Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Преимущества и недостатки разных конструкций печей (За разборки буду банить!)

salix

Рекомендовані повідомлення

Вы тоже -читали мой темы на краине майстрив.? или знаете -мой работы.?

 

Вот и видео уже есть, ни в коем случае не уменьшаю Ваш профессионализм, но говорить что Ваш продукт и немецкий одно и тоже это как запорожец и бмв, ведь обе едут. Немцы в отличии от нас очень точно и педантично подходят к этим вопросам.

У нас достаточно мастеров при виде работ которых немцы открывают рты, но есть очень важная деталь.

Дело было несколько лет назад(если точнее около 10лет назад) на специализированной выставке. Приезжали партнеры из Германии, представитель завода производителя. Увидел он один из каминов из мрамора начал пытать автора мол на каком станке, оборудовании вы такое делаете? Мастер ему ответил, что в основном ручным инструментом, такими-то. Тот опешил. Ему было непонятно, как такую ручную работу сделать коммерчески успешной, она ведь стоит кучу денег. Там привыкли автоматизировать процессы и снижать издержки. И ручная работа немецкого специалиста стоит сумасшедших денег, потому как мало того что это единственный экхемпляр, так еще как минимум сертифицированный и безопасный. У нас же, наоборот, то что сделано в ручную называют кустарщиной(к сожалению часто правы) и больше доверия заводским изделиям.

Как то так. Обязательно изучу Ваш блог и работы, уверен найду много чего интересно для себя.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Цитата: Могу показать щиток в обоях. и даже два. Фишка простая. Обой наклеены на второй контур. Решеток просто не видно. Жаль фото не грузяться.

 

чудно...хош сказать что поверхность тупо холодная а тепло снимается из конвекционных зазоров между контурами? Ну не знаю.... по-моему кирпич снаружи всравно должен нагреться. Хотя если это чугунная топка....

 

Добавлено через 14 минут

Цитата: все ударились в колпаки и теплоемкие печи.а щитки считают премитивом.

 

Вова ты так и не понял причины такого игнора?

Главная причина---неравномерность прогрева...тем более таких какими ты хвастаешь везде -5 7 9- каналов(ходов колодцев)... и тем более как вы там привыкли их делать с последовательными каналами....ну сам подумай что достанется последним по ходу каналам после первых? Они лишь для перегородки стоят. Ты вообще вкурсах что дым двигаясь по кирпичному ходу теряет тепло, для чего и сделан ход, и чем длиннее ходы -тем больше теряет...?

Делать же паралллельные каналы как то у вас не принято, почему?-для меня загадка. Согласен, кладка наребро ускоряет прогрев и несколько нивелирует неравномерность,т.е. неравномерностть прогрева при кладке наплашку еще сильнее заметна но она полюбому есть. К тому же дополнительная неравномерность появляется при твоих "крестиках" где лучи щитка разные по длине а значит дыму легче пойти через тот что менше. *** Повторю ище раз -Мариуполь ,город металургов. Мартеновские печи , доменные печи , коксохим., нагревательные ,термические, миксера / емкость для хранения жидкого чугуна/. Производственная ,технологическая -дисцеплина , допуски ,марки кирпича. Щиткам в простенках +более 100 лет. Иван Данилович -скажи что небуть -умное.

__________________

печное отопление

+37544 718 08 26

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у меня щиток в обоях и у знакомого так же. Я переделал топливник на подовый, а у знакомого изначально все так как планировали .
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По отделке больше интересно. Так понимаю что лучше второй контур, типа узкого лицевого кирпича. Какие еще варианты отделки возможны?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вова ты так и не понял причины такого игнора?

Главная причина---неравномерность прогрева...тем более таких какими ты хвастаешь везде -5 7 9- каналов(ходов колодцев)... и тем более как вы там привыкли их делать с последовательными каналами....ну сам подумай что достанется последним по ходу каналам после первых? Они лишь для перегородки стоят. Ты вообще вкурсах что дым двигаясь по кирпичному ходу теряет тепло, для чего и сделан ход, и чем длиннее ходы -тем больше теряет...?

