Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Окна от пола до потолка, на сколько практичны?

Miracle

Рекомендовані повідомлення

...

Доречі, якщо глянути на вузли які були застосовані в мене

[ATTACH]198455[/ATTACH] [ATTACH]198456[/ATTACH] [ATTACH]198457[/ATTACH]

то по технології, там мали бути ПСУЛ і силікон, яких я під час монтажу і близько не бачив. Наскільки критична їх відсутність ?

 

Задав питання в попередньому пості - "як у воду дивився". Форумчани не дали відповідь, зато відповідь дала матінка природа... :)

 

Ось що вчора побачив на балконі після двох діб дощу

IMG_5359_S1.thumb.jpg.dc619ce2735d3b3ea515a3d89b96d94e.jpg

Стрілочками вказані "очаги".

 

Гади монтажники не тільки не дали псулів і силіконів. Так по технології виробника у вузлі примикання мала іти ще планка яка закриває стик

ZV3_S1.jpg.0bda6d139ad5a7141cc11c120e660784.jpg

 

А ось як в мене виглядає вузол примикання між верхом і низом

IMG_5357_S1.thumb.jpg.ab0f955d10a2252dd1e428968c8767ce.jpg

 

Мабуть сюди потрапляє вода а потім стікає по вертикальних вузлах примикання, що видно по осердках підмокання на підлозі.

 

:evil::evil::evil::evil:

 

Добре що ще плитку з підігрівом не поклав, а то цього підмокання і не побачив би ніколи, а потім би вилізло через пару років...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задав питання в попередньому пості - "як у воду дивився". Форумчани не дали відповідь, зато відповідь дала матінка природа... :)

 

Ось що вчора побачив на балконі після двох діб дощу

[ATTACH]207958[/ATTACH]

Стрілочками вказані "очаги".

 

Гади монтажники не тільки не дали псулів і силіконів. Так по технології виробника у вузлі примикання мала іти ще планка яка закриває стик

[ATTACH]207956[/ATTACH]

 

А ось як в мене виглядає вузол примикання між верхом і низом

[ATTACH]207954[/ATTACH]

 

Мабуть сюди потрапляє вода а потім стікає по вертикальних вузлах примикання, що видно по осердках підмокання на підлозі.

 

:evil::evil::evil::evil:

 

Добре що ще плитку з підігрівом не поклав, а то цього підмокання і не побачив би ніколи, а потім би вилізло через пару років...

 

Говорив з монтажниками, кажуть спробують силіконом закрити шов - шот мені такий варіант не дуже подабається. Кажу, а чому не закривали шов планкою, як в каталозі брюгмана показано? - кажуть такого не бачили і не знають. На претензію про невикористання силіконів і псулів у вузлах - нам на заводі про таке ніколи не казали і ніде так не робили...

 

Вот так працють наші віконнщики, технології і норми їм не указ :)

 

Будем звязуватись із заводом ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завод здесь не причем. Монтажники косвенно, что дали то и смонтировали.

А вот поставщик услуг, который проектировал ваш заказ-редиска.:) С него то и требуйте решение проблемы.

Силикон тут не помощник, этот материал друг сантехникам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Силикон тут не помощник, этот материал друг сантехникам.

 

Смотря какой силикон.

Если вот этот (ссылка устарела)

то он будет получше используемых уплотнителей (резины) в окне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну звичайним силіконом я їм не дозволю герметизувати, то само собою.

Я вот був заставив своїх майстрів загерметизувати стик рами і відливу після монтажників (правда осилили з другого заходу)

IMG_5355_S.thumb.jpg.9fcd4a68e981e508c4b090e24f50a0f3.jpg

то тут купив їм герметик "для криш", всепогодний, уф, температуро стікий... правда якийсь наш вроді.

 

Я навіть першим ділом подумав, що протекло саме внизу на стику відливу і зєднувача (на фото), але там резинові ущільнювачі по вретикалі, а погоризонталі греметик, тай й в інших місцях такі самі стики але всередині сухо. А вот горизонтальні "шви" посередині коснтуркції, на які підозра, якраз найбільші в тій ділянці де стяжка мокра стала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завод здесь не причем. Монтажники косвенно, что дали то и смонтировали.

А вот поставщик услуг, который проектировал ваш заказ-редиска. С него то и требуйте решение проблемы.

