійно кажу, що мені не цікаві ваші думки. Навіть не втримались і встрягли в мою розмову з Фраєм. Де тут про інтереси чи особисте бажання ТС?

Я не вважаю себе перфекціоністкою, але я педант. Мабуть тому в мене і будівельники, яких знаю та ціную близько 30 років. Тому що їм в голову, як і мені, не прийшла б думка покласти ОСБ під ламінат для того, щоби закрити дефекти стяжки. Може тому я люблю свій будинок, що  в ньому нема рішень, які потребують або переробки, або розуміння, що треба було зробити інакше.

3 години тому, ngstil сказав:

І з ламінатом працюю вже більше 20 років. З того часу як його стали завозити турки.

В мене перша підлога з ламінату з'явилась в 90-х, більше 20-ти років тому назад. З тих пір мала з ним справу багато разів.  Останній раз ламінат клався в квартирі 4 роки тому. Працювала з фірмою з "родоводом", якби мовити. Теж покласти фанеру під ламінат ні по першому поверху, ні по другому поверху дворівневої квартири їм в голову не прийшло. Навіть з урахуванням того, що квартира розташована не в Україні. Вже не кажу про те, що з подивом читаю, що ламелі ламінату можуть мати різну товщину, як ви стверджуєте, яку треба вирівнювати фанерою. Мабуть не той ламінат купувала та не з тими будівельниками працювала, якщо чую про таке вперше в житті.

13 годин тому, ngstil сказав:

але щоб хоч якось вирівняти товщини паркету, дошки та ламінату (для об'єктивної оцінки "комфортності" підлоги) то фанера (крайня міра ОСБ) треба покласти.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.02.2024 в 22:32, Александр Макаренко сказал:

Стою перед вибором:

 

В 21.02.2024 в 22:32, Александр Макаренко сказал:

Мета:

IMHO. Выбор и цель находятся в противоречии, что стало причиной большого количества сообщений, а результата нет. Желательно определиться с какой целью создана тема. По моему мнению варианты выбора указаны конкретно и понятно, а вот цель -нет. Рассуждать о комфорте напрасная трата времени, т.к. понимание комфорта у каждого своё. Пункт отримання теплої противоречит вариантам выбора. Если удалить цель, как что-то противоречивое, расплывчатое, непонятное, то  трёх-четырёх постов будет достаточно, чтобы определиться с вариантами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, allanek сказал:

Бачу, що в спокої мене не можете залишити. І темі , майже, гаплик. Бо справа вже не в ламінаті, важливіше мені відповісти, навіть, якщо я відповідала Фраю, з поваги до нього.

Залиште при собі ваші вигадки про те, що мені було важливіше. Я дуже гидлива, щоби відповідати вашому друзяці. Але пам'ятаю приказку "Скажи, хто твій друг", тому відповіла конкретно вам.

Що ви брехун? То не ярлик, то констатація факту.

ТС ви відповіли двома дописами, досить короткими. Мені присвятили 5 дописів-простирадл. Хоча я постійно кажу, що мені не цікаві ваші думки. Навіть не втримались і встрягли в мою розмову з Фраєм. Де тут про інтереси чи особисте бажання ТС?

Я не вважаю себе перфекціоністкою, але я педант. Мабуть тому в мене і будівельники, яких знаю та ціную близько 30 років. Тому що їм в голову, як і мені, не прийшла б думка покласти ОСБ під ламінат для того, щоби закрити дефекти стяжки. Може тому я люблю свій будинок, що  в ньому нема рішень, які потребують або переробки, або розуміння, що треба було зробити інакше.

В мене перша підлога з ламінату з'явилась в 90-х, більше 20-ти років тому назад. З тих пір мала з ним справу багато разів.  Останній раз ламінат клався в квартирі 4 роки тому. Працювала з фірмою з "родоводом", якби мовити. Теж покласти фанеру під ламінат ні по першому поверху, ні по другому поверху дворівневої квартири їм в голову не прийшло. Навіть з урахуванням того, що квартира розташована не в Україні. Вже не кажу про те, що з подивом читаю, що ламелі ламінату можуть мати різну товщину, як ви стверджуєте, яку треба вирівнювати фанерою. Мабуть не той ламінат купувала та не з тими будівельниками працювала, якщо чую про таке вперше в житті.

 

Те що ви там писали, що вас порівнювали десь із Фаріон я розумію чому.

Ви навіть п'ять разів прочитали, що я прошу відповісти на моє питання. Все одне ви гадлива. Ви вже зрозуміли, що ляпнули тупість.

Тому Вас з Фаріон і порівнюють. Начебто з одного боку розумна, але ж тупа.

Найдіть мені мій вислів де я пишу, що ламелі ламінату мають різну товщину і їх треба вирівняти фанерою?

Навіщо ви брешете?

Чи ви думаєте тільки про своє не вчитуючись в те, що вам пишуть люди?

Брехлива, тупувата, жінка - Ірина це ви?

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фрай, оскільки ви тут виступили в якості адвоката,  спитаю вас:" Ви і після цього потоку образ на мою адресу вважаєте цього "спеціаліста" адекватним? Хоча тут потрібно менш коректне визначення того, що дозволив собі цей пан. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, dot сказав:

Ну про вирівнювання товшини ламелей Ви зрозуміли не вірно

Тоді поясніть про яку товщину ламінату мова?

Ось цитата, я її вже цитувала. Як я повинна розуміти "вирівняти товщину ламінату"?

22 години тому, ngstil сказав:

Здивую напевне вдруге, але щоб хоч якось вирівняти товщини паркету, дошки та ламінату (для об'єктивної оцінки "комфортності" підлоги) то фанера (крайня міра ОСБ) треба покласти.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про вирівнювання двох видів покриттів якщо вони застосовуються одночасно. Напоиклад  стик плитка+ламінат

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть я не вмію читати, але не бачу , де написано було так, як ви пояснили. І показую наочно, дата на світлині є. Стик "ламінат-плитка" і ніякої фанери. І так робилось багато разів, але ніколи не була потрібна фанера чи ОСБ, тільки підкладка, завжди. Що зі мною чи з моїми будівельниками не так , що нікому в голову не приходила думка про фанеру?

 

Изображение 886.jpg

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.02.2024 в 13:27, ngstil сказав:

Здивую напевне вдруге, але щоб хоч якось вирівняти товщини паркету, дошки та ламінату (для об'єктивної оцінки "комфортності" підлоги) то фанера (крайня міра ОСБ) треба покласти.

Інакше ви порівнюєте 25-30 мм дошки з 8мм ламінат та 4-7 мм підкладка.

А завдання від ТС, це підлога без ТП. Тобто для адекватної та об'єктивної оцінки треба або використати фанеру, або взагалі не розглядати ламінат

Особисто я тут все зрозумів одразу тому як бачив відповідь спеціаліста, а не пересічного користувача.

І якби дехто не вліз із своїми неадекватними коментарями і «лічной непріязню» до пані allanek та не перевів дискусію на свару

то нічого й не було б! ((

Мені дуже шкода, коли у подібних ситуаціях люди замість знайти для себе нові знання змушені читати хтокомурабіновіч. (

Ігноруйте провокаторів, особливо в темах про будівництво.
Шановні мешканці, велике прохання, не переходьте на особистості, це нікому не йде на користь, хіба що тим хто любить лайно.

 

п.с. і за ламінат, у себе в квартирі у 90-х поклав фінський на клею, укладка за допомогою ременів, бо тоді ламінат на замках ще був великою рідкістю. 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...