Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ГАСК: проверки, переписка и "общение"

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Цитата:

Сообщение от Наtалья

А поскольку мне их разрешение на ввод не требуется

потрібне

 

Цитата:

Сообщение от Наtалья

я могу заселяться

не можете

 

Цитата:

Сообщение от Наtалья

месяцами ждать и не вселяться?????

По закону так

А можно ссылки, пожалуйста. Так по Закону и 10 дней на регистрацию.......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если интересно расскажу....

Интересно. Мы здесь собираем все сведения. Любая информация может оказаться полезной форумчанам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно ссылки, пожалуйста. Так по Закону и 10 дней на регистрацию.......

Посилання на що? На те що без зареєстрованої Декларації не можна ввести в експлуатацію чи на те що в не введений будинок заборонено експлуатувати?

Те що ДАБІ порушує закон не дає вам права порушувати так само - в суді це не проходить. Якщо вирішили заселятись то на власний ризик і не афішуйте що так правильно - штрафи нині не малі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно. Мы здесь собираем все сведения. Любая информация может оказаться полезной форумчанам.

1. П.3 - я указала инженера з тех нагляду, наказ, а сертификат не указала. Мне директор фирмы, которая проводила работы сказал, что у него только диплом.

В этот раз думаю, наверное лучше вообще не заполнять п.3, напишу - не залучався.

2. П.8 - Я не указывала ГАП. А проект у меня был, поэтому сказали, что информацию нужно указать. Хотя я считала, что ГАП нужно указывать если кроме выполнения проекта еще и заключен договор на авторский нагляд. Я его не заключала. Опять же в Декларации написано у разі наявності.

По этому пункту мне еще не понятно: назва, номер і дата видачі документа, що підтверджує повноваження особи. Что имеется ввиду приказ о назначении на должность при прийоме на работу или приказ на проведение автор. надзора?

3. П.9 - У меня написано : Лист "Про затвердження завдання на проектування ( это так в проэкте), а нужно сказали писать "Лист про затвердження проектної документації..."

Поменяю......

4. П.10 Написала " Повідомлення про початок виконання будівельних робіт, на які не вимагається дозвіл, зареєстроване інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області."

Подавала повидомлення в октябре 2011.

Сказали, что нужно убрать слова "на які не вимагається дозвіл".

Почему я еще не разобралась....

5. П.15 - Я не указала кошторисну вартість будівництва за затвердженою проектною документацією, а только вартість основних фондів из техпаспорта. Сказали нужно указать..

Вот только у меня в проекте этой цифри нет. Самой теперь придумывать что ли????

Вот такие замечания.....

Те що ДАБІ порушує закон не дає вам права порушувати так само - в суді це не проходить.

Знаю, знаю....

 

 

Якщо вирішили заселятись то на власний ризик і не афішуйте що так правильно - штрафи нині не малі

Ничего я не решила, просто где то здесь на форуме это читала. Так, а штрафы какие?????

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а штрафы какие?????

ЗУ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності...

Стаття 96. Порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва

...

Експлуатація об'єктів будівництва, які не прийняті в експлуатацію, а також наведення недостовірних даних у декларації

про готовність об'єкта до експлуатації, вчинені щодо

об'єктів I категорії складності, -

тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот п'ятдесяти до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (на сьогодні від 5950 до 6800 грн)

 

Діяння, передбачені частиною одинадцятою цієї статті, вчинені щодо

об'єктів II категорії складності, -

тягнуть за собою накладення штрафу від чотирьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. (на сьогодні від 6800 до 8500 грн)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. П.3 - я указала инженера з тех нагляду, наказ, а сертификат не указала. Мне директор фирмы, которая проводила работы сказал, что у него только диплом.

В этот раз думаю, наверное лучше вообще не заполнять п.3, напишу - не залучався.

 

2. П.8 - Я не указывала ГАП. А проект у меня был, поэтому сказали, что информацию нужно указать. Хотя я считала, что ГАП нужно указывать если кроме выполнения проекта еще и заключен договор на авторский нагляд. Я его не заключала. Опять же в Декларации написано у разі наявності.

По этому пункту мне еще не понятно: назва, номер і дата видачі документа, що підтверджує повноваження особи. Что имеется ввиду приказ о назначении на должность при прийоме на работу или приказ на проведение автор. надзора?

3. П.9 - У меня написано : Лист "Про затвердження завдання на проектування ( это так в проэкте), а нужно сказали писать "Лист про затвердження проектної документації..."

Поменяю......

4. П.10 Написала " Повідомлення про початок виконання будівельних робіт, на які не вимагається дозвіл, зареєстроване інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області."

