Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как бороться с мусором.

Petrovith

Рекомендовані повідомлення

Давайте будем справедливы - Украина, к сожалению, на 70% колхозная страна.

Как убедить колхозника не срать, там где живешь? Да, никак.

Он срал, срет и срать будет. А если после трактора в крыжополе он себе еще и хундай с дачей купил... Как ты против него попрешь?

Ау, киевляне... Крещатик, похож на помойку... Подол засран, до неузнаваемости.

А Вы ищете черную кошку. Наверное это я пришел со своим пивом и насрал там...

И специально под знак на одесской выбрасываю свой говенный мусор на трассе, т.к. не комильфо. Самовар вонять будет. Носки не стираны, но коврики постираны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте будем справедливы - Украина, к сожалению, на 70% колхозная страна.

Как убедить колхозника не срать, там где живешь? Да, никак.

Он срал, срет и срать будет.

Як переконати колгоспника не срати там де живе сусід. От реальна проблема. В своєму дворі мало хто сре. А от в колгоспі це вже все загальне, тому цілком можна і погадити.

Повз мій двір ходять сусіди з будинку навпроти. Регулярно сміття кидали з своїх сходів в мій двір. Я прибирав років з 10, потім мене задовбало це і я просто почав сміття збирати і не нести в смітник, а через перила закидати назад їм на сходи. І знаєте кількість сміття зменшилась. Пляшок, пакетів, обгорток немає. Зараз воюю з любителями котів. Вони їх годують не в своєму дворі, а в моєму. Пару раз сварився з дебілами які кидають кашу (яку коти звісно не хочуть їсти) прямо мені на стежку. Перестали, почали кидати поруч з стежкою. Зловив знову при вивантажування чергової порції насував **** по самі вуха, перестали кидати. Зараз ніби чемні годують з консервних банок прямо в себе на сходах. Але пусті банки ніхто не виносить, їх просто скидають мені в двір. Я звісно це все перекидаю назад і тоді їх викидають.

Пару раз сварився з курцями які кидають недопалки в мій двір. Вийшли на сходах покурили і до мене кидають. От ці вже не виправні, вони не те що не перестають кидати, вони ще й сваряться і показово смітять. Але бидло воно і є бидло.

Верхом став один ніби культурний чоловік. Привів якогось ханирика, про щось спілкувались на сходах, того приперло в туалет. Як думаєте куди його відправили, думаєте в свою квартиру товариша повів? Ні звичайно відправив в мій двір. Дружина свариться, а вони не розуміють чому це комусь не подобається, що в його дворі мочаться.

Але якщо зайти в їхній двір, то там чистота і порядок, навіть дитячий майданчик зроблений мешканцями двору. От і виходить що гадять не в себе, а в сусідів, по місту.

 

Не раз робив зауваження людям які сміття кидають не в урну, а на землю. Реакція або сварка, або просто не розуміння чого це від мене хочуть.

 

Так що як навчити людей не гадити запитання і мене цікавить...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так що як навчити людей не гадити запитання і мене цікавить...

Тільки зовсім неполіткоректними та караємими за законом діями. І ще не факт, що з першого разу дійде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
delo.ua/ukraine/verhovnaja-rada-uvelichila-shtrafy-za-musor-i-narushenie-ekologi-327815/

 

Навчіть, будь ласка, як корістуватися таким надбанням як нові штрафи пересічному громадянину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навчіть, будь ласка, як корістуватися таким надбанням як нові штрафи пересічному громадянину?

 

Пересічний громадянин повинен знати, що штрафи тепер більші, і відповідно себе поводити в лісі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пересічний громадянин повинен знати, що штрафи тепер більші, і відповідно себе поводити в лісі.

Пересічний громадянин має знати що в разі засирання довкілля він заплатить штраф і тоді буде поводити себе відповідно в лісі. :flag1:

А для цього він сам має або заплатити, або на власні очі побачити як платять інші.

По іншому ну ніяк.

Нагадайте який в нас штраф за п'яні покатайки? І зауважте там таки ловлять, штрафують. А тут просто збільшили штраф і все - всі стали чемними. :lol:

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пересічний громадянин має знати що в разі засирання довкілля він заплатить штраф і тоді буде поводити себе відповідно в лісі. :flag1:

А для цього він сам має або заплатити, або на власні очі побачити як платять інші.

По іншому ну ніяк.

Нагадайте який в нас штраф за п'яні покатайки? І зауважте там таки ловлять, штрафують. А тут просто збільшили штраф і все - всі стали чемними. :lol:

Зберегти

 

Пропозиція?

Не штрафувати?

