Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пиріг зовнішньої стіни квартири в новобудові

vladdash

Рекомендовані повідомлення

 Добрий день. За проектом у придбаній мною квартирі зовнішня стіна складається з клінкерної цегли, пінопласту 100 мм та газоблоку 200 мм. По факту пінопласт всередині пирога стіни не закріплений, між  листами проглядаються проміжки. Є бажання замінити пінопласт на мінеральну вату. Як правильно зробити? Чи можна клеїти мінеральну вату до клінкерної цегли? Якщо можна, то чим? Чи може просто видалити листи пінопласу і порожнину заповнити мінеральною ватою без демонтажу газоблоків? Висота стіни від підлоги до віконного блоку 600 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, vladdash сказал:

Як правильно зробити?

IMHO. Нужно внести изменения по всей площади ограждения.  Удалить весь пенопласт. Воздушную прослойку ничем не не заполнять. Наружную сторону ограждения утеплить пенопластом  min 100 мм. В качестве отделочного слоя желательно сделать вентилируемый фасад. Можно рассматривать и вариант с минватой толщиной min 200 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ничего не понял.... А как можно заменить пенопласт на вату, если он находится между кирпичом и газоблоком ? Разбирать либо внешнюю либо внутреннюю стену ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це 10-ти поверховий багатоквартирний будинок. Планую розбирати внутрішню стіну з газоблоку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, vladdash сказал:

Це 10-ти поверховий багатоквартирний будинок. Планую розбирати внутрішню стіну з газоблоку.

Внутренняя стена- стена, которая расположена внутри здания. Если я всё понял правильно, Вы собираетесь разбирать ядро наружной стены. Ну очень неразумная идея.

Описанная Вами конструкция наружного ограждения может иметь место в самострое, но не в многоэтажном жилом здании.  Скорее всего Вы что-то недопоняли или допустили неточности в описании конструкции. Но если Вы правильно описали конструкцию, то, IMHO, жить в таком здании -экстрим.

Ничего не ломайте и не трогайте. Стену можно утеплить снаружи. Но если это слишком сложно, то можно сделать утепление по внутренней стороне ограждения + решив дополнительно вопрос вентиляции.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, vladdash сказав:

Це 10-ти поверховий багатоквартирний будинок. Планую розбирати внутрішню стіну з газоблоку.

По-перше Не робіть лиха. По-друге, мінвата в колодязьній кладці ефективно працювати не буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вашому пості дуже бракує фото.

23.02.2024 в 09:51, vladdash сказав:

між  листами проглядаються проміжки

То може просто насвердлити зсередини отворів і запінити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.02.2024 в 07:12, SAN67 сказав:

Наружную сторону ограждения утеплить

Це будинок з клінкерним фасадом. Якщо це виглядає саме так як я уявляю, то утеплювати його зовні буде максимальним жлобством. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, smotesko сказал:

То може просто насвердлити зсередини отворів і запінити?

С данным ограждением и так всё неблагополучно. Не делайте ещё большего вреда. Сделайте утепление  пенопластом по внутренней стороне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.02.2024 в 09:51, SAN67 сказал:

С данным ограждением и так всё неблагополучно. Не делайте ещё большего вреда. Сделайте утепление  пенопластом по внутренней стороне.

Ось так людина послухає такої поради і зробить собі ще більшого лиха...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, vsv-avto сказал:

Ось так людина послухає такої поради і зробить собі ще більшого лиха...

И можете обосновать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, SAN67 сказал:

И можете обосновать?

Я не буду шукати норми, згідно яких заборонено виконувати теплоізоляцію полістиролом  всередині приміщення, але таким чином власник отримає 100% плісняву всередині приміщення.  

Змінено користувачем vsv-avto
помилка тексту
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, vsv-avto сказал:

але таким чином власник отримає 100% плісняву всередині приміщення.  

И можете обосновать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паропроникнення полістиролу ніяке плюс додаткові ризики пожежі плюс екологічність...

Далі більш не буду аргументувати очевидні речі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vsv-avto сказал:

Далі більш не буду аргументувати очевидні речі

Когда чего-то не понимаете, то лучше ничего не писать, чем писать всякую ерунду. Тем боле, что Вы вообще ничего не смогли предложить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, SAN67 сказав:

Когда чего-то не понимаете, то лучше ничего не писать, чем писать всякую ерунду. Тем боле, что Вы вообще ничего не смогли предложить.

2017939980_.thumb.png.9a1096d2e81f06495c7c5437db461729.png

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

andrey_ka, советую Вам внимательно, вдумываясь в смысл написанного, прочесть процитированные Вами пункты.

5 часов назад, vsv-avto сказал:

Ось так людина послухає такої поради і зробить собі ще більшого лиха...

