Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с выбором ибп

prosyanik85

Рекомендовані повідомлення

хіба я десь казав про щось не потрібне?))

ви ні, dneprstab натякає що можна і понизити комфорт життя на деньок :)

 

Насос на воду якої потужності?

 

у мене багато насосів, сходу бачу 3 по 25W стоять; на жаль сантехнік з запаленням, не можу прояснити всі питання по споживанню його частини;

електрики могли і запас дати.. але у мене і трішки "по дибільному" (цитую сантехніка) на перший погляд все розведено, то таунхаузи, а забудовники не парилися з місцем під котельню чи чимось таким, відповідно як і у багатьох сусідів вся водопідготовка на горищі (3ій поверх), а потім назад вниз.. коротше займе трохи часу повичисляти що можна викинути нас час відсутності 220 (наприклад фільтрацію, точніше регенерацію фільтрів..), але і акуми мабуть не настільки точково підключатимуться, щоб все оптимізувати, якийсь хлам таки залишиться на інверторі...

 

якщо суть вправи - це визначити 3кВ чи 5-6кВ, то чи вірно розумію, у інверторів зазвичай все іде лінійками, відповідно є на 3кВ і більш потужний аналог? якщо так, то щоб опустити арифметику на форумі, можна просто взяти за основу щось одне, а я на місці пізніше з сантехніком/електриками узгоджу 3 чи 5.. в надії що це спростить поради :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви ні, dneprstab натякає що можна і понизити комфорт життя на деньок

 

ну так бойлер як раз при його наявності і понизить комфорт, просто за пів години висушить батареї, і всьо, нема комфорту

 

Добавлено через 2 минуты

то таунхаузи

вода централізовано?

 

якщо так, то і 3кВт вистачить легко.

 

Q-Power QPC+3048GE такий на 3кВт є. А на 5 та 6 будуть на початку літа. І вони в міру тихі, кулєр вмикається при зарядці та при нагріві коли нема світла і працює на АКБ

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вода централізовано?

 

вода з водоканалу, все решта кожен сам собі) нічого спільного/централізованого між будинками нема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вода з водоканалу, все решта кожен сам собі) нічого спільного/централізованого між будинками нема

 

Тоді і справді. Куди 5 кВт дівати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Q-Power QPC+3048GE такий на 3кВт є. А на 5 та 6 будуть на початку літа. І вони в міру тихі, кулєр вмикається при зарядці та при нагріві коли нема світла і працює на АКБ

 

на 6кв то Q-Power QPC+6048E, а на 5 теж є такий? бо бачу лише 5024, 5048 не знаходжу..

 

дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на 6кв то Q-Power QPC+6048E, а на 5 теж є такий? бо бачу лише 5024, 5048 не знаходжу..

 

дякую!

 

Вожу 5024 та 6048.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почувши про 3кВ згадав, що тут дуже популярний US3, але ціна там висока..

 

а хтось щось може сказати за інвертори Вольтер? Volter™UPS-3000 / Volter™UPS-5000.. у мене їхні стаби, задоволений, цікаво чи інвертори виправдовують свою вартість (дорожчі за Q-Power на перший погляд)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почувши про 3кВ згадав, що тут дуже популярний US3, але ціна там висока..

 

а хтось щось може сказати за інвертори Вольтер? Volter™UPS-3000 / Volter™UPS-5000.. у мене їхні стаби, задоволений, цікаво чи інвертори виправдовують свою вартість (дорожчі за Q-Power на перший погляд)

 

а то інвертори чи UPS?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а то інвертори чи UPS?

 

а, сорі, то ж таки ДБЖ.. але на сайті пишуть: "Включает в себя следующие функциональные узлы как, инвертор, релейный стабилизатор напряжения и зарядное устройство."

 

Добавлено через 10 минут

ну так бойлер як раз при його наявності і понизить комфорт, просто за пів години висушить батареї, і всьо, нема комфорту

 

наскільки знаю, у мене газовий котел гріє бойлер, а не бойлер сам по собі від 220.. відповідно тут ще потрібно буде глянути чи можна контур гарячої води на котлі відключити якщо 220 від мережі пропало :) швидше за все тільки вручну на контролері котла..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а, сорі, то ж таки ДБЖ.. але на сайті пишуть: "Включает в себя следующие функциональные узлы как, инвертор, релейный стабилизатор напряжения и зарядное устройство."

 

Добавлено через 10 минут

 

 

наскільки знаю, у мене газовий котел гріє бойлер, а не бойлер сам по собі від 220.. відповідно тут ще потрібно буде глянути чи можна контур гарячої води на котлі відключити якщо 220 від мережі пропало :) швидше за все тільки вручну на контролері котла..

