Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поверка счётчиков воды

Игорь&Ира

Рекомендовані повідомлення

тоже общаюсь с Виталием Павликом

мой комент на то что приняли в КМДА

 

это новость хорошая, посмотрим как будут ее выполнять монополисты. И что теперь с 01.06 начнут петь высокопоставленные чины в КМДА, по поводу перевода на какието непонятные социальные нормы (о который ни кто не знает) для тех кто не поверил свои счетчики.

Так же теперь надо понимать, как ЖЕКи собираются передать все счетчики на обслуживание Киевводоканала, Киевэнерго и Евро-реконструкции. Теперь надо депутатам КМДА разработать сам механизм такого перевода потребителей из рук ЖЕКа к поставщикам услуги.

Потому как на бумаге это все хорошо, но что теперь покажет практика.

 

вот что он ответил

Александр, погоджуюсь, проте через місяць і представники монополістів і посадовці КМДА повинні доповісти про виконання рішення. Нашою ж ініціативною групою депутатів продовжуємо розробляти відповідний порядок та положення для посадовців та монополістів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что

ЛЕД ТРОНУЛСЯ :flag1:

 

kyivenergo.ua/news/223

 

З початку квітня КИЇВЕНЕРГО спростить процедуру повірки лічильників гарячої води

 

Image_ua_bigs

Компанія КИЇВЕНЕРГО інформує клієнтів про те, що з початку квітня 2015 року діятиме спрощена процедура повірки квартирних лічильників гарячого водопостачання.

 

Для зручності клієнтів співробітники КИЇВЕНЕРГО будуть здійснювати повірку лічильників гарячого водопостачання безпосередньо в квартирах. Завдяки спеціальному обладнанню ДП «Укрметрстандарт» прилади обліку гарячої води не потрібно демонтувати, передавати на експертизу і потім знову монтувати.

 

Для киян повірка лічильників гарячої води виконується безкоштовно. КИЇВЕНЕРГО здійснить її за рахунок коштів, що внесені національним регулятором до тарифу на гарячу воду для населення. До середини 2015 року завдяки коштам, закладеним у тариф, передбачено повірку 120 тис. лічильників гарячого водопостачання.

 

Залежно від типу лічильника міжповірочний інтервал становить 3-4 роки. За підсумками повірки клієнти отримають свідоцтво відповідності приладу обліку нормативним вимогам (сертифікат UCSM) або довідку про його непридатність.

 

Для замовлення послуги повірки лічильників гарячої води клієнтам необхідно буде з початку квітня 2015 року звертатися до контакт-центру компанії КИЇВЕНЕРГО за номером 1588 або (044) 202-1588 з мобільного.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переплатил по счётчику ХВ.

По квитанции заплочено больше чем на счётчике.

Счётчик был 2001года.

Счётчик не прошёл проверку,нужно менять.

Что теперь делать с переплатой.

Позвонил в ЖЭК,там ничего ясного не ответили,сказали что это очень плохо.

Я так думаю что какой то теперь им гемор будет.

Какие мои дейсвия?У кого такое было?Как решили?

Спасибо за ответы. ac.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переплатил по счётчику ХВ.

По квитанции заплочено больше чем на счётчике.

Счётчик был 2001года.

Счётчик не прошёл проверку,нужно менять.

Что теперь делать с переплатой.

Позвонил в ЖЭК,там ничего ясного не ответили,сказали что это очень плохо.

Я так думаю что какой то теперь им гемор будет.

Какие мои дейсвия?У кого такое было?Как решили?

Спасибо за ответы. ac.gif

 

когда перебирался в новую квартиру то у старого владельца по счетчикам была переплата

но т.к. в квартире стояло всего 2 счетчика из 4-х (в квартире 4 стояка), при этом один счетчик был уже поломан (полный воды в нутри)

то менял старые 2 счетчика на новые и ставил еще 2 дополнительных на другие стояки

- Пришел в ЖЕК предупредил что буду менять счетчики, они прислали человека чтоб зафиксировал показания (могут и не присылать, то тогда надо снятые счетчики им нести и показывать)

- Человек снимает показания и вы спокойно меняете все

- Потом идете опять в ЖЕК со старыми счетчиками и несете паспорта на новые счетчики, так же с собой берете платежки(если будут какие то спорный моменты то могут потребовать за 3 года, но обычно хватает несколько последних).

