Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление пенопластом. Вопросы...

trik

Рекомендовані повідомлення

Просто монтажною не дуже зручно клеїти: треба або тримати лист пінопласту, притискаючи до стіни хвилин 5, або щось придумувати - дуже розширюється піна.

Расскажу и про свой небольшой опыт...вообщем во время монтажа панелей закончилась у меня клей-пена, но был второй пистолет с монтажной пеной, всё это одного производителя Акфикс...вообщем я просто взял и несколько плит просто приклеил на монтажную пену, которую использовал для швов между панелями...разница в том что надо чуть больше внимания уделить из-за того что монтажная пена после приклейки может ещё расширяться. По поводу крепости - монтажная пена чуть более пористая против клей-пены и из-за этого клей-пена крепче. Вообщем вывод такой - клей-пена для приклеивания, а монтажная пена больше для заполнения щелей, пустот - у каждого свое назначение!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

монтажная пена после приклейки может ещё расширяться. По поводу крепости - монтажная пена чуть более пористая против клей-пены и из-за этого клей-пена крепче. Вообщем вывод такой - клей-пена для приклеивания, а монтажная пена больше для заполнения щелей, пустот - у каждого свое назначение!

Вот тут видно - человек вник, а не строит и себя профессора:) Все так и есть! :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все так и есть!

Так вот подведу итог своему так сказать эксперименту - можно приклеить и на монтажную пену...можно, но не нужно - потому что и на монтаж уйдет больше времени и крепость соединения будет ниже. Я думаю что подобный спор возникает из-за того что пользуются пеной или клей-пеной разных производителей...я вначале попробовал разные клей-пены и скажу что все клеят по разному, к каждой клей-пене надо приноравливаться, у каждой своя особенность...у меня не было цели сравнивать производителей, просто вначале подбирал что дешевле и тем клеил, даже не запомнил этих самых марок, наверное и те что мне не понравились тоже хорошие, но я к ним не приноровился в тот момент...думаю что те кто фигачит сотнями квадраты могут сказать больше о разных клей-пенах и пенах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господи ребята что вы экономите?

У меня ушло клей-пены на 100 м2 на 1700 грн кажется 15 банок АКФИКС.

Если бы клеил на пену ушло бы 1000-1200 грн.

Цены условно. Ну эти 500-700 грн что погоду сильно делают?

Клейте чем положено. Клей пеной.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що краще від срачки помогає, лопірамід чи імодіум досліди не проводили

П"яний? Виключи комп"ютер.

можно приклеить и на монтажную пену...можно, но не нужно - потому что и на монтаж уйдет больше времени и крепость соединения будет ниже
В мене на монтажній піні було міцніше.

Ну эти 500-700 грн что погоду сильно делают?

Клейте чем положено. Клей пеной

Питання ж навіть не в ціні. Я вибір зробив на користь звичайної піни після тесту, який показав, що вона тримає краще.

Так, ось знайшов, читати з цього повідомлення. https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=1710012&postcount=79

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, ось знайшов, читати з цього повідомлення.

"....очень напрягло, что пена очень уж легко снимается как с кирпича, так и с пенопласта. " - хм, так может то клей-пена такая "хорошая"?!...и повторюсь ещё - к каждой клей-пене надо приноровиться, разные марки ведут себя по разному...и ещё интересный момент - я вот клеил в жару - плохо клеится, пошел дождь, ну переждал и дальше начал клеить - совсем другое дело!...даже влажность воздуха очень сильно влияет...помню одну панельку прилепили к стене и надо было придвинуть её к другой чтоб состыковать - так не смогли!...прилипла сразу так что два мужика сдвинуть не смогли!!!...а мы вроде-б не хилые...не, конечно можно было оторвать так что и панель разломать, но так и оставили с небольшим зазором, потом его заполнил пеной , ну а потом швы всё равно расшивать раствором.

 

Добавлено через 6 минут

Господи ребята что вы экономите?

Правильно, согласен! Я клей-пену не жалел, цель стояла не клей-пену экономить, а приклеить добротно панели к стене...переделывать дороже выйдет!!!!!!!!!!!!!! А экономия уже была в том что делал сам для себя своими руками!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

даже влажность воздуха очень сильно влияет...

Не сильно - а напрямую влияет! Поверхности в идеале вообще мелкодисперсно орошать до и после применения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господи ребята что вы экономите?

