Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Немного нестандартная задача

Sot

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, engeneer сказал:

таймер задержки включения

и чем оно поможет, если контакты реле приварились?

механическая блокировка? не не слышал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ви прямо впевнені що є економічний сенс прям шарити 220 і через це городити схеми з АВРами та діодами? Хтось один вішає лампу на свої 220, ставите імпульсне/wifi реле та дзвінкові кнопки в паралель, той хто не дає 220 то виставляє бутилку (ну або купує лампу/реле) ) Є підозра що той авр ви ніколи не відіб'єте економією на шарінгу 220. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, standov сказав:

а ви прямо впевнені що є економічний сенс прям шарити 220 і через це городити схеми з АВРами та діодами? Хтось один вішає лампу на свої 220, ставите імпульсне/wifi реле та дзвінкові кнопки в паралель, той хто не дає 220 то виставляє бутилку (ну або купує лампу/реле) ) Є підозра що той авр ви ніколи не відіб'єте економією на шарінгу 220. 

Та то в початковому месседжі не зовсім корректно стоїть питання, читайте нижче.
там не про 220 шарити, там шарений стовбчик та шарений ліхтар з однаковою огорожею та такими самими ліхтарями в обох сусідів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vbb сказал:

Та то в початковому месседжі не зовсім корректно стоїть питання, читайте нижче.
там не про 220 шарити, там шарений стовбчик та шарений ліхтар з однаковою огорожею та такими самими ліхтарями в обох сусідів...

тоді два контактори в паралель, якщо і когось горить то і шарений горить, можна навіть шоб різні фази керування ну а заживити шарений від когось одного. Ну або я знову не зрозумів )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все так.
Підсумуємо:
1. одне реле на 2НО+2НЗ
2. Два контактори з інтерлоком
3. Однофазний АВР
4. ДС - мостова схема з діодами
5. дві лампи в ліхтар = на мою думку наібільш безпечний та безпроблемний

Наприклад, можна два фостика по 6 СД наклеїти на внутрішню поверхню ліхтаря, а на стовпі коробку з двома самими дешевими безкорпусними БЖ 220/12 до кожного. різна яскравість - ну я не думаю що так принципово.

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vbb сказал:

Два контактори з інтерлоком

нашо інтерлок? контакторам пофіг жеж, вихідний контакт відв'язано від керування конструктивно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, standov сказав:

нашо інтерлок? контакторам пофіг жеж, вихідний контакт відв'язано від керування конструктивно

то на випадок якщо живлення захотять кожен своє давати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vbb сказал:

то на випадок якщо живлення захотять кожен своє давати

а ну тобто "економія", ладно ок )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна ще сумеречне реле, щоб коли темно то живилося від сусіда а коли день то не живилося але від мене.
ПС в мене є ще багато ідей!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зліва один сусід, справа інший. Реле - ціна питання 110 грн + доставка + контакти + монтаж

Якщо контактам реле не сподобається блок живлення лед лампи та вони заліпнуть то доведеться ставити контактор нормальний. Якщо фази різні то реле не гарантує що під час розмикання не буде іскри та треба поставити запобіжник на це.

light relay.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...