Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Шуба" своїми руками...?!

Nobel

Рекомендовані повідомлення

пробував на днях покривати шубою з готового розчину фасадної шпаклівки на основі білого цементу Альба С1 alba.lviv.ua/index.php?lang=ua&item=catalog&sub=27&divis=20

 

гарно виходить, мыцнысть класна, в роботы зручна...

 

по ціні - 71грн/25кг на 5-6кв.м.

 

колір гарний білий...можна не фарбувати

 

накидав шубу цим ручним "ковшом з бляшками" :)

 

за день покрив 60кв.м.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сьогодні теж пробувала робити шубку машинкою ручно - нічого так получається, але тренуватися треба, щоб ганенько вийшло
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Показую накропку з білого цементу, вапна та піску компресором та пістолетом на 2-х стінах. Дві інші іще не втиг. Якщо дозволить погода то дороблю може цього року. Огріхи при падінні сонця під кутом та місцями та білі плями звичайно видно, але я результатом задоволений.

Робили знайомі, які собі накидували в пості № 154.

Чекаю критики.

312656416_marrta001.jpg.81bcb2aaa2b70d157ffdb5ea7affece5.jpg

1713921394_marrta003.thumb.jpg.fcb2044fa06604df70e333d9430fed99.jpg

987867214_marrta004.thumb.jpg.0cb97c2dfed5b0f31587bcdbf92adb3c.jpg

1380515160_marrta005.thumb.jpg.c79b0d98089d9bdaf8c480797ea2e1c7.jpg

950170818_marrta006.thumb.jpg.8bb68e3984a47ed6598716dd431c679f.jpg

763289114_marrta008.thumb.jpg.055ed597a2171a4f63096333e420de61.jpg

1833861984_marrta009.thumb.jpg.8cfa872c0cb56239acbf0b08b76b20fc.jpg

647383496_marrta007.thumb.jpg.5daadd0ad92462321e6034fb02ff9db1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Показую накропку з білого цементу, вапна та піску компресором та пістолетом на 2-х стінах. Дві інші іще не втиг. Якщо дозволить погода то дороблю може цього року. Огріхи при падінні сонця під кутом та місцями та білі плями звичайно видно, але я результатом задоволений.

Робили знайомі, які собі накидували в пості № 154.

Чекаю критики.

 

 

 

 

В целом неплохо, но дам совет.

Не спешите в этом году закончить.

Я тоже хотел закончить в этом году утепление-осталось набить шубу.

Взял бригаду-замешали пропорции-1 цемент белый(Cimsa турция): 2 песок белый (Рогатин, действительно белый):1 известь. Набрасывали машинкой, пробовали веником получилось плохо. При набрасывании все выглядело ОК. За день 2 раза прошли одну стену-55 кв.м. Делали 3 недели назад, днем было +12+15, ночью +5. Утром все в бело-желтых полосах.:o. Мастера говорят известь желтая и т.д. Думаю отмазка. Оставили сохнуть еще на день, а пока взяли другую стену набивать. Через день на первую стену решили повторить набрызг, но уже без извести. Только цемент и песок 1:2. Набили и оставили на 1.5 дня сохнуть (набили в обед в субботу). В понедельник посмотрели- желтых полос нет, но появились пятна бело-серые. В чем проблема???

Итог: спрашивал мастера с соседней стройки, мои мастера спрашивали у других, я спрашивал тестя все в один голос-погода холодная слои не успевают высохнуть поэтому получаются пятна. Решили перенести шубу на весну.

Но остался вопрос почему появились желтые полосы когда набивали шубу с известью? Известь осталась со времени стройки дома 8 лет назад, эту известь применяли для такой же белой шубы при отделки фасада и полос желтых не было. Цемент тоже был турецкий Cimsa. Помоему он самы белый из доступных (норвежский не рассматриваем).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько стоит этот цемент? И какой его расход на метр квадратный?