Подавала повидомлення в октябре 2011.

Сказали, что нужно убрать слова "на які не вимагається дозвіл".

Почему я еще не разобралась....

5. П.15 - Я не указала кошторисну вартість будівництва за затвердженою проектною документацією, а только вартість основних фондів из техпаспорта. Сказали нужно указать..

Вот только у меня в проекте этой цифри нет. Самой теперь придумывать что ли????

 

Вот такие замечания.....

 

ИМХО, они просрочили срок регистрации Декларации или отказа в регистрации, а значит сейчас Вы можете их "прижать"... Что я бы и делал на Вашем месте.

Последних два замечания - бред.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, они просрочили срок регистрации Декларации или отказа в регистрации, а значит сейчас Вы можете их "прижать"... Что я бы и делал на Вашем месте.

У меня на 3-ем экземпляре Декрации(которую я сделала по Вашему совету) районный инспектор сделал отметку :" Отримав 09.06.2012, ФИО и подпись). А вх номер, который у них в базе в Киеве от 21.06.12. Письмо с отказом я так еще и не получила.

Так, Вы, предлагаете написать позовну в суд про признання декларации как зарегистрированной в связи с нарушением сроков или написать Голове ДАБКУ и не подавать новую??????

Пректировщикам дозвонилась, №наказ про авторский нагляд дали. Про кошторисну вартисть сказали, что согласно нормам ДБН 2.2.4 это не обязательно.

А, вот по поводу повідомлення про початок (п.10), нужно ли убирать ..."на які не вимагається дозвіл". Ведь насколько я понимаю, на мою стройку он не нужен или я ошибаюсь?????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итак, коллеги-друзья-застройшики-получатели "писем счастья". Что-делать-то?

1) Іти в місцеве відділення інспекції, нехай виїзжають на ділянку, складають акт?

2) Писати скаргу на ім'я голови інспекції/в прокуратуру/... ?

3) Нічого не робити, підстави в Інспекції, нехай самі їх і перевіряють.

4) ... щось іще.

Сичтаем, что решили не прогибаться, а идти законным путем, т.е. писать скаргу (или лучше все-таки звонить на гарячую линию?)

 

Спасибо архитектору-Юре за вот этот образец.

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1655714&postcount=98

 

Но мне вообще ответили, как многим здесь "э підстави вважати дані недостовірними.... в частині дати початку виконання робіт"

Прошу совета - можно-ли использовать вsшеприведенный образец и какое изменение в него надо бы внести? Или есть где другой, более актуальный для этого случая? Если есть - поделитесь. Тем более, что судя даже по этой теме нас таких "недостоверщиков" много :-)

Хочу также уточнить. Кто-то уже получил положительный результат после того, как бюрократы получили именно такую скаргу.

И еще - Вы действиетльно направляли ее сразу в три адреса, включая прокуратуру, или пока только "пугаем" ;)

Кроме того в списке адресата самого ГАСКа нет - это так и недо?

Готовлюсь идти путем борошихся, тем более, что у меня не на день подачи уведомления, ни даже через 10 дней после него никакой стройки не велось.

Змінено користувачем dms
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итак, коллеги-друзья-застройшики-получатели "писем счастья". Что-делать-то?

 

Сичтаем, что решили не прогибаться, а идти законным путем, т.е. писать скаргу (или лучше все-таки звонить на гарячую линию?)

 

Спасибо архитектору-Юре за вот этот образец.

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1655714&postcount=98

Хочу уточнить. Кто-то уже получил положительный результат после того, как бюрократы получили именно такую скаргу.

И еще - Вы действиетльно направляли ее сразу в три адреса, включая прокуратуру, или пока только "пугаем" ;)

Кроме того в списке адресата самого ГАСКа нет - это так и недо?

Готовлюсь идти путем борошихся, тем более, что у меня не на день подачи уведомления, ни даже через 10 дней после него никакой стройки не велось.

 

На даний момент я:

1) відправив поштою скаргу - поки ще в ГАСКу її не отримали

2) зустрівся з інспектором, підписав акт перевірки. В акті зазначили, що будівництво ведеться без порушення норм. Акт + новий екземпляр повідомлення + відповідь ДАБІ на перше повідомлення відіслали назад в ДАБІ Київської області. Відповіді на це поки немає.

 

Чекаю )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На даний момент я:

1) відправив поштою скаргу - поки ще в ГАСКу її не отримали

2) зустрівся з інспектором, підписав акт перевірки. В акті зазначили, що будівництво ведеться без порушення норм. Акт + новий екземпляр повідомлення + відповідь ДАБІ на перше повідомлення відіслали назад в ДАБІ Київської області. Відповіді на це поки немає.