-В Жеке вам составляют акт что сняты старые счетчики с такими то показаниями и установлены новые счетчики с такими то показаниями

(у меня еще указали, что переплата на момент замены счетчиков составляла +Х кубов холодной и +Х кубов горячей)

до +20 кубов они особо внимания не обращали, а вот если более у кого было, то отправляли к начальнику на собеседование.

мне же просто сказали как набегут показания счетчика до таких то (это с плюсом переплаченных кубов), то только потом начинайте оплавчивать

так что в Вашем случае акт с какими показаниями сняты счетчики реально и какая переплата, пусть все в этом акте указывают. И старайтесь чтоб указывали в кубах

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По Киевводоканалу

Ну наконец то, мои и не только мои старания были услышаны, депутатами :\"\":

 

вот что из этого родилось

Извините многа букаф, но из песни слов не выбросишь :flag1:

посмотрим, что будет дальше

 

Що таке "прямі договори" з "Київводоканалом" і чому їх треба укладати?

kiev.pravda.com.ua/columns/5524c51445ecd/

 

До автора як депутата Київради і заступника голови постійної комісії з питань ЖКГ та ПЕК надходять низка звернень від киян на тему житлово-комунального господарства. Столичні мешканці просять роз’яснити, чому у них вимагають укладати договори із монополістами, що робити, якщо з крану тече тепла вода замість гарячої, які переваги ОСББ і т.д.

 

Аби привідкрити завісу таємничості сфери ЖКГ та пояснити мешканцям, за що вони платять кошти і що мають право вимагати від виконавців послуг, було засновано просвітницько-інформативний проект "Свідомий мешканець".

 

Першою темою, на яку хочу звернути увагу, є договірні відносини із монополістами, а саме "Київводоканалом".

 

Постачання холодної води та її водовідведення донедавна забезпечувалось споживачу експлуатуючою організацією (ЖЕКом, ЖБК, ОСББ), проте з літа минулого року холодна вода надається споживачу безпосередньо монополістом – ПАТ "АК "Київводоканал".

 

Саме тому, мабуть, кожен неодноразово чув про потребу укладення так званих "прямих" договорів з "Київводоканалом". Однак досі не кожен мешканець може відповісти, що то за договір і для чого він потрібен.

 

То навіщо потрібен "прямий" договір з водоканалом?

 

Відповідно до чинного законодавства, відносини між учасниками у сфері житлово-комунальних послуг (ЖКП) здійснюються виключно на договірних засадах.

 

Чому договори "прямі" і нащо вони проілюструємо за допомогою ланцюжків:

 

1) До 1 липня 2014 року постачання холодної води будувалося за схемою:

 

КИЇВВОДОКАНАЛ – ЖЕК/ЖБК/ОСББ – СПОЖИВАЧ

 

2) З 1 липня 2014 року маємо іншу схему постачання:

 

КИЇВВОДОКАНАЛ – СПОЖИВАЧ

 

Звідси і прямі договори – з ланцюжка усунено посередників.

 

Нова схема доволі неоднозначна. З одного боку, мешканців позбавлено можливості самим обирати виконавця послуг, їм нав’язано монополіста. З іншого боку, її застосування унеможливлює зловживання з боку недобросовісних ЖЕКів, за яких неодноразово утворювались великі борги через витрачання ними коштів, сплачених споживачами, на інші потреби, замість оплати послуг за холодну воду.

 

Отож, перший важливий висновок: прямі договори потрібні.

 

А що ж пропонує нам "Київводоканал" під соусом цих прямих договорів?

 

Перш за все, варто зауважити, що Договір, який пропонується до укладення "Київводоканалом", трактується монополістом як договір приєднання, до якого відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України друга сторона не може внести свої умови.

 

Звичайно, споживач сам вирішує, чи укладати договір на запропонованих йому умовах, але в даному випадку можливість вибору постачальника послуг є не просто обмеженою, але єдино можливою – так як постачальник є монополістом. Більше того, законодавством передбачено, що усі договори у сфері ЖКП, що укладаються між монополістами та фізичними особами, є договорами приєднання.

 

У той же час, в умовах такої монополії та з метою захисту прав споживачів під час укладення таких договорів приєднання, КМУ було розроблено та затверджено низку типових договорів.

 

Про необхідність дотримання форми цього типового договору наголошується у ЗУ "Про ЖКП": згідно з п. 3 ч. 2 ст. 21 виконавець зобов'язаний підготувати та укласти із споживачем договір на надання ЖКП згідно з типовим договором, а відповідно до п. 1 ч.3 ст. 20 закону споживач зобов’язаний укласти договір на ЖКП, підготовлений виконавцем на основі типового договору.

