Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стиль вождения авто и его последствия.

Stroim DOM

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, outdoor24 сказал:

дєдушка мабуть і дисковим провідним телефоном користується замість смартфону:pozor:

І комуналку на Укрпошті по книжечкам платить 🤭

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, loader сказал:

І комуналку на Укрпошті по книжечкам платить 🤭

И корешки храню вечно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людина в 21-му сторіччі дикун хизується тим, що їздить на корчі без ОСАГО.

Пов'язати БД, виплати постраждалим від БД та ОСАГО це треш.

В разі ДТП, європротокол скласти неможливо, права заберуть автоматом, справу передадуть до суду. Заплатить за ДТП з власного кармана, продавши корча і дороги стануть безпечнішими.

 

  • Лайк 9
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

 

В разі ДТП, європротокол скласти неможливо, права заберуть автоматом, справу передадуть до суду. Заплатить за ДТП з власного кармана,

 

1. Не заберут, пока нет решения суда. А это годы и годы и может вообще выйти по срокам давности.

2. Заплатить все равно придется, если виноват. Страховая выставляет регрессивный иск виновному

3. Если все будут ездить так как я - аварийность снизится РЕЗКО

Змінено користувачем Canton
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

Вот этого я не знаю. Уже 4 года не страхуюсь

 В чому сенс крім економії, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaxS сказал:

 В чому сенс крім економії, якщо не секрет?

Не знаю...просто лениво заниматься. Да и пробеги у меня 5 тык в год, когдаия за рулем. В остальных случаях есть авто с водителем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Canton сказав:

Смотрите, у нас в области БД идут. И тормозят для проверки доков - аж гай шумит. Меня под Мерефой тормознули две недели назад. Доки проверили "А где страховка?"

-А нету...

-Почему?

-Не хочу...

Акуевшие глаза

-Вы чего?

Медленно с расстановкой акцентов

- Ни одна страховая компания не покрывает убытки от повреждений полученных в зоне ведения БД. Харьковская область отнесена к зоне ведения БД - постановление кабмина...

- Первый раз слышу...езжайте...

Занавес

А до чого тут зона бойвих дій до ОСЦПВ? Був би більш грамотний поліцейський, Ви отримали б штраф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Canton сказав:

1. Не заберут, пока нет решения суда. А это годы и годы и может вообще выйти по срокам давности.

2. Заплатить все равно придется, если виноват. Страховая выставляет регрессивный иск виновному

Вам щось побабчилось в голові?

1) Якщо ДТП і ви винуватий - права вилучають і видають тимчасовий дозвіл (до суду) Далі суд вирішує, повернути чи вилучити.

2) Дурня. Суть цивілки - платиш за страхівку на випадок як накоїш колись. Тобто саме для того вона і є, щоб компенсувати видатки потерпілим взамін вас.

 Додаткові пртензії можливі у кількох випадках: а) франшиза не нульова (на розмір франшизи); б) сума збитку перешищує страхову (на розмір різниці); в) ви порушили умови (бухий за кермом ітд). Оце і буде ргрес.

 

Ба більше, мав досвід. ДТП з чуваком БЕЗ цивілки. МТСБ компенсувало а потім уже їз винуватця без страхівки через суд доїло.

Адже, сплачуючи страхівку, частина коштів іде в МТСБ саме для таких випадків.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Не знаю...просто лениво заниматься. Да и пробеги у меня 5 тык в год, когдаия за рулем. В остальных случаях есть авто с водителем

Зараз це швидше робиться ніж на цьому форумі пост строчити... 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Canton сказав:

1. Не заберут, пока нет решения суда. А это годы и годы и может вообще выйти по срокам давности.

2. Заплатить все равно придется, если виноват. Страховая выставляет регрессивный иск виновному

3. Если все будут ездить так как я - аварийность снизится РЕЗКО

1. Заберуть без рішення суду, до рішення суду.

2. Вам треба не вигадувати, а прочитати Закон України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

3. Всі себе вважають вправними водіями, проте дуже маленька кількість з них хоча б ПДД знає. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, porterlv сказал:

Вам щось побабчилось в голові?

1) Якщо ДТП і ви винуватий - права вилучають і видають тимчасовий дозвіл (до суду) Далі суд вирішує, повернути чи вилучити.

2) Дурня. Суть цивілки - платиш за страхівку на випадок як накоїш колись. Тобто саме для того вона і є, щоб компенсувати видатки потерпілим взамін вас.

 Додаткові пртензії можливі у кількох випадках: а) франшиза не нульова (на розмір франшизи); б) сума збитку перешищує страхову (на розмір різниці); в) ви порушили умови (бухий за кермом ітд).

 

Я в 15 был в ДТП с обоюдкой. Права вернули на первом же допросе

Изъятие прав может быть только по решению суда. Точка...

Дело тянули 3 года и закрыли по срокам давности.

Может по регрессу ошибаюсь, но мне так запомнилось

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Canton сказав:

1. Не заберут, пока нет решения суда. А это годы и годы и может вообще выйти по срокам давности.

2. Заплатить все равно придется, если виноват. Страховая выставляет регрессивный иск виновному

3. Если все будут ездить так как я - аварийность снизится РЕЗКО

Ще один шедевр компетентності.

Забрати права означає вилучити "Корочку"  на місті, і видати тимчасовий папірчик, який обміняєте лише на виплату постраждалому.