У меня ушло клей-пены на 100 м2 на 1700 грн кажется 15 банок АКФИКС.

Если бы клеил на пену ушло бы 1000-1200 грн.

Цены условно. Ну эти 500-700 грн что погоду сильно делают?

Клейте чем положено. Клей пеной.

100м2 на яку стіну? 15 балонів це небагато, в мене 190м2 - 30балонів відповідно, це 3000грн за клей піну Cerezit CT64. Ніби недорогл.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так может то клей-пена такая "хорошая"?

То була не дешева клей-піна. І показала такий результат. І одночасно найдешевша піна "Мастер" показала результат ПРИ ТИХ ЖЕ УМОВАХ набагато кращий. Для мене було абсолютно очевидно, що просто піна - надійніша.

Але так, вона гєморніша в роботі. Ну і зайве казати, що і пінопласт, і стіну я змочував з лійки перед тим, як наносити піну. В обох випадках, звісно, експеримент мав бути максимально правильний для визначення того, що буде надійніше.

6 років фасад стоїть. Звісно, це не той срок, щоб щось казати, треба щоб хоча б років 15-20 простояло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для мене було абсолютно очевидно, що просто піна - надійніша.

Безапелляционная чушь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це було висновком з мого експеримента. Не подобається висновок - повторіть мій експеримент і зробіть самі висновок. Все просто.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку,хотів спитати за кварцеву грунтовку,що порадите яу взяти?

казали Церазіт що є у нас та Ансерглоб,може хто знає шо в Епіцентрі є можна взяти?

треба на 200 квадратів +-

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брал себе Kreisel 330, адекватная цена и нормальное качество. В эпицентре очень мало товаров по адекватной цене, ищите по строительным интернет магазинам, иногда выходит до 40% дешевле.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бо церазіт густа.

по 480 грн.

просто думав альтернативу якусь

 

В Парк колорі подивись. Нагадай в понеділок спитаю в сусіда скільки він платив за кварцгрунт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь-ласка - чи можна утеплювати будикон ЕППС повністью? Стіна із стоунлайто 300мм Д500. Хочу клеїти на клей піну. Думаю про ЕППС тому що він має трохи більшу міцність і бортики щоб не було мостиків холоду.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь-ласка - чи можна утеплювати будикон ЕППС повністью? Стіна із стоунлайто 300мм Д500. Хочу клеїти на клей піну. Думаю про ЕППС тому що він має трохи більшу міцність і бортики щоб не було мостиків холоду.

 

ні. ЄППС не призначений для цього.

 

Добавлено через 1 минуту

Доброго ранку,хотів спитати за кварцеву грунтовку,що порадите яу взяти?

казали Церазіт що є у нас та Ансерглоб,може хто знає шо в Епіцентрі є можна взяти?

треба на 200 квадратів +-

 

Ансерглоб кварц-грунт нормальний раніше був.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на які параметри при виборі пінопласту треба дивитися? Хочу щось якісне щоб не провалювався якщо на нього спертися спиною.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Візьміть 35 щільність і нормально по технології зробіть захисний шар з сіткою - зможете навіть драбину ставити на той пінопласт. А ЕППС на стіни категорично не варто.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нормально по технології зробіть захисний шар з сіткою

А де можна почитати про правильну технологію утеплення? А то на ютьюбі багато відео але в коментарях завжди куча критики. Мене цікавить як бути на кутах будинку правильно і біля вікон - вікна не утоплені і на одній лінії із стіною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де можна почитати про правильну технологію утеплення?

 

На сайтах виробників є детальні інструкції.

Я користуюсь рекомендаціями відтCeresit.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де можна почитати про правильну технологію утеплення? А то на ютьюбі багато відео але в коментарях завжди куча критики. Мене цікавить як бути на кутах будинку правильно і біля вікон - вікна не утоплені і на одній лінії із стіною.

Утеплювачем прикрийте край рами. Як на мене варіант кращий ніж відкос закривати тонким утеплювачем. А якщо утеплення не 5 см а 15 як в мене там й з декором то втоплене вікно не дуже виглядає, хоча смаки в всіх різні.

В мене так само вікно на краю стіни. Утеплювачем прикрив піну з краєм рами. Потім привіконний профіль з сіткою на армувальній суміші.

Головне щоб не було як часто роблять поклали сітку а зверху армувальною примазюкали. Сітка має бути всередині шару клею.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...