Делать же паралллельные каналы как то у вас не принято, почему?-для меня загадка. Согласен, кладка наребро ускоряет прогрев и несколько нивелирует неравномерность,т.е. неравномерностть прогрева при кладке наплашку еще сильнее заметна но она полюбому есть. К тому же дополнительная неравномерность появляется при твоих "крестиках" где лучи щитка разные по длине а значит дыму легче пойти через тот что менше.

__________________

печное отопление

+37544 718 08 26

Итак - поговорим о щиткаж.Неравномерный прогрев. Любая печь / кроме двух контурной/ на первых парах -выдаст -неравномерный прогрев. Неправильно сделанный щиток -тоже даст перекос в нагреве. хотя -колпаковый / при правильном соотношений / тоже даст равномерный прогрев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итак - поговорим о щиткаж.Неравномерный прогрев. Любая печь / кроме двух контурной/ на первых парах -выдаст -неравномерный прогрев. Неправильно сделанный щиток -тоже даст перекос в нагреве. хотя -колпаковый / при правильном соотношений / тоже даст равномерный прогрев.

Ні про що. Без конкретики це просто флуд: може дати, може не дати...

Вогнистий, досить тягти кота за хвіст. Від чого залежить прогрів? Яким чином виражається ця залежність? Як визначити довжину каналів? Як розрахувати пріоритет в щитках, якщо їх більше, ніж один?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні про що. Без конкретики це просто флуд: може дати, може не дати...

Вогнистий, досить тягти кота за хвіст. Від чого залежить прогрів? Яким чином виражається ця залежність? Як визначити довжину каналів? Як розрахувати пріоритет в щитках, якщо їх більше, ніж один?

Покажите хотя бы пару фот печей - которые вы сделали своими руками. и читайте ТРОЛЛ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

которые вы сделали своими руками

Я не мурую печі, тим паче своїми руками. Між іншим, я і камінів не ставлю. Якщо Ви думаєте, що я муляр, чи інсталятор, то Ви помиляєтесь.

Але спробуйте не плювати в сторону опонента, особливо безпідставними звинуваченнями у тролінгу, а говорити по суті. Ви навели абстрактні твердження, ще й без обгрунтувань. Я не розумію, з чого Ви робите висновки. Будьте ласкаві, дайте відповідь на поставлені запитання. Я не прошу нічого надзвичайного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не мурую печі, тим паче своїми руками. Між іншим, я і камінів не ставлю. Якщо Ви думаєте, що я муляр, чи інсталятор, то Ви помиляєтесь.

Я давно это -знаю. Вы занимаетесь -другим делом.

Але спробуйте не плювати в сторону опонента, особливо безпідставними звинуваченнями у тролінгу

Это чья фраза - ?

Ні про що. Без конкретики це просто флуд: може дати, може не дати...

Вогнистий, досить тягти кота за хвіст.

Для начала нужно знать -хотя бы о чем разговор. Название темы - прочитайте. И если Вы-не печник , то вам не понять -о чем разговор.и тем более я хотел поговорить с Иванко / Иван Данилович/ . Тем более -мы знаем о чем говорить и сам придмет разговора.

Ви навели абстрактні твердження, ще й без обгрунтувань. Я не розумію, з чого Ви робите висновки. Будьте ласкаві, дайте відповідь на поставлені запитання. Я не прошу нічого надзвичайного.

Тема разговора -перекосы нагрева -канальных щитков , от чего они происходят ? и как избежать этих перекосов. Дальше будут схемы ,фото и дебаты по этому вопросу. а вы хотите - все и сразу. Готов Вас послушать по этой теме. Для начала -какие каналы лучше - горизонтальные или вертикальные.?

Змінено користувачем вогнистый владимир
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это чья фраза - ?

ТРОЛЛ

Якщо Ви мали на увазі стандарт TR-OL 2006, то скоріш за все писали б з одним "Л". Вас інколи важко зрозуміти.

 

Для начала нужно знать -хотя бы о чем разговор. Название темы - прочитайте. И если Вы-не печник , то вам не понять -о чем разговор.и тем более я хотел поговорить с Иванко / Иван Данилович/ . Тем более -мы знаем о чем говорить и сам придмет разговора.

Та якось не плутався в темі, і заважати Вашому спілкуванню не хотів, просто помітив, що всі розмови зводяться до міряння піпіськами (ковпаки-щитки), а на виході завжди зеро. Ніхто з опонентів не здатен вродити хоч якогось адекватного аргумента.