Про "всіх" мова ніколи не буде йти. Завжди буде певна частина людей, які або не знають закону, або думають, що минеться, або їм начхати на все і всіх. В нас таких дуже багато. Але, на мій розсуд, єдиний шлях - підвищувати, ловити і карати. Скільки треба - 10, 20, 40 років. І, звісно, давати людям шляхи легального буття - в даному випадку легальної утилізації сміття.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропозиція?

Не штрафувати?

Про "всіх" мова ніколи не буде йти. Завжди буде певна частина людей, які або не знають закону, або думають, що минеться, або їм начхати на все і всіх. В нас таких дуже багато. Але, на мій розсуд, єдиний шлях - підвищувати, ловити і карати. Скільки треба - 10, 20, 40 років. І, звісно, давати людям шляхи легального буття - в данному випадку легальної утилізації сміття.

Я сказав не штрафувати? :o

 

Ви хоч читали мій пост?:lol:

Пересічний громадянин має знати що в разі засирання довкілля він заплатить штраф і тоді буде поводити себе відповідно в лісі. :flag1:

А для цього він сам має або заплатити, або на власні очі побачити як платять інші.

По іншому ну ніяк.

Нагадайте який в нас штраф за п'яні покатайки? І зауважте там таки ловлять, штрафують. А тут просто збільшили штраф і все - всі стали чемними. :lol:

І де там про не штрафувати?

Я якось бачу навпаки що треба штрафувати всіх і всюди за засирання довкілля.

 

Від підвищення штрафів,які ніхто не платить, чистіше не стане. А от усвідомлення того, що доведеться заплатити, таки призведе до того що хтось задумається: а може ну його в топку смітити, дорого блін.

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від підвищення штрафів,які ніхто не платить, чистіше не стане. А от усвідомлення того, що доведеться заплатити, таки призведе до того що хтось задумається: а може ну його в топку смітити, дорого блін.

Зберегти

 

Заперечу. Є прямий зв'язок між сумою штрафу та невідворотністю покарання. Коли штраф 17 грн, ніхто не зверне на нього увагу, і ловити за нього ніхто не стане. Коли штраф великий, то навіть відкупитись виходить дорого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми говоримо про різні речі.

Спробу ще раз. Якщо не зрозумієте то я умиваю руки.;)

Просто підняти штраф це навіть не смішно. Результату не буде. Треба діяти в комплексі не просто підняти штраф і почати штрафувати. Якщо штраф буде хоч мульйон але всі знатимуть що нікого не оштрафують то сенсу не буде. Якщо ці нові штрафи почнуть показово виписувати то тоді хтось задумається. До речі скоро травневі і кількість тих кому можна виписати буде достатня.

Приклад. В ЄС не порушуть не через суми штрафів а через те що знають про невідворотність покарання. В Румунії під знак ніхто не стане. А в на румуни з задоволенням це роблять хоч штраф не 17 грн.

 

А те що в нас ніхто не звертає уваги через суму також не зовсім так є люди які мають дивитись і якщо не можуть справитися з обов'язками то не в сумах справа.

 

Добавлено через 6 минут

Я знаю людей яких дайці зупиняли за перевищення але до 20 км. Там взагалі жодного штрафу усне попередження але тим не менш зупиняли і мізки компостували.;)

І в них не сума штрафу була мотиватором а просто був час і натхнення. :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба діяти в комплексі не просто підняти штраф і почати штрафувати.
Погоджуюсь з тим, що вирішується проблема комплексно. І підвищення - такий самий важливий елемент. Великі штрафи , їх застосування, конкурентна можливість робити бізнес на утилізації - результатом повинна бути вигода пересічної людини від того, що вона не порушує правила.

 

 

Якщо штраф буде хоч мульйон але всі знатимуть що нікого не оштрафують то сенсу не буде.

 

Так не буває. Якщо штрафи великі, то завжди є кому штрафувати - як не в кишеню держави, так в свою.

 

В ЄС не порушуть не через суми штрафів а через те що знають про невідворотність покарання.

 

Приклад, будь-ласка, який би доводив, що за маленьких штрафів десь вдалось зрушити проблему. В ЄС всюди подібні штрафи великі.

 

 

В Румунії під знак ніхто не стане.

Якщо це правда, то це дає надію і нам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Ну ребята, вы даете... Штрафы.... Мало вам таких свалок под обьявлениями о штрафах? Не работает это у нас.... А вот то что я сделал- сработало.... Кстати вот это место сейчас. Абрикоска уродила в этом году на славу. Все соседи собирали... Вот только бомжи , суки, ветки ломали, когда рвали плоды на продажу...

20170710.thumb.jpg.f1000e1eaad1bd949a17519e8b475974.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...