Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление пенопластом. Вопросы...

trik

Рекомендовані повідомлення

Сітка має бути всередині шару клею.

тобто клей під гребінку, потім сітка і шпателем утопити її в клей. да?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто клей під гребінку, потім сітка і шпателем утопити її в клей. да?

Так.

Цей етап доволі часто виконавці спрощують. Ставлять до стіни сітку, а зверху примазують клей. Тоді і сітка не зовсім працює, та й площа контакту клею з утеплювачем менша.

ceresit.ua/ukr/recomendacii/373-uteplenie-fasadov/

Створення основного захисного шару

 

Накладання основного захисного шару суцільним армуванням склосіткою можна почати після висихання додаткових укріплених шарів. За допомогою сталевого тертка (напівтертка) рівномірно наноситься суміш розчину завтовшки приблизно 2 мм і завширшки приблизно 1,1 м згори донизу.

Укладання армуючої склосітки

 

На другому етапі сітка розрізається на шматки потрібної ширини. Прикладається до свіжого розчину та рівномірно спрягається. Рекомендуємо уникати сильного напинання і заглиблення до самої плити. Сітка повинна бути покладена між двома шарами суміші Ceresit CT 85 або Ceresit CT 190. Для укладання використовуйте сталевий терток або напівтерток. Суміжні смуги сітки повинні перекривати одна одну на 5-10 см. Краще використовувати сітку зі скловолокна, просякнуту спеціальним розчином, стійким до лугів, яка має сертифікат відповідності.

c6a2dea11e467079887e583cd760da78.jpg

 

Нанесення другого шару на армуючу сітку

 

У черговій операції на свіжо приклеєну сітку наноситься другий шар розчинної суміші завтовшки приблизно 2 мм, щоб сітку не було помітно. Поверхню цього шару потрібно якомога ретельніше розрівняти сталевим тертком.

Ферозіт

ferozit.ua/sertyfikovani-systemy-uteplennya/

6. Влаштування армованого шару утеплювача

ef8eb0c5c57d38652676ec10a7415672.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де можна почитати про правильну технологію утеплення? А то на ютьюбі багато відео але в коментарях завжди куча критики. Мене цікавить як бути на кутах будинку правильно і біля вікон - вікна не утоплені і на одній лінії із стіною.

наприклад тут. Матеріали можна брати не обов'язково Церезіт. На ринку багато виробників пропонують комплекси матеріалів для утеплення.

www.ceresit.by/content/dam/uac/ceresit/belarus/support/series/b-2.030-3.07-vyp-2.13-kn3-rets.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу щось якісне щоб не провалювався якщо на нього спертися спиною.

Как бывает мало надо для счастья!:lol:

Вот сегодня сфоткал насколько крепкое покрытие на термопанелях с моей штукатуркой...это только "черновой" слой без декора, без армировочной сетки!...мой вес 91 кг.

1682306091_20180911_1057041.jpg.205a490a0ea33f9c06113fca5e8aa7ba.jpg

1706039648_20180911_1057101.jpg.4ffcf27b8405ff545f07eb6d0d2e5363.jpg

172390232_20180911_1057281.jpg.883b401428d755c12d0d3049d943f4af.jpg

35095974_20180911_1101481.jpg.4c48750be63222418da515c4e7bde2c9.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот сегодня сфоткал насколько крепкое покрытие на термопанелях с моей штукатуркой.

Я з вагою в 70 кг спокійно ходжу по пінопласту 15 щільності. Так що не показник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я з вагою в 70 кг спокійно ходжу по пінопласту 15 щільності. Так що не показник.

И не ломаете и не давите? Сомневаюсь:) Может в лыжах?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я з вагою в 70 кг спокійно ходжу по пінопласту 15 щільності.

Не могу себя заставить поверить в это!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Парі? Як доказ - можу прямо з вагів, які покажуть вагу 70 кг перейти на лист пінопласту 15 щільності і походити по ньому.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Парі? Як доказ - можу прямо з вагів, які покажуть вагу 70 кг перейти на лист пінопласту 15 щільності і походити по ньому ...

 

... після чого куб цього пінопласту кинути на ваги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну да, тільки там не буде 15 кг. Я так собі думаю, кіл 9-10 якщо буде - то й добре. То я купив утеплити дах, що-що, а ходити по ньому не планував. Але пару разів став на нього - не репнуло, не провалився. То раніше ходив при необхідності по шматкам ОСБ виключно, а зараз плюнув і ходжу так.

Але я в жодному разі не агітую класти такий пінопласт на підлогу. Просто це як ілюстрація того, що можна і на стіни такий клеїти, нічого йому не буде, якщо правильно улаштувати опоряджувальний шар. Хоча собі клеїв 25 щільності - там різниця геть невелика була.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ну, там навіть на вигляд - .івно, а не пінопласт. Я собі брав на утеплення стелі, самий дешевий.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так собі думаю, кіл 9-10 якщо буде - то й добре.

