Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление пенопластом. Вопросы...

trik

Рекомендовані повідомлення

 

Зависит от высоты цоколя. Если у Вас цоколь от 40см., то нет.

А почему ? Обоснуйте ... У меня цоколь = 70 см...Поэтому и спрашиваю...Думаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

люди, кто чем заделывал стык пенопласта и окна. вижу пока два варианта: силикон для внешних работ и пена. как ведет себя силикон лет так через 5. не зудубеет ли и не появятся щели между профилем? пена вроде в данном случае пластичей получайтся..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

люди, кто чем заделывал стык пенопласта и окна. вижу пока два варианта: силикон для внешних работ и пена. как ведет себя силикон лет так через 5. не зудубеет ли и не появятся щели между профилем? пена вроде в данном случае пластичей получайтся..

В себе купував спеціально планку. Привіконна планка з сіткою і клейкою стрічкою.

d95a10da1289be88a50d2004be4a5008.jpg

Дорого правда, але що робити. Спочатку стик запінювався, а зверху ставилась ця планка з клеєм (той що для верхнього шару, не для приклейки).

Як варіант герметики типу Стиз-А

Або як варіант двокомпонентний герметик. Але вигляд там....

Хоча надійно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В себе купував спеціально планку. Привіконна планка з сіткою і клейкою стрічкою.

d95a10da1289be88a50d2004be4a5008.jpg

Дорого правда, але що робити. Спочатку стик запінювався, а зверху ставилась ця планка з клеєм (той що для верхнього шару, не для приклейки).

Як варіант герметики типу Стиз-А

Або як варіант двокомпонентний герметик. Але вигляд там....

Хоча надійно.

 

Ну планок в нашем колхозе нет, а с Киева везти не буду:)

ну вид то такое. я вот думаю, сейчас заделаю, е дальше,после штукатурки откоса не будет ли сама штукатурка трещать на герметике?

Земсков красасава. смотрел его еще лет 7 назад. есть много толкового. есть конечно и переборы. но его аудитория,-это не бедные люди. так что вопрос бюджета там не стоит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Земскова там проблема не в платоспроможності клієнта. Якщо б в багатоповерхівці я б без всіляких думок замазюкав би силіконом, правда не так коряво. Край можна було скотчем заклеїти, утворивши смугу шириною 3-4 см по цеглі і після нанесення ще по свіжому обірвати. Воно б не так страшно виглядало. Як мінімум акуратний прямий край. Але от в приватному будинку такий варіант не підходить, від слова зовсім. Там вимоги до естетики зовсім інші.

І ще момент. Я себе після останніх падінь курсу і всіх покращень вже навіть до самого самого низу середнього класу не відношу, так пролетарій. Але тим не менше є речі на яких не економлю. От та планка з сіткою (при ціні 70 з хвостиком за 2,4 метри :o) не дасть фінішу тріскатись.

Змінено користувачем -electron-
уточнення
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Земскова там проблема не в платоспроможності клієнта. Якщо б в багатоповерхівці я б без всіляких думок замазюкав би силіконом, правда не так коряво. Край можна було скотчем заклеїти, утворивши смугу шириною 3-4 см по цеглі і після нанесення ще по свіжому обірвати. Воно б не так страшно виглядало. Як мінімум акуратний прямий край. Але от в приватному будинку такий варіант не підходить, від слова зовсім. Там вимоги до естетики зовсім інші.

І ще момент. Я себе після останніх падінь курсу і всіх покращень вже навіть до середнього класу не відношу. Але тим не менше є речі на яких не економлю. От та планка з сіткою (при ціні 70 з хвостиком за 2,4 метри :o) не дасть фінішу тріскатись.

 

частный дом. пока планка на самом последнем месте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В себе купував спеціально планку. Привіконна планка з сіткою і клейкою стрічкою.

 

Дорого правда, але що робити. Спочатку стик запінювався, а зверху ставилась ця планка з клеєм (той що для верхнього шару, не для приклейки).

Як варіант герметики типу Стиз-А

Або як варіант двокомпонентний герметик. Але вигляд там....

Хоча надійно.

 

На видео показано как делать не нужно :D

Малярка спасет мир и откосы Земского)

 

Штукатурите откос два раза ,грунт краска ,дальше клеите малярку(оставляете 1-2 мм для герметика), стык окна с откосом замазываете и сразу снимаете малярку.

Герметик лучше брать по дороже эластичный ,цвет белый или прозрачный (легко закрашивается)

Soudal кровельный 300мм в эпицентре 200грн

995588201_soudal.thumb.jpg.a7d2675dc094a92c29e56051263fb3e6.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть як надійніше/правильніше кріпити пінопласт знизу до стелі? Піна-клей, суха суміш, дюбелювання?