 

Чекаю )

 

Дякую. Ну, Ви щонайменьше втратили свій час на відвідани інспектора. Не суттєво - але чому? Хочется все-ж таки спробувати вирішити більш цивілізовано.

До речі, хтось тут казав, що обійщовся дзвоником на гарячу лінію - це теж цікава інформація. Якщо не жалко - наведіть в якому руслі йшла розмова?

Наперед дякую! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ітак, розповім і я вам свою історію початку будівництва, може комусь стане внагоді.

08.06.12. я купив великий конверт А4 формату роздрукував складене мною Повідомлення і наробив купу різних копій всіх документів що в мене були. Акуратно вклав їх у конверт та й відправив рекомендованим листом на Л.Українки 26, причому без опису але з повідомленням. Це все мені вартувало 9,50грн. Через тиждень таким чином підправив повідомлення в сільраду та МНС та й почав потихенько робити фундамент. 13.06. повернулось моє повідомлення, де зафіксоване отримання листа.

Протягом місяця я заходив на сайт та намагався знайти своє зареєстроване повідомлення та кожну неділю звонив та виясняв яка його доля. Спочатку мені говорили, що ще необробили, а потім сказали щоб я очікував у почті листа з запрошенням в район для проведення перевірки.

Сьогодні 18.07. мені зателефонували з району та запропонували заїхати до них, забрати інспектора і виїхати на перевірку на ділянку. Я взяв на 10 хв. паузу зайшов на форум у цю тему та й почав розмірковувати. Я вирішив, що вартість питання 5-6л бензину та й погодився, тим паче я був впевнений, що в мене все гаразд. В 17.00. я вже був в Броварах на Незалежності,2, забрав інспектора і вирушив на ділянку. На майданчику вона зробила декілька фотознімків, разом ми поміряли довжину та ширину фундамету та й все. Вже в машині вона склала акт, де написала, що будівнитство ведеться згідно повідомлення. Потім ми домовилися, що я завтра факсом надішлю копії поштових квитанцій. Я її завіз в Бровари, передав її чоловікові дві пляшки пива.

Вкінці вона сказала, що я можу далі спокійно будуватися, та зберігати квитанції!

Ось така історія із щасливим, надіюсь, хепіендом.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пива треба було не давати - вона сама мала б його вам дати за те що привезли-завезли, це їх робота :drinks:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось така історія із щасливим, надіюсь,

хепіендом.

Поздоровляю!:beer:

Але Ви можете раптом підірватися, кинути роботу та по першому дзвінку рванути "підробляти" водієм у інспектора ;). А якщо - ні?

Також не зовсім зрозумів - а за що пиво було? Це інспектор Вам мав заплатити за витрачене паливо :lol:.

Отак ми призвичаємо бюрократів з нами поводитися як з нижчою расою, чи принаймні - з нижчою кастою.

А отже питання лишається.Як "правильно" писати скаргу та як "правильно" жалітися на гарячу лінію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поздоровляю!:beer:

Але Ви можете раптом підірватися, кинути роботу та по першому дзвінку рванути "підробляти" водієм у інспектора ;). А якщо - ні?

Також не зовсім зрозумів - а за що пиво було? Це інспектор Вам мав заплатити за витрачене паливо :lol:.

Отак ми призвичаємо бюрократів з нами поводитися як з нижчою расою, чи принаймні - з нижчою кастою.

А отже питання лишається.Як "правильно" писати скаргу та як "правильно" жалітися на гарячу лінію?

 

Дійсно, я прийняв таке рішення усвідомленно, тому що в нашій державі все може раптово змітитися. Невизначенність мене вже майже місяць - напрягала. А пиво було за те, що інспектор повірила на слово, що я повідомлення направляв 08.06., почтової квитанції з собою у мене не було. Да і просто вона оказалась моєю землячкою та просто прикольною тьоткою.

Головне для мене результат. Якщо це вартувало мені 6л бензину і 2 пляшки шарового пива і дві години мого життя, це не великі витрати в порівнянні з будівництвом будинку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молодець!

Інспектор таки дійсно нормальна тьотка.... І наприклад при перевірці мого будівництва сама рекомендувала скаржитись. А те що написала мені акт про порушення - так вимагає їхнє керівництво.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от мені ніхто не телефонував, тільки "лист щастя" надійшов з приписом - відвідати інспектора. Дзвоню по всім телефонам, що знайшов - мовчок, просто не відповідають. Години прийому - тільки півдня і тільки в понеділок. До того-ж схоже на те, що інспектор чоловік, а не "нормальна тьотка" :lol:

Отже - поїду я до них в понеділок. - Пів дня геть.