 

Тема разговора -перекосы нагрева -канальных щитков

Я так і подумав, коли побачив ці цитати з сусідньої теми. Уникати перекосів не важко:

1) зведення кількості каналів до одного, особливо у печах, де значні потужності при паралельних каналах можуть створити значний перекіс;

2) компактизація димових каналів, що дозволяє локалізувати зону перегріву;

3) обирати систему з одним опусканням каналу (одна вертикальна частина після топки, що спрямовуватиме димові гази до низу). Така система легше прораховується і має високу варіативність. Для невеликих печей не проектувати опускань диму взагалі.

4) двостінна піч. Друга стінка дозволяє згладити нерівномірний прогрів по каналах шляхом зниження градієнта випромінення від поверхні каналів та при системі гіпокауста створити рівномірний прогрів облицювання (шамот, кахель - байдуже).

Для начала -какие каналы лучше - горизонтальные или вертикальные.?

Вже обговорювалось. Я зрозумів Вашу практику, але внаслідок відсутності аналітичних даних, неможливо встановити цінність ваших данних. Тобто, якийсь результат у Вас є, а передати не можете, як ніхто не може й оцінити його цінність. Хоч креслення якісь надайте, або якщо це комерційна цінність, то так і скажіть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Ви мали на увазі стандарт TR-OL 2006, то скоріш за все писали б з одним "Л". Вас інколи важко зрозуміти.

 

 

Та якось не плутався в темі, і заважати Вашому спілкуванню не хотів, просто помітив, що всі розмови зводяться до міряння піпіськами (ковпаки-щитки), а на виході завжди зеро. Ніхто з опонентів не здатен вродити хоч якогось адекватного аргумента.

 

 

Я так і подумав, коли побачив ці цитати з сусідньої теми. Уникати перекосів не важко:

1) зведення кількості каналів до одного, особливо у печах, де значні потужності при паралельних каналах можуть створити значний перекіс;

2) компактизація димових каналів, що дозволяє локалізувати зону перегріву;

3) обирати систему з одним опусканням каналу (одна вертикальна частина після топки, що спрямовуватиме димові гази до низу). Така система легше прораховується і має високу варіативність. Для невеликих печей не проектувати опускань диму взагалі.

4) двостінна піч. Друга стінка дозволяє згладити нерівномірний прогрів по каналах шляхом зниження градієнта випромінення від поверхні каналів та при системі гіпокауста створити рівномірний прогрів облицювання (шамот, кахель - байдуже).

 

Вже обговорювалось. Я зрозумів Вашу практику, але внаслідок відсутності аналітичних даних, неможливо встановити цінність ваших данних. Тобто, якийсь результат у Вас є, а передати не можете, як ніхто не може й оцінити його цінність. Хоч креслення якісь надайте, або якщо це комерційна цінність, то так і скажіть.

 

)). Всегда интересно читать посты человека, который никогда чего то не делал, но всем рассказывает как надо это делать.

Sheridan, Вас не пугает Ваша "экспертность"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

)). Всегда интересно читать посты человека, который никогда чего то не делал, но всем рассказывает как надо это делать.

Sheridan, Вас не пугает Ваша "экспертность"?

Я не експерт у печах. Я не перекладчик і не пічник. Мене вони цікавлять. Ви падаєте низько, намагаючись вхопитись за особисті якості опонента і використати їх як аргумент. Окрім того, я зовсім не маю бажання вказувати як саме Вам робити, чи Вогнистому, чи будь-кому іншому. Не це мене цікавить. Я переконаний, що у моїх міркуваннях є помилки, пов'язані саме з практикою нашого ринку.

Будь ласкаві, поясніть, де я помилився.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не експерт у печах. Я не перекладчик і не пічник. Мене вони цікавлять. Ви падаєте низько, намагаючись вхопитись за особисті якості опонента і використати їх як аргумент. Окрім того, я зовсім не маю бажання вказувати як саме Вам робити, чи Вогнистому, чи будь-кому іншому. Не це мене цікавить. Я переконаний, що у моїх міркуваннях є помилки, пов'язані саме з практикою нашого ринку.

Будь ласкаві, поясніть, де я помилився.