Уважаемый vsv-avto не смог обосновать ним написанное. Как я понял Вы согласны с написанным vsv-avto, так может Вы обоснуете? Пункт 4.10.2 не является обоснованием.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, SAN67 сказав:

Уважаемый vsv-avto не смог обосновать ним написанное. Как я понял Вы согласны с написанным vsv-avto, так может Вы обоснуете? 

Лихо.

12.thumb.png.29ba0461de27f9ac387b7d864426c0b5.png

38 хвилин тому, SAN67 сказав:

Пункт 4.10.2 не является обоснованием.

Чому? Якщо:

142.png.8815f7a81829463ca34d8ddfd17956cd.png

Чим Ви керуєтесь стверджуючи , що утеплення з середини доцільне ?

Викладіть свої аргументи з цього приводу , або спростуйте "Лихо".

57 хвилин тому, SAN67 сказав:

советую Вам внимательно, вдумываясь в смысл написанного, прочесть процитированные Вами пункты.

Прочитав , все відповідає логіці та здоровому глузду. 

Що не так , поясніть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, andrey_ka сказав:

Лихо.

12.thumb.png.29ba0461de27f9ac387b7d864426c0b5.png

Чому? Якщо:

142.png.8815f7a81829463ca34d8ddfd17956cd.png

Чим Ви керуєтесь стверджуючи , що утеплення з середини доцільне ?

Викладіть свої аргументи з цього приводу , або спростуйте "Лихо".

Прочитав , все відповідає логіці та здоровому глузду. 

Що не так , поясніть?

Это просто из разряда "не должно быть промежутка между пароизоляцией и отделкой". 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Чому?

Две причины: 1) не рекомендуется и запрещается не одно и то же; 2) не доказывает утверждения почему будет ще більшого лиха.

1 час назад, andrey_ka сказал:

Чим Ви керуєтесь стверджуючи , що утеплення з середини доцільне ?

Викладіть свої аргументи з цього приводу , або спростуйте "Лихо".

 Исхожу из того, что ТС верно описал конструкцию ограждения.

Есть требование по термическому сопротивлению ограждающих конструкций в жилых зданиях, а данная конструкция не отвечает. От моего предложения утеплить наружный слой ограждения ТС отказался. Оставлять всё как есть нельзя, т.к. данная конструкция ограждения будет мокрой. Такая конструкция расчёту не подлежит. Чтобы этого избежать нужно применить пароизоляцию. А если будет пароизоляция, то почему не добавить 30 мм ЭППС? Увеличение термического сопротивления наружного ограждения принесёт только пользу.

781954121_.thumb.png.daec51701605297e73a6ceb3c0fa4935.png

631761957_.png.e5d344e78cef3854e3c324ea0fe93eb6.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, SAN67 сказав:

1) не рекомендуется и запрещается не одно и то же;

То ви просто чіпляєтесь до слів.

    На основі цих рекомендацій і будуються будинки. І якщо такі люди дають рекомендації , і при цьому я з ними не згоден. То я розумію , що я ніфіга не розумію.

2.thumb.png.96c90b1439f2d529191e6da3ad43943d.png

53 хвилини тому, SAN67 сказав:

2) не доказывает утверждения почему будет ще більшого лиха.

Пишіть , будь-ласка , або українською , "або не пишіть кацапською" , а то важко зрозуміти сенс речення.

57 хвилин тому, SAN67 сказав:

Есть требование по термическому сопротивлению ограждающих конструкций в жилых зданиях, а данная конструкция не отвечает.

Сміливо.    Це ви зробили висновок на основі калькулятора?

Бо все ж таки це не якась халупа дядьком в селі побудована. Такі будівлі будують лише за проєктом , і було б це так як ви стверджуєте ніхто б його не затвердив.

1 година тому, SAN67 сказав:

От моего предложения утеплить наружный слой ограждения ТС отказался.

І правильно зробив . Якщо  уважно прочитати перше повідомлення ТС , то можна побачити , що зовнішній шар це - клінкерна цегла.

А знаєте що таке клінкер , і яке у цього матеріалу водопоглинання ? І що буде , якщо поверх нього наліпити утеплювач.

Є одне золоте правило утеплення. З середини на зовні кожен наступний шар повинен бути більш паропроникний за попередній.

1.thumb.png.54d14f6c90522e4fe428641f2a973ab9.png

1 година тому, SAN67 сказав:

Оставлять всё как есть нельзя, т.к. данная конструкция ограждения будет мокрой.

Не буде , раз до цього часу не намокла. Може ви неправильно зрозуміли ТС. Скоріш за все в нього там вентильований фасад , тому він і бачить повітряний прошарок між утеплювачем та цеглою. І такий фасад не можна робити по принципу мокрого , тобто намагатись утеплювачем , піною чи ще чимось герметично заповнювати той простір.