 

Тобто цією нормою законодавства чітко визначено, що якщо споживач хоче отримувати послугу, то він не може вибирати, укладати договір на отримання ЖКП, чи ні – він мусить це зробити. Фактично, природна монополія – це законодавчо визначений вибір без вибору: споживач може вибрати, чи отримувати холодну воду із крану від "Київводоканалу", чи відрами самотужки носити її додому з бювету чи Дніпра.

 

Отож, другий важливий висновок: договір із "Київводоканалом" не підлягає узгодженню зі споживачем, але має обов’язково відповідати умовам типового договору, затвердженого законодавством.

 

Зауважу, що прямого визначення поняття "типовий договір" – в законодавстві не існує.

 

Мін’юст у своїх роз’ясненнях щодо договорів у сфері ЖКП вказав, що "при укладанні договорів на надання ЖКП сторони не можуть відступати від змісту типового договору, затвердженого КМУ, але мають право конкретизувати його умови".

 

Аналіз текстів Договору "Київводоканалу" та Типового договору виявив близько 40 розбіжностей.

 

Проте чи є це відступленням від змісту типового договору, чи лише конкретизація його основних умов?

 

Отож, окремі відмінності, на думку автора, не є суттєвими та не несуть у собі загрози порушення прав споживачів (наприклад, п. 2.4, внесений у текст договору Київводоканалом самостійно, дублює п. 11 постанови КМУ № 630). Проте інші є абсолютно неприйнятними.

 

Незважаючи на те, що прямий договір є двостороннім, тобто укладається між "Київводоканалом" та споживачем, у пп.1 п.4.3 договору зазначається, що "Київводоканал" має право доручати виконання функцій за цим договором іншим юрособам на підставі відповідних договорів з дотриманням норм чинного законодавства.

 

Про цю ж "іншу юридичну особу" зазначається у пп.13 п.4.1, пп.2 та пп.12 п.4.2 та ін.

 

На якій підставі "Київводоканал" зберігає за собою право передавати обов’язки за договором іншій юридичні особі, не інформуючи про це споживача, а також хто нестиме відповідальність у разі неналежного виконання обов’язків нею – питання залишається без відповіді.

 

При цьому у типовому договорі відсутні положення, за якими виконавець має право передавати свої обов’язки за договором іншій особі, так як це може вплинути на права споживача. Тому цей пункт є відступленням від умов типового договору.

 

Окремо вимагає уваги п.10.1 договору, яким врегульовано питання захисту персональних даних споживачів.

 

Типовий договір було затверджено у 2005 р. (з редагуванням у 2009 р.), проте у 2010 р. було прийнято ЗУ "Про захист персональних даних", тому внесення змін до типового договору на предмет впорядкування обробки "Київводоканалом" персональних даних споживачів є логічним. Викликає занепокоєння лише спосіб, у який це зроблено.

 

Згідно із вказаним пунктом договору споживач повідомлений про включення своїх персональних даних до бази персональних даних не лише виконавця, але й уповноважених виконавцем юридичних осіб, які за договорами можуть здійснювати облік і розрахунки зі споживачами від імені виконавця.

 

Також "Київводоканал" включив положення про те, що у разі наявності договірних відносин між виконавцем та іншою юридичною особою, якій надано право виконувати функції виконавця, персональні дані можуть надаватись таким юрособам з метою виконання умов цього договору.

 

При чому зазначив, що "Право сторін на передачу вищевказаних персональних даних нічим не обмежене і не порушує права суб’єктів персональних даних та інших осіб".

 

Відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних" підставами для обробки персональних даних є: згода суб’єкта персональних даних (тобто споживача послуг) на обробку його персональних даних (ст.11).

 

Причому згідно п. 10 ст. 8 закону суб’єкт персональних даних має право вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди.

 

Тож, які у перспективі наслідки може спричинити таке право "Київводоканалу" передавати персональні дані споживачів юрособам, яким надано право виконувати функції виконавця, лишається здогадуватись.

 

У контексті обговорення захисту персональних даних споживача вважаємо за необхідне звернути увагу, що у п.1.2 договору "Київводоканал" вимагає вказати ПІБ членів сім’ї споживача та інших осіб, що мешкають у квартирі і користуються послугами, їх дату народження, найменування пільги, номер і дату видачі посвідчення.

