Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте кондиционер

e_boyko

Рекомендовані повідомлення

просьба отписать в личку того, кто предлагал купер.

есть пару вопросов. спасибо.

 

ви де територіально - так буде ясніше кому з тих хто пропонує купер ближче до Вас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підбираю "напів інвертори", 1шт -12, 2шт-9

Порадили мені кондиціонерщики такі моделі:

Midea MSMB-12HRFN1-Q ION

COOPER&HUNTER CH-S12FTXN

Порадьте чи варті уваги дані моделі. Чи можливо в їхньому і трохи більшому бюджеті є кращі варіанти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підбираю "напів інвертори", 1шт -12, 2шт-9

Порадили мені кондиціонерщики такі моделі:

Midea MSMB-12HRFN1-Q ION

COOPER&HUNTER CH-S12FTXN

Порадьте чи варті уваги дані моделі. Чи можливо в їхньому і трохи більшому бюджеті є кращі варіанти?

 

трошки дорожче можна взяти Gree чи Mitshubishi Heavy. А в цей бюджет краще взяти Haier

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підбираю "напів інвертори", 1шт -12, 2шт-9

Порадили мені кондиціонерщики такі моделі:

Midea MSMB-12HRFN1-Q ION

COOPER&HUNTER CH-S12FTXN

Порадьте чи варті уваги дані моделі. Чи можливо в їхньому і трохи більшому бюджеті є кращі варіанти?

 

а я підтримую надані Вам поради

для мене мідея на 1 місці

купер на 2

 

грі - той же купер тіки дорожче (ну зараз знов почнуться розповіді про велику різницю між гріі і купером, про те хто головніший...)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я підтримую надані Вам поради

для мене мідея на 1 місці

купер на 2

 

грі - той же купер тіки дорожче (ну зараз знов почнуться розповіді про велику різницю між гріі і купером, про те хто головніший...)

 

Абсолютно согласен.

 

Добавлено через 1 минуту

Midea MSMB-12HRFN1-Q ION

Очень классно работает. Много поставили. Ни одного отказа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Посоветуйте неглубокий инв. кондиционер, площадь до 25 м. кв. Важен дизайн.

Пока выбран CH-S09FTXS.

Стоит ли платить за CH-S09FTHV-B?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посоветуйте неглубокий инв. кондиционер, площадь до 25 м. кв. Важен дизайн.

 

Все , уже советы закончились :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, раз советы закончились)), то куплю оба два кондиционера CH-S09FTXS-М и CH-S09FTHV-B (Киев).

 

Просто ДИЗАЙН это метафизическая величина не поддающаяся логическому анализу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, раз советы закончились)), то куплю оба два кондиционера CH-S09FTXS-М и CH-S09FTHV-B (Киев).

 

А gree u crown красивее будет)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як я люблю хвалєбні оди людией з одним постом

колд-плазма це ваще нано технологія очистки повітря, чому досі цей хай технолоджі не застосовують в шахтах та метро???

а якщо в кондєї ще є БІОфільтр, то то ващееее

 

Жалко що вже не випускають біотелевізорів, залишилися надія лише на біотуалети :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем же сразу плеваться кислотой? Я же не уверял Вас в том, что этот фильтр с плазмой творит чудеса. Мою иронию Вы сразу приняли за вешание лапши кому-то на уши. Это просто мое субъективное мнение как пользователя о даном товаре.

 

а чому Ви обрали неокліма? Чому не купер, не мідея???

Соррі - я ображати нікого не хотів. Просто Ваш пост схожий на типовий пост на цьому форумі продавана кондиціонерів неокліма. Знімаю шляпу, якщо я помилився...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підбираю "напів інвертори", 1шт -12, 2шт-9

Порадили мені кондиціонерщики такі моделі:

Midea MSMB-12HRFN1-Q ION

COOPER&HUNTER CH-S12FTXN

Порадьте чи варті уваги дані моделі. Чи можливо в їхньому і трохи більшому бюджеті є кращі варіанти?

