Активність
- Остання година
-
Ну вы правильно сказали, что это нужно час, бажання та наснаги. Ну и немного кубиков денег) ТС просто хочет его убрать, так мешает. Разбирание и перебор кирпичей - я думаю человек есть еще чем заняться) Потому в топку. Я бы, как выше уже говорили, когда будут копать септик, просто сгрести потолок и всю землю (и потолок) в яму. Ну будет проседать какое то время. Это будет в любом случае.
-
як правильно ліквідувати погріб?
АлександрБ. відповів у розділі Подвалы, погреба, гаражи, мастерские
Вірно, є таке діло. Теж слушне зауваження. Але, якраз саме для такого призначення, це може бути навіть родзинкою. Часом такі речі як, - відсутність симметрії, - чітких параллельних та перпендикулярних ліній, що "ріжуть" загальну композицію, - наявність аперіодичності у фактурі, - та інші "неправильності" і додають шарму будівлі, і притягують погляд, спонукаючи милуватися знов та знов. Звичайно, потрібно мати досвід роботи з цеглою, гарне уявлення, ну й час та бажання. Наснаги ! -
Шляпа там повна,а не ціни. Ціни треба в колег питати.
-
Ваші слова — та Сі Цзіньпіню у вуха 😉 Чекати, здається, недовго: днями Сі з Пу переговорять (якщо вже не говорять), і поступово події почнуть проявляти наслідки. Тож свого капелюха я поки що притримаю — кидати не стану )))
-
як правильно ліквідувати погріб?
АлександрБ. відповів у розділі Подвалы, погреба, гаражи, мастерские
То є не добре. Скажу навіть більше, то є геть недобре ! У Вас там є ще одна цікава позиція (чомусь ніхто не відзначив), - це натуральна глиняна черепиця автентичного виробництва. І буде її там десь під 10 м.кв, може трохи менше, через некондицію. Так от, з тої цегли (для облицювання фасаду) вийде добряча вулична піч-барбекю. І вкрити її тією черепицею. По масивним балкам, зістареним брашируванням. Буде Може бути розкішний куточок відпочинку. Ось перші ліпші фото для зразку, (як концепт) : . . -
У мене панелі на 220 градусів. Вважаю ваш дах ідеальним, бо ті гроші, які ви хочете витратити на трекери, бетони, метали - ви зможете докупити ще пару полів (на ваш скат влізе більше 30 штук). І це дасть профіт у хмарну погоду, бо в таку трекери взагалі до одного місця. А це майже півроку такої погоди. Скажу так - я б не заморочувався б з трекерами, бо на вашій кількості панелей ви ті трекери ніколи не окупите. І виробничої доцільності в них також нема.
-
Завтра запитаю чи так це
-
А якщо перші пагони всі якісь здохлики у порівнянні з іншими?
-
як правильно ліквідувати погріб?
АлександрБ. відповів у розділі Подвалы, погреба, гаражи, мастерские
Зрозуміло. Теж так думаю, фото нестертих цеглин на сходинках дають надію. Так, трохи несподівано ... -
Якщо у вас велика площа ділянки, то зробіть на землі поле на південь і не заморочуйтесь тими трекерами. Можете навіть зробити два стрінги: пд.сх на землі та пд.зх на даху і це буде дешевше, ніж трекер, в перехунку на кВт*год виробленої енергії.
- 4 відповіді
-
- 3
-
-
- сонячний трекер
- система слідкування за сонцем
- (та ще 1)
- Сьогодні
-
Звісно що я говорив за ту молоду лозу що посередині,на фото ж прекрасно видно що обведені Вами лози мертві.Рукава формуються з точністю до навпаки,лишається найперший пагін,дуже рідко 2 чи 3.Звісно що через горизонтальну полярність найкращім буде останній пагін,але дуже часто саме він жирує і тому взагалі не закладає плодових бруньок. Ну і взагалі,12 бруньок лишають хіба що на старих азійських сортах,зазвичай лишають 6-8 бруньок,ну а після проломки особисто я лишаю десь 4-5,причому обов'язково перший. Я навіть усі перші молоденькі пагони маркую тапінером червоною стрічкою,щоб не виламати,бо це будуть рукави на наступний рік. По інтернету практично неможливо навчитись виноградарству,тим більше на будівельному форумі,рекомендую знайти по сусідству якогось виноградаря і з ним хоча б вивчити деякі ази,ну а потім зайти на виноградний форум і там вже копати глибше.