 

У типовому договорі ця інформація обмежується лише необхідністю вказати кількість осіб, що проживають разом із власником/наймачем (без вказання персональних даних цих осіб).

 

Тобто, "Київводоканал" самостійно розширює перелік інформації, порівняно із типовим договором і таке розширення, на думку автора, є необґрунтованим.

 

Таким чином, доходимо наступного висновку: Київводоканал доволі некоректно тлумачить поняття "типового договору" - запропонований до укладання споживачу договір не відповідає умовам типового договору.

 

Порядок укладення договору також викликає низку питань. Так, на своєму сайті "Київводоканал" інформує, що усі споживачі мають можливість укласти договір із ПАТ "АК "Київводоканал" у письмовому вигляді.

 

Для цього необхідно завантажити договір з сайту, роздрукувати його, заповнити необхідні форми, додати перелік документів та відправити на поштову адресу Розрахункового департаменту "Київводоканалу" у відділ по роботі з абонентами.

 

Якщо для мобільної частини населення необхідність роздрукувати договір із сайту не складає труднощів, то для пенсіонерів така вимога може перетворитись у складний процес. Отож, однією із вимог, що пред’являтимемо до "Київводоканалу", буде необхідність спрощення процесу укладання договору.

 

Утім, найбільшим здивуванням було те, що "Київводоканал" не визнає необхідність обов’язково письмового укладення договору із споживачем. На сайті зазначено, що "фізична особа, що користується послугами з постачання холодної води та водовідведення, вважається такою, що ознайомлена, погоджується та приєднується до умов договору. Особам, які не бажають отримувати зазначених послуг, було рекомендовано повідомити про відмову до 20 серпня 2014 року…".

 

Тобто, на думку монополіста, самого факту опублікування договору достатньо для того, щоб між ним та споживачем виникли взаємні права та обов’язки і підписувати його з кожним окремо не потрібно.

 

Не можу погодитись із подібною позицією з декількох причин:

 

По-перше, Цивільним кодексом України передбачено, що правочини між фізичною та юридичною особою належить вчиняти у письмовій формі. (ст. 208), виняток становлять правочини, які повністю виконуються сторонами у момент їх вчинення (як, наприклад – купівля споживчих товарів у магазині).

 

Договір про постачання холодної води та водовідведення є правочином між "Київводоканалом" та споживачем – фізичною особою, тому повинен бути у письмовій формі, адже відносини, що виникають, продовжуються тривалий період та характеризуються систематичністю.

 

По-друге, "Київводоканал" дотримується позиції необов’язковості письмового укладення договору з кожним споживачем так як він є договором приєднання. Проте не враховує те, що сам договір містить важливу індивідуальну інформацію: наявність пільг із зазначенням їх розміру та документу, на підставі якого вона надається, характеристики квартирних лічильників із зазначенням їх заводського номеру, дати встановлення, відомостей про останню повірку тощо.

 

Таким чином, склалась безпрецедентна ситуація, коли монополіст продовжує надавати послуги споживачам, начебто отримавши мовчазну згоду на співпрацю від них шляхом публікування договору на своєму сайті. Але споживачі жодних гарантій щодо того, що "Київводоканал" бере на себе якісь із перелічених у договорі обов’язків та буде їх виконувати належним чином, не отримують.

 

Відповідно, якою буде полеміка монополіста в суді, якщо споживач захоче з ним судитись через неякісно надані послуги, і чи визнає він, що таки мав їх надавати взагалі – незрозуміло.

 

Очевидно одне – що такий спосіб виникнення відносин між монополістом та споживачем є абсолютно неприйнятним не забезпечує останньому належну міру захисту від порушень та зловживань.

 

Коротко підсумовуючи дослідження взаємовідносин між монополістом та споживачем, маємо в результаті:

 

1. закон зобов’язує споживача, який хоче отримувати житлово-комунальні послуги, в тому числі і послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення, укласти договір на їх отримання, тому прямий договір із "Київводоканалом" як виконавцем укладати потрібно, проте виключно письмово;

 

2. споживач не може вносити зміни до цього договору, адже він є договором приєднання;

 

3. запропонований "Київводоканалом" договір не відповідає умовам типового договору щодо доручення виконання функцій виконавця третій особі та захисту персональних даних.

 

 

 

Враховуючи усе вищенаведене, а також те, що Київводоканал є монополістом, питання приведення договору у відповідність із нормами чинного законодавства постає особливо гостро.