У нас на рынке продают пенопласт а-ля 25-й с весом от 8 до 9 кг за куб...его практически все и клеят на фасад из-за цены. 25-й ведь разный бывает - есть и 10, и 11, и 12 кг, но цена также растет на него в зависимости от плотности. Мои панели сделаны из пенопласта плотностью около 9 кг/куб, брал для панелей не на рынке, а нашел тут производителя и купил у него 100 кв.м. потому как взял на пробу с рынка так я его пока нес он у меня в руках крошился. Для цоколя взял пенопласт 35-й плотности кажись из Полтавы, синий такой 0,6х1м, но не ЭППС.

 

Добавлено через 6 минут

Дня три тому наблюдал такую картину на соседнем доме - утром пришли фасадчики-верхолазы и раскладывали пенопласт у стены, в обед иду домой - они уже заканчивают штукатурку по пенопласту, а вечером фасад уже был закончен с покраской! Круто, однако - за один день весь процесс прошли!...это при том что у нас дома-хрущевки как правило побелены известью и к чему там клей прилип не понятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25-й бывает только 16-25 кг/м3.

Вот как пример продажа пенопласта в Харькове...

Технические характеристики пенопласта Столит Пинпласт 50 мм:

Марка утеплителя: Столит.

Вид изделия: лист.

Длина листа: 1000 мм.

Ширина листа: 1000 мм.

Толщина пенопласта: 50 мм

Плотность Пинпласта: 25-я марка.

Вес: примерно 8 кг/м3.

 

Добавлено через 6 минут

Вот как пример продажа пенопласта в Харькове...

И ещё...

Цена на Столит Оптима (50 мм) и характеристики пенопласта

Марка: Столит Оптима;

Тип изделия: плита;

Длина: 1000 мм;

Толщина плиты пенопласта: от 50 мм;

Плотность: 25;

Вес м3: 8,5 кг.

 

Ещё...

Основные характеристики пенопласта Столит «Универсал» (50 мм):

Марка: Столит.

Тип изделия: лист.

Материал: вспененный пенополистирол.

Длина: 1000 мм.

Ширина: 1000 мм.

Толщина листа утеплителя: 50 мм.

Плотность: 25-я марка.

Вес: около 9 кг/м3.

 

Добавлено через 4 минуты

25-й бывает только 16-25 кг/м3.

Технические характеристики пенопласта Евро-стандарт М-25 (50 мм):

Марка-производитель: Столит.

Тип изделия: плита.

Длина: 1000 мм.

Ширина: 1000 мм.

Толщина: 50 мм.

Плотность: М-25.

Вес куба пенопласта: 12-13 кг.

 

Основные характеристики пенопласта Столит «ПОЛ Фасад» (50 мм):

Марка: Столит.

Тип изделия: лист.

Материал: вспененный пенополистирол.

Длина: 1000 мм.

Ширина: 1000 мм.

Толщина листа утеплителя: 50 мм.

Плотность: 35.

Вес куб.м: 15-16 кг/м3.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене одного цього описання достатньо щоб століт відправити в ігнор.

А за виготовлення того що не відповідає дсту карати б. Але ніхто цього робити не буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене одного цього описання достатньо щоб століт відправити в ігнор.

А кого из производителей можете порекомендовать?

Что делать если пенопласта того производителя не окажется в продаже в каком-то регионе, а утепляться надо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я утепляю Ecotherm Standard 35 EPS70 12см., заявлена вага 13.5кг м3, ріжеться гарно, досить твердий .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кого из производителей можете порекомендовать?

Что делать если пенопласта того производителя не окажется в продаже в каком-то регионе, а утепляться надо?

 

Рекомендувати не буду.

Собі утеплював Добрим від Євробуда. Дорого правда але сусід мащупав 25ку та запитав це що 35ка? Я йому 50ку в руки не давав щоб не травмувати ніжну душу. Але як в них зараз я не скажу все тече все змінюється.

 

Загалом шукайте не тільки 25 чи 35 а є ще надпис ЕПС 80 ЕПС 120 і так далі. Чим більша цифра тим щільній. Якщо звісно написана правда тут вже треба на виробника дивитись. Нам би цю класифікацію ввести та карати за не дотримання.

 

Добавлено через 1 минуту

Я утепляю Ecotherm Standard 35 EPS70 12см., заявлена вага 13.5кг м3, ріжеться гарно, досить твердий .

 

ЕПС 80 то низ 25ки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... заявлена вага 13.5кг м3.

 

А фактична?

 

Добавлено через 2 минуты

... сусід мащупав 25ку та запитав це що 35ка?

 

Сусіда експерт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кого из производителей можете порекомендовать?

Что делать если пенопласта того производителя не окажется в продаже в каком-то регионе, а утепляться надо?

 

Видел сегодня в Днепре в НЛ баугут 25 гостовский (пишут что честных 16кг)! полторы штуки за куб. С учетом того что это их приват лейбл, а делает кто-то на заказ можно брать, на вид соответствует заявленному.

774146826_P80915-1034201.thumb.jpg.6420996003ab5cee5f48b9cfe866a30a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...