-
Отже, вітаю! Давно виношував ідею з монтажу невеликої сонячної станції, яка буде завжди повернута до сонця. Щось типу такої Чому не на дах? У мене дуже великий дах, два скати, розмір одного 6,15*17м. Кут 38 здається. Але направлений він не на південь, а на південь-захід. А інший відповідно на північ-схід. У нас по вулиці є кілька варіантів панелей. Що я спостерігаю - сонце майже завжди світить кудись збоку панелей. Лише кілька годин світить правильно. Я не хочу робити 3 стрінга, як я бачив на ютубі, щоб один якийсь був освітлений, а інші чекали наступного дня. У мене велика ділянка, місце є. Сусіди є тільки з однієї сторони, деревця теж не заважають, будуть заважати - будемо різати). Виходжу зранку на те місце, і бачу - о 5й ранку сонце вже встає, а у людей панелі в тіні. Вчора вийшов ввечері на те місце о 20.30 - сонце вже біля горизонту, але його чітко видно, воно світить, а у людей панелі даавно в тіні. Це не годиться. Панелей буде 8 штук, лонгі, 615 ват, bifacial. Розміщення в 2 ряди по 4 панелі в ряду. Загальна висота - 2,4 *2 =4,8м. Загальна ширина 1,13*4=4,52. + скільки там на проміжки. Це якщо поставити панелі вертикально. Відступ від землі 0,5м. Кут нахилу ближче до зимнього, щось типу 30 градусів. Влітку сонця і так валом, а такий кут буде вранці і ввечері добре ловити. Може навіть 20? При куті 30 висота верха поля від землі буде 4,7 м. При горизонтальних панелях і куту 30 висота буде 4,4м, чи щось біля того Порахував через онлайн калькулятор вітрове навантаження. Показало при ураганному вітрі більше 1 тони Чат ГПТ порахував 1,8 тони. Грунт у мене твердий. Якщо зняти верхній шар "родючого" чорного піску (20-30см) то під ним жовтий пісок вперемішку з тонкими шарами глини, лопатою вдовбати неможливо. Чат ГПТ сказав, що при такій площі треба робити опору 3*3метри і 2 метри глибиною. Щось мені 18 кубів бетону нк подобається) Враховуючи вартість куба бетону, який дорівнює вартості однієї панелі, то виходить таки вигідніше натикати панелей кудись, тим більше, тикати є куди. Я схиляють до опори 1,2*12м, і 2м глибиною. Внизу можу розширити опору, бо чат каже що її може вирвати з землі. Сумніваюся, але але 3 куба бетону - 6 тон. Плюс товсті труби, арматура, поворотні штуки, панелі. Коротше, вага буде далеко за 7 тон. Площа опирання на стінки грунту при поривах вітру теж буде великою. Іншим варіантом є 2 опори по 4 панелі, як тут Недолік - зимою одне поле буде відкидати тінь на інше. А зимою цього не хочеться. Але опори можна було б зробити 0,7*07*1,5,чи щось таке Які ваші думки? Вистачить на одне велике поле 1,2*1,2*2м? Доречі, яка опора під біг-бордами?
-
Зашел прочесть на страницу к Друзенко, что сейчас строчит этот пропагандист. Оказывается , что , по его словам :" Залужный - однозначный лидер народных симпатий".-))))
-
Ех... не пройшло і трьох тижнів, як фірмовий бітотримач перестав фіксувати біти, тобто стопорне кільце просто не фіксує. Таке відчуття що воно розкрилося, а назад не хоче. При чому не важливо які біти. При ударі кільце таки заскакує назад, але потім хрен знімеш біту, оця чорна рухома юбка рухається, а кільце тримає біту мертво. Прослужив рівно на збирання однієї гойдалки 🤣 Головне що для імпакту, але не витримав роботи з тим самим імпактом.
-
Financial Times жёстко: «Украина откатывается назад. А Зеленский пал с пьедестала демократического лидера».
-
Блаухільде дійсно прикольна квасолька, якщо в пакеті не пересорт. Колись давно я її саджала. Гарні фіолетові стручки. Але завжди мені так шкода було того кольору, бо він втрачається при температурній обробці. Квасоля стає просто зеленою
-
Треба спочатку зрозуміти що ви маєте на увазі )) Якщо ви про ті що зліва, то дві старі лози вони фактично майже повністю обмерзли в травні. А та молода лоза навіть не знаю яким чином така товста виросла і практично з самого низу, тому що вище все обмерзло. Так вона ще і сама найдовша, я обрізав її десь на ~2.3 м, а вона дальше росте 🤔 При чому була така тоненька, не думав що виросте аж так. Ну і пасинків також напускала. Все інше то з правої частини, там також дві старі лози, але не так сильно обмерзли, відповідно там молодих більше. На рахунок рукавів, я їх формував так, на кінці старої лози вибирав молоду яка сама краща і обрізав її приблизно на 12 бруньок. Всі молоді лози що були до цієї - обрізалися, тобто стара лоза подовжувалася на тих 12 бруньок. Як зараз з цим бути не зрозуміло, чи є сенс залишати цей виноград і як його формувати перез зимою. Враховуючи що ці дві лози умовно кажучи вже дворічні, але обмерзли, тільки ота одна молода, яка з самого низу виросла. Лишати ту молоду, а старі обрізати, чи всі три лишати... З іншого боку здаєтсья є чим подовжити стару лозу, а з цього боку нічим. З тим що обрізати, а що залишати, ще потрібно добре розібратися. У випадку ось такого винограду. Хоча те саме роблю і на іншому винограді, і там все добре. Хоча вже не вистачає місця для подовження лоз, старі розрослися в дві сторони десь по 2.5 м, дальше просто немає куди, з одного боку будівля, з іншого паркан.
-
І хто і як їм це не дасть?
-
Фрицы будут делать, в ближайшие годы, то , что им скажут Штаты. И будут платить дань. Собственного ядерного оружия создать им не позволят.