А позбавлення прав, про яке Ви пишете, це зовсім інша пісня і стається за дуже серйозне порушення.

Платити доводиться не завжди. Мій чоловік якось не помітивши наїхав на мильницю на парковці. Всі збитки постраждалої до копійки покрила ОСАГО.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AOZ1 сказав:

Поведение в споре должно быть простым: не слушать собеседника, а разглядывать его или напевать, глядя в глаза. В самый острый момент попросить документ, сверить прописку, попросить характеристику с места работы, легко перейти на "ты", сказать: "А вот это не твоего собачего ума дело", и ваш партнер смягчится, как ошпаренный. (С)
М. М. Жванецкий.

Щоб слухати співрозмовника, треба щоб він не був покидьком і політичною хвойдою, яка співає в стилі партії регіонів і за свій спів отримує гроші.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, MaxS сказал:

Зараз це швидше робиться ніж на цьому форумі пост строчити... 

А в чем сакральный смысл сего действа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, anabioz сказал:

1. Заберуть без рішення суду, до рішення суду.

 

Вот это чушь нереальная...Даже за пьянку не могут изъять

Не трудитесь больше отвечать, Вы не в теме

  • Хаха 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Музей сказав:

Забрати права означає вилучити "Корочку"  на місті, і видати тимчасовий папірчик, який обміняєте лише на виплату постраждалому.

Не вірно, виплата до водійського посвідченя не має відношення.

 

6 хвилин тому, Музей сказав:

А позбавлення прав, про яке Ви пишете, це зовсім інша пісня і стається за дуже серйозне порушення.

Не вірно, є перелік статей КУпАП де чітко прописано в яких випадках вилучають посвідчення.

 

7 хвилин тому, Музей сказав:

Платити доводиться не завжди. Мій чоловік якось не помітивши наїхав на мильницю на парковці. Всі збитки постраждалої до копійки покрила ОСАГО.

Залежить від франшизи. Якщо "0" і збитки менші ніж прописано в полісі - нічого. Якщо є фрашиза - суму франшизи, яка вказана в договорі. Якщо сума сума збитків більше встановленою в договорі - різницю.

Проте останнім часом, багато постраждалих вдаються до практики подання до суду на винуватця на відшкодування так званої втрати "ринкової ціни авто", бо страхова покриває збитки по своїм коефіцієнтам. Але то вже судова казуїстика.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Музей сказал:

 

Забрати права означає вилучити "Корочку"  на місті, і видати тимчасовий папірчик, який обміняєте лише на виплату постраждалому.

 

Это ППЦ, улиточка...

Розовый пони...

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Canton сказав:

Вот это чушь нереальная...Даже за пьянку не могут изъять

Вам уже пропонували зрозуміти різницю між "вилучити права водія" і "позбавити права керування". Це різні речі.

Вилучити можуть після любого ДТП (не позбавляючи права керувати, навіть довідку дадуть). А позбавити права може лише суд і за грубе порушення.

Як можна бути таким валянком?! :(

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, porterlv сказал:

Вам уже пропонували зрозуміти різницю між "вилучити права водія" і "позбавити права керування". Це різні речі.

Вилучити можуть після любого ДТП (не позбавляючи права керувати, навіть довідку дадуть). А позбавити права може лише суд і за грубе порушення.

Як можна бути таким валянком?! :(

Взаимно, лапоть...

У меня "вилучили" когда я был без сознания. Пришел на следственные действия - вернули без вопросов.

Точно так же и у второй стороны.

ТОЧКА.

DIXI

Все остальное - отсебятина

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Canton сказав:

Вот это чушь нереальная...Даже за пьянку не могут изъять

Не трудитесь больше отвечать, Вы не в теме

"Чуш", то що Ви пишите. Ви не відрізняєте "вилучення посвідчення" від "позбавлення керування". Не знаєте засад законодавства з приводу страховки та наслідків. Ви не в темі. Почитайте для початку ПДД та КУпАП.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Canton сказав:

А в чем сакральный смысл сего действа?

Чому люди зуби чистять, руки миють, не ходять ро газонах?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, anabioz сказал:

"Чуш", то що Ви пишите. Ви не відрізняєте "вилучення посвідчення" від "позбавлення керування". Не знаєте засад законодавства з приводу страховки та наслідків. Ви не в темі. Почитайте для початку ПДД та КУпАП.

Нет, это Вы не понимаете.

Временно изъяли - не более 3 месяцев. Если есть подозрение на правонарушение, подразумевающее лишение прав.

Следователи этим не особо заморачиваются. Я сразу адвокату сказал, что договариваться ни с кем не буду, пусть все идет по закону. И стал ментам не интересен.

И повторюсь - права вернули на первом же допросе, даже заявление не писал. Хотя там уголовное дело - травмы средней тяжести у обоих сторон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, MaxS сказал:

Чому люди зуби чистять, руки миють, не ходять ро газонах?

У меня со страховщиками любовь не получилась. Меня в жизни подбивали трижды и НИ РАЗУ я ни копейки не получил...

Хотя честно платил все годы

Зачем платить больше? (С)

Змінено користувачем Canton
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Canton сказав:

У меня со страховщиками любовь не получилась. Меня в жизни подбивали трижды и НИ РАЗУ я ни копейки не получил...

Зачем платить больше? (С)

Ну тобто якщо ви когось коцнете, щоб і йому не дісталося нічого? Назву десятка нормальних страхових нагуглити неважко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...