Це по суті салон від заводу, кажись навіть не дилер - я крім двох людей в них в офісі ніколи і не бачив нікого, і ці двоє і менеджери і монтажники і тд. А по всіх питаннях вони дзвонили на завод і питались шо да как - так що "конструктор" який мені це спроектував, або один з двох монтажників, або хтось на заводі, або разом :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk, Ваша конструкция стоит на подоконном профиле?

 

Добавлено через 2 минуты

wow4yk, а отлив с улицы есть? Похоже что влага прошла по цементу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щойно посплікувався з одним із "технарів" із заводу, правда він до коснтруктивної розмови не був готовий - не очікував що буду грузити його по номерх елементів і коснтурктиву вузлів, просив передзвонити завтра коли буде в офісі і з каталогами...

Але, на мої зауваження про силікони - каже нічо ніде ненада силіконити... щось в мене закрадаються підозри в компенетності і відповідальності таких "виробників"... може помиляюсь...

 

Як казав мій один знайомий - німець не дурний - раз в схемах щось вказано, значить для чогось воно там має бути...

 

Ща розізлюсь і полізу шукати контакти технологів профільної системи в німеччині...

 

Добавлено через 3 минуты

wow4yk, Ваша конструкция стоит на подоконном профиле?

 

Добавлено через 2 минуты

wow4yk, а отлив с улицы есть? Похоже что влага прошла по цементу.

 

Коснтуркція стоть не на підвіконному профілі.

 

Плита перекриття обшита оцинковкою і щей прикрита зверху аж двома відливами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk, а как отлив примыкает к конструкции без подоконного профиля?

Так уже видно на фото, крепились на саморезы к раме и силиконили. Вот и проблема то вылезла.

Что за бред так крепить отлив не понимаю? И что вы wow4yk хотите там замазать силиконом и как на высоте?

А Ruslan R тут про силикон sika пишет...:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если конструкция стоит без подоконного профиля, то как можно будет сделать теплый пол изнутри? Стяжка подымется под ст.пакет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk, а как отлив примыкает к конструкции без подоконного профиля?

 

Так уже видно на фото, крепились на саморезы к раме и силиконили. Вот и проблема то вылезла.

 

Відлив заходить під пвх конструкцію, можна сказати притиснений коснтркціює до основи - ніяких саморізів там нема.

 

Добавлено через 5 минут

Если конструкция стоит без подоконного профиля, то как можно будет сделать теплый пол изнутри? Стяжка подымется под ст.пакет.

Добре, що нарешті то питання вилізло, а то так відповіді на нього і не маю.

 

І так попорядку, стяжка вже піднята десь на 7 см(еппс+цпс) і є ще 4 см до відкривних стулок - під плитку і ел підігрів достатньо.

 

Замість підвіконного профілю була підготовлена "площадка" із профільної труби - поручня балкону десь 20х50мм і піднята від плити перекриття десь на 4-5 см.

 

Так ось питання яке колись мене мучало - чи витримає звичайний підвіконний профіль навантаження пвх констуркції висотою понад 4м ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що за фигня, отлив на полу прижат все конструкцией? И такая гора силикона прикрывает т.с. зазор между рамой и отливом?:no:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що за фигня, отлив на полу прижат все конструкцией? Эта гора силикона прикрывает т.с.зазор между рамой и отливом?

Відлив не "на полу", а на площадці яка припіднята над плитою. А зазора між відливом і рамою якщо і получався то міліметр - засиліконили для надійності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, для таких випадків існують спеціальні підставочні профілі, правда, їх в Україні днем з вогнем не знайти. Або використовується добірний профіль.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, для таких випадків існують спеціальні підставочні профілі, правда, їх в Україні днем з вогнем не знайти. Або використовується добірний профіль.

Монтажники збирались всадити все це на звичайний підвіконний профіль, я їм тоді цього не дозволив, інших альтернатив я тоід не знав і нічого "міціншого" мені не було запропоновано - довелось "колхозить" самостійно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk! Вы на будущее уже знаете к кому обращаться по остеклению в вашем городе?:) Чтоб потом не стирать пальцы на форумах и не забивать голову не нужным.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

wow4yk! Вы на будущее уже знаете к кому обращаться по остеклению в вашем городе? Чтоб потом не стирать пальцы на форумах и не забивать голову не нужным.