 

Sheridan, прочитать и пересказать теорию несложно. Сложности всегда возникают в процессе ее реализации. Нравятся Вам печи, начните их делать. А пока мнение любого аматора, построившего себе собственноручно печь, для меня интереснее любой теории. Ибо это реальная жизнь.

Нравится Вам TR-OL 2006? Считаете Вы его нужным и полезным? Организуйте семинар на эту тему. Сразу будет видно сколько людей думают также. Принимайте его за стандарт для собственной работы. И делайте реальные заказы. Жизнь покажет насколько Вы правы.

Для Вас отдельный вопрос. Почему нет качественных чугунных печных дверок украинского производства? Что нужно для этого?

15590431_10.jpg.2b7ce0b6b75563b58d9f051e3f4db724.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прочитать и пересказать теорию несложно

Поки це з присутніх ніхто не зміг.

Сложности всегда возникают в процессе ее реализации.

Ось це мене й цікавить, але безглуздо про це говорити з тими, хто не пройшов попередній пункт. Ну ліпить щось та й якось, а як і чому - пояснити не може.

А пока мнение любого аматора, построившего себе собственноручно печь, для меня интереснее любой теории.

Там якраз у сусідній темі аматор і наліпив. Він просто взяв і наліпив, як Ви і хотіли. А тепер у нього димить.

Нравится Вам TR-OL 2006? Считаете Вы его нужным и полезным? Организуйте семинар на эту тему.

Якщо організовуватиму - Вас запрошу.

Принимайте его за стандарт для собственной работы. И делайте реальные заказы. Жизнь покажет насколько Вы правы.

Життя вже показало: каміни витіснили печі.

Для Вас отдельный вопрос. Почему нет качественных чугунных печных дверок украинского производства? Что нужно для этого?

Думаю, що у швидкому часі це зміниться, але для цього потрібне бажання пічників сформувати єдині вимоги: ескізи та стандарти для створення конструкцій дверцят. З пічниками, з якими працює наша компанія, ми вивели результат, але ми працюємо зі сталлю, оскільки вона дає більше можливостей роботи з формою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там якраз у сусідній темі аматор і наліпив. Він просто взяв і наліпив, як Ви і хотіли. А тепер у нього димить.

 

Ну дымить может любая(собрнная и профом в том числе), а вот как заказчик, я в свое время так и не смог с исполнителя плучить ответ о том как оно работает.

 

Максимум идите почитайте на stove.ru там все написано.

 

Обычно так туманно: "Та зачем вам вникать.", "Та все будет нормально".

 

Я уже молчу о том чтобы получить от печника чертеж с порядовками в электронном виде, максимум

наприсовать самому и спросить "Тут все соответствует тому что слеплено вживую?"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От з чим я і хочу боротись. Проекти, стандарти та розрахунки мінімізують ризики та встановлять нижній поріг стандарту якості результату. Прямо як на Заході.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продолжим о щитках Вот щиток -каналка. Сделана - не правильно. и будет перекос при нагреве.

t___2_ue_669.jpg.0a11ad9bc795afd5d88ced79c2cb65ec.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От з чим я і хочу боротись. Проекти, стандарти та розрахунки мінімізують ризики та встановлять нижній поріг стандарту якості результату. Прямо як на Заході.

 

Блин Вы когда последний раз с простыми людьми общались, которых основная масса. Народ за печку не может заплатить, а Вы расчеты предлагаете. У нас государственное регулирование к чему привело, Вы еще хотите печи регулировать, дак у нас люди просто замерзнут. Люди сейчас строят печи, чтоб хот как-то с экономить. Уходят от газа со всеми эх проэктами, нормативами, проверками и т.п.

Могу делать и порядовки и расчеты, только это не кому не нужно. Кто быдет оплачивать эти расчеты, проекты. Не принято у нас доплачивать за мозги.

Да и потом разница между расчетом и печкой сделаной печником с опытом не будет больше 10% ее даже не заметят. Правильно Вогныстый говорит, или ему нужно каждую печку расчитывать, дак он на это болше времени потратить и кто за это заплатит.