 

65 грн. за мішок 25 кг.

Собівартість стіни по матеріалах смішна - до 200 грн., пісок я правда не купляв.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько стоит этот цемент? И какой его расход на метр квадратный?

 

 

Цемент 65-70 грн/25 кг. Песок 20-30 грн/50 кг. Известь 20-25 грн/25 кг На стену 55 кв.м. ушло 2 мешка песка, 2 мешка цемента.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент на пенопласт - стремно без фибры.Лучше готовый "барашек" типа Церезит.Делал - фасадка колерованая с песком для фильтрации бассейна.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цемент на пенопласт - стремно без фибры.Лучше готовый "барашек" типа Церезит.Делал - фасадка колерованая с песком для фильтрации бассейна.

 

 

 

Клей по сетке уже имеет фибру. В шубу добавлять фибру смысла нет. Масло - масленное

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клей по сетке уже имеет фибру. В шубу добавлять фибру смысла нет. Масло - масленное

 

Фибра - витаминка в масле:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Показую ...

 

Вибачайте, що не в тему. Не знайшов Вашої гілки на сторінці Як ми будуємось.

 

На 2-му фото мабуть на сходовій клітині замість вікна у Вас склоблоки. Які у Вас суб"єктивні відчуття щодо теплопроводності? Ніде не можу знайти цього параметру. В роздумах собі ставити чи ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачайте, що не в тему. Не знайшов Вашої гілки на сторінці Як ми будуємось.

 

На 2-му фото мабуть на сходовій клітині замість вікна у Вас склоблоки. Які у Вас суб"єктивні відчуття щодо теплопроводності? Ніде не можу знайти цього параметру. В роздумах собі ставити чи ні.

 

Вітки немає. Будинок побудований у 1990 році, після чого все далі щось робиться. Склоблоки мені подобаються, принаймі їх не потрібно часто мити:).

Завтра постараюся викласти фото готового фасаду. Таки цього року доробив, погода дозволила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вийшло десь так із парадного входу.

Правда тепер треба підшпаклювати і зробити шубу на старій хаті, ато щось не пасує.

943774103_marrta010.thumb.jpg.be064cf2dfe01dcf70673fb9e3f81508.jpg

194288965_marrta011.thumb.jpg.f1e230c7fe3e6150bec3ec5a90d86efb.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи я правильно зрозумів, що Ви спочатку затягнули клеем, а потім вже по ньому шубу зробили?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи я правильно зрозумів, що Ви спочатку затягнули клеем, а потім вже по ньому шубу зробили?

 

В принципі все старався робити по технології матеріаалом Ферозіт.

Приклеєний до стіни пінопласт 7 см./клей/сітка/клей/грунтовка - шуба як фінішне покриття.

Єдине - пінопласт поклеїв на плиточний клей і давав по 2 дюбеля на лист пінопласту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Одним словом погода таки дала доробити стару хату також. Єдине іще не висохло місце де я заштутукатурував стик дерев"яної і цегляної частини на старій хаті. Якщо стик і буде видно то з весни виділю його якимось темнішим кольором.

Результатом задоволений на 100%.

Всі інші плани з весни, але це уже не в цій темі.

Якщо у когось є конструктивна критика - буду радий почути.

1.jpg.ed3e0b00dc90710296ef2790b222b618.jpg

3.thumb.jpg.57c131ce1635f85121c3b1ad7b603892.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у когось є конструктивна критика - буду радий почути.

 

 

Дайте фото пистолета и компрессора, какие характеристики компрессора, состав и консистенция раствора для шубы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо у когось є конструктивна критика - буду радий почути.