Потрібно прикріпити до пустотілих плит перекриття.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть як надійніше/правильніше кріпити пінопласт знизу до стелі? Піна-клей, суха суміш, дюбелювання?

Потрібно прикріпити до пустотілих плит перекриття.

 

Клей пена "Титан 60 секунд" застывает за минуту

если нужно вывести под уровень, то пена по краям ,середина клеится на ляпухи клеем для пенопласта:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От та планка з сіткою (при ціні 70 з хвостиком за 2,4 метри :o) не дасть фінішу тріскатись.

 

хренасе у вас цены:shock:... Я недавн брал по 48грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хренасе у вас цены:shock:... Я недавн брал по 48грн.

Ціна епіка. А решта до них підтягнулись. Я б залюбки взяв по 48, мені ще відкоси дверей всередині треба зробити. До речі а у Вас ПВХ профіль був з клейкою стрічкою чи без? А то є і без стрічки. Той дешевший. Я брав з страчкою. Як на фото вище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Поясніть як утеплюється фундамент при його будівництві?? ЕПП вставляється між майбутнім фундаментом і землею, але як він кріпиться до фундаменту, і як штукатуриться зі сторони землі. Прошу не сміятися але з цим не стикався, а плани є відразу утеплити при будівництві, щоб потім не розривати землю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поясніть як утеплюється фундамент при його будівництві?? ЕПП вставляється між майбутнім фундаментом і землею, але як він кріпиться до фундаменту, і як штукатуриться зі сторони землі. Прошу не сміятися але з цим не стикався, а плани є відразу утеплити при будівництві, щоб потім не розривати землю.

 

Вопрос за фундамент, или за его надземную часть - цоколь?

В грунте ЭПС не штукатурится. Зачастую совмещается ГидроИзоляция и утепление. То просто ЭПС клеится на ГИ мастику и сразу делаете обратную засыпку.

У ЭПСа достаточно мал процент влагопоглащения, поэтому его не защищают. Но если таки уж очень много строймусора в обратной засыпке, по просто шторным методом навешивается мембрана(по богатому), подешевле рубероид.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клеем для епп,

і як його туди клеїти, якщо наприклад пінопласт встановив а фундамент тільки буду лити???

 

 

Вопрос за фундамент, или за его надземную часть - цоколь?

цікавить фундамент.

З Ваших слів вирив траншею відповідної ширини, зробив опалубку, вставив ЕПП, залив бетон, зняв через деякий час опалубку і засипав землею якщо потрібно???

Якщо по цоколю то клей+грибки+штукатурка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і як його туди клеїти, якщо наприклад пінопласт встановив а фундамент тільки буду лити???

в этом случае никак, можно и без клея обойтись

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

З Ваших слів вирив траншею відповідної ширини, зробив опалубку, вставив ЕПП, залив бетон, зняв через деякий час опалубку і засипав землею якщо потрібно???

Якщо по цоколю то клей+грибки+штукатурка.

 

 

Теперь понятно, что ничего не понятно)))). "але як він кріпиться до фундаменту". Если ВЫРЫВ ТРАНШЕЮ, то откуда берётся "ЗРОБЫВ ОПАЛУБКУ"?!

В траншее, в зависимости от вида грунта льют прямо в грунт или стелим плёнку.

Что вопрос как и чем присобачить экструдер к Земле? Да что под руку попадётся - всё одно бетон всё поприжимает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если ВЫРЫВ ТРАНШЕЮ, то откуда берётся "ЗРОБЫВ ОПАЛУБКУ"?!

опалубку над траншеєю.

В траншеї литиму по грунту.

 

ЕПП вставляється між майбутнім фундаментом і землею, але як він кріпиться до фундаменту

 

Да что под руку попадётся - всё одно бетон всё поприжимает.

ось це і хотів дізнатися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В траншеї литиму по грунту.

Если хотите хороший бетон получить то не советую лить тупо в землю, вода из бетона сразу впитается в землю и бетон не наберет нужной крепости, я бы простелил пленкой всё... это мое личное мнение, никому не навязываюсь :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если хотите хороший бетон получить то не советую лить тупо в землю, вода из бетона сразу впитается в землю и бетон не наберет нужной крепости, я бы простелил пленкой всё... это мое личное мнение, никому не навязываюсь :)

 

Или рубероид на вертикальные стенки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или рубероид на вертикальные стенки.

Самый простой способ взять марку бетона на 50 единиц в плюс и забыть про это все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...