 

Ситуація, коли умови диктує монополіст, позбавляючи можливості будь-якої співпраці та ще й порушуючи при цьому законодавство, є абсолютно неприйнятною для багатомільйонного міста.

 

У зв’язку з цим, автор надіслала депутатське звернення із вимогами привести у відповідність прямий договір до норм чинного законодавства та типового договору, спростити спосіб його укладення для споживача та наголосила на необхідності дотримання обов’язкової письмової форми.

 

У випадку, якщо "Київводоканал" не врахує викладені зауваження, буду ініціювати вирішення питання зусиллями депутатського корпусу, адже саме міська влада повинна ставати на захист киян, коли їхні права можуть бути порушені монополістами.

 

У наступній колонці спробую розставити крапки на "і" у питанні, як захистити права на якісно надані послуги.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну и депутатский запрос отправлен в Киевводоканал

 

docs.google.com/document/d/1NeNaPsreMvFbiXVTjhIJkJ6kh_wMrSR-TIm3Uy0vRRI/edit

 

так же его прилепил тут, чтоб не потерялось )))

9327138-zvernennya_kiїvvodokanal_vnesennya_zmіn_do_dogovoru.zip

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

ну очередное очко-втирательство Киевводоканала

kiev.segodnya.ua/kommunalka/v-kievvodokanale-rasskazali-chto-vhodit-v-novyy-tarif-na-vodu-606542.html

 

В "Киевводоканале" рассказали, что входит в новый тариф на воду

 

С мая киевляне будут оплачивать в составе тарифа на водоснабжение 1,548 грн на поверку счетчиков холодной воды в ПАО "Киевводоканал". Об этом сообщила сегодня во время круглого стола первый заместитель гендиректора ПАО "Киевводоканал" по экономике и финансам Анна Цыганок.

"Мы ждали выхода отдельного постановления Нацкомиссии по регулированию в сферах энергетики и коммунальных услуг, которое вышло 20 февраля. Согласно процедуре, предприятие предоставило нацрегулятору свои расчеты, они были обработаны, и был утвержден отдельный тариф на обслуживание потребителей – 1,548 грн. Он имеет собственную структуру – состоит из абонентской платы за рассылку квитанций, обработку объемов потребления воды и содержания канализации и отдельно – поверка счетчиков. Наконец, мы имеем источник финансирования услуг поверки, которые по закону с 1 июня должны выполнять", – сказала Цыганок.

По ее словам, новый тариф непосредственно на водоснабжение для жильцов многоквартирных домов составит 8,69 грн за один кубический метр воды, и к нему будет добавляться 1,548 грн на услугу исполнителя.

"Финальный тариф для этой категории потребителей будет составлять 10,24 грн с НДС. Это и есть общий рост – 37%", – подчеркнула Цыганок.

Окончательный тариф за водоотведение составит 4,82 грн за 1 кубический метр воды с НДС.

Цыганок пояснила, что количество счетчиков, которые учтены Национальной комиссией, осуществляющей госрегулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) в структуре тарифа и должны быть поверены в течение года, составляет 193 тыс. 212 штук.

"Количество наших потребителей в городе составляет около 800 тыс., из них – около 75% оборудованы счетчиками. Раз в четыре года счетчик должен проходить поверку. И именно одна четвертая Нацкомиссией была учтена в структуре нашего тарифа", – сказала Цыганок.

Как отметили в "Киевводоканале", в соответствии с решением НКРЭКУ от 31 марта, с 1 мая холодная вода подорожает с 7,46 грн до 10,42 грн за кубический метр для потребителей ПАО "Киевводоканал".

Также почти на 35% подорожает услуга по отведению горячей воды – с 3,58 до 4,82 грн за куб. м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну очередное очко-втирательство Киевводоканала

а в чем проблема? Деньги за проверку - нормальная составляющая тарифа. Или не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста ,что сейчас происходит-делать надо поверку самому и за свой счет или киевэнерго и киевводоканал сами поверят?

Мой жэк(частный) вывесил сегодня объявление-срочно поверить и предоставить документы о поверке до 1 мая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста ,что сейчас происходит-делать надо поверку самому и за свой счет или киевэнерго и киевводоканал сами поверят?

Мой жэк(частный) вывесил сегодня объявление-срочно поверить и предоставить документы о поверке до 1 мая.

 

Сидеть и ждать - сами поверят прямо на дому. :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если не успеть проверить до 1мая?

