Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Каркасний басейн

Дмитрий111

Рекомендовані повідомлення

Всем доброго дня!
Подскажите какой толщины полистирол 20 или 30мм под бассейн лучше уложить на песок (пролили, утрамбовали и выровняли) , есть ли смысл в увеличении толщины полистирола, кроме уменьшения теплопроводности?
 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, olegdnepr81 сказал:

Всем доброго дня!
Подскажите какой толщины полистирол 20 или 30мм под бассейн лучше уложить на песок (пролили, утрамбовали и выровняли) , есть ли смысл в увеличении толщины полистирола, кроме уменьшения теплопроводности?
 

 

Остановился на 30мм )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, olegdnepr81 сказав:

Всем доброго дня!
Подскажите какой толщины полистирол 20 или 30мм под бассейн лучше уложить на песок (пролили, утрамбовали и выровняли) , есть ли смысл в увеличении толщины полистирола, кроме уменьшения теплопроводности?
 

 

вже мабуть років 5 є так, зробив площадку з піску 10см, зверху закрив агроволокном, потім екструдований пінополістирол 20мм на всю площу 8*8 метрів, мабуть купував би товстіший, і знову агроволкно, басейн круглий 5,3 метри, цього року на зиму пінополітирол не забирав , так і було закрите агроволокном.

це все по переметру закріпив скобами до дошок, частину дюбелями для пінопласту для фасадів.

пінополістирол трохи потоншав від ваги басейну і стійок басейну.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Dr.Yura сказал:

вже мабуть років 5 є так, зробив площадку з піску 10см, зверху закрив агроволокном, потім екструдований пінополістирол 20мм на всю площу 8*8 метрів, мабуть купував би товстіший, і знову агроволкно, басейн круглий 5,3 метри, цього року на зиму пінополітирол не забирав , так і було закрите агроволокном.

це все по переметру закріпив скобами до дошок, частину дюбелями для пінопласту для фасадів.

пінополістирол трохи потоншав від ваги басейну і стійок басейну.

Добрый день!
Вот и мы вкопались в землю сантиметров на 15 чтобы выровнять поверхность и засыпали песок сантиметров 10, после положить пенополистирол и сверху  пенополистирола вырежи дно от старого круглого бассейна  ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Dr.Yura сказав:

цього року на зиму пінополітирол не забирав

Дружина два сезони мучилась з його розкладкою\прибиранням\проклейкою, а на цей похоронили під тротуаркою, виходить такий пиріг: земля, геотекстиль, пісок, екструдер 20мм, тротуарка старе місто 40мм. Хочу спробувати цей раз без геморою з еппс, теоретично 40мм тротуарки не повинні сильно впливати на 1200мм дзеркала води по тепловтратам, але практично...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
29.05.2026 в 14:20, normal сказав:

Дружина два сезони мучилась з його розкладкою\прибиранням\проклейкою, а на цей похоронили під тротуаркою, виходить такий пиріг: земля, геотекстиль, пісок, екструдер 20мм, тротуарка старе місто 40мм. Хочу спробувати цей раз без геморою з еппс, теоретично 40мм тротуарки не повинні сильно впливати на 1200мм дзеркала води по тепловтратам, але практично...

колись мав малий баейн круглий що по кругу той надувний обруч, то дно було прост она землі  і траві, то відчувався холод, а тепер каркасний на xps то набагато приємніше і тепло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Каркасний басейн
1 година тому, Dr.Yura сказав:

колись мав малий баейн круглий що по кругу той надувний обруч, то дно було прост она землі  і траві, то відчувався холод, а тепер каркасний на xps то набагато приємніше і тепло.

Маю Азуро ф4,6м, заритий в землю з однієї сторони на 1 метр, з іншої на 80см. На дні бетон (10см) та товстий геотекстиль. Дно не холодне і не тверде. Мабуть через щільний геотекстиль

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Перший сезон спробували солярну плівку - реально зверху працює втриччі ефективніше ніж пінопласт знизу, ще навіть тепла не було, а в басейні тримається +30

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

Перший сезон спробували солярну плівку - реально зверху працює втриччі ефективніше ніж пінопласт знизу, ще навіть тепла не було, а в басейні тримається +30

Я теж перший сезон нею користуюсь. З приємного: вночі не стигне вода, хлор не так швидко вивітрюється, деякий бруд лишається на ній, якщо акуратно діставати. З мінусів: діти розкривають, мені накривати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.06.2026 в 19:49, normal сказав:

Перший сезон спробували солярну плівку - реально зверху працює втриччі ефективніше ніж пінопласт знизу, ще навіть тепла не було, а в басейні тримається +30

А чим нагріваєте воду, що вона +30? Повітря ж вище 24 не піднімається ціле літо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже тримається 34 і збільшились витрати хлору і... пива, шкода оригінальні bestway підскляники вже не виробляють, але підійшли такі органайзери для авто

0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, normal сказав:

Вже тримається 34 і збільшились витрати хлору і... пива, шкода оригінальні bestway підскляники вже не виробляють, але підійшли такі органайзери для авто

Я вище 31-32 не нагріваю (нагрівач - тепловий насос). У нас "купол" від BestWay над басейном. В спеку +30 градусів лізти під купол з водою +34 градуси - тохи некомфортно.

Просто ви писали всередині червня що у вас +30. В той час по Україні повітря не піднімалося вище 25, а вночі і того 10-15. Маю каркасник не перший рік, і з досвіду знаю що нагріти воду природнім шляхом в таку погоду до +30 неможливо. Тому й зацікавився чим грієте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А взагалі, ми купаємося ще з середини травня (вода під куполом +32, а на вулиці +20). 😁Уявіть як було вилазти назовні - те саме що зимою з хати в трусах вийти - дуже неприємно, дітей прямо під куполом витирали і халати накидували перед тим як з-під нього вилізти

Змінено користувачем AnMig
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AnMig сказав:

з досвіду знаю що нагріти воду природнім шляхом в таку погоду до +30 неможливо

Так я сам мерзляк і попередні сезони залазив всього по 1-2 рази коли вода прогрівалась до 29 градусів і то було десь у серпні, а тут тупо накрив цією плівкою і одразу результат - вперше в житті щойно пролежав три години, прямо як у гарячій ванні. Останні три доби моніторив: зранку вода 30-31 на вечір вже 33-34, за купол незнаю, може там більша площа і тепловтрати, а плівка може краще передає сонячні промені одразу у воду, але на 100% з нею вода тепліще десь на 6-12 градусів, в мене поруч під гаражом вентильований підвал (точніше цоколь десь на рівні басейну) і там зараз всього 20-21 градус - оце і є поточна середньодобова температура (яку мав би басейн без еппс\плівок\сонця), басейн самий стандартний 366x122

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, AnMig сказав:

Маю каркасник не перший рік, і з досвіду знаю що нагріти воду природнім шляхом в таку погоду до +30 неможливо

Ви дуже сильно помиляєтесь. ) 

під плівкою від сонця нагрівається ще й як.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...