Якщо бойлер не електричний. То до нього не може бути питань

 

Добавлено через 1 час 52 минуты

"Включает в себя следующие функциональные узлы как, инвертор, релейный стабилизатор напряжения и зарядное устройство

 

ну, авто Ваше з такої логіки - трактор

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интеграл Тернополь - я использую сотни их разных девайсов, почти всю номенклатуру, начиная от древних и заканчивая слизанными у Eltek новыми. Из имеющейся номенклатуры можно собрать системы под любые мощности и нюансы. Правда, очень компактно может не получиться, поскольку все же промышленное исполнение, но, честно говоря, лучшего по цена/качество в этом сегменте так и не нашлось за многие годы. Не реклама, я это не продаю, только эксплуатирую :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интеграл Тернополь - я использую сотни их разных девайсов, почти всю номенклатуру, начиная от древних и заканчивая слизанными у Eltek новыми. Из имеющейся номенклатуры можно собрать системы под любые мощности и нюансы. Правда, очень компактно может не получиться, поскольку все же промышленное исполнение, но, честно говоря, лучшего по цена/качество в этом сегменте так и не нашлось за многие годы. Не реклама, я это не продаю, только эксплуатирую :)

 

Пульс Запорожье, тоже всякое интересное делают. Но карман жмет у многих

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Q-Power QPC+3048GE такий на 3кВт є. А на 5 та 6 будуть на початку літа. І вони в міру тихі,

 

питання по шуму) з документації по QPC, якщо я вірно розумію то кулера взагалі ніколи не вимикаються (скріншот сторінки долучаю), 65Дб вночі над моєю спальнею - то буде жесть) чи є кращий опис по шумам QPC+3048GE / QPC+6048GE ?

qpc_cooling.thumb.png.b0b739c3d084e970da554f6032801250.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Если вдруг решили включить в инвертор dc-ac фен или болгарку с тиристорным регулятором , вот ответ почему он сломался

Желтый - напряжение

Синий -ток

IMG_20210511_234809_785.thumb.jpg.2c47dda90762f4736f28c5d8990c4745.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интеграл Тернополь

 

.....

Не реклама, я это не продаю, только эксплуатирую :)

 

О, серьезные люди. Попытался погуглить ассортимент/цены — засекречено, видимо, насмерть.

Впрочем, наверняка можно прозвонить/узнать, я думаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, серьезные люди. Попытался погуглить ассортимент/цены — засекречено, видимо, насмерть.

Впрочем, наверняка можно прозвонить/узнать, я думаю.

 

Если корпоративные клиенты , то такая политика везде.

У того же APC цены на мощные системы квт от 40 только через формирование заявки обьекта

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если корпоративные клиенты , то такая политика везде.

У того же APC цены на мощные системы квт от 40 только через формирование заявки обьекта

 

и это правильно, а то развели бордель

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот ответ почему он сломался

а если что глючит а на вольтметре все красиво. см.сюда:

 

1977849395__2021-05-15_212503.thumb.png.ec03124e6e2ebeae42d4b6e64f5ffc41.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интеграл тернополь, кантора нормальная. По телефону надо звонить, и с инженерами общатся.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интеграл тернополь, кантора нормальная. По телефону надо звонить, и с инженерами общатся.

 

И о чём рядовой покупатель ИБП для котла будет говорить с инженерами? )))

 

Ладно , Сергей не покупатель и не рядовой инженер.

Но обсуждать какие-то схемы они врядли станут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И о чём рядовой покупатель ИБП для котла будет говорить с инженерами? )))

инженерить одно дело, продавать другое

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИБП не специализация Интеграла, их рынок - телеком, там другие и параметры и требования. К чему пытаться конкурировать на плотном рынке стандартных ИБП, где есть девайсы на любой карман? А если нужно отдельно ВЗУ на 48В, отдельно инвертор DC-AC с подхватом от внешней сети, здесь пожалуйста, но это совсем другие решения и другие деньги. Кстати, отказов у железа немного, у меня есть девайсы уже по 18 лет от роду, и до сих пор живы. И даже ремонтируются если что :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да не думаю, мобильщики у них много чего берут, укртелекома подрядчики, и т.д. Им хватает. Особой конкуренции на таком рынке нет, к примеру, инверторы 48/220 даже у китайцев дороже стоят, о Европе вообще молчу. А для розничного клиента купить отдельно выпрямитель, отдельно батареи, отдельно инвертор это сумасшествие.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закрив та відкрив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...