Повезу інспектора на прибудову розмірів 20 м.кв до дачного будинку 40 м.кв - ще пів дня геть. При тому, що будпаспорт з топозйомкою, на якій видно що є на ділянці, а чого нема - зроблений всього за тиждень до моменту відправки повідомлення. (повня дурня, як на мене, що там за тиждень можна напорушувати). Потім - акт підписувати, відсилати до області, чекати відповіді.

І що робити?

До речі, може хтось підскаже хоч діючі телефони (Вишгородський район)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 июня отправила Повидомлення на ДАБК.

Остальное изложено в посте 53 этой темы.

Сегодня получила "Письмо счастья" датированное 27-м июня, но с почтовым штемпелем от 17.07.2012. В письме всё как всегда (э пидстави вважати наведены в Повидомленни дани не достовырними)

Принципиально не жалаю ехать аж в Васильков, чтобы лицезреть там инспектора, тем более, что я уже выезжала на участок, чтобы встретить там проверяющего.

Что с этим делать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

э пидстави вважати наведены в Повидомленни дани не достовырними...

...Что с этим делать?

 

А ничего, строиться. А то что у кого-то есть какие-то «пидстави», это их личные сложности.

Кто-то считает, что Вы нарушили закон — пусть доказывает это.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 июня отправила Повидомлення на ДАБК.

Остальное изложено в посте 53 этой темы.

Сегодня получила "Письмо счастья" датированное 27-м июня, но с почтовым штемпелем от 17.07.2012. В письме всё как всегда (э пидстави вважати наведены в Повидомленни дани не достовырними)

Принципиально не жалаю ехать аж в Васильков, чтобы лицезреть там инспектора, тем более, что я уже выезжала на участок, чтобы встретить там проверяющего.

Что с этим делать?

 

Мы с Вами даже по дтам почти совпали.

Отправил 14 июня. Письмо счастья датировано 26 июня, на штемпеле - 17 июля.

И я тоже не хочу ехать в Вышгород. Может разьве что в понедельник. по пути с дачи утром загляну. Посмотрим.

Неплохо бы при этом помахать перед его носом заготовленно скаргой, да что-то никто не делится познаниями в области скаргописания.

Кстати - как Вам удалось заманить инспектора на участок?? Мне письмо пришло, но никто не звонит.... :-(

И телефоны в Вышгороде молчат.

Кто подскажет хоть номер горячей линии?

 

 

А ничего, строиться. А то что у кого-то есть какие-то «пидстави», это их личные сложности.

Кто-то считает, что Вы нарушили закон — пусть доказывает это.

К сожалению, так просто не получится. Рано ли поздно где-то придется показывать этот клятый номер в реестре. И лучше к этому быть готовым заранее, чем потом бегать в мыле и.... взятки давать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К сожалению, так просто не получится. Рано ли поздно где-то придется показывать этот клятый номер в реестре. И лучше к этому быть готовым заранее, чем потом бегать в мыле и.... взятки давать.

 

А какие «пидстави» у вас есть для таких суждений? Правда интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 июня отправила Повидомлення на ДАБК.

Остальное изложено в посте 53 этой темы.

Сегодня получила "Письмо счастья" датированное 27-м июня, но с почтовым штемпелем от 17.07.2012. В письме всё как всегда (э пидстави вважати наведены в Повидомленни дани не достовырними)

Принципиально не жалаю ехать аж в Васильков, чтобы лицезреть там инспектора, тем более, что я уже выезжала на участок, чтобы встретить там проверяющего.

Что с этим делать?

 

Аналогічна ситуація. Я тут розшибаюся на форумі розказую про свій "хепіенд", а тут вчора отримую "лист щастя":) (текст вам всім відомий).

На всяк випадок сьогодні звякну в інспекцію уточню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как Вам удалось заманить инспектора на участок??

Никак. Он сам приехал.

Судя по датам на документах (СП выдан 11.06.2012), как только я подала заяву на изготовление СП в районную архитектуру, они организовали Напралення на перевирку за подписью Шушуняка(9.07.2012). Инспектор явился 12.07.2012.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера вывозила архитектора на участок для оформления строй паспорта. На обратном пути она разговорилась, и сказала, что сейчас создан целый отдел для штамповки этих писем счастья! Все настроено и налажено специально для выкачки денег из наших карманов! :(
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...