Да почитайте хотябы старый ГОСт там теплоотдача для одной печи разная в зависимоти от режимов топки (1 или 2 раза в сутки). То есть многое от истопника зависит. Из практики ремонта печей, в принципе любой косяк поправим (не работаюшую печку можно превратить в работаюшую)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

lobane, Не обращайте внимание. продолжим. Канал и колпак. Особое внимание -на задвижки./ как стоят/

t___2_ae_124.jpg.6d4cb93052e860c7aa65f6e697815516.jpg

t___2_ue_669.jpg.97f1dec98b153dae8625d3663422657b.jpg

t_1_753.jpg.259d01b6381b519d6a67eb1071b9dd09.jpg

7319182_DSC05693.thumb.JPG.069f05942d24047b7887c2f77026a019.JPG

PA190174.thumb.jpg.bbca4008215cc01875d8ff71d2a8da24.jpg

t_005__ue___171.jpg.432e0550e89d4c6ddc81f1b37b675361.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин Вы когда последний раз с простыми людьми общались, которых основная масса. Народ за печку не может заплатить, а Вы расчеты предлагаете. У нас государственное регулирование к чему привело, Вы еще хотите печи регулировать, дак у нас люди просто замерзнут.

Я сам є дуже навіть простою людиною:). Є різні верстви населення, різні за доходами. Ви загнали себе у нішу бідняків і тепер думаєте, що крім цієї ніші найдешевшого шлаку більше нічого немає. Може для Вас це і так. Удачі у розвитку.

Могу делать и порядовки и расчеты, только это не кому не нужно. Кто быдет оплачивать эти расчеты, проекты. Не принято у нас доплачивать за мозги.

Ринок ІТ України говорить про те, що нічорта Ви про оплату роботи мозгами не знаєте.

Якщо можете - покажіть хоча б один розрахунок, але не по старому ГОСТу 47-го року, а по якомусь документі цього століття, яким Ви користуєтесь.

Да и потом разница между расчетом и печкой сделаной печником с опытом не будет больше 10% ее даже не заметят. Правильно Вогныстый говорит, или ему нужно каждую печку расчитывать, дак он на это болше времени потратить и кто за это заплатит.

Я не думаю, що треба рахувати кожну піч, достатньо мати основні моделі, але схоже, ніхто тут і першої не рахує. Я от думаю, що ніхто тут цього не вміє і просто намагається знайти причини пояснити своє невігластво. Інакше я вже давно просто побачив би якийсь розрахунок.

Да почитайте хотябы старый ГОСт там теплоотдача для одной печи разная в зависимоти от режимов топки (1 или 2 раза в сутки). То есть многое от истопника зависит.

Я не знаю, де Ви це вичитали. У мене пише так:

III. Расчет печей

1. Проектирование и расчет печей производится для случая двух топок в сутки.

7. расчетная теплоотдача печи за время между двумя смежными топками (Qрасч) в ккал определяется по формуле:

Qрасч = 12 Qчас

Але я б не користувався ГОСТом 70-літньої давності у будь-якому випадку.

То есть многое от истопника зависит. Из практики ремонта печей, в принципе любой косяк поправим (не работаюшую печку можно превратить в работаюшую)

Якби це було так, то не доводилося б печі розбирати. Тим паче, працююча піч не є синонімом хорошої печі. Гірка цегли з прямотоком - теж працююча піч.

lobane, Не обращайте внимание.

Я розумію, що Ви зараз звертаєтесь до lobane для моєї дискредитації хоч таким низьким чином. Це багато про що говорить.

Канал и колпак. Особое внимание -на задвижки./ как стоят/

Це просто малюнки: може працює, може ні; може ефективно, може ні. Схема каналів потрібна для ітерації оптимальної конструкції, а Ви показуєте її, як якесь фінальне одкровення. Я такого вже надивився, навіть у старому ГОСТі вони є, може тільки без байпасу та шибера, але навіть старий ГОСТ був потрібен для гарантії мінімальної ефективності, чого фоточки не дають.

І ще, на скечапі 669 у Вас нерівномірний прогрів? Чи таки рівномірний? Міряєте долонькою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, почитай. www.forum.stovemaster.ru/viewtopic.php?t=10373&postdays=0&postorder=asc&&start=40. Извеняюсь -за ссылку.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товарищ из массы интеллигенции,о которых Гумилев говорил-ничего не знают,ничего не умеют,но обо всем говорят.А в данном случае еще и бороться собрался .Майданная дурь еще не выветрилась.

