Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Металопластик чи поліпропілен на опалення?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Nobel тогда лучше не берите.

 

не зрозумів....а як бути? Без опалення сидіти? :(

 

ну не всі ж можуть робити елітне опалення/будову/меблі і т.д.....:o

 

я розумію, що Ленд-крузер кращий за мій Фіат Скудо і Форд Транзит....але мушу їздити на таких...

 

теж саме розумію, що мідь і котел за 10-12 тис краще...але коштів то не має зайвих...а роботи ще повно по будинку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как я вас понимаю и поддерживаю Nobel.Буду придерживаться вашего мнения так что если выберете,не забудьте отписаться:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если говорить на чистоту, то если задача стоит сделать систему отопления из ППР, то лучшее из доступного это Вавин-Экопласт и труба обязательно Стаби, к сожалению в этой системе стаби идет зачасная, но поверьте, переплатив 20-30% Вы получите 100% качественный европейский продукт, за разумные деньги.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как почти земляку супруги, могу организовать Кальде по спеццене, но забираете сами в Киеве.

 

А надійну металопластикову трубу з доставкою у м. Рівне по приємній ціні можете організувати? Або може у кого є знижки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спецы,подскажите,а можно приблизительно подсчитать кол-во труб для СО для дома,есть какая нибудь универсальная система.Спрашиваю про основную трубу допустим 25 для моего случая,исходя из того что

40=коллектор

32=подача на 2этаж,подвал

25=подача,обратка

20=для подключение батарей

 

или лучше походить с рулеткой?Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спецы,подскажите,а можно приблизительно подсчитать кол-во труб для СО для дома,есть какая нибудь универсальная система.Спрашиваю про основную трубу допустим 25 для моего случая,исходя из того что

40=коллектор

32=подача на 2этаж,подвал

25=подача,обратка

20=для подключение батарей

 

или лучше походить с рулеткой?Спасибо!

 

А что Вы подразумеваете под "универсальной системой"? Или у Вас типовый дом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А надійну металопластикову трубу з доставкою у м. Рівне по приємній ціні можете організувати? Або може у кого є знижки?

Юнипайп (Упонор), ТЕСЕ, Голан, Рехау

 

По этим трубам есть скидки, если надо, пишите в личку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что Вы подразумеваете под "универсальной системой"? Или у Вас типовый дом?

 

Да нет,ну типа площадь дома такая то,приблизительно метраж труб такой то.Или радиаторов допустим 14+площадь дома(или м/п по внутрянке).Я наверное фигню пишу:D

Возьму метров 120 наверное +мелочевки,потом докуплю остальное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фират в них

20:10,42

25- 14,56

32 - 24,42

 

Якщо брати в них все - і котел/радіатори і труби - то до 15-20% ще знижку обіцяють...

 

Єдине не радує в цих трубах - це те, що їх потирібно зачищати :(

 

ИМХО, при таких ценах - взять недорогой металлопласт, фитинги не брендовіе, монтаж, тем более по верху, пройдёт без танцев с паяльником, зачисткой, гемором с монтажом, стоять будет, а как найдёшь клад, переделаешь на медь :)

У себя всё отопление тяну металлопластом, труба где Valtec, где АРЕ, фитинги АРЕ, не сказать, что бюджет страдает...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і яка ціна зараз на металопластик, не елітний...а середняок, щоб був норм в службі?..бо чесно на металопластик навіть не дивився...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і яка ціна зараз на металопластик, не елітний...а середняок, щоб був норм в службі?..бо чесно на металопластик навіть не дивився...

 

 

за 1 евро 16 труба уже будет качественный, а элитный металопластик -это только HENCO там и цена подороже будет

 

 

кстати я вам нашел котел Протерм Леопард....не Китай и не дорогой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сергей_84

що за котел і ціна?...можна в ПП...

 

по трубах: я вже чесно кажучи втомився вибирати...:o

 

ходив д осусідів, в них МП по зовні проведений "ліцензованою" бригадою...чесно - не подобається, особливо вигляд біля радіаторів...вроді і все рівно....но не подобається і все :(

 

а питання розширення поліпропілена мене просто добиває...:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А надійну металопластикову трубу з доставкою у м. Рівне по приємній ціні можете організувати? Або може у кого є знижки?

Надійна -это ТЕСЕ Rehau, тот же Golan, как Вам уже писали. С доставкой не могу, а так вопросов нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А надійну металопластикову трубу з доставкою у м. Рівне по приємній ціні можете організувати? Або може у кого є знижки?

 

А сколько и какой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

АСБ - відпало...

 

залишилися Калде і Фірат

подивіться ще на HP Trend (Чехія). чи Ви тільки без зачищення хочете?

 

а питання розширення поліпропілена мене просто добиває...

не дуже сильно він і розширяється, як на мене...

дивіться:

2.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сколько и какой?

 

Якщо система опалення буде колекторна, то необхідно приблизно 200 метрів 16-тої труби на радіатори, та 200 метрів 16-тої труби на теплу підлогу. Хотілося щось краще, якщо влаштує ціна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и обозвался тот, кто поможет.

 

При тому, що один раз вже допоміг, з радіаторами, по дуже приємній ціні!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... Хотілося щось краще, якщо влаштує ціна.

 

Ну то не играем в прятки, озвучьте цену, которую хотите платить за 16ю трубу - и решим этот вопрос.

Тем более, что 16-ка это мейнстрим и достанется почти всеми, разве что Вы ее захотите купить по 2грн за метр....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну то не играем в прятки, озвучьте цену, которую хотите платить за 16ю трубу - и решим этот вопрос.

Тем более, что 16-ка это мейнстрим и достанется почти всеми, разве что Вы ее захотите купить по 2грн за метр....

 

10...15грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...