 

Пускай мотивируют - почему до 1 мая?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Боюсь как бы с мая не начали считать "по полной"!

 

Вооружитесь законодательной базой и не паникуйте. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вооружитесь законодательной базой и не паникуйте. :)

У меня не прошли поверку,нужно менять.

Вот и думаю,потянуть или менять на новые,так как у меня переплата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня не прошли поверку,нужно менять.

 

Так, "не прошли" или "не успеть"?

 

А если не успеть проверить до 1мая?

 

Ещё есть нюансы? У Вас, случайно, не 3-комнатная с двумя стояками?

 

Вот и думаю,потянуть или менять на новые,так как у меня переплата.

 

Срочно менять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вооружитесь законодательной базой и не паникуйте.

Простите,все меняется так быстро,не бросите ссылочкой для ЖЭКа,так сказать:rolleyes::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите,все меняется так быстро,не бросите ссылочкой для ЖЭКа,так сказать

 

Ничего не меняется, тем более быстро: действует тот же Закон о метрологии, где поверка на совести надавача послуг, плюс киевские власти дали разъяснения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне что посоветуете?

 

Распечатать сообщение 341 (ответ 3) и действовать. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сидеть и ждать - сами поверят прямо на дому. :rolleyes:

 

а сколько ждать? или ждать новых платежек по среднему?:)

законы пишут депутаты для себя, не для нас

 

Добавлено через 4 минуты

специально для hasta нарыл свежачек :flag1:

более подробно

туточкт

Перша битва "війни" у суді виграна. Якщо не буде оскарження в Апеляційному суді Києва, почнеться нова - примушення КП до виконання умов договору та рішення суду. Але я чомусь впевнений, що апеляція буде...

 

что-то поменялось за месяц?

 

очень хорошо что у нас есть такие люди как Вы, и делаете все правильно, но законы и правила соблюдаются не для всех и не всегда и будет до тех пор пока не будет суда Линча

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а сколько ждать? или ждать новых платежек по среднему?

 

А Вам должно быть не к спеху - Вы живёте по закону и все эти хотелки "надавачів послуг" надо игнорировать.

 

законы пишут депутаты для себя, не для нас

 

Т.е., Вы живёте не по законам? Тогда Вам в другую тему. :)

 

что-то поменялось за месяц?

 

Само ничто не поменяется.

 

очень хорошо что у нас есть такие люди как Вы, и делаете все правильно, но законы и правила соблюдаются не для всех и не всегда и будет до тех пор пока не будет суда Линча

 

Приведите пример нескольких процветающих стран мира, где таким образом была решена проблема.

 

Из классика: жизнь - это борьба и, если Вы хотите чего-то достичь в этой жизни, надо хотеть и уметь бодаться. Хотеть - за Вами, уметь - форум подскажет. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в сша вроде не плохо

 

я как раз и пишу что мы живем по законам, а те кто пишут их - нет

в теме приводились акты о том кто и когда должен делать поверки и за чей счет(даже в правилах 190 за 2008 год это написано), вроде как бы решили, НО где это все?

с Киевводоканалом вы особо не пободаетесь пока им будет рулить прежняя власть - люди теже, цель та же ну и бюрократия на первом месте

 

 

З 1 липня 2014 року маємо іншу схему постачання:

 

КИЇВВОДОКАНАЛ – СПОЖИВАЧ

 

Звідси і прямі договори – з ланцюжка усунено посередників.

 

вот вам пример что все остается на бумаге

у скольки человек появился этот договор? у вас его нет как и у многих ваших знакомых

(они есть конечно, но это только представители ЖСК,ОСББ и их ооочень мало)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в сша вроде не плохо

 

Демагогия.

 

я как раз и пишу что мы живем по законам, а те кто пишут их - нет

 

Вроде бы раньше у Вас было наоборот:

 

законы пишут депутаты для себя, не для нас

 

 

 

в теме приводились акты о том кто и когда должен делать поверки и за чей счет(даже в правилах 190 за 2008 год это написано), вроде как бы решили, НО где это все?

 

На тарелочке, с голубой каёмочкой.

 

с Киевводоканалом вы особо не пободаетесь пока им будет рулить прежняя власть - люди теже, цель та же ну и бюрократия на первом месте

 

Да. не повезло Вам со страной.

 

у скольки человек появился этот договор? у вас его нет как и у многих ваших знакомых (они есть конечно, но это только представители ЖСК,ОСББ и их ооочень мало)

 

Договор выдают по желанию. Лень сходить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...