1 година тому, SAN67 сказав:

А если будет пароизоляция, то почему не добавить 30 мм ЭППС? Увеличение термического сопротивления наружного ограждения принесёт только пользу.

Це було б дуже великою помилкою. Не кажучи вже , що ліпити ЕППС в житловому приміщені , то себе не любити. Думаю якщо поколупатись у санітарних нормах , то можна знайти і пряму заборону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, andrey_ka сказал:

То ви просто чіпляєтесь до слів.

Нет. Нормы написаны для специалистов, а не для дилетантов. С нормами нужно уметь работать, а для этого нужны знания. Вы не понимаете того, что пишите, цитируете, а главное не понимаете, что цитируемое вырвано с контекста.

7 часов назад, andrey_ka сказал:

якщо поколупатись

Изучать нужно учебники. Только в них содержится вся необходимая информация.

7 часов назад, andrey_ka сказал:

великою помилкою.

Огромной глупостью является работа с минватой внутри жилого помещения. Для этого нужно просто ненавидеть свою семью.

6 часов назад, andrey_ka сказал:

такий фасад не можна робити по принципу мокрого

Абсолютно верно. Но Вы слишком много, касающегося строительства, не знаете и не видели.

Я писал ТС о возможно неполном описании конструкции ограждения, но опровержения не последовало. Значит нужно исходить из того, что ТС верно описал конструкцию и просит оказать помощь в выработке решения, основываясь именно на описанной им конструкции ограждения, а не на чих-то домыслах.

Я проанализировал предоставленную ТС конструкцию ограждения и предложил вариант решения. От оппонентов читаю только рассуждения, наверное, подслушанные у бабулек на базаре. Где цифры? Где ваши варианты решения проблемы? Охаять ума не требуется, а вот, чтобы предложить разумное требуются и ум и знания.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, SAN67 сказав:

Нет. Нормы написаны для специалистов, а не для дилетантов. С нормами нужно уметь работать, а для этого нужны знания. 

Не меліть дурниць. Це всерівно що заявити , що закони пишуться виключно для юристів.

2 години тому, SAN67 сказав:

Вы не понимаете того, что пишите, цитируете, а главное не понимаете, что цитируемое вырвано с контекста.

Так поясніть , як спеціаліст , що я неправильно трактую з цих норм , що виравано з контексту , і який контекст.

3 години тому, SAN67 сказав:

Я проанализировал предоставленную ТС конструкцию ограждения и предложил вариант решения. От оппонентов читаю только рассуждения, наверное, подслушанные у бабулек на базаре. 

Так може ваш аналіз неправильний , і всі рішення відповідно теж. Ну як можна радити наліпити пінопласт на клінкерну цеглу , і при цьому залишити повітряний прошарок видерши старий пінопласт. Ну який в цьому сенс? Адже:

555.thumb.png.65aa07e3fd1e1c65c5c4715683ee9279.png

І тому , все утеплення  що знаходиться після цього повітряного прошарку , що мертвому припарки.

3 години тому, SAN67 сказав:

Где цифры? Где ваши варианты решения проблемы? Охаять ума не требуется, а вот, чтобы предложить разумное требуются и ум и знания.

Та ніхто вас не "хає" , вам просто вказують на неправильність ваших висновків. І для цього не потрібні цифри. Тут глобальні помилки.Ніхто вам не буде доводити в цифрах , що не можна закривати ГБ з обох сторін поганопаропроникним матеріалом. Це аксіома.

 А рішень моїх немає , тому що  я не знаю що з цим можна зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

2 часа назад, andrey_ka сказал:

Так може

Может. Вот пусть и докажут, а т.к. я привёл цифры, то и доказывать нужно цифрами.

2 часа назад, andrey_ka сказал:

Ніхто вам не буде доводити в цифрах

Раз нет знаний, то и цифр не будет. А без цифр получается "а просто поговорить".

Позволю себе цитату „Чем меньше люди знают, тем больше они судят.“ (Джулиана Вильсон)

 



 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.02.2024 в 19:27, vladdash сказал:

Це 10-ти поверховий багатоквартирний будинок. Планую розбирати внутрішню стіну з газоблоку.

Ви нормально пояснiть,що це за новобудoвa, це - новобудова з "вiльним" плануваням кiмнат, або стiни будiвлi "самонесучи"?  А то тут вже дискусii аж горять, а ви пiшли стiну рушить )..

Можна по другому, просто засипать "полiстирольнi кульки", це бистро i безопасно. 

Ще, можна утеплити з внутришньоi сторони стiни, такими "вакуумнi iзоляцiйнi панельки", товщiною 30мм(3см. -фото) з високою теплопровiднiстью з λ = 0,007 W/(m·K) 

А то ви написали и втекли.

foto_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...