ще порадили такі моделі

lg

S09BWH/S09BWH-U

S09KWH/S09KWH.U

S12BWH/S12BWH-U

S12KWH/S12KWH.U

 

S09SWC/S09WUC

 

panas

 

CS/CU-LE12NKD

CS/CU-LE9NKD

CS/CU-YE 9MKE

CS/CU-YE12MKE

 

CS/CU-UE 7RKD

CS/CU-UE 9RKD

CS/CU-UE12RKD

 

toshiba

 

RAS-10EKV-EE/RAS-10EAV-EE

RAS-13EKV-EE/RAS-13EAV-EE

шукаю в інеті відгуки по моделях і пробую вибрати оптимальне, але йде голова обертом, на кожну модель протилежні відгуки.

Потрібно вибрати оптимальну модель, бажано тиху, економну і надійну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще порадили такі моделі

 

шукаю в інеті відгуки по моделях і пробую вибрати оптимальне, але йде голова обертом, на кожну модель протилежні відгуки.

Потрібно вибрати оптимальну модель, бажано тиху, економну і надійну.

 

мідея і купер - варті уваги

тошибу не юзав - не прокоментую

панаси класні - але задорогі. Я б так сказав, якщо у Вас чудовий фінансовий стан, ви маєте кошерну новеньку ауді, дім, дачу..., тоді так, панаси, міцубіші, японські хітачі... - це для Вас. Якщо Ви шукаєте дешево/сердито/якісно - мідея.

Всі флудять тонами - а по факту у мене жодного гар. ремонту мідеї за років 5-6 монтажу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас в розницу инверторные китайские GREE и инверторные чешские Daikin FTXB-С/RXB-C практически в одну цену продаются. К чему пост про новую Ауди? Китайцы зажрались и хотят зарабатывать большие деньги, как они к этому привыкли давно уже, продавая все тот же товар сомнительного качества, либо нормального качества, но с нюансами. В недалекости или альтруизме эти ребята замечены не были.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас в розницу инверторные китайские GREE и инверторные чешские Daikin FTXB-С/RXB-C практически в одну цену продаются. К чему пост про новую Ауди? Китайцы зажрались и хотят зарабатывать большие деньги, как они к этому привыкли давно уже, продавая все тот же товар сомнительного качества, либо нормального качества, но с нюансами. В недалекости или альтруизме эти ребята замечены не были.

 

пара питань:

а вам відома різниця між вказаними вище кондиціонерами?

якщо хтось і зажрався - то це наші поставщики, та аж ніяк не китайці. Китай вивів на новий якісний рівень свою продукцію і його підтримку і повірте, часто хороший китаєць працює довше і на сервісі запчастини без проблем купуються за адекватною ціною. Повторюся в 120й раз, за 5-6 років монтажу китайських Мідея та купер/хантер (гріі) Жодного гар. випадку.

У самого Мідея.

 

у купер (гріі) інвертор, це по суті і є той дайкін про який Ви говорите - здивовані??? невірите???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ставили кстати эти новые мидеи которые по рекламе до -22 работают

информации как-то очень мало про них

если ставили, у них хоть "зимний паке"т есть заводской или нужно "колхозить"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тошибу не юзав - не прокоментую

У мене стоять два "Карріер", зроблені в Таїланді, на заводі "Тошиби", зараз, я так розумію, це одна фірма, десь читав, що Тошиба викупила Карріер. Другу зиму пережили з ними, доки все подобається. У сусіда 18-тка "Ідея", так каже, що повітря холодніше іде з його кондиціонера. Температура виставлена одинакова - 30 градусів. Хлопці, які ставили мені кондиціонери, казали, що вони кращі, ніж Мідея и Купер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня вообще очень тяжело объяснить человеку, что необходимо брать более качественный кондиционер. Все упираются в "Супер" дешевую цену.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня вообще очень тяжело объяснить человеку, что необходимо брать более качественный кондиционер. Все упираются в "Супер" дешевую цену.

 

Полностью поддерживаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...