Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будет ли дорожать земля и дальше?!

Taras

Рекомендовані повідомлення

Правда думаете,что земелька в розницу пойдёт?На развес,так сказать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа,Вы определились уже сколько земельки брать будете?

Дуже високі політичні ризики. І дуже низькі гарантії дотримання прав власників, принаймні для дрібних землевласників, які не мають політичної ваги.

 

Добавлено через 1 минуту

Правда думаете,что земелька в розницу пойдёт?На развес,так сказать.

Паї будуть продавати, а там по 2-5 гектарів. Але знову ж таки питання захисту прав власників.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як вони їх будуть продавати, якщо вже оформили аренду на 50 років й пропили ті долари, які було сплачено?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вообще-то не все оформляли аренду на бумаге. У многих - просто устные договорённости, и точно не на 50 лет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 - то я, звісно, округлив. 49 років. І оформляли - бо долари просто так ніхто при своєму розумі не дасть під чесне слово.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як вони їх будуть продавати, якщо вже оформили аренду на 50 років й пропили ті долари, які було сплачено?

Мовчки. Візьмуть і продадуть. Право оренди у орендаря нікуди не дінеться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за 1000 баксів/гектар із задоволенням викуплять землі ті фермери, які їх і орендують (всі мої знайомі, хто має в оренді такої думки..я вже мовчу про великі агрофірми, для яких ці суми - копійки)

 

зараз вже зарухались з оформленням паїв внуки/діти...бабці мають паї, але папери ще зразка 2000-х...тепер шуршат з оновленням доків, баксів всі хочуть, що тут дивуватись

тут, де живу, орендні поля повіддавав ще минулого року...поки вистачає своїх городів, а дістане то все, то і свої в оренду віддам, паї в оренді, зараз повновили договір на 10р..і згідно умов розірвати його ой як не просто

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за 1000 баксів/гектар із задоволенням викуплять землі ті фермери, які їх і орендують

А в них вже є такі пропозиції? Вони ж наче схожі суми платили лише за 49-річну аренду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про суми тільки чутки. Одні називають тис баксів, інші тис євро, ін 2200 баксів і т.Державної
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я перепрошую, то як, політику вже назад повернули? Можна вже обговорювати?

Самсая высшая сила форума дала добро на политику:lol:

 

Добавлено через 1 минуту

за 1000 баксів/гектар із задоволенням викуплять землі ті фермери, які їх і орендують (всі мої знайомі, хто має в оренді такої думки..я вже мовчу про великі агрофірми, для яких ці суми - копійки)

 

зараз вже зарухались з оформленням паїв внуки/діти...бабці мають паї, але папери ще зразка 2000-х...тепер шуршат з оновленням доків, баксів всі хочуть, що тут дивуватись

тут, де живу, орендні поля повіддавав ще минулого року...поки вистачає своїх городів, а дістане то все, то і свої в оренду віддам, паї в оренді, зараз повновили договір на 10р..і згідно умов розірвати його ой як не просто

 

10 баксыв сотка - круто:lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паї будуть продавати, а там по 2-5 гектарів.

Выскажу сомнение,что когда прийдёт дядя купить хулиард гектаров,кто-нибудь обратит внимание,что в очереди стоял парень за парочкой гектарчиков...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за 1000 баксів/гектар із задоволенням викуплять землі ті фермери, які їх і орендують (всі мої знайомі, хто має в оренді такої думки..я вже мовчу про великі агрофірми, для яких ці суми - копійки)
Гм, чому ж вони в зРаді сімнадцять років тримають мораторій? То й же Бойко, який проти продажу землі, в нього, НЯП, 80к гектарів в оренді.

 

10 баксыв сотка - круто
Продажная стоимость земли с/х в РФ —1,15к, в Молдове — 1,7к.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про суми тільки чутки. Одні називають тис баксів, інші тис євро, ін 2200 баксів і т.Державної

Это прикормленные агрохолдингами эксперты пытаются внушить такие цены населению. В соседней Польше гектар стоит 10куе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это прикормленные агрохолдингами эксперты пытаются внушить такие цены населению. В соседней Польше гектар стоит 10куе.