 

 

Дайте фото пистолета и компрессора, какие характеристики компрессора, состав и консистенция раствора для шубы

 

Пистолет - "хопер" в *эпицентре* , *новая линия* выбор есть ,по цене 250-350 грн штучка. Компресор с ресивером не меньше 50 л.По материалу любой полимерцементный барашек, у ансерглоб есть белый - дешевле будет:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте фото пистолета и компрессора, какие характеристики компрессора, состав и консистенция раствора для шубы

 

Пистолет - "хопер" в *эпицентре* , *новая линия* выбор есть ,по цене 250-350 грн штучка. Компресор с ресивером не меньше 50 л.По материалу любой полимерцементный барашек, у ансерглоб есть белый - дешевле будет:D

 

разве будет дешевле чем песок + цемент??? По моему раза в 4 будет дороже по материалу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пистолет - "хопер" в *эпицентре* , *новая линия* выбор есть ,по цене 250-350 грн штучка. Компресор с ресивером не меньше 50 л.По материалу любой полимерцементный барашек, у ансерглоб есть белый - дешевле будет:D

 

разве будет дешевле чем песок + цемент??? По моему раза в 4 будет дороже по материалу

 

Пластификаторы в готовый материал подобраны , фракция материалов, эстетический вид что не мало важно в первую очередь. При отделке с компресора расход можно контролировать, все остальное каменный век,песок с цементом без литров ПВА через пистолет не пойдет . Экономия копеечная , а гемор реальный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

разве будет дешевле чем песок + цемент??? По моему раза в 4 будет дороже по материалу

 

Пластификаторы в готовый материал подобраны , фракция материалов, эстетический вид что не мало важно в первую очередь. При отделке с компресора расход можно контролировать, все остальное каменный век,песок с цементом без литров ПВА через пистолет не пойдет . Экономия копеечная , а гемор реальный.

 

 

На фасад 300 м.кв- белый песок+белый цемент(песок 15 мешков(50 кг) *20 грн+ цемент 15 мешков(25 кг)*70 грн)=1350 грн

На фасад 300 м.кв-короед(барашек)-50 мешков по 90-120 грн=4500-6000 грн

 

Разница от 3.3 раза до 4.4 раза это копеечная??

Что неправильно????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пластификаторы в готовый материал подобраны , фракция материалов, эстетический вид что не мало важно в первую очередь. При отделке с компресора расход можно контролировать, все остальное каменный век,песок с цементом без литров ПВА через пистолет не пойдет . Экономия копеечная , а гемор реальный.

 

 

На фасад 300 м.кв.- белый песок+белый цемент(песок 15 мешков(50 кг) *20 грн+ цемент 15 мешков(25 кг)*70 грн)=1350 грн

На фасад 300 м.кв-короед(барашек)-50 мешков по 90-120 грн=4500-6000 грн

 

Разница от 3.3 раза до 4.4 раза это копеечная??

Что неправильно????

 

Взагалі-то у мене іще менше вийшло.

На все:

- 6 мішків білого цементу (мішок 25 кг.- 65 грн.) - 390 грн.;

- 30 пакетів вапна (пакет 5 кг. -7 грн) - 210 грн.;

- пісок - важко сказати скільки пішло, але у два рази більше ніж цементу:) - він у нас задурно.

 

- пістолет - 150 грн. (моя третя хата ним зроблена, китай звичайно але себе виправдав на 300%), купляв тут (ссылка устарела)

- компресор - позичив колега, який собі теж робив шубу у батьків.

 

Допомогали колеги, які собі шубу робили.

В порівнянні з короїдом і вартістю по його нанесенню можете самі порахувати.

А що постоїть довше - ну це питання іще. При чому шубу можна покрасити з часом фасадною фарбою, а можна і легко відновити ріденьким розчином.

Я нікого не агітую, але ніби бюджетніше уже нікуди.

Нехай стоїть, час покаже що далі робити.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно и глиной забрызгать,если не важен конечный результат. Ямку на участке выкопать и материалы даром.:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно и глиной забрызгать,если не важен конечный результат. Ямку на участке выкопать и материалы даром.:D

 

Як кажуть "Каждому свое".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...