Виявилось що у Львові дуже вжако знайти компететних виконавців на всі мої хотєлки навіть по рекмоендаціях. Як би ремонт йшов гладко, то я б мабуть на форум і не залізав би... :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось як в мене виглядає вузол примикання між верхом і низом

attachment.php?attachmentid=207954

 

Зробив ще одне фото цього ж вузла з іншого ракурсу (в інший день)

attachment.php?attachmentid=209055

 

Або на першому фото цього не видно, або це даються в знаки теплові розширення констуркції від погоди - але на другому фото чіток видно, що правий резиновий ущільнювач не прилягає добре("гуляє") до вертикального зєднувального профілю, що може бути додатковою причиною протікання конструкції...

 

Доречі на другому фото і видно що правий горизонтальний "шов" відрізняється від лівого на пару мм по ширині, на який в мене найбільша підозра.

 

Ну його на.. той ПВХ для таких конструкцій. Тільки алюмінь. Аргументи перелічив тутай.

IMG_5392_S.thumb.jpg.37c39b4a39d862c151b455f154bd4f06.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Гади монтажники не тільки не дали псулів і силіконів. Так по технології виробника у вузлі примикання мала іти ще планка яка закриває стик

attachment.php?attachmentid=207956&d=1345019752

 

 

Але, на мої зауваження про силікони - каже нічо ніде ненада силіконити... щось в мене закрадаються підозри в компенетності і відповідальності таких "виробників"... може помиляюсь...

 

Ща розізлюсь і полізу шукати контакти технологів профільної системи в німеччині...

 

Написав німцям питання чи можна робити цей вузол примикання без накладки ZF085. Відповіли карявенькою англійською, щось типу "вертикальне зєднання через NP011 можна робити без ZF085, але вузол має бути добряче загерметизований".

 

Ждемс коли прийдуть засиліконити.

 

Вод задумався ще, що малось наувазі під словом "вертикальне", підозрюю використовувати таке зєднанння(через NP011) горизонтально, як у мене ніззя...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вод задумався ще, що малось наувазі під словом "вертикальне", підозрюю використовувати таке зєднанння(через NP011) горизонтально, як у мене ніззя...

 

Вы только поняли что нельзя горизонтально? А пост №144 данной темы я кому писал?

Конструкцию ставить на конструкцию - НЕЛЬЗЯ!!!

 

Что не понятно в узле поста №144 спрашивайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от wow4yk

Вод задумався ще, що малось наувазі під словом "вертикальне", підозрюю використовувати таке зєднанння(через NP011) горизонтально, як у мене ніззя...

Вы только поняли что нельзя горизонтально? А пост №144 данной темы я кому писал?

Конструкцию ставить на конструкцию - НЕЛЬЗЯ!!!

 

Что не понятно в узле поста №144 спрашивайте.

 

Як би це сказати, є такий "феномен" - чітке розуміння дечого приходить, тільки в той момент коли починаєш пояснювати це іншому...

 

десь так ... :)

 

Вузол цей я вже найближчим часом не поміняю, хіба пілястром з середини укріпити для загальної статики є задумка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вузол цей я вже найближчим часом не поміняю, хіба пілястром з середини укріпити для загальної статики є задумка.

 

Это самая распространенная ошибка производителей ПВХ конструкций. Исправить это возможно только полным демонтажом конструкций и изготовлением, монтажом новых конструкций (естественно правильно собранной конструкции).

 

Еще раз повторяю - конструкцию на конструкцию ставить нельзя без несущей стальной горизонтальной балки (можете еще по этому вопросу немцам написать - они подтвердят).

 

Т.е. не обеспечивается линейное температурное расширение (конструкцию крутит и появляются щели). Ваш витраж (не маленьких размеров) - яркий тому пример. Последствия уже вылезли наружу - течь это лучший случай (что имеем на данный момент), а вот если начнет трещать ПВХ профиль - это будет худший случай.

 

Будем ждать...

 

Добавлено через 4 минуты

Ждемс коли прийдуть засиліконити.

 

Силикон не поможет. Есть идея что можно сделать, чтобы устранить течь, но не более, сейчас покажу узел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(можете еще по этому вопросу немцам написать - они подтвердят).

Перепитав в німців чи можна робити такий вертикальний стик через NP011 - ждемс відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...