 

ну вот и найдутся алконавты или люди,кот позарез нужно штука баксов. так за ними и остальные начнут, ибо"потом опять могут сделать мораторий":) так и живемо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну вот и найдутся алконавты или люди,кот позарез нужно штука баксов. так за ними и остальные начнут, ибо"потом опять могут сделать мораторий" так и живемо

Чого Ви так переймаєтеся за ідіотів? Ну продадуть і зіп"ються, потім здохнуть. Хіба ж це погано? У нас кретинів (в медичному сенсі) - три чверті населення. Та навіть 10-20% з них здохне - це ж добре буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені вже запропонували 300 доларів орендної плати за гектар. За скільки її там ідіоти продаватимуть? За 2000 доларів? Ну-ну...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас як було 2200грн за гектар, так і є...Це на хмельниччині, тут в терн по 3000 гектар

 

ну по тис баків я б і сам прикупив трохи

 

Добавлено через 59 секунд

Вомбат

 

цікаво що за такі фермери і де паї, та під що така ціна орегди, нігде на сг паї таких цін не зустрічав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За скільки її там ідіоти продаватимуть?

А за скільки ідіоти, нехай навіть нарікі, продають квартири в Києві? Щось я не бачу акуціону небаченої щедрості, щоб вони їх по 2 штуки баксів продавали. Вони хоч і нарікі, але нижче ринкової ціни нічого не продадуть. Чому з землею має бути навпаки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А за скільки ідіоти, нехай навіть нарікі, продають квартири в Києві? Щось я не бачу акуціону небаченої щедрості, щоб вони їх по 2 штуки баксів продавали. Вони хоч і нарікі, але нижче ринкової ціни нічого не продадуть. Чому з землею має бути навпаки?

 

да найдутся и не мало, если знаешь козын_ там половина богатых мира сего живет, так вот в средине 90 . земельку начали резко скупать. олень продал 10 соток взял условно говоря форд сиерру какого то там года сами понимаете какого и очень счастлив стал. через 5 лет 10 000 уе сотка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это прикормленные агрохолдингами эксперты пытаются внушить такие цены населению. В соседней Польше гектар стоит 10куе.

 

Где Польша - и где мы.

Наблюдая за всем процессом, всё больше склоняюсь к мысли, что будет всё как с приватизацией предприятий. Вот вроде ваучеры раздали всем, но толком распорядиться ими простым работягам не удалось - либо продай за копейки, либо вообще в мусор превратятся, а предприятие останется у хозяев.

Ну сильно сейчас всё похоже.(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

взял условно говоря форд сиерру какого то там года сами понимаете какого и очень счастлив стал. через 5 лет 10 000 уе сотка

Ну так я еще помню времена когда квартиры в Киеве были по 5 куе штука (не 1 м2, а целая квартира). Времена такие были - все дешево было, доллар другой был. А не так давно - хрущевки по 100 куе продавались. Найдите сейчас такого дурака взять в кредит хрущ за сотку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где Польша - и где мы.

Наблюдая за всем процессом, всё больше склоняюсь к мысли, что будет всё как с приватизацией предприятий. Вот вроде ваучеры раздали всем, но толком распорядиться ими простым работягам не удалось - либо продай за копейки, либо вообще в мусор превратятся, а предприятие останется у хозяев.

Ну сильно сейчас всё похоже.(((

Не похоже. Между теми работягами и этими двадцать пять лет дикого капитализма.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому з землею має бути навпаки?

Це як Вам приспічило до вітру,а там зайнято,знов зайнято,весь час зайнято.А тоді,несподіванно,раз і вільно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не похоже. Между теми работягами и этими двадцать пять лет дикого капитализма.

 

Так я не против ошибиться, но...

Люди так быстро не меняются. И акулы, и мелкие карасики.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...