Начинай,дружище,с подсобных работ.Посмотришь,попробуешь,будет хотя бы почва под ногами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товарищ из массы интеллигенции,о которых Гумилев говорил-ничего не знают,ничего не умеют,но обо всем говорят.А в данном случае еще и бороться собрался .Майданная дурь еще не выветрилась.

Начинай,дружище,с подсобных работ.Посмотришь,попробуешь,будет хотя бы почва под ногами.

Та ж логічна помилка: внаслідок відсутності аргументів звертатися до особистих якостей опонента для його дискредитації. За благословення адміністрації, Ви вільні так чинити без обмежень, адже такі вкиди і відрізняють слов'янські форуми.

Щодо практики, то ті інженери та технологи, які відповідають за будівництво мостів та атомних електростанцій, яких я знаю, зварювальниками не починали. Мабуть, пічна справа має вищу складність, ніж усілякі колайдери, тому треба пхати руки в глину і не говорити багато.

 

Sheridan, почитай. www.forum.stovemaster.ru/view...=asc&&start=40. Извеняюсь -за ссылку.

Цей форум я читаю постійно, дякую за посилання. Ми з Вами теж вже пройшли етап суперечки доцільності контролю якості та нормативів. З двох форумів я зробив висновок, що Ви швидше переймаєтесь тим, чи хтось буде контролювати Вас. Усе зовсім навпаки: майстерні пічники скоріш за все захочуть виділятись серед тих, хто тільки називає себе пічниками; а ті, хто захоче стати пічником, матиме чіткі критерії, щоб так називатись. Так от, на сайтах західних пічників є окремі сторінки про те, яким чином вони гарантують споживачеві якість. Крім "зуб даю" та "мене всі знають" вони ще вказують саме стандарти якості, яких дотримуються у розрахунках та виконанні. Сила цього аргументу для користувача (який про цей стандарт міг і не здогадуватись, не те, що читати) буде завжди у тому, що за цим стандартом стоять десятки лабораторій та покоління пічників, тобто піч буде гарантовано якісною, адже якщо майстер не дотримається вказаного стандарту, то відповідно до договору, змушений буде компенсувати витрати. Майстер-пічник відповідає за якість, і ця відповідальність цінується найбільше. І не плутайте стандарт проектування, чи стандарт випробування зі стандартом матеріалів: якщо добре почитати, то стає зрозуміло, що на ринку печей Європи по тій самій сертифікації проходять як преміум-клас, так і муровані з цегли печі, тобто ніхто не змушує Вас валити клієнту рахунок на матеріали на 13КЄвро. Важливо те, які спрощення можна внести, щоб отримати ту ж мінімально гарантовану якість. Це можливість розвитку і мені начхати, як у Вас з цим складеться: мені не холодно і не гаряче.

 

Я майже впевнений, що звернувся не туди і не до тих. Оскільки мої повідомлення були сприйняті як спроба нав'язування, повчання чи неповаги, то це явно слід припинити. Моя цікавість задоволена, усім дякую за участь.

Вдалого крафту!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sheridan, Меня сегодня на соседнем ресурсе -резали и подчищали как могли. Очередная попытка -продвигать свой идей и продукцию. Я обсалютно -не боюсь контроля и проверки. Ибо проработал 12 лет на горячих работах /промышленное пече строение/ и что такое производственная ,технологическая дисциплина ,а также допуски , нормативы и все прочее -знаю. Не все о чем вы говорите на Западе -не все так просто. Индивидуальные проэкты , и прочие вещи - очень дорогое удовольствие. и есть -ширпотреб / со стандартным набором/

Майстер-пічник відповідає за якість, і ця відповідальність цінується найбільше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я когда то (уже давненько) подписался на тему, потом она прилично подзаглохла... А тут неожиданный ренессанс.

Я к тому, что сам вообще ни разу не печник, да и не помню уже, о чем писалось все предыдущие страницы, но, просматривая по привычке последние, могу сказать, что мне более аргументированными представляются выкладки Шеридана, - уж простите, отцы-печники.:)

Человек просто и ясно изъясняется, а аргументы "старожилов ветки" в данном случае выглядят неубедительно...

Ну, та то таке.

Думаю, хорошая печь еще себя не изжила, и борщ или мясо из печи в каминной топке не сварганишь.

 

Извините, что встрял, всем успехов в своих делах:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...